Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) XZoli


XZoli
aktív tag

kezd a hócipőm tele lenni a gyárilag beépített wallhackkal :DDD nem elég hogy átlát a falon még supermen is mind belemegy egy tár de túléli és egyből headshot a válasz :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#8902) omfgk válasza 0519 (#8900) üzenetére


omfgk
addikt

Ami hiányzik, az a Rainbow 6 S. féle sarok mögül való kihajolás, ezt ellophatnák tőlük.

Elég lenne ha saját maguktól lopnának. :))
Mert volt lean a BFV-ben.

Egy scoreboard-ot is lophatnának, ha már arra járnak.

Megszereztünk egy zászlót, utána mindenki szaladt a következőhöz. Megszereztük azt és elveszítettük az előzőt.
Ez viszont megszokott Battlefield-es taktika. Zerging a becses neve. Ennyire a sorozat része már. ;]

Talán Fort de Vaux-n volt ez maxra pörgetve. Vagy mentél a tömeggel, vagy egyedül szembetaláltad magad a teljes másik csapattal. Ott lehetett egyetlen folyosón 12-14 embert is lekapni pár másodperc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#8903) AAtt1la válasza 0519 (#8900) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Innen látszik,hogy az embereket nem a győzelem érdekli,hanem a killek.Ha 3 pontból 2 a miénk,semmi mást nem kellene csinálni,csak megvédeni és nyernénk.De inkább mindenki szalad enemy-t keresni.
Ez soha nem fog változni.Mondjuk valahol érthető,sokkal izgalmasabb mint a ponton várni.

(#8904) @rglaaf válasza omfgk (#8902) üzenetére


@rglaaf
veterán

Aham annyira jók az újítások hogy vannak operatorok és még mi is.....?
Jah hogy alap dolgokat meg véletlenül kifelejtettek :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#8905) #50433536 válasza duckload (#8899) üzenetére


#50433536
törölt tag

Szerintem nem én lettem béna, valamit takoltak ezen a játékon. Egy héttel ezelőttig még nagyon jól futott, korrekt módon számolta a találatokat. A crossplay eddig ki volt kapcsolva. (Pc van nekem is.) Mostanában kapcsoltam vissza, mert nem volt elég élő játékos, minden szerver tele volt MI vel. Most van elég gamer, csak elő céltáblanak érzem magam. Biztos hogy allitottak valamin szerver oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#8906) #50433536 válasza XZoli (#8901) üzenetére


#50433536
törölt tag

Na pont ezt mondom én is... Itt valami nem kerek, egyesek állandóan tudják hova kell nézni. Lekovetik az embereket a falon keresztül célozva. Es valahogy az ilyen emberek szakaszának qurva sok pontja van.

Amíg nincs rendes scoreboard és nyilvános ban lista, addig ketsegben van az ember, hogy teszik-e a dolgukat, vagy simán letoljak, hogy a cheaterek tönkre teszik más emberek játékát.

Szerintem pont azért szüntették meg ezeket, hogy ne lássad mennyien csaljak szét a játékot. Ezt a szemét taktikát a cod-bol lesték el.

[ Szerkesztve ]

(#8907) csibe1 válasza omfgk (#8902) üzenetére


csibe1
addikt

"Ez viszont megszokott Battlefield-es taktika. Zerging a becses neve. Ennyire a sorozat része már. ;]"

A'la Starcraft? ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8908) omfgk válasza #50433536 (#8906) üzenetére


omfgk
addikt

Tucatnyi spotolási technika van.
Szóval lehetetlen megítélni ,hogy esetleg valaki WHzik-e vagy sem.

De ez már az előző részeknél is így volt.

(#8909) Enton válasza omfgk (#8908) üzenetére


Enton
addikt

Na jah Jack is most dobot egy ilyen videót:

This is why you suck at Battlefield 2042

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8910) #50433536 válasza omfgk (#8908) üzenetére


#50433536
törölt tag

Na igen, de ha lenne scoreboard és látom, hogy a delikvens 92/8 kd val tolja, akkor azonnal jelentem és megyek másik szerverre. Így viszont nem tudod hogy mi folyik a szerveren, csak szívsz.

Mivel nincs nyilvános ban lista, azt se tudjuk, hogy szűrik-e a csalókat.

Mivel a jelentett tényleges csalók száz százaléka a mai napig játszik, erős a gyanú, hogy egyáltalán nincs csalás szűrés.

A mostanában volt ingyenes wh és aimbot hétvége is ezt támasztja alá.

Egyetlen eszközünk a csalók felderítésére a saját tapasztalat jatek közben és a scoreboard , ami most teljesen hiányzik. Nagyon fontos információt vettek el tőlünk.

[ Szerkesztve ]

(#8911) omfgk válasza #50433536 (#8910) üzenetére


omfgk
addikt

K/D se elég önmagában. Csak stat-ra meg nem jelentgetünk. Max arra jó ,hogy figyelsz utána mit csinál, mivel öl, stb.
Mert lehet járművezni, lehet ,hogy folyamatosan élesztgetik, vagy csak szimplán egy szöget betart a pályán. Nekem mindig így jöttek össze Battlefield-ben a legjobb statjaim. És jópárszor volt jobb mint 92/8.

Magas K/D, ázsiai név, ázsiai ping (180+), na az már gyanús. Ha lenne killfeed/scoreboard...

[ Szerkesztve ]

(#8912) vg válasza Enton (#8909) üzenetére


vg
addikt

Nem szabad az ő videóit nézni, fizetett tartalomgyártó már sok sok éve. A szarról is azt mondja, hogy arany, ha megfizetik! Értelem szerint, azaz szerinte te vagy béna a játékban, nem a játék alap mechanikája szar...

(#8913) AAtt1la válasza vg (#8912) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Mondjuk ebben a videóban pont nem ezt mondja.

(#8914) CptAdamica válasza #50433536 (#8910) üzenetére


CptAdamica
veterán

Múltkor valami 64-et öltem tank mortállal, és nullát haltam, akkor én is csaló voltam.

Megyen!

(#8915) vg válasza AAtt1la (#8913) üzenetére


vg
addikt

Persze, a címében sem, mi? ;]

(#8916) Csavez™ válasza CptAdamica (#8914) üzenetére


Csavez™
veterán

Láttad az enemy-t a térképen? :D

(#8917) #50433536 válasza omfgk (#8911) üzenetére


#50433536
törölt tag

"És jópárszor volt jobb mint 92/8." - Ehhez hasonló szöveget már hallottam valakitől... Ha leirnam a nevét, felismernetek, nagy bf king volt, és én buktattam le. :P A felesége beengedett amíg játszott és akkor láttam, hogy a felisten gamer bizony keményen tolta az Engine Owning multihack progit.

Onnantól kezdve neki se volt 92/8 gyalogoskent, maximum tankkal. Szóval én az ilyen dumákat nem hiszem el. Már túl regota jatszok ahhoz, higy bevegyem az ilyen szöveget. Ilyen arányt max járművel lehet összehozni vagy bundazott meccsen. Ilyen arányt a legjobb csapatok se tudnak, azoknál is 60/20 körül szokott lenni egy jó meccs fejenként.

(#8918) omfgk válasza #50433536 (#8917) üzenetére


omfgk
addikt

Mert lehet járművezni, lehet ,hogy folyamatosan élesztgetik, vagy csak szimplán egy szöget betart a pályán. Nekem mindig így jöttek össze Battlefield-ben a legjobb statjaim. És jópárszor volt jobb mint 92/8.

Pedig elég érthetően leírtam.

-Jármű, magától értetődő. 100 felett heliztem az early access első napjaiban mert akkor még a játékosok csak holtkórosok módjára rohangásztak a pályán. Nem rakétáztak, hekkeltek, spotoltak.

-Élesztenek. BF1-et toltuk utoljára a haverokkal keményen, ha 4 ember összeáll, mindjárt más a leányzó fekvése.

-És a szokásos, megállok egy szimpatikus saroknál, ahol mondjuk 2 zászló közötti mozgást tudom elvágni. BF1-ben vagy BFV-ben ez jobban működött a spawn rendszer miatt, 2042-ben túl sok a rohangászás. Az ellenfélnél is, és újraéledés után lehetetlen visszajutni ugyanoda.

Az első és a harmadik szintén ugyanígy működött például COD MW Ground War-ban. Csak jármű helyett killstreak.

És te bizony a Tab-ot megnyomva nem fogod tudni stat alapján ,hogy miről volt szó. Ennyi.
Stat alapján nem jelentünk. Multiplayer know-how 1.0

[ Szerkesztve ]

(#8919) AAtt1la válasza vg (#8915) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem a cím a lényeg.Vannak benne hasznos infók,de te úgysem nézed meg,én meg úgysem mondom el.

(#8920) CptAdamica válasza Csavez™ (#8916) üzenetére


CptAdamica
veterán

Még azt se, volt egy jó PS-es tank pilóta, aki mindig pont annyira tette oda, amennyire kellett, aztán BT-ban nem volt nehéz. :D

Megyen!

(#8921) bul07 válasza #50433536 (#8917) üzenetére


bul07
nagyúr

Viszont van olyan hogy a szerver csal
Egy egy körben el lehet érni kiemelkedő eredményt

BF5-ben nem sokszor de megesett velem is, mondjuk én nem is szeretek gyalogos lenni így eleve nem sokat játszok gyalogosként hogy sokszor megessen :)
Olyan kör volt hogy mintha láthatatlan és halhatatlan lettem volna, mondjuk olyankor berohantam valahova ott találtam 4-5 ellenséges játékost és úgy ledaráltam őket hogy közben még tárat is cseréltem, pedig lőttek rám csak nem találtak el
És abban a körben így ment folyamatosan állandóan én jöttem ki győztesen, mintha én sokkal előrébb jártam volna a többieknél

És az ilyenek megmaradnak hogy hú de f@szán toltam abban a körben, közben meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8922) CptAdamica válasza bul07 (#8921) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez nem COD, itt nincs SBMM, nincs olyan, hogy csak magas rangúakhoz dob be, hogy szívjál.

Megyen!

(#8923) Sz. Géza válasza vg (#8915) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ha megnézted volna, értenéd a címet.

(#8924) Laraxior


Laraxior
titán

[link]
... es meg is erkezett a learazas. 29.99€ :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8925) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Kezdem megszokni ezt a csodát erre meg alig van játékos-kurva jó,hogy 10 percig nem csatlakozik! :W :W
Vicc,hogy a BF4-en meg mennyien vannak.Lassan nem 20-42 fps hanem 20-42player :(((

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#8926) sith7 válasza Laraxior (#8924) üzenetére


sith7
nagyúr

xbox - n még nem :(

(#8927) omfgk válasza Memphis79 (#8925) üzenetére


omfgk
addikt

Kotaku-s pletykák illetve Tom Henderson-os számolgatások szerint 100 ezer alatt van a nap nagy részében a játékosok száma (tudom, megkapom majd ,hogy ezek nem hivatalos EA számok, de majd ha bármit is hivatalosan bevall, közzétesz az EA, akkor majd lesznek olyan számaink is).

Steam-en most pillanatnyilag 8 ezren játszanak BFV-el és 10 ezren BF2042-vel. Az kemény. És a BFV nem volt Steam-en elérhető az elején. Persze ott az extrém leárazások már megtették a hatásukat. Ez fog kelleni BF2042-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#8928) @rglaaf válasza omfgk (#8927) üzenetére


@rglaaf
veterán

Márciusi szezonra free be kell dobni, aki megvette day1 annak adni valami biszbasz skineket ugy is arra megy ki az egész igy talán kihúz mégegy évet a játék

PSN:BiZzare_0 ️

(#8929) Laraxior válasza omfgk (#8927) üzenetére


Laraxior
titán

Ezen mar csak a piócás ember segíthet ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8930) Találtgyerek válasza Laraxior (#8924) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Még mindig drága. :DDD

06-3o/9759I39

(#8931) IntelKiller7 válasza sith7 (#8926) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ott is ma-holnap indul a karacsonyi learazas.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8932) sith7 válasza IntelKiller7 (#8931) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi, figyelek :R

(#8933) Pro!Petya válasza Laraxior (#8924) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Akkor már csak pont 29.99-el kerül többe mint amennyit ér :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8934) urbi73


urbi73
senior tag

Akkor megint az a tanulság hogy megéri 1 hónapot várni ,és megveheted félárba egy AAA játékot . Kicsit bosszantó.Magyarul már xarnak rá a fejlesztők .

-

(#8935) Laraxior válasza Pro!Petya (#8933) üzenetére


Laraxior
titán

19.99-et adok érte, van kuponom, de tobbet nem. Azt is csak a gyűjtemény miatt :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8936) IntelKiller7 válasza urbi73 (#8934) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Miert a fejlesztok baja, hogy az ertekesitesi osztaly ennyiert adja akcioban a jatekot? :F

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8937) whiteman0524 válasza urbi73 (#8934) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Nem a fejlesztők, hanem a kiadó. A fejlesztők dolgoznak a játékon de nekik semmi közük sincs ahhoz hogy hol mennyiért árulják majd a játékot.

(#8938) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tiszta jó a topik, brühühü, karácsonyi akcióban -35%-os akcióval megy a játék, brühühü. Nem tudom ez miért zavar bárkit is, akinek már megvan a játék. Azt hiszem valami 27k-ért vettem a Gold-ot, például én azóta beletoltam 190 órát, totál nem érzem úgy, hogy átbasztak. :D Ha veszek valamilyen elektronikai terméket, akkor tuti a következő héten akciózzák be, ezért sem szoktam utána már azzal foglalkozni, hogy mennyi az aktuális ára, csak magamat idegesíteném feleslegesen.

Megyen!

(#8939) omfgk válasza CptAdamica (#8938) üzenetére


omfgk
addikt

Egyrészt 50%.

Másrészt az EA/Dice köszöni az anyagi hozzájárulásodat. Neked köszönhetően pontosan ugyanilyen minőségben fog érkezni a BF7 is.

De csak akkor ha minden egyes, a játék minőségét megkérdőjelező posztra rákontrázol csípőből. Hiszen ha nem teszed, akkor egy ide betérő azt hiheti ,hogy a játék rossz. Nem veszi meg, és nem lesz pénz a BF7-re. Elkaszálják és mehetünk amerre látunk. Pedig maga a tökély. Battlefield feeling meg minden. Főleg ha valakinek ez az első Battlefield-je.

Brühühü.

Azt pedig elhiheted ,hogy az EA nem a pénztárcájának az ellensége. Azért akciózzák a játékot mert az első körös adopterek már megvették. Kereslet-kínálat.
Pont annyira és pont olyan ütemben akciózzák ,hogy a legnagyobb legyen a profit.

Ha többen vennék teljes áron (jobb lenne a játék) akkor tovább maradt volna a teljes ár.

És igen, a BFV-re is ment az akció már karácsonykor. Lehet azért mert nem volt rendben a launch. Vagy az EA ezzel kedveskedett a játékosoknak karácsonykor (hányós smiley).

[ Szerkesztve ]

(#8940) #16729600 válasza omfgk (#8939) üzenetére


#16729600
törölt tag

"2 nap még az EA Play Pro. Utána nem fogok írogatni ide, mert akkor már nem fog érdekelni a játék. Mert kb ennyit is ért az egész."
Ezen nagyivű kinyilatkoztatásod óta eltelt majd 2 hét és azóta nemhogy csökkent a picsogásod, hanem éppen hogy turbó fokozatra lett kapcsolva.:D

(#8941) omfgk válasza #16729600 (#8940) üzenetére


omfgk
addikt

Figyelj, nekem vajsimán fut, ez a lényeg. ;]

(#8942) CptAdamica válasza omfgk (#8939) üzenetére


CptAdamica
veterán

A BF5 már a megjelenést követő héten akciós volt és jobban éreztem, hogy átbasztak. Viszont úgy érzem, hogy azoknak, akik eddig betévedtek mindig azt tanácsoltam, hogy próbálják ki a 300 Ft-os game pass-el, aztán döntések el, hogy számokra megéri e, vagy sem.

Megyen!

(#8943) Laraxior válasza CptAdamica (#8938) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, de en nem fogok beletolni 100 orat sem, nekem ahhoz kell merni az árát. :))
Az amazon New Worldjébe benne van mar 500 ora, 40€-ert. Nah, az megerte. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8944) pRoject22 válasza Laraxior (#8943) üzenetére


pRoject22
őstag

New world megérte? Az érdekes mert akik meg azzal játszanak azok azt fikálják folyamatosan :U

¯\_(ツ)_/¯

(#8945) omfgk válasza CptAdamica (#8942) üzenetére


omfgk
addikt

Pont a BFV launch miatt lett most csúcsra futtatva a marketing.
Mert tanultak a BFV trailer, meg az azutáni bullshit tengerből.
És működött. 4m+ eladott példány?Azért az nem semmi.
De a BF1-es 25millió eladott példányt (2020 végéig) nem fogják soha elérni.
Lehet ,hogy siker lesz a játék. Az EA pénztárosa megmondja a végén.

Egyébként nem kell 300ft. Volt Open Beta.

[ Szerkesztve ]

(#8946) Laraxior válasza pRoject22 (#8944) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem kb az elso mmorpg-m, szoval lehet en azert vagyok vele elegedett. Azonfelul a grafika is szép. Vannak azert gondok, de mivel nekem csak kikapcsolodas, ezért tokeletesen megfelel, es nem is kurja fel az agyam, ha valami csalotol kikapok. Amugyse jatszok pvp-t. :D
Szoval nekem szaladgalni, gyűjtögetni pont tokeletes. :K
Megerte a penzet. Nekem.
Megvettem a Cyberpunkot is, 60€, van benne kb 50 ora.. Nah az nem erte meg. :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8947) R3laX válasza Laraxior (#8943) üzenetére


R3laX
addikt

Nem is tudtam hogy multi FPS a New World. :N [link] Sok embernek tuti megérte :D.

#8948 Laraxior: :K, Jó de nekünk FPS kell.

[ Szerkesztve ]

(#8948) Laraxior válasza R3laX (#8947) üzenetére


Laraxior
titán

Nem a jatek hibaja volt. A Forza is 1000+FPSel megy a menuben...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8949) Sz. Géza válasza omfgk (#8939) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

"Neked köszönhetően pontosan ugyanilyen minőségben fog érkezni a BF7 is."

Ettől nagyobb demagógiát már csak itt lehet hallani: Parlament/M1/Hírtv/Kossuth rádió. :)

(#8950) pRoject22 válasza Sz. Géza (#8949) üzenetére


pRoject22
őstag

De a 444 vagy az RTL Klub híradó is ott van a sorban :D

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.