Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81451) eugabesz válasza jacint78 (#81450) üzenetére


eugabesz
őstag

Ha megveszel egy autót,az eladó,vagy éppenséggel az utasod meghatározza ,hogy mit kapcsolhatsz be,vagy használhatsz rajta??
A miénk a szerver,nekünk és sokaknak másoknak sem tetszett az állandó easy,betettük a filterbe.Ennyi.
Igazii Magyar mentalitás fikázni a másikat,aki játéklehetőséget biztosít pár ezer vadidegen embernek...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#81452) deadwing válasza jacint78 (#81450) üzenetére


deadwing
addikt

Azt írtam be hogy maradok könnyű killnek. Oszt ki lettem baszva :D
Mi a nem jó? nyűkil vagy a dokkü?

Hoppá, bant kaptam? Nem írja ki, csak eltűnik a kép... Ismétlem: nem írtam semmi olyat...

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#81453) deadwing


deadwing
addikt

Egyébként semmi bajom eugabeszékkal... de tényleg. Szóval nem tudom miért kaptam bant.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#81454) spanglee001 válasza deadwing (#81453) üzenetére


spanglee001
addikt

ha easy-t nem lehet írni akkor szerinted könnyűt igen :DDD
először figyelmeztet, aztán kick, aztán temp ban fél óra talán ha jól tudom, de ha jól emlékszem még az uccsó körben is itt játszottál velünk :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#81455) eugabesz válasza deadwing (#81453) üzenetére


eugabesz
őstag

Azt mondjuk én sem tudom...senki sem adott ban-t,csak a language filter dob ki 30 percessel,tban-al...ha meg nem írtál olyat,akkor meg tényleg fogalmam sincs.A banlistában nem szerepelsz,aztán meg láttalak is játszani később...na majd megpróbálom a log fájlból kinézni,mert engem is érdekel most már...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#81456) deadwing válasza spanglee001 (#81454) üzenetére


deadwing
addikt

Igen! Kick az volt, mert csúnya a szám, de aztán visszamentem. Ment is egy darabig a game.
Utána meg nem tudtam.
VISZONT a "ban" ra 5 percre meg igen, szal, elnézést kérek. :R
Tuti én vboltam a ludas csak nem tudom miben. Van még söröm viszont. Sok :)

Hálából Nektek:
[link]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#81457) jacint78 válasza eugabesz (#81451) üzenetére


jacint78
addikt

A miénk a szerver,nekünk és sokaknak másoknak sem tetszett az állandó easy,betettük a filterbe.Ennyi.

Majd csodálkoztok, hogy ki vannak akadva ilyen ökörségre és felháborodnak, hogy emiatt bannolja őket a szerver... Gratulálok, ég a pofám, amiért magyar vagyok. :W

Amikor kezdtem BF3-at annó, kérdeztem, hogy vannak-e magyar szerverek és mindjárt írták, hogy felejtsem el azokat, mert nem normálisak... Már értem miért, mindenesetre nekem elég volt ebből, jó szórakozást...

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#81458) deadwing válasza jacint78 (#81457) üzenetére


deadwing
addikt

Easy faszi...Easy...

Szerk:
menyet2453: tele a friendlisted.

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#81459) M@rdel


M@rdel
őstag

(#81460) deatom válasza jacint78 (#81457) üzenetére


deatom
tag

Most tényleg ezen idegeskedsz? :DD Be vannak rakva a (mint sok más szerveren is egyébként, és nem csak a csúnya magyar szervereken) filterbe bizonyos szavak, amiket tiltanak...tiszteletben kellene tartani, szerintem. Neked ezt nehéz felfogni?
Nem értem min kaptad fel a vizet. :D
erre a megjegyzésedre meg igazán büszke lehetsz : "vannak-e magyar szerverek és mindjárt írták, hogy felejtsem el azokat, mert nem normálisak... Már értem miért, mindenesetre nekem elég volt ebből, jó szórakozást" .....
Én meg szeretek magyar szervereken is játszani, bár én akkora különbséget nem érzek a magyar és nem magyar szerverek között mentalitásban, vagy mi. Vagy,légyszíves, akár ki is fejtheted, miért "nem normálisak" a magyar szerverek, mert érdekelne..... éghet a pofád, bár attól biztos nem, hogy magyar vagy :C

(#81461) spanglee001 válasza deatom (#81460) üzenetére


spanglee001
addikt

azért mert nem káromkodhat/anyázhat, nem baserapalhet/basecampelhet, és ha netán lőne egy plusszos k/d-t a végén nem írhatja be, hogy easy. Akinek ez kell, az ilyen nyugodtan menjen másik szeróra és legyen büszke magára :R sőt ha ezeket nehéz betartani/megérteni az ne bf-ezzen :( nekik tudom ajánlani a tetris nevű monochrom kijelzővel szerelt singleplayer 2xAA elemmel meghajtott, hordozható kézikonzolt, mindenkinek jobb lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#81462) dokee78 válasza deadwing (#81456) üzenetére


dokee78
félisten

Csúnya a szám nekem is.
Külföldi szervereken sokszor kick,majd bann a jutalmam.
Tegnap kickeltek az IRAM-ról is egyszer emiatt jogosan.

Később felmentem megint játszani,írtam is az áldást,de az enter leütése előtt inkább töröltem.
Itt vissza fogom magam,csak jobb magyarokkal játszani. :K

(#81463) Csabroncka válasza jacint78 (#81457) üzenetére


Csabroncka
addikt

"Majd csodálkoztok, hogy ki vannak akadva ilyen ökörségre és felháborodnak, hogy emiatt bannolja őket a szerver... Gratulálok, ég a pofám, amiért magyar vagyok. :W"
Valószínűleg nem egy "sziasztok" gépelésér bannolnak! Igazuk van egyébként, mert rühellem amikor szét trollkodnak ocsmány szövegeléssel egy szervert.

Másrészt mindent le lehet írni normálisan, például nagyon okosan megdicsérni a C4 quaddal rohangálókat. :)

"in medias res"

(#81464) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Érdemes még megvenni a BF4-et? Vannak még a szervereken? BF3 már elég kihalt, legalább is az alap játék. Vannak magyar / ph-s szerverek esetleg? Csalókkal mi a helyzet? :R

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#81465) dokee78 válasza LLKobe (#81464) üzenetére


dokee78
félisten

Érdemes,főleg,ha a Premium a cél.
Nemrég volt akciós,de lehet karácsonykor is akciós lesz.

Ráadásul az alaphoz is van ingyenes DLC.
Sőt,nemsokára jön egy újabb ingyenes DLC.

Csalók nyilván vannak,de nem annyi,mint a CoD-okban.
Főleg alap pályákon futok össze velük.
Van magyar szerver is.

[ Szerkesztve ]

(#81466) LLKobe válasza dokee78 (#81465) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszönöm :R Egyelőre az alap játék lesz, anno próbáltam ingyenes game time keretében, de valahogy nem jött be, nagyon más volt a 3-hoz képest. Casual gamer vagyok, néha beugranék lőni egyet, de a harmadik rész már uncsi. Ezért volt dilemma hogy ahhoz vegyek premiumot, vagy a 4-et.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#81467) dokee78 válasza LLKobe (#81466) üzenetére


dokee78
félisten

Ahhoz viszont ha vennél Prémiumot sokat dobna rajta.
Nekem megvan a BF3 Premiummal,de amióta a BF4 megvan a BF3-at elő sem vettem.

(#81468) zzola válasza LLKobe (#81464) üzenetére


zzola
félisten

Ahogy egyre olcsóbb és olcsóbb a játék, ezzel arányosan növekszik a csalók száma!

(#81469) guftabi96 válasza LLKobe (#81464) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem érdemes, főleg Premiummal.
Sok szerver van, és van magyar is.
Ráadásul még mindig foglalkoznak a játékkal (az is igaz, hogy volt is miért, de legalább most már egészen rendben van szerintem). Csalók itt is vannak, főleg az alap pályákon. Illetve gondolom szépen lassan, ahogy egyre olcsóbb lesz a játék, egyre többen lesznek. Szerencsére most még nem sok van. BF3-ban sokkal rosszabb a helyzet.

Egyébként: Nem csak Iramon van kick/ban, ha nem bírsz magaddal, hanem rengeteg más szerveren is. Egyáltalán nem egyedi dologról van szó.
Ezért szidni az Iramot totál hülyeség.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#81470) zzola válasza guftabi96 (#81469) üzenetére


zzola
félisten

A 10. kick után már én is befogtam a pofám! :DDD

(#81471) LLKobe válasza guftabi96 (#81469) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi, mint mondtam egyelőre csak alap játékban gondolkodom, meglátjuk bejön-e. Nincs pl. Jelszavas magyar / ph-s szerver ahova csak tagok jöhetnek? Igazából csak alkalmi játékos vagyok heti pár órában, de a 3-mal jól elszórakoztam, nem is ment olyan rosszul. Csak TDM típusú módokat tolok, járműben még nem ültem:D

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#81472) jacint78 válasza deatom (#81460) üzenetére


jacint78
addikt

Neked ezt nehéz felfogni? Igen, nehéz. Ha anyázásért rugnak ki megértem és jogos is, de olyasmiért ami egy teljesen hétköznapi szó, hát ne haragudj, viktátor barátunk jut erről eszembe és az ilyen baromságokkal cseszik el a játékot. Amúgy ez csak a töredéke annak ami kiakaszt. Este játszottam, valami más szerveren amin egyrészt értelmes pályák mennek, nem volt tele csak pontosan lövöldöző terminátorokkal és olyan jót játszottam, hogy észre sem vettem, hogy már kettő óra, nem azt számolgattam, hogy mikor lesz már meg a 10 óra, de nincs meg és nem is érdekel már, mert nem bírtam ki még annyit sem ott. :DDD Ja és a 60Hz-es járműves dolog, meg jó nagy baromságnak tűnik, ugyanis nagyonjól lehet járművekkel is célózni 60Hz-en sőt, észre sem vettem, hogy neten játszok..

Egyébként: Nem csak Iramon van kick/ban, ha nem bírsz magaddal, hanem rengeteg más szerveren is. Egyáltalán nem egyedi dologról van szó.
Ezért szidni az Iramot totál hülyeség.

Ja a Fuck, meg a Bitch van tiltva, nem az easy!! Azért gondold már végig...

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#81473) guftabi96 válasza LLKobe (#81471) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem olyan rég volt Ph-s szerver, (tce) nem tudom, hogy most mi a helyzet vele. Az ebben résztvevőket kell megkérdezni róla.
Tdm az szerintem inkább arra jó, hogy megtanuld a fegyverek viselkedését, meg néha felmenj lőni egy kicsit, de később a CQ/Rush szerintem neked is nagyobb élvezetet adna. :K

#KeepFightingMichael

(#81474) dokee78 válasza LLKobe (#81471) üzenetére


dokee78
félisten

Járműben nem ültél?

(#81475) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Engem meg kickeltek a logi platoonbol...

PSN:BiZzare_0 ️

(#81476) guftabi96 válasza jacint78 (#81472) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem egy szerver van, ahol tiltva van az EZ, Easy stb.
Nem csak az Iram ilyen :K

#KeepFightingMichael

(#81477) dokee78 válasza @rglaaf (#81475) üzenetére


dokee78
félisten

Lehet túl jó voltál!

(#81478) jacint78 válasza guftabi96 (#81476) üzenetére


jacint78
addikt

És sok lift játszik Celine Diont, de attól még gáz...

type your text here..

(#81479) kriszpontaz válasza jacint78 (#81478) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Szerintem az emberek nagy többségét (engem is) irritálja az ízizés. Én támogatom hogy a szűrőben benne legyen.

(#81480) jacint78 válasza kriszpontaz (#81479) üzenetére


jacint78
addikt

Legfeljebb a magyarok a többségét. :)

type your text here..

(#81481) gali777 válasza kriszpontaz (#81479) üzenetére


gali777
őstag

Pedig nincs annál felemelőbb érzés mikor a scoreboard aljáról 0-20-ban a gyerek benyögi a gg easyt :D

(Mert ha még én izizem le, a mögött van valami, de ő ;] )

Amúgy annyira nem zavar, hogy ezért autokicknek kéne járnia, hadd írja, kit érdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#81482) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap azért azt nem tudom, hogyan tudtuk elbukni 450-80-ról :W
400-60-ál léptem ki, mert ma korán kellett kelni, mondom innen csak behúzzuk, hát nem sikerült:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#81483) guftabi96 válasza gali777 (#81481) üzenetére


guftabi96
addikt

Egyszer engem sem zavar, de ha minden egyes killje után beírja, hogy easy, és minden egyes halál után, hogy noob,luck,wtf stb, az igenis idegesít.
A chatet meg nem akarom elrejteni, mert néha azért jól tud jönni.

kisza25 mi a f@sz :DDD :Y
Amikor ennyire rosszul állít a csapat, akkor szoktam beírni, hogy Epic comeback is real... hát most be is jött volna ;]

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#81484) M@rdel válasza kisza25 (#81482) üzenetére


M@rdel
őstag

Elég későn léptem fel, biztos voltam benne, hogy bukjuk a kört! Én sem értem, hogy nyertünk!
Mondjuk azért még láttalak felrobbanni egy LAV -ban! ;] :D

Ja majdnem elfelejtettem ízi! :DD

[ Szerkesztve ]

(#81485) kisza25 válasza M@rdel (#81484) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja egy lav+ hajó+ 2-3 gyalog rpg-vel kiugrani sem lett volna időm:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#81486) #35434496 válasza kisza25 (#81482) üzenetére


#35434496
törölt tag

Azért ez már valami! :DD

(#81487) kisza25 válasza #35434496 (#81486) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

4másodpercig tudtam ellenállást kifejteni és ebben benne volt a 2,5 másodperc AP:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#81488) deatom válasza jacint78 (#81472) üzenetére


deatom
tag

Sokan nem szeretik, mert "negatív töltetük" is lehet,de ugye csak felfogás kérdése. ;)
Nyilván ha nagyon elvereitek a másikat, mondhatod, hogy ez könnyű volt, mert tényleg az volt, csak ugye egy focimeccs (vagy bármi más) vége után sem mész oda a másik csapathoz, és amikor kezet fogtok beböfögöd, hogy "gg, easy", meg "jó nagy balfácánok vagytok, ecsém".... :DD.
Persze ez az internet, meg csak játék, meg arcnélküliség, meg kit érdekel, de te is gondold át: van akit ez bánt, és joga van eldönteni, hogy például a saját szerverén megengedi-e ezeket a dolgokat, ha má fizet is érte.
Ezt más szerveren is tiltják, nem csak magyaron,nem csak ebben a játékban, ezen nem kellene ennyi gittet rágni. Nem tetszik neked, ez van, csak nem ilyen "szégyellem, hogy magyar vagyok" stílusban kéne azért.
Nem akartam ennyire támadóba írni a múltkor, csak este már nem volt "időm" finomabbra fogalmazni. :)

Én nemrég vettem meg a prémet akciósan és most kezdtünk el a játékkal újra játszogatni, nekem nincs bajom a pályákkal, de ha tudsz még pár jót, akkor leírhatod.
Terminátorok meg mindenhol vannak, amikben az a jó, hogy "lehet tőlük tanulni néha valamit", másrészt lehet bővíteni a szitokszótárat, bár leírni sosem szoktam, inkább csak dörmögök magamban, vagy ordibálok, tökmind1.... Én szeretem a kihívást és az erős ellenfelet is, mert akkor biztos nem fogod beírni, hogy easy :)
Szerintem az átlagos szervereknél több a csapatmunka az iramon, ezért is kedveltem meg. Intenzívebbek is tudnak lenni a körök emiatt. Olyan ott nincs, hogy beállsz valahova tankkal és ötödjére is medikkel ugrál valaki előtted: egy két kill és 5 rpg repül feléd öt irányból, meg még jön a c4es is. :DD
Én próbáltam ücsörögni a pálya szélén csipával is, egyszer lőttem valakit le, aztán eljött(ek) értem helivel ;]

(#81489) #35434496 válasza deatom (#81488) üzenetére


#35434496
törölt tag

"aztán eljött(ek) értem helivel" :DDD

(#81490) jacint78 válasza deatom (#81488) üzenetére


jacint78
addikt

A CS.-ben annó úgy oldották ezt meg, hogy a szó helyén csillagok jelentek meg, meg amúgy mit érdekel, hogy mir írnak?. Akármit is mondasz emiatt banolni embereket szánalmas kategória.

type your text here..

(#81491) eugabesz válasza @rglaaf (#81475) üzenetére


eugabesz
őstag

Szeretném megkérdezni,ki volt? Mert tudtommal én nem kickeltelek,gabipaci-ról sem feltételezem,kaboca meg olyan ritkán néz rá a platoon-ra,hogy kizártnak tartom,hogy bárkit is piszkált.Más nem fér hozzá.

Am, "
Biz4rre-o left the platoon Logitech - IRAM.
19 hours ago "

(#81490) jacint78 :Látod,akkor az a Te játékod,ott írkálhatsz kedvedre mindent.
Mivel mindenkinek szerettünk volna lehetőséget adni a játék keretében,(természetesen a banlistásokon kívül)
ott a kis szerver,még nincs language filter beállítva,aki annyira írkálgatni akar játék helyett,ott kiélheti magát...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#81492) gabipaci válasza @rglaaf (#81475) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez vagy Te?
Talan ha ossze vissza nyomkodas kozben kilepsz, akkor azt nem kellene kicknek venned. Kiprobaltam kabocan, ha kirugom, nem ir ki semmit, ha kilep, akkor ezt irja ki.

Lepj vissza, varunk szeretettel.
Sok szerencset a jatekhoz, es a sorsolashoz. felhivom a figyelmedet, hogy a jatek vege fontos, hogy a platoon tagja legyel, addig csak biztos ami biztos alapon kell belepni

Rendben vagyunk igy?
Vissza tudsz lepni, vagy meghivjalak, hogy csak el kelljen fogadni? Valami olyasmit kell nyomni hogy accept (pontpontpont)

Logitech hardware tester

(#81493) gyiku válasza gabipaci (#81492) üzenetére


gyiku
nagyúr

en most benne vagyok? kileptem a chatbol, de remelem csak abbol :) meg tudna vmi nezni pls, mert innen nem megy a blog. koszi

hüllő

(#81494) jacint78 válasza eugabesz (#81491) üzenetére


jacint78
addikt

Érdekes módon ott egy bötüt sem írtam, mert nem volt miért. :D

type your text here..

(#81495) @rglaaf válasza gabipaci (#81492) üzenetére


@rglaaf
veterán

mea culpa valószinű félre lett nyomva apply-t küldtem

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#81496) eugabesz válasza jacint78 (#81494) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát...ott arra nem igazán van idő..vagy pörögsz,vagy lesed a spawn-képernyőt...köztes állapot nincs.HC és még 60 Hz is ráadásul,na meg a pályák sem olyanok,amin álldogálni lehetne.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#81497) eugabesz válasza gyiku (#81493) üzenetére


eugabesz
őstag

Igen,még szerepel a neved...

(#81495) VAN der BOSS:Elfogadva.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#81498) jacint78 válasza eugabesz (#81496) üzenetére


jacint78
addikt

Mondjuk ez is érdekes, mert a másik az, hogy csak olyan mapok mennek, ahol a hentelés megy ész nélkül cod stílusban, de nem ezért játszok a BF-el. Azért vettem a prémiumot is, mert van egy halom jó nagy pálya ahol azt csinálsz amit akarsz, erre csak a kis mapokon megy a hentelés.

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#81499) gyiku válasza eugabesz (#81497) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor ideje kickelni ;]

hüllő

(#81500) guftabi96 válasza jacint78 (#81498) üzenetére


guftabi96
addikt

Azért szoktak lenni nagyobb pályák is :K Legalábbis nekem pl a Guilin Peaks, Golmud nagynak számít.
Mondjuk a Pearl Marketet és társait, ahol a dimenzió minden irányából lőnek rád azt én se szeretem, de van aki meg azt szereti.
Nyilván próbálják megtalálni azt az egyensúlyt, ami mindenki ízlésének megfelel.
Meg itt se jó minden nagy pálya szerintem. Pl a Final Stand mapjait egyáltalán nem szeretem. Nem tudom miért.

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.