Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) pohár válasza Sósperec (#10317) üzenetére


pohár
félisten

;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10352) Livius válasza hnz_- (#10324) üzenetére


Livius
őstag

Zseniális az új BF3 5v5 kupa, bár annyira hiányos a szabályzat hogy szörnyű olvasni is, hát még a magyar helyesírás központozása miatt is, amit most már nem ártana megtanulni végre az 1 éve kinevezett új szerkesztő gárdának is. Ha meg már a vFeri régi félkész 5v5 szabályzatát próbálják használni (gondolom felkérés nélkül tőle), akkor illene azt legalább már befejezni az igen fontos kihagyott és hiányos részek javításával, így legalább valami saját érdemi munka is lenne benne.

Egyébként most komolyan azt gondoljátok, hogy majd pofára meg lehet valakin állapítani, hogy aim-ozik vagy wh-zik vagy makrózik egy tiszta felvétel alapján és okosan használt csalások után? Még a punkbuster sem tudja a screenshotok-kal felvenni a wh színezését vagy épp a highend hack/cheat menüjét, nem hogy egy szabadon választható akármilyen recorder majd. Okos és nem retardált csalókat csak algoritmussal lehet tisztán elkapni, és a kupákon ők szoktak játszani, nem a public hülyék, akik még a csaláshoz is bénák. Mellesleg még rengeteg rulefuck-ot idézhető hiány van a szabályzatban, de persze majd a BFHU szerkesztők barátai között rendezett kupánál ez mindegy is lesz majd. :C

Nah meg az igen amatőr szervezésű hungarian air cup ágrajzra, akárki akármit is mond, igen érdekesre sikerült. Az unQL-Mew végül a felső ágról hogyan tudott hipp hopp egyből kiesni? Neki nem volt már fontos helyet biztosítani az alsó ágon a további küzdelmekhez? Igen érdekes!

Az BFHU moderálása meg gyönyörűen jellemzi az ottani trágya minőséget, ha valakinek nem tetszik valami és kiírja ezt, az mindig a bannolással van fenyegetve. Nem gond ez, csak kéne már lassan valami önkritika is, és fejlődési kényszer ebben, és a hírezésben is, mert már csak 1-2 BFHU haveri klán olvasgatja és vesz részt az oldal szervezett eseményein. Persze ha ez a lényeg hosszútávon, akkor csak így tovább a BFHU-nak.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#10353) kisza25 válasza Winne (#10347) üzenetére


kisza25
félisten

én csak terveztem videót felvenni, de a tervezett 20:15 helyett sikerült 22:00-kor végeznem melóba aztán már csak infinatry volt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10354) SkyS1gn válasza Winne (#10347) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Veled mivan faszi?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10355) MadgoatLOLZ válasza Livius (#10352) üzenetére


MadgoatLOLZ
tag

+4 :D

(#10356) devilinsid3 válasza Winne (#10347) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát ezzel a nettel jövőhétre fel tudom tölteni :D szóval ez a melóban megnézem dolog :) remélem sokat dolgozol, hogy ne csússzak ki belőle :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10357) Xirtam


Xirtam
veterán

semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10358) pohár válasza Xirtam (#10357) üzenetére


pohár
félisten

Air Superiority mód

franc :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10359) glspeter1


glspeter1
őstag

Csináltak valamit a játékkal vagy csak nálam gajdult meg ?
Az eddigi átlag 70-80fps helyett most van 40-50 és ez nem minden.
Eddig a processzort 50-60%-ban használta, most 80-90%-ban.
A VGA se stimmel, mert eddig szinte fixen 99% volt a kihasználtság, most 60-70%.
Mi a franc ez ?! :F

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10360) gali777 válasza glspeter1 (#10359) üzenetére


gali777
őstag

Semmi update nem volt és már nem is valószínű, hogy lesz. A gond nálad lesz.

(#10361) glspeter1 válasza gali777 (#10360) üzenetére


glspeter1
őstag

De még is mi okozhatja ?
Mert semmin se változtattam és ilyen még nem is volt.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10362) sensejke válasza glspeter1 (#10359) üzenetére


sensejke
aktív tag

Még régebben volt, de inkább valami driver lehetett a ludas, legalábbis nálam biztos. Gtx 460-al még a Armored Shield megjelenése előtt szinte mindenhol megvolt a 40+ Fps majd driver drivert követett és 20+ Fps. Azóta inkább Low-ra tettem.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#10363) glspeter1 válasza sensejke (#10362) üzenetére


glspeter1
őstag

Drivert már cseréltem, nem oldotta meg. (13.5 - > 13.6)
A grafikát meg hiába veszem lejjebb, nem old meg semmit.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10364) devilinsid3 válasza glspeter1 (#10363) üzenetére


devilinsid3
addikt

driver csere előtt is szar volt?

nem mindig az a jó ami a legújabb.. csak, mert lehet frissíteni az nem azt jelenti, hogy kell is

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10365) glspeter1 válasza devilinsid3 (#10364) üzenetére


glspeter1
őstag

Pont azért frissítettem, mert hátha az volt a gond. De nem az.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10366) devilinsid3 válasza glspeter1 (#10365) üzenetére


devilinsid3
addikt

csak a bfnél csinálja ezt? nem állítottad át a beállításokat? vagy más nem állította át ? :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10367) glspeter1 válasza devilinsid3 (#10366) üzenetére


glspeter1
őstag

Csak a BF3 csinálja, semmit sem állítottam.
Próbáltam a CCC profilja nélkül is, de semmi változás.
Csináltam egy telepítés javítást, de semmi.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10368) Winne válasza SkyS1gn (#10354) üzenetére


Winne
nagyúr

Most kicsit sok volt a meló, nem maradt energiám semmire. Valamelyik este felnéztem, nem volt egyikőtök sem, aztán néztem valami sorozatot. :)

Holnap leszek nappal is. :K

@(#10356) devilinsid3: azzal nincsen gond, lesz lehetőségem rá bőven. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10369) glspeter1 válasza glspeter1 (#10367) üzenetére


glspeter1
őstag

Most nézem, hogy az All CPU Meter csak 4 magot mutat az eddig 8 helyett (ugye 4 mag, 8 szál).
Vajon mi történt ?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10370) F_Zolee válasza glspeter1 (#10369) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kikapcsoltad a HT-t esetleg...nézd meg.

(#10371) SkyS1gn válasza Winne (#10368) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Holnap már énis melózok, este talán, énis 2naponta voltam, tegnap mondom Bazárnak jöjjön de baszott reagálni pedig tolta de TS-re nem dugta fel az orrát! ;]

(#10372) Laraxior Melyikkel? Én még jóideig maradok 2500K-nál, ha kell majd megcibálom mégjobban, de se az Ivy, se a Haswell nem hozott lázba eddíg, inkább vga igényesebbek a gammák!

Viszont így jobb veszek 40-50ért egy korrekt procit (Enyém 43k volt 2 éve) és elvagy vele.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10372) Laraxior


Laraxior
titán

Durva, ezzel a processzorral, 4300MHz-en vsyncet kikapcsolva nem is esek 60FPS alá :DDD Egyszer hullott be 40re de végig 60 felett :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10373) glspeter1 válasza F_Zolee (#10370) üzenetére


glspeter1
őstag

Be van kapcsolva. :(

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10374) F_Zolee válasza glspeter1 (#10373) üzenetére


F_Zolee
veterán

Msconfig/Rendszerindítás/Spec. beáll...Itt 8 mag van kiválasztva?

Szerk.: Ha van 8 akkor próbáld ki azon...

[ Szerkesztve ]

(#10375) glspeter1 válasza F_Zolee (#10374) üzenetére


glspeter1
őstag

4 és ha jól emlékszem, akkor mindig is 4 volt a maximum.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10376) Laraxior válasza SkyS1gn (#10371) üzenetére


Laraxior
titán

W3680. Szorzózár nélküli Xeon processzor. 6maggal, 12 szál. :C Olyan mint egy 980X. Csak más a logo a CPU-Zben.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10377) SkyS1gn válasza Laraxior (#10376) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemsok értelmét látom :DDD De grat!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10378) Laraxior válasza SkyS1gn (#10377) üzenetére


Laraxior
titán

Egyelőre 500MHz-el magasabb órajelen jár mint az i7 920-am, tehát már megérte. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10379) SkyS1gn válasza Laraxior (#10378) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez sosem volt mérvadó, csak közel azonos artitechtúrájú chipeknél! ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10380) emiki6 válasza Laraxior (#10376) üzenetére


emiki6
veterán

Az nem szervergépekbe van?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10381) Laraxior válasza SkyS1gn (#10379) üzenetére


Laraxior
titán

Épp ezért jó nekem. Jobban meghajtja a VGA-t mint a 920. Platformot nem akartam váltani, ezért lett jobb ez.

(#10380) emiki6: Mac gépben van/volt... ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10382) Prosector


Prosector
addikt

Milyen szerver az, hogy: "flagrun only-no kill" ?

Laraxior:milyen beallitasokkal tolod?

(#10383) Laraxior válasza Prosector (#10382) üzenetére


Laraxior
titán

A legmagasabb beállításokkal, 1920ban.

Flagrun only: Csak zászlófoglalás, nem lehet ölni. Járműveket jól lehet húzni rajta, dőlnek a service starok.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10384) Gyula84 válasza Prosector (#10382) üzenetére


Gyula84
veterán

Nem lehet ölni csak a zászlók közt futkároztok

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10385) emiki6 válasza Laraxior (#10381) üzenetére


emiki6
veterán

:F

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10386) Prosector válasza Laraxior (#10383) üzenetére


Prosector
addikt

Es azt ki is lehet birni vhogy, hogy nem olsz meg senkit ? :)

(jot tett akkor a procicsere)

Gyula:kosz neked is.

(#10387) t256 válasza Gyula84 (#10384) üzenetére


t256
őstag

Hehe, az aláírásod pont illik a hozzászólásodhoz. :D

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#10388) Laraxior válasza emiki6 (#10385) üzenetére


Laraxior
titán

Apple :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10389) stoon válasza Winne (#10347) üzenetére


stoon
őstag

1

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#10390) Gyula84 válasza Prosector (#10386) üzenetére


Gyula84
veterán

nincs mit :)

(#10387) t256
:D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10391) gali777 válasza stoon (#10389) üzenetére


gali777
őstag

Ezek még nem az éles körök voltak, van valakinek bazárról meg khargról felvétel? Én lusta voltam felvenni :D Nem baj, majd a legközelebbit ;)

[ Szerkesztve ]

(#10392) emiki6 válasza Laraxior (#10388) üzenetére


emiki6
veterán

Nem úgy...
Akkor nem szervergépekbe szokás tenni? :F

Na akkor jó.

És akkor neked minek? :U

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10393) Laraxior válasza emiki6 (#10392) üzenetére


Laraxior
titán

Xeont? De :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10394) kisza25


kisza25
félisten

eddigi 202 viper killem 255re nőtt egy kör alatt:P mennyit számít egy jó pilóta:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10395) gali777 válasza kisza25 (#10394) üzenetére


gali777
őstag

Azt, hogy, ha csak 53-at öltél vele? ;]

szerk: ja így oké :D

[ Szerkesztve ]

(#10396) Firkavadasz válasza kisza25 (#10394) üzenetére


Firkavadasz
tag

Jaja :) Nagyon jó volt, várlak máskor is :) :R

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10397) Remington


Remington
őstag

mindig tanulok valamit, ma pl. azt hogy újra lehet tölteni a heliben a rakétákat :C

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#10398) Winne válasza stoon (#10389) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát túl nagy akció nem volt azért, mennyien voltatok max?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10399) fygaroo válasza Livius (#10352) üzenetére


fygaroo
csendes tag

Áh Livius, már-már hiányoztak az összeesküvés elméleteid : )
Jah nem.

Amit írtál minősíthetetlen, nem kívánom venni a fáradtságot, hogy egyáltalán nekiálljak válaszolni.
Alapítsatok klubot madgoattal, úgy látom neki is is elgurult a gyógyszere, aztán majd együtt közösen gyűlölhetitek a cBc-t : )

(#10400) Sheldon válasza Winne (#10398) üzenetére


Sheldon
tag

Szerintem maximum 30-an, ami számomra eléggé szokatlan volt, én mindig 64 fős szervereken megyek... :B

Amúgy azt hittem, hogy jobban ki fogok lógni (lefelé) a PH-sok közül, de annyira nem voltam tragikus szerintem... :DDD :R

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.