Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem akartam ekkora flame tengert létrehozni. Bocsánat. :(((

(#9302) haly válasza Xirtam (#9301) üzenetére


haly
őstag

Nem te hoztad létre, ne aggódj. Ebben a topicban ez már megszokott :DDD

(#9303) TXT válasza SkyS1gn (#9210) üzenetére


TXT
őstag

Azt esetleg tudod (vagy valaki mas esetleg) , hogy Ziba-n mi az a zene es honnan toltheto le megfelelo minosegben, ami tobb helyen is hallhato, pl "A" pont elott a zuhanyzoban??? Vagy pl ugyanez a zene szol tobb helyen is... :U

(#9304) DEV_NULL válasza haly (#9300) üzenetére


DEV_NULL
őstag

jó az a 7850, simán lehet rajta bf3azni fHDban (is) egy jó procival... :K

(#9305) haly válasza DEV_NULL (#9304) üzenetére


haly
őstag

Egy szóval nem mondtam én, hogy rossz. Pont azért nézek ilyen kártyát, mert jó :DD 4850-hez képest meg bármi magát a megváltást jelenti már. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9306) milan18 válasza haly (#9235) üzenetére


milan18
aktív tag

Annyiért már találsz gtx 660-ti és az 7950 teljesítményű BF3-ba+nincs mikro lagg...

(#9307) haly válasza milan18 (#9306) üzenetére


haly
őstag

Mennyiért? 7850 áráért biztos, hogy nem. De még a 7870 árában is kételkedem.
Most jelenleg van két ajánlatom, egyik 7850-re vonatkozik, ami egy kitesztelt, jó tuningos darab, fasza hűtéssel is, garanciával 42-ért, ám használt. És van egy bolti 7870-em, ASUS, számomra a legmegbízhatóbb márka, 53-ért. Mindkettő nagyon jó üzlet szerintem. Ha 7870-ből fognék ki egy jót, akkor meg 7950 szintjére lehetne felcibálni. Fizuig, még van időm gondolkodni. :U :D

[ Szerkesztve ]

(#9308) profisher.


profisher.
tag

Meg lehet oldani, hogy RU-ban US fegyverrel menjek? Csomó embert láttam, aki M16-al tolta és ruszki volt, de én még sem tudtam elérni, az orosz fegyók meg nem tetszenek. Elnézést ha hülyeséget kérdeztem. :U

(#9309) DeadMeat válasza profisher. (#9308) üzenetére


DeadMeat
veterán

persze. idővel meg lesznek. fejlődj.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9310) t256 válasza profisher. (#9308) üzenetére


t256
őstag

Persze, ahogy szintet lépsz kapod a fegyvereket. előbb utóbb meg kapod az AK74M-et US oldalra, M16A3-at orosz oldalra és így tovább.

Ha jól emlékszem Level 37-nél már az összes squad specialization és fegyver megvan.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#9311) Laraxior válasza profisher. (#9308) üzenetére


Laraxior
titán

AEK-971-et próbáld...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9312) devilinsid3 válasza Laraxior (#9311) üzenetére


devilinsid3
addikt

úgy is tudjuk, hogy m16 lesz a vége :D a felesleges köröket ki is hagyhatja :K

(#9307) haly:
42e használtan a 7850 még mindig?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9313) MadgoatLOLZ válasza milan18 (#9306) üzenetére


MadgoatLOLZ
tag

Egy 7870 erősebb a 660 Ti-nél, de ne zavarjon, LOL.

(#9314) XZoli válasza TigerCat (#9291) üzenetére


XZoli
aktív tag

Egy cipőben járunk :O tegnap óta kidobál hogy aktiváljam a játékot kilépek az originból aztán minden jó :W

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#9315) leviske


leviske
veterán

(#9273) kisza25: Így már értem.

(#9274) devilinsid3: Én, meg a profizmus FPS-ben... lol. 300 óra felett vagyok kicsivel és nem is magam miatt vettem meg a játékot, szóval ez az első FPS-em. Csak arra voltam kíváncsi, hogy van-e valami extra benne, amit én nem használok.

(#9316) TigerCat válasza XZoli (#9314) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szuper.
Visszatettem egy mentett rendszert, amire még nem volt telepítve BF, sem Origin. Erre megint felteszem. Meglátjuk...
Amúgy érdekes, mert a Battlelogra belépve telepítem a plugint, Origint és abból a játékot. Így a legalitás nem is lehet kérdéses. És mégis... Vagy nem ez miatt dobál ki?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9317) devilinsid3 válasza leviske (#9315) üzenetére


devilinsid3
addikt

akkor meg nem értem a kérdésed, ha az első fps játékod..
miért vagy meglepődve, hogy nem megy pl. a heli levadászása tankkal messziről :D
a helyes válasz: rutintalan vagy :D vagy költői kérdés volt?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9318) nagybá válasza devilinsid3 (#9317) üzenetére


nagybá
senior tag

Vágod a He-man-ből a Skeletor-t? Róla te jutsz az eszembe.

(#9319) DeadMeat válasza milan18 (#9306) üzenetére


DeadMeat
veterán

jah, csak 2x akkora inputlag.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9320) devilinsid3 válasza nagybá (#9318) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem vágom, de youtube haverom megosztott pár videót róla így megnéztem ki ő valójában :D
bár milyen értelemben jut eszedbe rólam? az avatar alapján?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9321) leviske válasza devilinsid3 (#9317) üzenetére


leviske
veterán

Szerintem erre megkaptad a választ az előző hozzászólásomban, de azért beidézem: "arra voltam kíváncsi, hogy van-e valami extra benne, amit én nem használok". Vagy valamilyen ürüggyel még azért be akartad dobni nekem, hogy "rutintalan vagyok"? Mert akkor gratulálok a sikeredhez. :)

(#9322) devilinsid3 válasza leviske (#9321) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem értem ezt mire írtad, hogy van benne valami extra, amit te nem használsz
itt mire gondolsz amúgy?

másrészt meg rutintalan vagy nem? én csak a tényeket közlöm.. még legyél felháborodva, mert ki mertem jelenteni :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9323) Prosector válasza kisza25 (#9260) üzenetére


Prosector
addikt

Ezek a repair tool-os killek kurva nagyok :DDD

Ilyenkor biztos nem vagja az aldozat ,h mi van,honnet kapja a sebzest.

[ Szerkesztve ]

(#9324) DeadMeat válasza Prosector (#9323) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem hát, körben piros :D Azért is forgolódnak ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9325) DEV_NULL válasza devilinsid3 (#9322) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nagyon tetszik az air montage videod, ügyi vagy! :K

(#9326) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#9325) üzenetére


devilinsid3
addikt

megkésve bár, de törve nem :D köszönöm :R

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9327) kisza25 válasza drr (#9289) üzenetére


kisza25
félisten

nálam van

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9328) drr válasza kisza25 (#9327) üzenetére


drr
őstag

Köszi a választ!

Azért kérdeztem, mert ma emelt sávszelet a szolgáltatóm és azt hittem fordítva sült el a dolog...

(#9329) TigerCat válasza TigerCat (#9316) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Probléma megoldva, bevált.
Milyen jó, hogy van mentésem a rendszerről...
:-)

Köszi mindenkinek, aki segíteni próbált!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9330) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

A nemrég "lezárult" fps vitához találtam egy gyöngyszemet most... :DDD

(#9331) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#9330) üzenetére


devilinsid3
addikt

olaj a tűzre egyeseknek (pl. nekem) :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9332) TXT


TXT
őstag

ERRE valaki? :U

[ Szerkesztve ]

(#9333) kisza25 válasza Prosector (#9323) üzenetére


kisza25
félisten

azért kell leguggolni hozzá ;]
annak aki lemaradt volna a videómról :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9334) SkyS1gn válasza TXT (#9332) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tessék ;)

Igazából End Game Operation Riverside loading screen. Bár az gáz hogy 3/4-ed évvel EG elött megvolt már a zene :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9335) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#9334) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Loading screen musics

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9336) Xirtam


Xirtam
veterán

Skacok van egy kis problémám.

Haverommal CO-OP-oztunk! Viszont 3x meghaltunk és 4. jére nem töltött be a játék. Na most újra játszanánk viszont a Battlelog neki is és nekem is azt jelzi, hogy játszunk. PEDIG NEM! :D Gép restart minden megtörtént ötlet?

(#9337) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#9335) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ilyeneket raktak be zene alá...

Ez pl Damavand loading screen alatt! :DD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9338) DeadMeat


DeadMeat
veterán

4 pálinka +3 sör = 4% acc nem gyógyítja a látást a szesz! Hehe :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9339) Def26 válasza DEV_NULL (#9330) üzenetére


Def26
félisten

Pedig igaza van. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9340) DEV_NULL válasza Def26 (#9339) üzenetére


DEV_NULL
őstag

[link]

Input laggal pedig ne jöjjön nekem senki. :N Lehet van, lehet nincs, nem érdekel. Engem nem korlátoz semmiben a vsync, ua. olyan eredményes vagyok vele, mint nélküle. Viszont rühhelem mikor nincs bekapcsolva és a képernyőn elmásznak a sorok bizonyos esetekben.

(#9341) Stunts666 válasza milan18 (#9306) üzenetére


Stunts666
őstag

LOL..... Volt 7950-ed ugye????

(#9342) DEV_NULL válasza milan18 (#9306) üzenetére


DEV_NULL
őstag

1 gpu atira még senki nem panaszkodott... Mikrolag a CF rendszerekre jellemző. Szerintem hardver - és szoftverkörnyezet függő is, mivel van akinek van mikorlagja van akinek nincs és a játékok is eltérőek. Pl. van akinek a 7850CF Crysis 3 remekül megy Eyefintiyben, van akinek pedig fHD-ban játszhatatlan a mikrolag miatt. Ne általánosítsunk kérem. :N

(#9343) eugabesz


eugabesz
őstag

Fiúk.Ujra raktam a gépet,azóta random módon összeomlik az egész szar...mit nem csináltam jól??Nagy recsegés,mint mikor a bakelit lemezen megugrik a tű és minden összeomlik,böngésző,origin,bf3...csak az ujraindítás segít rajta.Crome-t használok,mert a firefox el sem indítja a játékot.Számít vajon,hogy ssd-m van??

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9344) devilinsid3 válasza eugabesz (#9343) üzenetére


devilinsid3
addikt

mi omlik össze? a Windóz fagy le teljesen vagy mi? meg mi az, hogy recseg? :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9345) haly válasza eugabesz (#9343) üzenetére


haly
őstag

Tuning volt? Bár nem tudom miért függne össze a windows újratelepítéssel. Tedd újra még egyszer, az a tuti :K

(#9346) eugabesz válasza devilinsid3 (#9344) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem,a winfos működik,amit leírtam,az omlik össze.Általános iskola 3-ik osztály.Azok már tudnak olvasni,s talán a recseg szócskát is tudják értelmezni.

haly:Én sem tudom,de előtte jó volt...semmi ilyen gondom nem volt.A proci van kicsit húzva,de még annyira sem,mint előzőleg.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9347) aProPeti87 válasza eugabesz (#9343) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Nekem akkor csinálta ezt mikor meghalt a vinyóm, de mivel hogy ssd használsz nem tudom mi lehet az a hang.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#9348) eugabesz válasza aProPeti87 (#9347) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát nem tom,az ssd is új,a 6670-es is,viszonylag új...de valami olyasmi,mintha az enm bírná.Lehet nem jó neki az új driver??

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9349) aProPeti87 válasza eugabesz (#9348) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Hát nem akarlak megijeszteni de mivel hogy valami kattan ,recseg és utána omlik össze ,ez lehet hardveres probléma lesz .

[ Szerkesztve ]

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#9350) devilinsid3 válasza eugabesz (#9346) üzenetére


devilinsid3
addikt

1: segíteni akartam, de látva ezt a stílust kurvára nem fogok ezután sem
2: szövegértelmezés? talán írd le pontosabban mi omlik össze..

"Fiúk.Ujra raktam a gépet,azóta random módon összeomlik az egész szar...mit nem csináltam jól??Nagy recsegés,mint mikor a bakelit lemezen megugrik a tű és minden összeomlik,böngésző,origin,bf3...csak az ujraindítás segít rajta.Crome-t használok,mert a firefox el sem indítja a játékot.Számít vajon,hogy ssd-m van??"

ebből bőven az is le jöhet, hogy az egész rendszered omlik össze
"az összeomlik az egész szar"-ból kellett volna rájönnöm, hogy nem az egész omlik össze csak a crome?
ha meg recseg valami a gépedbe akkor már régen rossz valami..

!DRIVER-TŐL NEM FOG RECSEGNI A HARDWARE!

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.