Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Winne válasza Sabre (#9800) üzenetére


Winne
nagyúr

Most lehet.. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9802) Olympos válasza Winne (#9794) üzenetére


Olympos
aktív tag

Kár, hogy a Battlefield nincs a listán.

Nem is szoktak BF-re említésre méltó versenyeket rendezni?

(#9803) SkyS1gn válasza Olympos (#9802) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mivel a fejlesztők így álltak hozzá.. belenéztem 1-2 bf.hu-s közvetítésbe... SZÁNALMAS volt hogy csaszinak a hegyen feküdve... meg MAV-al repkedve kellett közvetítenie mert a játékban nincs spectator. BF4-ben ez változni fog. Jobban felfut talán.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9804) RD4N33 válasza Olympos (#9802) üzenetére


RD4N33
tag

(#9805) salytmasztor válasza Sabre (#9800) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Külföldön persze, hogy jobban működik az e-sport (és nem csak az).
Stabil gazdaság, jóval nagyobb bérek, kereslet-kínálat, forog a pénz és van értelme szponzorálni, mivel az jó kis bevételt hoz később a gyártóknak is.
Kicsi ország vagyunk, szar bérekkel és mutyis politikusokkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#9806) devilinsid3 válasza salytmasztor (#9805) üzenetére


devilinsid3
addikt

meg kint kicsit más a hozzáállás is :D ott a szponzor nem csak abból áll, hogy elvárják, hogy 2-3x pénzt hozzon vissza a szponzorált.. úri szórakozás adnak rá pénzt és kész, itt meg csak a pénz orientáltság, meg a haszon..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9807) Audifan válasza eugabesz (#9776) üzenetére


Audifan
tag

Ha nem HC-lenne, még talán mennénk is. :U

(#9808) bbdc77


bbdc77
csendes tag

Nincs támogatása az e-sportnak itthon? Tájékozódni is kéne mielőtt ordas nagy butaságokat beszéltek. Márpedig támogatás van, csak ahhoz játszani is tudni kell, komoly eredményeket elérni. Ahogy teszi ezt a [team.ROCK]. Akiknek nem mellesleg kurva jó Battlefield 3-as csapatuk volt. Európa legjobbjai között voltak, a Dreamhack (!!!!) 3-ik helyezés is tanúsítja ezt, ill. a havonta megrendezésre került GO4BF3 minikupákat sorban nyerték meg, ezzel együtt a velejáró pénznyereményt is.

Mit kéne támogatni? Azt, hogy pár 14-15 éves vérpistike brainstormingol és kitalálja, hogy nekik kell egy szponzor, mert anyuci nem keres eleget egy jó konfighoz? Mit gondoltok, melyik valamirevaló cég fogja őket dotálni? Egyik sem, mert nincs miért. A team.ROCK - ha jól tudom - COD4-es csapatként indult, ott értek el először nagyon jó eredményeket. Bennük volt potenciál, volt egy nagyon jó "menedzserük", kézzel fogható eredmények. Még jó, hogy a cégek igent mondanak nekik. Igen sokra is vitték. A legtöbbetek viszont hobbijátékos, aki fele ilyen szinten sem képes célozni ebben a szaros játékban, ergo nincs mit támogatni. Mire fel akartok e-sportot itthonra?

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3: bbdzyx // STEAM: taladodo

(#9809) szebev válasza bbdc77 (#9808) üzenetére


szebev
senior tag

Szoktam nezni a magyar war-okat es valoban a team.Rock egy nagyon jo csapat ( volt ? ) . Itthon verhetetlen . A nemzetkozi eredmenyeiket nem ismerem sajnos .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#9810) Olympos válasza bbdc77 (#9808) üzenetére


Olympos
aktív tag

Szerintem le kéne higgadni, nem írt senki sem olyat, hogy "én vagyok a legjobb, legyen csak NEKEM, csak MIATTAM rendezve eSport".

A TeamRock - az általd linkelt honlap szerint - nem a játékból élt. Vagy ha mégis, akkor csak hobbiból jártak egyetemre, szakközépbe? :)

Szerintem hobbinak indul minden ilyen játék és ha szerencséd van, akkor egy jó csapat kovácsolódik össze (értelmes emberekkel), ahol legalább van egy olyan személy, aki meglátja a játékban rejlő lehetőséget és elkezdi a csapat menedzselését. Gondolom ilyen a TeamRock is.

...de ha nem haragszol meg kedves bbdc77, had beszéljünk már ilyen témáról, ha kedvünk támad egy nyílt fórumon.... hogy a manóba már !

(#9811) vg


vg
addikt

Bár ez PC topic, de azért két elvetemült ember kerestetik XBOX-ra. Van saját szerver, ahol négyen ki tudnánk lockolni az összes cuccost, assingments-eket. ;)

(#9812) kriszpontaz válasza H.Ezredes (#9750) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem egy 850-es van a fiókomban bontatlanul. Nem szeretem, mert nekem túl nagy (nem a kezem kicsi) ahhoz ahogy fogni szoktam az egeret. Nem pihentetem rajta a tenyerem, pedig az úgy lenne kényelmes.

(#9813) Winne


Winne
nagyúr

Ha folyamatos dx hibát ír a játék indításkor és a win azt írja, hogy a legfrisebb win van a gépen, akkor mi a megoldás?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9814) Def26 válasza Winne (#9813) üzenetére


Def26
félisten

Cserélj vga -t. ;]

Vg: Már írtam xbox -os topikba is. attila4go csütörtök este leszek. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9815) emiki6 válasza Winne (#9813) üzenetére


emiki6
veterán

Rakd újra a wint ;]

Más: Megjött a hamás nyereményem, az egér, sokkal jobb vele játszani, bár ez a lassan egy hónap kimaradás nem tett/tesz jót...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9816) Winne válasza emiki6 (#9815) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem az enyém, de új win van neki fent.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9817) gali777 válasza Winne (#9816) üzenetére


gali777
őstag

Pontosan mit ír ki? Amúgy szerintem próbáljon meg dx-et frissíteni első körben.

(#9818) Winne válasza gali777 (#9817) üzenetére


Winne
nagyúr

Megkérdezem, de a frissítésre azt írja neki, hogy a legfrissebb már telepítve van.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9819) haly válasza emiki6 (#9815) üzenetére


haly
őstag

Mákos mindened. Én 1 kérdésen buktam el. :( (mi a fő termékágazat, vagy valami ilyesmi. Rányomtam a fotós tartozékokra, de asszem a kábelek volt a megfejtés.) Amúgy grat! :C

(#9820) szebev válasza vg (#9811) üzenetére


szebev
senior tag

Ha kellek megyek , de csak szombat vagy vasarnap este 22.00-tol erek ra : inviktoris

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#9821) devilinsid3 válasza Winne (#9818) üzenetére


devilinsid3
addikt

törölje le, majd rakja újra (akár a vga driver-t is) nincs annál jobb frissítés

(#9819) haly hát, de ezek olyan kérdések voltak amikre 2 linkkel arrébb ott volt a helyes válasz nem?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9822) Winne válasza devilinsid3 (#9821) üzenetére


Winne
nagyúr

Újrarakta a komplett rendszert.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9823) gali777


gali777
őstag

(#9824) devilinsid3 válasza Winne (#9822) üzenetére


devilinsid3
addikt

telepítés javítása? én nem kötném vga-hoz, csak bf3-nál írja ki?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9825) lacos001 válasza gali777 (#9823) üzenetére


lacos001
senior tag

Fasza lett ! :K

(#9826) Winne válasza devilinsid3 (#9824) üzenetére


Winne
nagyúr

Mással nem játszik, de van még pár 5let most, este megnézni. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9827) Xirtam válasza gali777 (#9823) üzenetére


Xirtam
veterán

Nagyon király lett. Főleg az eleje ahogy beindul! :D

(#9828) Winne válasza gali777 (#9823) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó videó! Gondolom csalóznak rendesen néha. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9829) gali777 válasza Winne (#9828) üzenetére


gali777
őstag

Köszi, hát mostanában jet hacker szoktam lenni, pedig azzal megy a legrosszabbul a járművek közül :D

(#9827) Xirtam, (#9825) lacos001: Köszi nektek is :R

(#9830) aknaakna válasza gali777 (#9823) üzenetére


aknaakna
tag

De imádom ezt a számot, nagyon jó lett a vidi :)

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#9831) haly válasza devilinsid3 (#9821) üzenetére


haly
őstag

Nem tudom, hogy te szoktál-e játszani, de igen utána lehet keresni. :K Az előző nyereményjátékon, az LG-sen ott mindenre tudtam a helyes választ, meg alaposan utánanéztem. A mostaninak is utánanéztem, szinte minden kérdésre. Ha hiszed ha nem, ez volt az egyetlen, amit csak úgy bejelöltem, mert annyiszor mondták a cégtörténet leírásában is, hogy a fotós alkatrészekkel foglalkoztak főképp, meg csomó ilyesmi, mondom más nem lehet csak az. Hát tévedtem. :B

Gali: Jó vidi. Végre valaki fasza zenét rak alá :C

[ Szerkesztve ]

(#9832) devilinsid3 válasza haly (#9831) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát csak azért kérdeztem, mert szerintem kicsit hitelét vesztik az ilyen játékok, ha 2 sorral feljebb vagy 3 centivel jobbra/balra nézve ott egy link amin ott a helyes válasz : /
lehet megéri nekik vagy mindegy, mert szponzorálják őket, de kicsit rakhatnának nehezebb kérdéseket is :D
amúgy nem szoktam nagyon ilyen játékokban részt venni, főleg, ha ilyen a téma
maradok a foci témáknál, ha már kérdések

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9833) emiki6 válasza haly (#9831) üzenetére


emiki6
veterán

Utána néztem, mert beugratósnak nézett ki. Meg apám mondta, aki műszaki ember, hogy csak kábelt venne tőlük. :P

Talán életem 2. nyereménye. Az LGset hagytam, nem akartam kutakodni, de a mobilarénának indult megint egy.

Devil: csak féltékeny vagy. :P
A nyjáték miatt olyan cikkeket olvastam el, amire rá se néznek. Ès igen, megéri. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9834) devilinsid3 válasza emiki6 (#9833) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha viccből írtad a "féltékeny vagyok" szöveget akkor jó, amúgy nem szoktam féltékenykedni más cuccára :D nem nagyon érdekel kinek mi van, vagy mit nyer :)
ha meg nem indulok egy adott játékon végképp nem értem miért lennék féltékeny, mert más nyer :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9835) haly válasza devilinsid3 (#9832) üzenetére


haly
őstag

Én sem vagyok az az ember, aki kaparósorsjegyen, meg tipmixen él, de ezeket a prohardveres nyereményjátékokat szeretem, és részt szoktam rajtuk venni. Egyébként annyira nem könnyű, mint amilyennek gondolod. Kell azért kutakodni, és van pár becsapós kérdés is. LG-s nyereményjátékon a résztvevők fele a szlogenen elbukott, és még volt 1 vagy 2 beugratós ezen kívül. Ott mondjuk voltak is jó nyeremények. Egyébként baromira megéri nekik, mert például az LG-s nyereményjáték kapcsán néztem ki magamnak egy monitort. Baromi sok ember megnézte az LG honlapját 1 hét alatt. Ezért a hatalmas reklámért, bőven megéri nekik az egész. Próba cseresznye alapon meg lehet próbálni egy ilyen nyereményjátékot. :K
Amúgy inkább sorsolás az egész, egy beugró teszttel megspékelve, mintsem egy komoly kérdéseken alapuló nyereményjáték.

(#9836) devilinsid3 válasza haly (#9835) üzenetére


devilinsid3
addikt

"Amúgy inkább sorsolás az egész, egy beugró teszttel megspékelve, mintsem egy komoly kérdéseken alapuló nyereményjáték."

na köszönöm, hogy a végén csak leírtad amit próbáltam sugallni :D
ami nem baj, csak még is na, egy tipikus eset a mai világot nézve

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9837) kisza25 válasza emiki6 (#9833) üzenetére


kisza25
félisten

én is nyertem múltkor egy kaptár 5 dvd-t:P ezt a hamásat elkezdtem, de elfelejtettem befejezni:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9838) haly válasza devilinsid3 (#9836) üzenetére


haly
őstag

Nyílt titok. De itt nem a nyereményjátékon, hanem a reklámon van a lényeg. A reklám meg akkor jó, ha minél több emberhez eljut. Ergo könnyebb kérdésekkel, amiknek utána lehet járni, és mindenki számára ,,megnyerhető'' a cucc, több ember fog játszani, és jobb lesz a reklám. Viszont én ebben nem látok semmi rosszat. Mindenki csak jól jár :))

[ Szerkesztve ]

(#9839) salytmasztor válasza Olympos (#9810) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Igy van pontosan, ahogy Olympos írja. :K
Nem arról van szó, hogy nincs e-sport Magyarországon, csak hogy nagyon gyenge itt.
Team Rock-ot szoponzorálják pár dologgal, de ha pénzt akarnak a sok gyakorlasért és melóért, akkor külföldre mennek ők is versenyekre.
Bár nekik is lehet rossz napjuk, mint például amikor a magyar BF3 kupán megverte őket a Cordha.

Más, kicsit OFF.
Sg fórumra néha benézek, most látom, hogy Eugabeszt bannolták multi accountos trollkodásért.
Nem semmi.
Már ha az itteni Eugabesz ugyanaz aki ott is. :)
On.

[ Szerkesztve ]

(#9840) gali777 válasza aknaakna (#9830) üzenetére


gali777
őstag

Köszi!

Köszi neked is haly!

(#9841) stoon


stoon
őstag

közeledik a hétvége emberek , kelet - nyugat?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9842) gali777 válasza stoon (#9841) üzenetére


gali777
őstag

Én benne vagyok /kelet/ :)

(#9843) stoon válasza gali777 (#9842) üzenetére


stoon
őstag

akkor már ketten vagyunk :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9844) eugabesz válasza salytmasztor (#9839) üzenetére


eugabesz
őstag

Mivel belőlem csak egy van,természetesen én vagyok ott is,csak tessék kérem tájékozódni,mielőtt bármit is beírsz...egy,az az egyetlen seggnyaló troll miatt volt az egész "herce-hurca",azt szerettük volna onnan eltüntetni,s csak ilyen áron ment...de legalább észrevették már magukat,akinek kellett.(Remélem)

Amúgy csöppet sem érdekel,ez százszor jobb fórum,s itt nincs is miért trollkodni. Más a hozzáállás,más a hangnem,ezen a fórumon,semmi szükség nincs rá,hogy keltse az ember a feszkót.
De engedtessék már meg nekem,hogy leírjam egy játékról a véleményem,amennyiszer akarom,s ahogyan akarom,(megfelelő hangnemben persze,addig,míg valaki be nem szól...senkinek nem fogok "lefeküdni",ah úgy vélem,hogy támadás ért,s igazam is van.)
Röviden ennyi,de ha érdekel részletekbe is belemehetünk,csak szerintem a többséget nem nagyon érdekelné.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9845) emiki6 válasza devilinsid3 (#9834) üzenetére


emiki6
veterán

Mégilyet... Az OFFot is ONban írjátok. :((

Ja igen. Vicc volt. ;)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9846) Sósperec válasza stoon (#9841) üzenetére


Sósperec
tag

Mi az a "kelet - nyugat" ? :F :)

[ Szerkesztve ]

(#9847) gali777 válasza Sósperec (#9846) üzenetére


gali777
őstag

2 égtáj ;]

[link]

Keleti / nyugati ph-s játékosok nyomták egymás ellen. Ezt szeretnénk megismételni.

[ Szerkesztve ]

(#9848) devilinsid3 válasza Sósperec (#9846) üzenetére


devilinsid3
addikt

égtájak

enyhén szánalmas az öreg :D
megkérdezhetem mit élvez ezen, azt írta "2nd on world rank" mondom fap-fap jó vagy..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9849) Sósperec válasza gali777 (#9847) üzenetére


Sósperec
tag

:W
jóvanna'. Ez most fájt :DDD .

De köszi a felvilágosítást :R

(#9850) blaca83


blaca83
őstag

Ismét összefutottam a két retardált csaló majommal... Még mindig nem kaptak bannt sajnos:
1. xniws [link]
2. P1X3LHUNT3R [link]

Utóbbi csak most kezdte, a dolgot, de Canals-on a daru tetejéről 1 lövéssel öl mindenkit pisztollyal. 15 perc játék után már kb 120/ 25 -nél járt mikor eltűnt a szerverről.

Valaki be tudná linkelni a "lebuktató videót" ami terjengett nemrég a fórumon és battlefield.hu -n is??

Kisza ezt a két majmot vedd fel videóra és lehet küldeni a megfelelő helyre. :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.