Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) devilinsid3 válasza kisza25 (#7000) üzenetére


devilinsid3
addikt

nincs köze hozzá nyugodj meg :D volt egy átlagon felüli nap amikor nem volt lag :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#7002) kisza25 válasza devilinsid3 (#7001) üzenetére


kisza25
félisten

lehet néha leesik az órajel, mert kiegyensúlyozotton van a proci :F de 80% terheltségnél....nem értem :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7003) haly válasza devilinsid3 (#6999) üzenetére


haly
őstag

Azért ez nem ugyan az na. A fov beállítása benne van a játékban. Mindenkinek adott a lehetőség. Persze, most azzal fogsz jönni, hogy ugyan így a macro is, de ez nem egészen igaz. Például nekem nincs olyan egerem ami ezt tudná, és a játékban sincs bent. Szóval szerintem igen is fair. Ez ugyan olyan, mint régebbi játékokban a grafika butítása egyenlő volt a bokrokon való keresztülnézésen. Ez van, ezt kell szeretni. Az inkább volt unfair, mint a fov. :K

(#7004) devilinsid3 válasza kisza25 (#7002) üzenetére


devilinsid3
addikt

én örülök, hogy te gépekkel foglalkozol, de nekem is vannak hiányosságaim így, ha magyarul leírnád örülnék neki :D
magyarán, ha veszed a videót jobbnak tűnik a játék és nincs lag vagy akadás? :D

(#7003) haly
most ugyan arról beszélünk? a fov-ot jegyzettömbben vagy konzol parancsként (ezt nem tudom) kell átírni, vagy erre van option parancs? én még nem találtam ott olyat csak azért kérdezem

#7005) haly 3.05 ez minden szerveren van? nem csak egy szarszerverberles.com oldalról rendelt szerón voltál ahol épp beakadt?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#7005) haly válasza kisza25 (#7000) üzenetére


haly
őstag

Mutatok én neked laggot. Tessék
3. percben van egy, onnantól meg 2-3 percenként végig. Ez szinte minden meccsen így van. Megy a lap vissza garanciába :U :(((

Kisza: Kizárt, hogy játék közbe visszavegye az órajelet. :N

[ Szerkesztve ]

(#7006) aProPeti87 válasza devilinsid3 (#7004) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Bent a játék menüjében lehet állítani (Field of View)-néven, 60 az alapértelmezett 90 -ig lehet húzni legalábbis nekem ennyi a max. De én semmi változást nem vettem észre :D

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#7007) haly válasza devilinsid3 (#7004) üzenetére


haly
őstag

Nem-nem. Ez minden szerveren, sőt játékon van. De csak multis játékokon. Szóval valami a nettel, vagy az integrált kártyával van. És mivel a net másik szobába, másik géppel jó, (kábelt is összecseréltem a kettővel) így kipróbáltam telenor hipernettel. Azzal is jó volt, marad az integrált hálókártya. Drivereket természetesen újraraktam, sőt anélkül is próbáltam, windows-t is vagy négyszer újrapakoltam, szóval egy szó mint száz: ordít a garanciáért. Én meg ordítok, hogy nem lesz gépem 2 hétig. Bár amúgy se gáz, mert így legalább nem kockulok annyit, amelyre egyébként hajlamos vagyok nagyon rákattani. :B :U

Amúgy a FOV a játék beállításaiban bizony megtalálható. Nem tudom, hogy tudtad-e, hogy ez angol rövidítés, gyanítom, hogy efölött elsiklottál és ezért nem találtad meg. Igaz, hogy jegyzettömbben is át lehet írni, de benne van a játékban. :K KATT

(#7008) dejaris


dejaris
addikt

Itt nincs is afele season pass? Tehat megvan az alapjatek, de egy arva dlc-m sincs, darabonkent meg vegye meg az, akinek ket anyja van.

(#7009) aizen92 válasza dejaris (#7008) üzenetére


aizen92
addikt

premium formájában az összeset be tudod szerezni. keress rá h bf3 premium. össze dlc-t megkapod kb 7-8ért

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7010) dejaris válasza aizen92 (#7009) üzenetére


dejaris
addikt

De az tartalmazza az alapjatekot is, nem de?

(#7011) EczkE válasza dejaris (#7010) üzenetére


EczkE
addikt

A Premium Edition tartalmazza az alapjátékot is.

Asszem mindenféleképpen!

(#7012) dejaris válasza EczkE (#7011) üzenetére


dejaris
addikt

Akkor jar egy buksisimogatas az EA-nek :(((

[ Szerkesztve ]

(#7013) dilipok válasza dejaris (#7012) üzenetére


dilipok
veterán

van sima premium es premium edition is...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7014) devilinsid3 válasza aProPeti87 (#7006) üzenetére


devilinsid3
addikt

ezt tudtam, de én azt hittem, ez a távolságon javít a mesh quality-vel együtt :D de mivel valaki írta, hogy 120ig lehet húzni ezért nem vettem ezt számításba (ezek szerint 90 fölött nem teljesen "legális", ha optionsben is 90ig lehet csak húzni..)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#7015) Winne válasza devilinsid3 (#7014) üzenetére


Winne
nagyúr

Sztem 120-on nem is megy, mint ahogy nemrég meg is próbálta innen valaki, bár ki tudja...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7016) devilinsid3 válasza Winne (#7015) üzenetére


devilinsid3
addikt

most vagy én értettem félre, vagy itt valaki hazudik :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#7017) csibe1 válasza Winne (#7015) üzenetére


csibe1
addikt

Megy 120-on,és először tényleg halszemoptika érzése van az embernek;görbülnek a falak rendesen,
de meg lehet szokni. Nem kell sokat nézni a plafont meg a padlót felváltva,és akkor nem olyan feltűnő. :D
Azt vettem még észre,hogy 120-on nem kínlódik annyira a játék,de visszavéve 100-ra is sokkal folyamatosabb,mint 60-on.Jóval gyorsabb a futás,mint előtte.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#7018) haly válasza devilinsid3 (#7016) üzenetére


haly
őstag

Pedig nagyon egyszerű. 90-ig van játékban, de jegyzettömbben átírhatod 120-ra is. Afölött meg fekete kép van, vagy valami hasonló érdekes jelenség. Ennyi

(#7019) wolfman


wolfman
veterán

Ez a no spread ez az egér driverébe épül be vagy a játékba?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7020) Sabre válasza wolfman (#7019) üzenetére


Sabre
őstag

a csíterek génjeibe! :DDD

(#7021) Laraxior


Laraxior
titán

Megvan még a hangfal :C meg is veszem :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7022) gali777 válasza haly (#6998) üzenetére


gali777
őstag

Ha a FOV-ot magasabbra állítod pont, hogy kevesebb fps-ed lesz, mert több mindent kell egyszerre megjeleníteni nem? :U

Viszont, ha csak megjegyezted, hogy már a legelején láttad, hogy lehet állítani, amikor fps-t vadásztál, akkor nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

(#7023) Almapeti


Almapeti
csendes tag

Bf3-ba keresek 1 tagot aki segítene a co-op küldetésekben. De később játszhatunk is rusht vagy conquest-et.

AMD Ryzen 5 5600X, MSI Geforce RTX 3070 Ventus 3X OC 8GB, Corsair Vengeance LED DDR4 2666Mhz 16 GB, Gigabyte Gaming X V2 AM4 Motherboard

(#7024) sixpak válasza Almapeti (#7023) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én segítenék, de már fél éve nem működik a coop, ebben a trágya játékban.:-)
Valaki, aki most is játszik, próbálja meg már elindítani.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7025) gali777 válasza sixpak (#7024) üzenetére


gali777
őstag

Elvileg működik, a battlelog szokta írkálni, hogy némelyik friend-em ezt meg azt a co-op küldetést megcsinálta.

(#7026) kriszpontaz válasza gali777 (#7022) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha viszont nem stimmel a felbontásodhoz alkalmas FOV, akkor amikor kilőnek (elhalálozol), állandóan bevillan feketén a képernyő. Felbontás beállításánál automatikusan beállítja a játék a FOV-ot is.

(#7027) Winne válasza devilinsid3 (#7016) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor amire én emlékszem az 120 feletti próbálkozás lehetett. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7028) gali777 válasza Winne (#7027) üzenetére


gali777
őstag

(#7029) Algotis


Algotis
addikt

Indulás előtt még pár kör :))

Androidos Outlookból küldve

(#7030) Def26 válasza Algotis (#7029) üzenetére


Def26
félisten

Hova mész? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7031) haly válasza gali777 (#7022) üzenetére


haly
őstag

Csak megjegyeztem. Egyébként nem vesz ám le jelentősen sok fps-t. De én mindig úgy állítom be, hogy ami sokat levesz, azt hagyom a francba, ami meg csak picit, akkor azt kicsit feltolom medium-ra, vagy high-ra esetleg. :K

(#7032) Winne válasza gali777 (#7028) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen, Miki rémlett nekem is. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7033) Def26


Def26
félisten

Napokban sztem eladom az egerem. Razer deathadder 2013 4g, optikai, 6400dpi, stb. Ipon gari, doboza megvan. Ilyen.
Ha érdekel valakit akkor dobjon megy egy privivel.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7034) Winne válasza Def26 (#7033) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi lesz helyette? Mennyire taksálod majd? :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7035) Def26 válasza Winne (#7034) üzenetére


Def26
félisten

15-16k körül rakom fel. 2 hónapos. Logitech -et veszek, de majd csak bf4 megjelenéskor. Ezt akárhogy erőltetem, nem áll kézre. :( Amúgy tökéletes makulátlan állapotban van, egy karc sincs rajta, nem nyúltam hozzá zsíros kézzel, nem fikázok játék loading képernyőnél stb.

Van ezen is makró amúgy. ;] De nincs mindenféle profil a neten hozzá.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7036) haly válasza Def26 (#7035) üzenetére


haly
őstag

Biztos neked is kicsi rá a kezed... ;]
nem fikázok játék loading képernyőnél stb. Hát már jól indul a napom. Ilyen jó rég nem nevettem :DDD

(#7037) kriszpontaz válasza Def26 (#7035) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tube8-at néztél -e? :DDD ;]

(#7024) sixpak : én majd alkalomadtán jelentkezem COOP-ra, mert nem ártana végig vinni pár fegyóért.

[ Szerkesztve ]

(#7038) Winne válasza Def26 (#7035) üzenetére


Winne
nagyúr

Én az Imperatorral jártam ugyanígy, aztán a jó öreg Copperhead nem mehetett nyugdíjba... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7039) kriszpontaz válasza kisza25 (#6965) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én sem láttam semmi LAG-ot.

(#7040) Algotis válasza haly (#7036) üzenetére


Algotis
addikt

A Te kezed meg az A4Tech-re kicsi? ;] ;]

Androidos Outlookból küldve

(#7041) kisza25 válasza devilinsid3 (#7004) üzenetére


kisza25
félisten

igen mikor veszem a videót szinte alig akad be a játék, mikor simán játszom meg egy csomószor :F
gondoltam a fixált 60 FPS felvételre, de a vsync-et beállítom 60-ra még jobban akad és valamiért még a szememet is bántja a kép :B szóval, ha a procinál az energiagazdálkodás kiegyensúlyozottra van állítva akkor, a proci váltogatja az órajelet és lehet visszaveszi, ha nincs annyira terhelve és utána ha hirtelen nagy terhelést kap akkor lag-ol egyet(én nem ilyen 1-2 másodperces lagra gondolok, hogy visszakerülök egy konténerrel hátrébb, hanem egy pillanatnyi beakadásra, mikró lagra), de ezt most ki is próbálom :)
ilyen volt mikor még nem lagolt

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7042) Winne válasza kisza25 (#7041) üzenetére


Winne
nagyúr

Olyannal vegyél fel, ami nem korlátozza a felvételi fps számra a játékon belüli fps-ed. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7043) haly válasza Algotis (#7040) üzenetére


haly
őstag

Persze, meg lett mondva, így is van, nem vitatkozom én. :DDD

kisza: Próbáld meg bios-ban az intel speedstep-et kikapcsolni, meg windowsban is az energiagazdálkodást, és akkor elvileg nem veszi vissza. Ha így jó, akkor valahol ott a gubanc, ahol gondolod. :K

[ Szerkesztve ]

(#7044) Algotis válasza haly (#7043) üzenetére


Algotis
addikt

:DDD :C

Androidos Outlookból küldve

(#7045) kisza25 válasza Winne (#7042) üzenetére


kisza25
félisten

de így is iszonyat nagyok lesznek a fájlok és ssd-re veszek, hogy ne zavarja a játékot a felvétel, amin viszont annyira sok helyem nincsen(30GB) :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7046) gali777 válasza haly (#7043) üzenetére


gali777
őstag

Ja, pont te mondtad meg... :U :)

Meg is akartam keresni a posztot, de sztem egy takarítás alkalmával repült az is :D

[ Szerkesztve ]

(#7047) Winne válasza kisza25 (#7045) üzenetére


Winne
nagyúr

Attól amit írtam nem lesz nagyobb a mérete, csak neked több fps-ed marad. Ha van másik meghajtó a gépben, akkor arra vegyél. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7048) Def26 válasza gali777 (#7046) üzenetére


Def26
félisten

Emlékszünk még rá. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7049) Algotis válasza gali777 (#7046) üzenetére


Algotis
addikt

Ő nem markolja meg az egeret, azért kell neki másféle egér :)

Androidos Outlookból küldve

(#7050) F_Zolee válasza kisza25 (#7041) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pici feszt adj a procinak inkább...Játék közben nem fog váltogatni amúgy. Vagy ezt egy log-ra alapozod?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.