Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) DEV_NULL válasza eugabesz (#9346) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Kiábrándító ez a nagyképű hozzáállás. Ezután ne lepődj meg ha nem segít neked senki. Ismerd el, ez az "elkezd recsegni és összemomlik..." kissé érdekes hibaleírás. Jó persze látszik Te ilyen nagy izé vagy leader, vezető, pro meg minden, de azért akkor is lehetne kicsit normálisabban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9352) eugabesz válasza DEV_NULL (#9351) üzenetére


eugabesz
őstag

De most izé....melyik részét nem lehetett érteni??"összeomlik,böngésző,origin,bf3."

Ha segíteni nem tudsz,legalább a hsz számot ne növeld légy szíves személyeskedéssel.Kösz.

devilinsid3:Mivel ez egy játék topik,gondolom arról írok,tehát játék közben omlik össze,ez szerintem,-de ezek szerint,csak én értettem úgy,- azt jelenti,hogy arról írok."A bakelit lemezen megugrik a tű",ha ezt a hangot nem ismered,akkor nem tudom neked jobban elmagyarázni,csak esetleg egy hangfájllal.De olyanom most nincs.Természetesen a fejhallgatóban hallom,mivel ugye játszom...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9353) devilinsid3 válasza eugabesz (#9352) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha először kitértél volna rá, hogy pontosan mi omlik össze akkor ez a beszélgetés elkerülhető lett volna..
én értem, hogy mérges vagy, de tapló ne legyél..

de szerintem még sokan most sem értik, hogy recseg a géped :D most nem azért.. de szerintem ott nem a böngészővel lesz probléma (ha ténylegesen olyan tüneteket /jelen esetben recseg/ produkál a géped)

gaBesz: na így a 632. kommentre csak kiderítettük pontosabban mi baja van.. ezt kellett volna elsőre leírni, hogy mikor mi történik

ha meg tudod oldani akkor mindegyik partíciót formázd le az ÚJRATELEPÍTÉS után

képzeld ismerem azt a hangot.. (tudod a bakelites)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9354) SkyS1gn válasza eugabesz (#9352) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Látszott hogy nagyon berosáltál a hibától a komment felépítéséből ítélve mert igen összekapkodott volt. Ha segítséget kérsz legalább pontosan diagnosztizáld a bajt :R

Próbálj tuning nélkül!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9355) aProPeti87 válasza eugabesz (#9352) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Egyébként valami tesztet futtass le mert lehet kevés a fesz a tuningon ,régen én is ezzel szívtam egy csomót.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#9356) eugabesz válasza devilinsid3 (#9353) üzenetére


eugabesz
őstag

De most tényleg nem lehetett érteni,vagy szívattok...ott van,leírtam...vagy írjam körül 34520 félekjéppen??
Amúgy szerintem is lehet a böngésző...de akkor az origin miért "végzetes hibát észlelt és leáll."

aProPeti87:Ezekkel a beállításokkal játszottam a win ujrarakása előtt...akkor??

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9357) devilinsid3 válasza eugabesz (#9356) üzenetére


devilinsid3
addikt

azóta már szerkesztette sok ember, le vagy maradva :R
olvass vissza

milyen windowst raktál fel?

sőt lépések sorozata amit elvégezhetsz a win újrarakás előtt:

1. másik böngésző (firefox, explorer stb.)

2. böngésző le (teljesen, a létező összes módon töröld, vezérlőpultból és mappástól is, még talán regedit is belefér)
böngésző fel

ha marad a baj->

3. windows telepítés javítása
ha nem jó
4. win reinstall

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9358) eugabesz válasza devilinsid3 (#9357) üzenetére


eugabesz
őstag

Win7 prof 64 bit.

A 4. pont még nem volt,de nem is lesz.Ennek márpedig akkor is működnie kell,én nem baszom tönkre az ssd-m egy fos widóz miatt.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9359) aProPeti87 válasza eugabesz (#9356) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Nekem is ugyan ez volt régebben ,egy megadott beállításon volt ,egyszer csak gondolt egyet és már nem volt neki elegendő a fesz kicsit megkellet emelnem mert különben összeomlott játék,crome meg minden ahogy te is leírtad ,csak restart gomb benyomásával lehetett újra indítani.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#9360) haly válasza eugabesz (#9356) üzenetére


haly
őstag

Én is azt mondom, hogy próbáld meg tuning nélkül. A hibaleírás erősen arra utal. Proci húzásakor tapasztaltam eleget ezt a jelenséget. Ha tuning nélkül is ilyen, akkor már picit érdekesebb. Szépen sorban próbáld meg kizárni az okokat. Meg mondom, én biztosra mennék még egy újratelepítéssel. Hátha... :U

[ Szerkesztve ]

(#9361) devilinsid3 válasza haly (#9360) üzenetére


devilinsid3
addikt

"A proci van kicsit húzva,de még annyira sem,mint előzőleg."

ezek szerint visszahúzták a prociját ? vagy ez egy másik proci amit még addig sem húztam, mint az előző UGYANOLYAN procit?
vagy megint húztak rajta csak nem akkorát, mint előzőleg?

nem tudok ma este értelmezni így gondoltam egy értelmesebbnek kinézőt (avatar alapján főleg :D) szerzek

#9358) eugabesz azért remélem tudod, hogy a gépek nem a "már pedig ennek akkor is működnie kell" elvek alapján működnek :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9362) DEV_NULL válasza eugabesz (#9358) üzenetére


DEV_NULL
őstag

mivel játék alatt fagy és van ilyen fura recsegő hangod is, tuti valami hardveres gond van. proci vagy ram. ;)

a személyeskedést pedig nem én kezdtem

[ Szerkesztve ]

(#9363) haly válasza devilinsid3 (#9361) üzenetére


haly
őstag

nem tudok ma este értelmezni így gondoltam egy értelmesebbnek kinézőt (avatar alapján főleg :D) szerzek
:DDD :DDD Ez tetszett :C
Szerintem arra gondol, h előzőleg mondjuk 3.6Ghz-en volt, most meg 3.4Ghz-en csak. Szóval nincs akkora tuning, mint előzőleg, de akkor is van, és ok lehet a hibára. Valószínű, hogy ez is lesz, most így végigolvasva pár kommentet, eléggé erre utal minden jel.

(#9364) devilinsid3 válasza haly (#9363) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát ehhez a részéhez nem értek, de ritkán hallok olyanról, hogy visszahúznak egy procit (ha előzőleg jól volt belőve)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9365) eugabesz válasza haly (#9363) üzenetére


eugabesz
őstag

Letettem mindent alapra...meglátjuk.De ha nem jó,nem szólok többet hozzátok,ráadásul megmondolak benneteket... :U

DEV_NULL:Rendben...1:1

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9366) haly válasza devilinsid3 (#9364) üzenetére


haly
őstag

Simán... Itt a nyár, magasak a hőfokok. Nem csak neked, de az alkatrészeknek is melegük van. :D Nem is gondolnád hány ember veszi vissza a tuningot ilyenkor. Én mondjuk pont az a fajta vagyok, hogy legyen jó télen, nyáron és ne kelljen vele foglalkozni. :D
Egyébként nekem is ki volt centizve a tuning, és nyár elején bizony kellett variálnom. Én drasztikus megoldáshoz folyamodtam. Lekalapáltam a kupakot a prociról. Remegő kézzel ugyan, de végigcsináltam. Utólag kiderült, hogy ezek a procik szinte mindent kibírnak. Valakinek a kalapálás közben letört a proci sarka, de még mindig működik neki. Nem is akárhogyan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9367) DEV_NULL válasza eugabesz (#9365) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Amúgy az mire mondtad, hogy nem akarod tönkre tenni az ssd-det egy win miatt?

[ Szerkesztve ]

(#9368) Firkavadasz válasza eugabesz (#9358) üzenetére


Firkavadasz
tag

"én nem baszom tönkre az ssd-m egy fos widóz miatt."

Win reinstallal miért basznád szét? :F

Egyébként szerintem is a tuning lesz a baj.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#9369) DEV_NULL válasza haly (#9366) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"Én drasztikus megoldáshoz folyamodtam. Lekalapáltam a kupakot a prociról."

Ez komoly?

[ Szerkesztve ]

(#9370) eugabesz válasza DEV_NULL (#9367) üzenetére


eugabesz
őstag

Egy ssd,-én úgy tudom,-nem bír el annyi írást mint egy sima vinyó,ergo,ha sokat használsz egy egy cellát,előbb utóbb tönkremegy.De lehet ez csak tévhit.
(
(Természetesen nem gondolom azt,hogy 1 azaz egy win ujrarakástól tönkremenne,de sok kicsi sokra megy)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9371) DEV_NULL válasza eugabesz (#9370) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Úgy gondolod a win reinstallba fog belehalni az ssd? Mára kiderült, hogy ezek a kis "csoda" cuccok többet bírnak (jóval többet), mint azt elsőre gondolta mindeki, mikor megjelentek. Egyébként pedig nem értem ezt az ssd óvást... Nekem is van. Minek legyen a gépembe, ha alig használom lemezműveletre? Arra való. Dísznek tettem bele? :U

(#9372) eugabesz válasza DEV_NULL (#9371) üzenetére


eugabesz
őstag

Jó-jó,de neked több pénzed van újra...nekem óvnom,védenem kell... :K

Na próba cseresznye.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9373) DEV_NULL válasza eugabesz (#9372) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Aha. Én aztán valóban tele vagyok... ;)

(#9374) haly válasza DEV_NULL (#9369) üzenetére


haly
őstag

Hogyne lenne komoly. :K :C
Nem egy tuningos darab a picike. 4.3Ghz-ig jutottam el, akkor is már nyalta a 90 fokot LinX alatt. (játékok alatt ez 50-60, de ugye 4850-el nincs is meghajtva). Kupaktalanítás után, meg úgy, hogy liquid ultrát raktam a magra (100% fém), 4.5Ghz-en van 80 fokom. A 4.3Ghz-es mérés ráadásul februárba kérszült, a 4.5-ös meg nyáron. Szóval brutál hőfokokat lehet vele nyerni. A melegedés mellett meg hajtott a kíváncsiság, meg a hobbi. Mindig törekszem a tökéletességre. Ami a gépben van, az húzva van. Te már csak tudod, hogy a vidkarit is ez alapján keresem :C

(#9375) DEV_NULL válasza haly (#9374) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Azért az, hogy valaki szépen levágja pengével, szikével, késsel, bármivel még okés. Na de kalapáccsal leverni? Komolyan... :DDD

(#9376) SkyS1gn válasza eugabesz (#9370) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Max ha baromi régi az ssd-d, az újabbak már bírják a strapát!

(#9377) haly Megskalpoltad paraszt módra :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9377) haly válasza DEV_NULL (#9375) üzenetére


haly
őstag

Ezt most komolyan mondom, sokkal kíméletesebb, mint szétvágni a nyákot. Így szinte nulla esély volt a tönkretételére. Egyedül a kupak sérült egy icipicit meg, mert régi szar satu van itthon, de egy kis csiszolás és voila. Szegényke meg most pihen a szekrénybe. Fene abba az alaplapba. Már alig várom, hogy visszakerüljön... :U Múltkor próbáltam E6400-al HD videót nézni. Nem, nem fullHD-t, csak 720p-t. Akadt. :U :W :O

[ Szerkesztve ]

(#9378) DEV_NULL válasza haly (#9377) üzenetére


DEV_NULL
őstag

A nyákot nem vágja szét senki. A ragasztó anyagot kell szépen elvágni a kupak és nyák között. :K

Azt a HD-s dolgot nem hiszem el. Nekem E7300 volt tuningolva 3.2-3.6GHz között (mikor hogy volt kedvem) és egy 512es 4850, simán ment rajta fHD film is.

[ Szerkesztve ]

(#9379) kisza25 válasza DEV_NULL (#9369) üzenetére


kisza25
félisten

ivybrdge-ről sokanleszedik, mert szar a paszta a kupak alatt (ez már nem forrasztva van)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9380) Gigi01 válasza DeadMeat (#9338) üzenetére


Gigi01
őstag

4 pálinkához 4 sör.Vagy én már vén vagyok,mások a szabályok? :DDD

(#9381) DEV_NULL válasza kisza25 (#9379) üzenetére


DEV_NULL
őstag

:Y

nem mondod? ;] olvass vissza picit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9382) haly válasza DEV_NULL (#9378) üzenetére


haly
őstag

A nyákot rengetegen szétvágták. Ha nem olyan szögben tartod a pengét, és egy picit mondjuk megcsúszik, már ugrott is az egész, dobhatod a kukába. A siker százalékos aránya eddig 99.9% satus módszernél, a pengés megoldással ellenben. 1 embert ismerek, aki elrontotta a satus módszerrel, de ő sem a kalapálás közben, hanem a pillanatragasztó elkezdte enni a nyákot. R.I.P. :(
HD-s dologra visszatérve. Az E6400 2.1Ghz-en nagyon nem ugyan az, mint az E7300 3Ghz-en szerintem, bár a régiekhez annyira nem értek. Q6600-al volt még dolgom, most tesóm gépébe ketyeg szép kerek 3Ghz-en, alapfeszen. :K

Értem. Nem semmi, hogy ezt így be merted vállalni. Én még talán levágnám, na de kalapáccsal tuti nem állnék neki... :N
Mondom, remegő kézzel, 130-as pulzussal, de megcsináltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9383) kisza25 válasza DEV_NULL (#9381) üzenetére


kisza25
félisten

ja csak közben nem frissítettem, nem láttam bocsi...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9384) DEV_NULL válasza haly (#9382) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Értem. Nem semmi, hogy ezt így be merted vállalni. Én még talán levágnám, na de kalapáccsal tuti nem állnék neki... :N

(#9383) kisza25: :R

[ Szerkesztve ]

(#9385) Winne válasza DeadMeat (#9338) üzenetére


Winne
nagyúr

Mis is most ittunk meg 3 házit, meg fél liter Jim Beamet kette, de én nem merek felmenni most... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9386) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#9387) SkyS1gn válasza ForRedGlory (#9386) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Abból már varrhatsz egy mellényt is! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9388) kriszpontaz válasza eugabesz (#9370) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha elérted az átlag 40-50TB írást, szólj! Addig sz@rd le.

Nekem egy 12as 840-es Samsung TLC SSD-m van, először még a böngésző cache is át lett helyezve róla, de miután újraraktam a gépet, csak optimalizáltam, de nem érdekel hogy mit szenved magával. 24e volt, annyiért nem fogom a körmöm rágni, hogy mit visel el mit nem. Hamarabb adja be a kulcsot a vezérlője mint hogy elérje az írási küszöböt.

[ Szerkesztve ]

(#9389) Gyula84 válasza Sabre (#9131) üzenetére


Gyula84
veterán

azért elég sokat ment Winnivel, de van jó párszor, hogy inkább tdm-en van :D
ja most legalább tudom, hogy te vagy az

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#9390) blaca83 válasza kisza25 (#9207) üzenetére


blaca83
őstag

Jó, hogy felvetted ezt a majmot kíváncsi vagyok kap-e bannt vagy sem! :F

Mivel az egyik főszereplője vagyok a videódnak, a jogdíjamat majd megbeszéljük privátban.... :DDD :P :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9391) Winne válasza Gyula84 (#9389) üzenetére


Winne
nagyúr

Mindig tdm-ezik, amíg megjövök, aztán a bemelegítő tdm után megyünk járművezni. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9392) t256


t256
őstag

Van most valami ismert hiba az EA/Dice esetleg a UPC háza táján.
Azokon a szervereken, ahol játszani szoktam átlag 30-40 pinggel, most 120-170 között mozognak.

Letöltés nem megy. Az erőforrás figyelőben semmi kirívót nem találtam.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#9393) kisza25 válasza blaca83 (#9390) üzenetére


kisza25
félisten

:DDD bocsi, hogy lelőttelek, mikor végre kinyírtad azt a barmot, meg azért is, hogy felszedtem, de mindkettő reflex volt :B
Winne: azt ti is észrevettétek, hogy egy TDM pályán sokkal könnyebb infinatry vs infinatry ölni, mint CQ-n, vagy ez csak nekem tűnik úgy? lehet a távolságok miatt, vagy, hogy az enemy mögött üres tér van nem tudom, de nekem nehezebben jön össze, pedig öltem már néhányat:P(megnéztem 109287-et :D)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9394) Gyula84 válasza Winne (#9391) üzenetére


Gyula84
veterán

van hogy te itt ő ott megnézem az állást nálatok és felmegyek Bizarre után :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#9395) F_Zolee válasza kisza25 (#9393) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kisebb távon jobban sebez a fegyver. CQ-n meg távolabb vannak az ellenségek alapban.

(#9396) devilinsid3 válasza kisza25 (#9393) üzenetére


devilinsid3
addikt

egyrészt a távolság, másrészt meg kijön, hogy kinek van jó reflexe :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9397) Sabre válasza Gyula84 (#9389) üzenetére


Sabre
őstag

Nekem kivételesen nem egyezik a két nick, ez is itt csak egy "kényszer" nick miután lassan 8 éve valami hülyével vitába keveredtem, legyőzött a rutinjával és ki is tiltottak :DDD

(#9398) kisza25 válasza devilinsid3 (#9396) üzenetére


kisza25
félisten

mármint, hol jön ki kicsin, vagy nagyon? én kb az esetek 90%-ban korábban kezdek el lőni, mint az enemy, de ez nem jelenti azt, hogy mindig én jövök ki jobban a dologból

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9399) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Újabb hero. [link][link]

(#9400) TigerCat válasza TigerCat (#9329) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez sem jött be.

Játszottam kb. egy órát, majd később amikor újra felmentem, 3 perc alatt kirúgtak a szerverről, szintén erre a hibára hivatkozva:

This PB Server Reuires (A1386 C2.325) - Error loading pbcl

Mindent megcsináltam, amit a neten olvastam, de semmi nem segít. A játékom eredeti, vettem hozzá prémium csomagot is. Elméletileg nem változott semmi - leszámítva néhány .NET keretrendszer és a júliusban kiadott frissítéseket - amelyek telepítve lettek.

Volna valakinek ötlete, hogy mi lehet a hiba és miként tudom megoldani?

Köszönöm szépen!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.