Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) kisza25 válasza devilinsid3 (#9900) üzenetére


kisza25
félisten

fck te is kelet?
végig stingerrel kell rohangálnom :P ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9902) Laraxior válasza kisza25 (#9901) üzenetére


Laraxior
titán

RPG-t is hozz, mert én is kelet vagyok ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9903) gari24 válasza kisza25 (#9899) üzenetére


gari24
tag

Mitől függ hogy Keletre vagy Nyugatra iratkozzak fel ???

(#9904) Laraxior válasza gari24 (#9903) üzenetére


Laraxior
titán

Vajon mi határozza megy Magyarországon, hogy Kelet, vagy Nyugat-Magyarország? Vízválasztó.... ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9905) gari24 válasza Laraxior (#9904) üzenetére


gari24
tag

A másik részre lemaradt.
Mert én Csepel szigeten lakok .... akkor oda joinolok aki majd jobban áll :)) :))

(#9906) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Meg lehet úgy oldani mint a múltkor hogy csak mi legyünk egy adott szerveren? Ne jöjjön már be semmilyen szopránhangú 9 éves ;].

(#9907) Winne válasza kriszpontaz (#9906) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor én nem is mehetek? :O :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9908) stoon válasza Prosector (#9891) üzenetére


stoon
őstag

nem vérre megy csapj a lecsóba oszt adjneki! :DDD
(#9898) gali777 : tökéletes :K

(#9902) Laraxior: az nálam lessz meg már beszereztem a bicska mellé egy konzervnyitót! :R :DDD

#9907) Winne. ugysem érsz rá :DDD majd max lájkolhatsz! :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9909) Laraxior válasza stoon (#9908) üzenetére


Laraxior
titán

Ha az alapmapokon lesz akkor valami IFVbe ülök :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9910) stoon válasza Laraxior (#9909) üzenetére


stoon
őstag

a konzervnyitóm uniszex! :DDD

23 már :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9911) t256


t256
őstag

Ez a hétvége jó Nekem is, de biztosat nem mondok. Szombat óta elég magas a pingem. Már több szerverről kirúgtak. Holnap napközben kerülök gép elé, meglátom milyen lesz.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#9912) kisza25 válasza Laraxior (#9902) üzenetére


kisza25
félisten

ellened lesz nálam egy TANK:P
az nem gáz, ha csak 21:00 után lépek be, mert én 20:00kor még dolgozom?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9913) stoon válasza kisza25 (#9912) üzenetére


stoon
őstag

szerintem mindenféleképpen kéreckedj el egy órával előbb :DDD :N

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9914) kisza25


kisza25
félisten

nem semmi ez a játék, megszakad a net kapcsolatom, de mégis látom mi történik és tudok chatalni érdekes :DDD
ja és repülni is tudok, superman powa :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9915) kisza25 válasza stoon (#9913) üzenetére


kisza25
félisten

ja mindenképpen megpróbálkozom vele:P
tegnap meg beakartam szállni a bázison a kocsiba, egyik kedvenc bugom:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9916) devilinsid3


devilinsid3
addikt

köszönjük szépen azoknak a retardáltaknak akik a bárki által szerkeszthető dokumentumot trollkodás céljából használják :) remélem holnapra az ilyennek lenyúzzák a bőrét és kiteszik közszemlére

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9917) gali777


gali777
őstag

Nem tudom melyik páva barmolta szét, de nem jött össze, vissza lehet állítani 2 kattintással ;)

(#9918) Prosector válasza gali777 (#9892) üzenetére


Prosector
addikt

Ok, akkor feliratkozom.

Devil: nyugaton elek en is.

Kommunikacio hogy zajlik:TS, Skype?

(#9919) devilinsid3 válasza Prosector (#9918) üzenetére


devilinsid3
addikt

a doc-ban iratkozz fel, gondolom TS lesz :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9920) gali777 válasza Prosector (#9918) üzenetére


gali777
őstag

TS megoldható. Akkor majd a maplistet is el kéne dönteni, majd írjátok meg, hogy ki milyen mapot szeretne.

(#9921) Prosector


Prosector
addikt

Feliratkoztam. Akkor majd a TS-rol varom az infokat.

Conquest lesz a jatekmod?

[ Szerkesztve ]

(#9922) gali777 válasza Prosector (#9921) üzenetére


gali777
őstag

Valószínűleg igen, conquest(large), a jelentkezők számától függően. :)

Amúgy én Kharg Island, Operation Firestorm vagy Grand Bazaar-ra szavazok.
Gondolom minimum 2-3 kört tervezünk nyomni. Erre a 3 pályára szavazok. Majd a szavazatokat is a doksiba vezetjük.

(#9923) Prosector válasza gali777 (#9922) üzenetére


Prosector
addikt

Oké!

Lehet menni pl.chopperrel, vagy infantry only?

(#9924) devilinsid3 válasza Prosector (#9923) üzenetére


devilinsid3
addikt

minden engedélyezett

secso megkérhetnélek, hogy ne "effektezd" szét a saját részed a dokumentumban? :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9925) Prosector válasza devilinsid3 (#9924) üzenetére


Prosector
addikt

Ok,koszi!

Most rakom a TS-t.

(#9926) Laraxior


Laraxior
titán

Nem tudom ki írta ezelőtt ezt a googledocs-ot, de ott senkit nem zavart hogy össze-vissza van irkálva minden, beírunk hülyeségeket, mégis meg volt tartva a meccs, most meg annyit nem lehet, hogy más színnel írom be a nevem.... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9927) EczkE válasza Laraxior (#9926) üzenetére


EczkE
addikt

Az volt a szétbarmolás, hogy rózsaszínnel írtad be magad? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#9928) devilinsid3 válasza Laraxior (#9926) üzenetére


devilinsid3
addikt

én kérek elnézést, hogy megpróbálok egy normálisan kinéző dokumentumot összehozni amin nem összevisszaság van..
ha ennyire szeretnétek kifestőset játszani tudok ajánlani párat, unokatesóm fia előszeretettel rajzolgat

nem tudom mi változna, ha esetleg betartanátok ezt.. tekints rá úgy, hogy ezek az én szabályaim és tartsd be őket, köszönöm

#9927) EczkE nem, a szétbarmolás az volt, hogy 1 óra játék után mikor felnéztünk oda ki volt minden törölve és felül 1 sor volt beírva: "csicskák" szöveggel :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9929) Norb3rto válasza Laraxior (#9926) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Cheat et is cseréltünk :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#9930) EczkE válasza devilinsid3 (#9928) üzenetére


EczkE
addikt

Lol. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#9931) Laraxior válasza devilinsid3 (#9928) üzenetére


Laraxior
titán

Lehúztam magam a listáról és annyi, valahogy csak boldogultok nélkülem.

(#9927) EczkE: Én pH!-s színeket használtam,de az se tetszett a szerkesztőnek.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9932) Audifan válasza devilinsid3 (#9924) üzenetére


Audifan
tag

No.

(#9933) devilinsid3 válasza Laraxior (#9931) üzenetére


devilinsid3
addikt

és e miatt nem jössz, hm éééééértem

#9932) Audifan köszönöm a megértésedet

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9934) Audifan válasza devilinsid3 (#9933) üzenetére


Audifan
tag

Igazán nincs mit, máskor is.

[ Szerkesztve ]

(#9935) devilinsid3 válasza Audifan (#9934) üzenetére


devilinsid3
addikt

válassz alap mapokat

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9936) LLD válasza Laraxior (#9931) üzenetére


LLD
aktív tag

Most ez miatt tényleg nem mész?Lehet,hogy az eddigi pályafutásod legjobb meccséről maradsz le.Sose lehet tudni!! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#9937) devilinsid3 válasza LLD (#9936) üzenetére


devilinsid3
addikt

látnád a trollkodásokat a doc-ban :D jelen pillanatban nehéz lenne náluk szánalmasabb embert találni a világon, de hát legalább trollkodjunk, ha már teljesítmény nincs a háttérben, nem igaz? :) szép volt ismét

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9938) dejaris


dejaris
addikt

Egesz eddig 50-70-es pingem volt, most meg 400 ala nem csuszik b. Mi a bubanatott tehetnek elenne?

[ Szerkesztve ]

(#9939) Bjørgersson válasza devilinsid3 (#9937) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért zavar ennyire? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9940) Laraxior válasza LLD (#9936) üzenetére


Laraxior
titán

Én már megéltem a legjobb meccseket az elmúlt 1100 óra alatt :)) Még kb 100 órát adok a gamenek. Várom a BF4-et. Meg most a Crysis-szal játszok, bár csak a single-t tolom, de az is nagy élmény még mindig.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9941) devilinsid3 válasza Bjørgersson (#9939) üzenetére


devilinsid3
addikt

mert talán próbáltunk (legalábbis én) egy normálisan megszervezett játékot összehozni, de tipikus magyar mentalitás, ha nem tudok menni vagy nekem szar akkor legyen másnak is.. külön gratulálok az ilyennek, de remélem hosszú és fájdalmas halállal halnak az ilyenek meg :)

#9940) Laraxior pont jó az easy nehézségi szint, mi?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9942) EczkE válasza devilinsid3 (#9941) üzenetére


EczkE
addikt

Az előző egy firka halmaz lett, mégis meglett szervezve sikeresen.

Asszem mindenféleképpen!

(#9943) Mr.White válasza devilinsid3 (#9937) üzenetére


Mr.White
senior tag

milyen teljesítmény?:D

(#9944) LLD válasza Laraxior (#9940) üzenetére


LLD
aktív tag

Te 1130 és még mindig nem unom és minden meccs lázba hoz!!Lehet problémáim vannak a búrámba!![link][link]Minden nap megy a gammázás! :DDD :DDD Ja és maholnap 40 vok!! :D

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#9945) Bjørgersson válasza devilinsid3 (#9941) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De most ez csak egy táblázat, amiben mindenki beírja a nevét, a kedvenc mapjeit, hogy melyik oldalon fog játszani és mikor ér rá. Attól, hogy valakinek lilával van a neve, vagy be van írva egy-két troll komment, még ugyanúgy lehet jól megszervezett a játék, nem? :)

"külön gratulálok az ilyennek, de remélem hosszú és fájdalmas halállal halnak az ilyenek meg" - Ennyire nem kellene minden kis szart komolyan venned.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9946) devilinsid3 válasza EczkE (#9942) üzenetére


devilinsid3
addikt

és akkor, ha már lehet akkor szét kell minden firkálni vagy mi? bf3-ban is ha neki repülsz egy jettel a saját csapattársadnak meghal, még sem csinálja a nagy része, de úgy látom csak a trollkodás megy :D

#9945) kovy29 majd, ha csinálsz te is ilyen dok-ot vagy lesz weboldalatok (ha még nincs) én is odamegyek és széttrollkodom, majd meglátjuk te mit szólsz hozzá

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9947) BlessedElroy válasza devilinsid3 (#9941) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

A stílusod ISMÉT a szánalmas kategória határait feszegeti. Nőjj már fel baszod...

Origin: BlessedElroy

(#9948) EczkE válasza devilinsid3 (#9946) üzenetére


EczkE
addikt

Látom neked ez az életed. :DDD :(

Asszem mindenféleképpen!

(#9949) Mr.White válasza EczkE (#9948) üzenetére


Mr.White
senior tag

dokumentum fétise van biztos.

(#9950) devilinsid3 válasza Mr.White (#9949) üzenetére


devilinsid3
addikt

sajnos az :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.