Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Firkavadasz válasza EczkE (#10498) üzenetére


Firkavadasz
tag

:D Lebuktam :D Mondom ha angolul írok lehet beírsz nekem csúnyán, de csalódnom kellett :D :R :R

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10502) EczkE válasza Firkavadasz (#10501) üzenetére


EczkE
addikt

Most pont azt nem vágom mért nem magyarul válaszoltál. :F :D

Asszem mindenféleképpen!

(#10503) Xirtam válasza Firkavadasz (#10495) üzenetére


Xirtam
veterán

Értem én, de mit eszik? Ő dolga, csaljon vagy ne. De ez , hogy anyázza a videó felvevője és még meg is osztja az interneten. Ez önmagáért beszél. . .

(#10504) Laraxior válasza SZKEBE75 (#10499) üzenetére


Laraxior
titán

hungarista pöcsök :W micsoda ismerősei vannak..azok a nevek... :W :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10505) Def26


Def26
félisten

Most néztem meg egy "izgalmas" jet meccset. :DDD [link] 30 percen keresztül csak kőröznek. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10506) haly válasza Def26 (#10485) üzenetére


haly
őstag

Ez nem igaz! :U :(((
Nem ismerek sok ilyen ,,neppert'', PH-n azt hiszem kettő van. Az egyiktől vettem a gépem majdnem minden alkatrészét (alaplap, CPU, ram, táp, és a jövőbeli videokártya is tőle lesz megvéve) és bizony az alaplappal gondok voltak. Annak ellenére, hogy csak egy felhasználónév volt a srác eddig, írtam neki és egy szó nélkül pik-pak adta a címet, rendezi a garanciáztatást. Nekem is sokan mondták, hogy majd jól megszívom, mert miután megveszem a cuccokat, el fog tűnni, meg nem tudom majd megtalálni...stb.. Akkor is legyintettem az ilyen hozzáállásra, most is. Azt hiszem eddig minden embernek, akivel üzleteltem alaposan utánanéztem és még egyszer sem vertek át.
Szóval amit mondasz az eléggé alaptalan.

Szerk: most olvasom, hogy te is vásárolsz a hárombetűs kollégától. Akkor mire fel ez a nagy fikázás? Ő is eléggé áron alul adja a cuccokat, és nála is csak úgy van garancia, ha ő intézi. :U

[ Szerkesztve ]

(#10507) kriszpontaz válasza Def26 (#10505) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Public szerveren 20mp alatt szednék ki mindkettőt :D. De mi a csának ECM-eznek állandóan? A minimap miatt?

[ Szerkesztve ]

(#10508) EczkE válasza Def26 (#10505) üzenetére


EczkE
addikt

Egy dislike van is a videón. ;] :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10509) Sheldon válasza Xirtam (#10503) üzenetére


Sheldon
tag

Én sem értem, hogy minek kell vallatni... :F
Főleg, hogy ezzel a stílussal saját magát is lejáratja... :(

Csaló? Csaló.
Normális szerveren hamar kidobják az ilyeneket (legalábbis amelyik szervereken én játszok, azokon csak elvétve akad egy-egy, de azok is hamar repülnek), aztán mehet tovább a játék. :K

Egyébként nem értem miért jó, ha valaki csal multiplayer játékokban (GTA-kban én is használtam csalásokat, de csak szórakozásból), úgy is ki fog derülni előbb vagy utóbb...
Aztán sokan csalással sem vannak előrébb a ranglistákon, szóval számomra nincs értelme ennek az egésznek... :U

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#10510) MadgoatLOLZ válasza Def26 (#10505) üzenetére


MadgoatLOLZ
tag

Azért mert nem tudod hogy ilyenkor egy pilóta mit csinál, még másnak lehet izgalmas. -.-

(#10511) Firkavadasz válasza Sheldon (#10509) üzenetére


Firkavadasz
tag

Igazából azért tettem föl, mert kíváncsi voltam, bevallja-e?

Mindig mondogatta ha csal valaki ok, de vallja be, és kész.

Hát, ő nem tette.

Az meg hogy anyázik, meg így beszél, mert megkérdeztem tőle valamit, nem engem minősít szerintem. :C

[ Szerkesztve ]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10512) Laraxior válasza MadgoatLOLZ (#10510) üzenetére


Laraxior
titán

Én végignéztem...kár hogy az 5 killből csak kettőt láthattunk, mert csak a feketeség volt, mire lett kép már más is volt az állás.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10513) Kephamos válasza Firkavadasz (#10511) üzenetére


Kephamos
addikt

Én speciel nem láttam bizonyítékát annak, hogy általában vagy épp ott akkor csalt-e. Ennek fényében érthető, hogy kikéri magának, még ha a stílusa épp nem is a legcizelláltabb. :)
Amúgy meg a biztonsági őrözés nem szép dolog.

(#10514) Sheldon válasza Firkavadasz (#10511) üzenetére


Sheldon
tag

Nem is arra értettem a "minősítésedet", hogy Te anyáztál, hanem arra, hogy faggatod, nem hagyod békén. Lehet, hogy "jó" célért próbáltad kihúzni belőle a vallomását, de szerintem teljesen feleslegesen.

Ha tényleg csal (én nem ismerem, nem is érdekel különösebben), akkor írd be 1 vagy 2 alkalommal, hogy dobják ki, mert csal, de nem kell percekig írogatni neki, hogy vallja be, hogy csaló.

Az meg, hogy sokáig azt hangoztatta, hogy a csalók vallják be bűneiket, majd ő maga is átállt a sötét oldalra, csak azt mutatja (számomra legalábbis), hogy végül számára is a könnyebb út volt a csábítóbb ahelyett, hogy saját képességeihez mérten játszott volna.

Aki csal, bűnhődjön meg, más szórakozását ne rontsa el, szerintem ez a lényeg, nem pedig az, hogy vallomásra bírjuk az illetőt... :U :K

Na, részemről zárom a témát. :R

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#10515) Def26 válasza MadgoatLOLZ (#10510) üzenetére


Def26
félisten

Kb. 3000 killem van jetel. Tudom mit kell gépészkedni, ha dogfight van csak ezt nem tartom izgalmasnak. :U

Godlike79: ECM alatt nem látnak a radarok.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10516) tibor452 válasza Firkavadasz (#10511) üzenetére


tibor452
tag

+1

(#10517) Def26 válasza haly (#10506) üzenetére


Def26
félisten

Lec fasza gyerek igen. Kicsit elhamarkodottan írtam.

Olyan arcokra gondolok, akik néha néha nagyobb tételekben árulnak ezt azt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10518) Firkavadasz válasza Kephamos (#10513) üzenetére


Firkavadasz
tag

:D Elolvastad a videó alatt amiket írtam? Mutattam ám képeket is, nem a semmibe beszélek. Csak épp ő ne tette volna azokat amiket tett a csalók ellen.. De kérlek fejezzük be, ezt ne itt. thx :R

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10519) Kephamos válasza Firkavadasz (#10518) üzenetére


Kephamos
addikt

Ja, ok, nem láttam őket. :) Félre ne értsd, nem beleszólni akartam, csak volt már, hogy engem is elkezdtek cseszegetni és majdnem leeresztettem én is az ekét, de inkább kikapcsoltam a csetet.

(#10520) Firkavadasz válasza Kephamos (#10519) üzenetére


Firkavadasz
tag

Inkább meglesem százszor, minthogy baromságot csináljak :D Ellentétben ezzel a devilinside gyerekkel.. :W Már értem, miért figyelmeztették annyiszor. Vicc az, a BF3 topik miatt :D No comment.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10521) devilinsid3 válasza Firkavadasz (#10520) üzenetére


devilinsid3
addikt

baromságot csinálsz te így is :D ha valakiről kiderül, hogy csal akkor azt addig üldözöd egy szerveren ameddig be nem vallja ott neked is? :D

ez egy kicsit szánalmas csak..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10522) warmonger441 válasza devilinsid3 (#10521) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Ha tudnék vele beszélni akkor én is csesztetném mert engem is gyanúsítgatott (alaptalanul) a nobody. Erős sokk, majd kb 1óra nevetés után jutott eszembe hogy pont ki kezdett el csalni :D Csal, lebukik megköpködjük mehet a levesbe. De egy olyan aki előtte így meg úgy szidja a csalókat hogy milyen unfair gci lámák, pont az kezd el csalni és mások játékát tönkretenni?

(A minimum hogy minden szerveren utána menni szétfloodolni a chatet és teleszemetelni minden emailcímét xD) Komolyra fordítva a szót: Ne hogy az legyen már hogy most meg noobody (jajjj elírtam :U ) szinte ártatlan és aki szopatja miután lebukott a majma még az a rossz.... :S Mikor M16a3-ért itt is hanyan pattognak... igen az m16a3 gáz... csalni nem.... az a gáz ha csesztetsz egy csalót... úristen fucking logic..... :D No offense én leszrom :D felőlem aztán azt csinál mindenki amit akar, de ez azért már kicsit durva xD Szóval akkor Nobody-t nem kell minden öröd&fattya kft. termékének elhordani :D Kizárólag az m16-os montage készítőket meg a heli tv-zőket meg a taktikai shooterben campelőket :DDDDDD

Nem értem :/ [link] :/

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#10523) devilinsid3 válasza warmonger441 (#10522) üzenetére


devilinsid3
addikt

ki a lószart érdekel a Nobody? csal, kész elhisszük stb. rossz dolog, minek csal, dögöljön meg az ilyen jogosan.. de minek ezt erőltetni? :D azért felmegy egy szerverre, hogy megkérdezze, hogy csal meg vallja be, hogy csal.. kicsit szánalmas csak amúgy :D admin lettem volna első dolgom lett volna, hogy kidobjam a gyereket (nem Nobody-t..) mit floodolja szét ezzel a chatet? ráadásul ott ahol talán nem csalt.. lószart nem érdekli.. 21 évesen (ha igaz) ne az legyen már egy ember életcélja, hogy lebuktasson egy csalót aki ezelőtt ágált a cheat ellen.. magát járatja le csak :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10524) gali777 válasza warmonger441 (#10522) üzenetére


gali777
őstag

Ennyi erővel miért nem jártok fel azok után is akiket ide linkelnek be, hogy csalnak? Azokat miért nem vallatjátok? Most nem védeni akarom őket, de azért ez a hozzáállás is elég érdekes. Utálom én is a csalókat, egy utolsó senkik, de most nem fogok attól keresztes hadjáratot indítani ellenük, felesleges.

(#10525) dejaris válasza gali777 (#10524) üzenetére


dejaris
addikt

Gondolom azok, akikrol te beszelsz nem nyomtak nap mint nap a hegyibeszedet :U

Kulonben is utallak, mert KvsNy-n egy csomoszor lelottel ;]
Raadasul ugy, hogy mindketten keletiek voltunk :D

[ Szerkesztve ]

(#10526) Stunts666 válasza gali777 (#10524) üzenetére


Stunts666
őstag

Szerintem azért csinálja, mert lejáratja a saját népét az ilyen. Ha már a szájával nagyobbitja a p*csét, akkor legalább álljon ki egy az egyben cheat nélkül. Én is utálom a magyar csalókat, sőt jobban mint a külföldieket. Lejáratja a magyart. Utána meg csodálkozik egy pár ember, hogy magyarokat nem enged fel szerver. Éppen ezért. Szerver észleli, hogy magyar és máris repül, mert biztos csaló. Ez van.

A nagy esportolókról meg ne is beszéljünk. Voltam "kupán". Előbb löttek le 200 méterről M16-al, mint én L96-al. Ez van. Azóta nem is próbálok indulni. Azt ne mondja senki, hogy tud lőni. Minden második killem L96-al fejes. Ami 72%, hogy fejest lövök.

Ui.: A Kelet/Nyugat-ot viszont megismételhetnénk. Élveztem, de a kocka sör után már nem kellett volna. Legközelebb józanon megyek. :D

[ Szerkesztve ]

(#10527) Firkavadasz válasza devilinsid3 (#10523) üzenetére


Firkavadasz
tag

figyelj már öreg ehhez neked mi közöd? neked nagyon érik már az utolsó figyelmeztetés úgy látom..

De szerintem te ezeket a dolgokat szándékosan csinálod, és röhögsz a monitorod előtt hogy minket itt szívatsz.. Értetlenkedsz, kötözködsz, játszod a 10 évest..Szerintem ez a röhejes..

De téma itt lezárva, nem fogok veled vitatkozni, főleg nem itt. :R

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10528) dejaris


dejaris
addikt

Na felmerult par nagyon alap kerdes bennem.

BF2-ben ugy valtottam legeslegjobb emlekeim szerint ulest a jarmuben, hogy a szamat megnyomtam. Itt hogy a banatba tudok atulni a jarmuben?

A keselok a dogtaget el vehetik? Es amit elvettek azt mar soha tobbet nem is hasznalhatom? Mert ugye van par nem kigyujtheto, hanem premiumhoz jaro.

(#10529) EczkE válasza dejaris (#10528) üzenetére


EczkE
addikt

F1-gyel és többivel tudsz ülést váltani. Dogtaget elveheted, de csak azt veheted fel amit kioldottál, vagy használhatsz. ha kioldod magadnak.

Asszem mindenféleképpen!

(#10530) devilinsid3 válasza Firkavadasz (#10527) üzenetére


devilinsid3
addikt

miért érne a ban? :D te vagy ilyen nagy ember, hogy addig mész a csalók után ameddig be nem vallják neked :D készíthetnél mindről videót is.. gondolom nagy nézettsége lesz

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10531) dejaris válasza EczkE (#10529) üzenetére


dejaris
addikt

Az a veszely nem fenyeget, hogy en elvegyem maset :D En a sajatomat feltem. Szoval ha mondjuk a Mass Effektes dogtagemet elveszik, akkor azt mar soha tobbet nem hordhatom ujra?

(#10532) Firkavadasz


Firkavadasz
tag

Újabb csaló:

Katt

Devil: Mondtam, veled befejeztem, felesleges írnod tojok rá(d) magasról.. :R

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10533) SkyS1gn válasza Firkavadasz (#10532) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Te valami csalósági hatóság vagy itt vagy mi? :DDD :C

Csak mert a szirénát nemláttam!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10534) Sósperec


Sósperec
tag

Látom megint megy a hsz gyártás ezerrel :U :DDD

(#10535) devilinsid3 válasza Firkavadasz (#10532) üzenetére


devilinsid3
addikt

na várjuk a videót, mikorra várható, hogy felmész utána? én is rögzíteném, ha lehet

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10536) dejaris válasza SkyS1gn (#10533) üzenetére


dejaris
addikt

Mint az autopalyan az onjelolt rendorok, akik makro mikroszkoppal lesik a sebessegmerojuket, hogy pontban 130 legyen, es nem engednek senkit, hogy megelozzek:DD

Viccet felreteve en teljesen megertem firkavadasz gondolkodasat, es egyet is ertek vele.

(#10537) Def26 válasza SkyS1gn (#10533) üzenetére


Def26
félisten

Azért csak nem baj ez is? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10538) SkyS1gn válasza Def26 (#10537) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mondtam ilyet? Én szarok a fejükre mondjuk, utálom őket mint a büdös szart de van fontosabb dolgom is mint idelinkelgetni őket ;)

KUDOS neked Firka! :K De lehetne a neved Csitervadasz :B

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10539) odorgg válasza devilinsid3 (#10535) üzenetére


odorgg
addikt

Nem értem miért kell ezen kiakadni, hogy beleköt egy álszent, "ismertebb" magyar, mostmár csaló playerbe, és még le is videózza. Elmondta az érveit, és az okait a videóval kapcsolatban, mit nem lehet ezen megérteni? Miért kell kötekedni feleslegessen, és túlspirázni a dolgokat?

Feleslegessen szítod a tüzet,és játszod az értetlent, már megint. Erre sem kiváncsi senki.... :(((

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10540) blaca83 válasza odorgg (#10539) üzenetére


blaca83
őstag

Feleslegesen szítod a tüzet,és játszod az értetlent, már megint. Erre sem kiváncsi senki...

A "már megint" helyett az "állandóan" jobb kifejezés lenne. :DDD

Nem szoktam feleslegesen írogatni, de most már tényleg unalmas kicsit, hogy kb: minden 3-5. hozzászólás tőle ered és a 75 %-ban hülyeségeket írogat.

@Firkavadasz
Megértelek mert Én is rühellem Őket, főleg azokat akik használják azt a sok szart és még mellé az arcuk is hatalmas, hogy mekkora "pro játékosok".

Sajnos amíg az EA nem veszi komolyabban ezt a kérdést addig nem jutunk sem a videóval sem a "reporttal" sem eredményre.

Eddig egy külföldi klán játékosáról tudom, hogy végleges bannt kapott, de Ő már a saját honlapján hírdette pénzért a Cheat-eket. :W

3.000 Ft-ért vesz egy másik játékot és minden megy tovább... Kár erőlködni... :(

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10541) Def26 válasza SkyS1gn (#10538) üzenetére


Def26
félisten

Sztem azért érzi magáénak, mert pont elcsípte amikor bannolták. No meg ugye nobody :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10542) devilinsid3 válasza blaca83 (#10540) üzenetére


devilinsid3
addikt

miért nem lehet értetlenkedni? :D az is tiltva van? nem tudtam :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10543) odorgg válasza blaca83 (#10540) üzenetére


odorgg
addikt

Állandóan :K

Reeport rendszer az valóban vicc kategória, nem kicsit trágár kifejezésekkel szoktam illetni DICE-ot, és EA-t, az elküldött reeportokban, de eddig nem jött rá reakció, vagy szankció. Szóval vagy megszokták, hogy mindenki elküldi őket melegebb éghajlatra, vagy egyszerüen tesznek rá a reeportosdira. Én utóbbira tippelek...

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10544) Olympos válasza demmer22 (#10478) üzenetére


Olympos
aktív tag

Szia!

Nekem is ugyanezt csinálta a GTX560 kártyám.
Gariba kicseréltem egy jobbra és jó lett.

De!...1 év után ismét előjött a villogás ezen a másik kártyán. Azt hittem, hogy elromlott, két hónapig szívtam vele.
Aztán beugrott, hogy az alaplapon átkapcsoltam vmi TPU, meg EPU, meg mit-tudom-én milyen kapcsolókat, amivel engedtem a drasztikusabb overclockingot és erre még szoftveresen rá is segítettem. (Smartdoctor).
Lehet, hogy nem pont a VGA kártyád van túlhúzva; hanem a memóriád, ami túlmelegszik.
Próbáld meg visszavenni.

(#10545) blaca83 válasza devilinsid3 (#10542) üzenetére


blaca83
őstag

Lehetni -lehet, csak mások számára már nagyon fárasztó... :W

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10546) emiki6 válasza blaca83 (#10545) üzenetére


emiki6
veterán

Nem tom miről van szó, csak átpörgettem felette... :))

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10547) Olympos


Olympos
aktív tag

@NobodyHD:
Nem szoktam másokat kibeszélni, de nálam is kiverte a biztosítékot a srác, bannoltam is a szerverről, pedig minden egyes nap törlöm a ban listát (admin társaim legnagyobb felháborodásának ellenére), de őt még nem vettem le.

Nem az idegesít, hogy csal vagy nem csal, hanem az, hogy átmegy más szerverére, alpárian beszél, mindenkibe beleköt - aki megöli - és nyomja a "le vagy videózva", "felraklak a youtubera cigány" dumát.
Rühellem, amikor valaki rögtön csíterért kiállt, én meg nem győzöm nézni a screenshotot a GGC-Stream, PBBans, PBScreen, Metabans aktív pluginok ellenére, hátha igaza van szegény lelőtt játékosnak, biztos csalásra kényszerültek ellene.
Aztán meg nem hiszik el, hogy "igen, megnéztem, nem csal...csak jobb, mint Te"...és jön a káromkodás. (Ezt nem csak rá értem, sokan vannak ilyenek.)

De amivel NobodyHD végleg kivágta a biztít az az, hogy segítek neki a nulláról beállítani a szervert, úgy mint a Paypal elmagyarázása, G-Portal webinterface fizetés és alapbeállítások elvégzése, teljes Procon szerver beállítása, adminok felvétele, stb., amit azzal hálál meg, hogy 2 héttel a szerverük beindulása után átjön és mindenkit "leparasztoz", szidja a mi szerverünket, miközben én segítettem neki, mert számomra semleges (volt!); egy ember, játékos, akinek segítek, hogy ne halljon ki a magyar szerver kínálat és ne kelljen mindenkinek órákat olvasnia a neten a proconról és pluginjairól.

Szerintem igenis jelent vmit az a sok védelmi funkció, a csíterek többsége bannolva van/lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10548) eugabesz válasza Olympos (#10547) üzenetére


eugabesz
őstag

"Szerintem igenis jelent vmit az a sok védelmi funkció, a csíterek többsége bannolva van/lesz.
"

Igen,kb. a 2%-a.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#10549) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

The Most Interesting Player in Battlefield 3! :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10550) Olympos válasza eugabesz (#10548) üzenetére


Olympos
aktív tag

Igen eugabesz, pontosan így van...csak azért, mert Te azt mondod.
Azért mert Te nem használod, attól még igenis jó.
Február óta több ezer képet néztem végig, abból egyen találtam egy célkereszt cheatet, az illető bannolva lett.

A többit automatikusan dobálja ki a plugin, minden nap 10 átlagban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.