Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) prokxy válasza devilinsid3 (#10950) üzenetére


prokxy
veterán

Jogos...én alig tudok jetezni, de ha leszednek 100x, akkor sem rammelek!
Pont tegnap szedtek le minket viperből jettel még előtte firestormon, rammelve, megírom csetre, erre FZoli röhögve ír vissza, h bocsi! :DDD De ő nem direkt csinálta, de van aki igen, sajnos.

Mára már vagyunk páran játszani, lehet, h szólni kéne eugabesznak, h a szerverén pakoljon minket egy csapatba 20h után, hm?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10952) Atla


Atla
senior tag

no contact with ea online! Nektek megy ez a s.ar?

(#10953) kisza25 válasza Atla (#10952) üzenetére


kisza25
félisten

nekem sem megy, már mindent próbáltam, pedig mások tolják, barátlistáról is :F
párszor kijelentkeztem, meg be, most már jó

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10954) BlessedElroy válasza kisza25 (#10953) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Nekem kb 5 perce lett jó. Folyamatosan töltődnek fel a szerverek, sztem hamarosan mindenkinek jó lesz.

Origin: BlessedElroy

(#10955) Atla válasza kisza25 (#10953) üzenetére


Atla
senior tag

Én Originből kijelentkeztem aztán ujra be és most elindul,persze lehet hogy nem ez segitett.

(#10956) Winne válasza Mappa (#10943) üzenetére


Winne
nagyúr

Már én sem találom, úgyhogy egy nem létező bizonyíték alapján nincs hiteles állásfoglalás az ügyben.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10957) Svájcinéger válasza Mappa (#10943) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Na látod. Winnie is így emlékezett. Amúgy ez már mikor volt. Azóta rá is léphettél, meg ilyenek.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#10958) prokxy válasza Winne (#10956) üzenetére


prokxy
veterán

Ma majd felveszem, és felrakom a youtube-ra a Mappa hangját! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10959) Winne válasza prokxy (#10958) üzenetére


Winne
nagyúr

Mappa hangja kísértetiesen hasonlít a csatazajra, amit ráadásul duplán hallani. Sztem Ő egy droid. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10960) kriszpontaz válasza prokxy (#10958) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Basszus, bejött egy sürgős meló mára. Remélem estig végzek vele :(. Mindig akkor kell melózni ha lenne csapat, vagy Dupla XP van. A múltkori duplaxp-n is 3 órát sikerült játszani.

Devilinsid3: Az mennyivel korrektebb hogy Firestormon letesszük a disabled helit javítani KEZDŐRE orosz oldalra, kipattanunk, erre egy nyommer kiRPG-zi a lángoló helit a heli spawn helyéről, mert ő repülni akar.
Kasztrálni kéne az ilyeneket.

Winnie: Proxy mikrofonján meg állandóan jön egy olyan hang, mintha a szobában lenne egy cross motoros srác és állandóan túráztatná a motort. Szóltam már neki a múltkor is hogy szóljon már hátra hogy csituljon az egyén mert nem hallom mit mond Krisz :D.

[ Szerkesztve ]

(#10961) Mappa


Mappa
addikt

na jól van :((( :D

nem kötelező megadni

(#10962) prokxy válasza kriszpontaz (#10960) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt tudja a Roccat Kave + a Xonar DX! :D
Még nem tudom, h kinél reklamáljak, de nem Te vagy az első, h ezt mondja! :B

(#10959) Winne: ő lenne az??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10963) Winne válasza prokxy (#10962) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát ha Ő az, akkor tuti beolvasszuk! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10964) kriszpontaz válasza Winne (#10963) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Van alatta egy kiló aranyér :DDD.

(#10965) kriszpontaz válasza prokxy (#10962) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Sound Blaster X-Fi + SteelSeries csíptethető mikrofon legalább tisztán szól ami nálam van? Nemrég kapcsoltam be a mikrofon erősítést, remélem azóta nem torz.

westcoastog: vót4!!négy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10966) westcoastog


westcoastog
veterán

vótmá? :DDD

(#10967) Firkavadasz válasza westcoastog (#10966) üzenetére


Firkavadasz
tag

LOLZ durva :D

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10968) prokxy válasza kriszpontaz (#10965) üzenetére


prokxy
veterán

A Tied teljesen jo.
Az a vicc,h az alaplapi hangkari + 490Ft-os genius csiptetovel semmi gond, de egy 20e-s hangkari meg egy 25e-es fules sz.r. Nem beszelve arrol, h mely nelkul jatszok, mert megdoglott a fulesben az egyik hangszoro. Gariztatni meg nincs idom...:((((

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10969) kriszpontaz válasza prokxy (#10968) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Olyan mintha valamelyik alaplapi komponensből gyűjtené a zajt, vagy a mikrofonnal nem stimmelne valami a fülesben. Nem zajszűrő mikrofonos a füles? Vagy a hangkari beállításaival nincs gáz?
Amúgy korrekt hogy ledöglik a mély......ennyi pénzért...

[ Szerkesztve ]

(#10970) EczkE válasza westcoastog (#10966) üzenetére


EczkE
addikt

Vót. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10971) westcoastog válasza EczkE (#10970) üzenetére


westcoastog
veterán

Na sebaj. :DDD

(#10972) prokxy válasza kriszpontaz (#10969) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, de majd TS-en elmondom a reszleteket, h mi merre, mert otletem nincs. :(

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10973) RD4N33


RD4N33
tag

(#10974) LTwinHU


LTwinHU
tag

Van még értelme most beruházni a játékra(esetleg egy shortcut-packel) Vagy várjak a bf4ig?

"LTwinHU has helium in his sneakers."

(#10975) Def26


Def26
félisten

Itt is van az új battlefield 4 battlelog trailer. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10976) dejaris válasza Def26 (#10975) üzenetére


dejaris
addikt

Gondolom wp-re ezt sem tervezik:(((

(#10977) prokxy válasza RD4N33 (#10973) üzenetére


prokxy
veterán

Borzasztó magyarul, most látom először a magyarítást! :)

Vagyis inkább szokatlan! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10978) kriszpontaz válasza Def26 (#10975) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Végre lesz értelme az iPadnek :D. Nem csak a port fogja.

(#10979) Kephamos válasza bul07 (#10942) üzenetére


Kephamos
addikt

Ők már zsebre rakták a sokszor 110 eurót. :U

(#10980) t256 válasza Def26 (#10975) üzenetére


t256
őstag

Azért remélem a Galaxy S2 elég lesz hozzá.
A Missions mód pedig magyarázatot ad számomra arra, hogy az E3-on látott Multiplayer gameplay miért volt számomra olyan, mintha Single Player lett volna.

Ahogy látom a kasztok maradnak, de lesznek új fegyverek pl AK-12.

Szvsz ezt a tablet témát nem kéne annyira erőltetni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#10981) dejaris válasza t256 (#10980) üzenetére


dejaris
addikt

A tabblet téma azért jó mert vonaton is tudsz játszani, legalább commanderként:)

(#10982) devilinsid3 válasza dejaris (#10981) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem elég, hogy a gép előtt retardáltkodik valaki most már akkor is tud, ha nincs is gép közelben..
főleg ez a commander rendszer, hogy majd a bentiek eldöntik, hogy te feljöhetsz-e.. már most látom, hogy nagy részben észre sem veszik majd, hogy te akarsz commanderkedni

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10983) t256 válasza devilinsid3 (#10982) üzenetére


t256
őstag

Abból kiindulva, hogy mennyi a csapatjáték egy public szerveren elöljáróban azt mondom bukta lesz ez a téma.
Eleinte biztos érdekes lesz, de hamar ráun majd mindenki, hogy valaki utasítgatni akar távolról.
Közben lehet nagy segítség lenne.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#10984) F_Zolee válasza t256 (#10983) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vagy a núbok a saját egységeit lövik majd...

(#10985) Sz. Géza válasza F_Zolee (#10984) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Akkor az a Commander szépen ki lesz rúgva!
Senki nem játszott itt BF2-t? ;)

(#10986) SkyS1gn válasza westcoastog (#10966) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem is egyszer!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10987) devilinsid3 válasza Sz. Géza (#10985) üzenetére


devilinsid3
addikt

na szerinted a bf3 játékosok hány százaléka játszott a 2-vel? :D
ha a nagy része játszott volna vagy esetleg nem ez lenne az első fps játéka akkor nem lenne majdnem minden körben az, hogy a csapat többi része lószart sem csinál egy adott körben..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10988) F_Zolee válasza Sz. Géza (#10985) üzenetére


F_Zolee
veterán

Attól, hogy játszott valaki vele a sok fogyatékoson mit segít? Amúgy itt is lehetne kirúgni játékosokat de hiába fut a szavazás...

(#10989) devilinsid3 válasza F_Zolee (#10988) üzenetére


devilinsid3
addikt

az a szavazás sem mindig jó.. sokan visszaélnek vele az a baj, most utolsó körben leszedtem a gyereket tankkal aki jetben repült, azután 3 percig olvastam, hogy reportol az ea-nek :D utána elkezdtem jetezni, kifordultam visszament a kezdő fölé, lelőttem, majd megint jött: report ati to EA for baseraping.. nem elég, hogy balfasz, de még fogyatékos is..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10990) aknaakna


aknaakna
tag

Na, 3 napja kezdtem a játékot és most futottam az imént bele először egy "nagyon pró" játékosba.
Szerencsére 110 kill - 0 halál után sikerült kihajítani a szerverről...

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#10991) F_Zolee válasza devilinsid3 (#10989) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az is egy dolog. De amikor a csaló futkorászik vígan és akkor se mozdul meg az agyuk...

Vannak normális emberek is, mert egy deka beírás sem volt a kör alatt. ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#10992) dejaris


dejaris
addikt

BF2be le lehetett bontani a konzervet az engineerekrol kb 4-6 granatlovessel. Itt melyik medic gadgettel erdemes halevest jatszani, mert most unlockoltam az osszeset es annyi fele van, hogy csak kapkodom a fejem?

(#10993) Kephamos válasza dejaris (#10992) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem értem miről beszélsz. Magyarul is leírnád?

(#10994) dejaris válasza Kephamos (#10993) üzenetére


dejaris
addikt

Szerited milyen badogaban ulnek altalaban engineerek, amiket egy foldi katona meg el is talalhat a granatvetovel? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10995) blaca83 válasza Def26 (#10975) üzenetére


blaca83
őstag

Kíváncsi vagyok milyen lesz, Én sokat várok az új környezettől remélem nem lesz csalódás a BF4 sem. :C

Commander-t is jó, hogy visszahozzák de nem feltétlen erre a megvalósításra gondoltam mikor először olvastam róla. :P

Személy szerint Én nem valószínű, hogy telefonról, vagy tabletről fogok egyszer is "bohóckodni' vele. :N :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10996) SkyS1gn válasza blaca83 (#10995) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem csak ott lesz, az csak plusz!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10997) emiki6 válasza dejaris (#10981) üzenetére


emiki6
veterán

Eszi a netet mint állat szerintem. Wifi only!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10998) blaca83 válasza SkyS1gn (#10996) üzenetére


blaca83
őstag

Tudom, azért is írtam úgy hogy telóról + tabletről kizárt, hogy rávinne a lélek... :P :N :N :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10999) Kephamos válasza dejaris (#10994) üzenetére


Kephamos
addikt

Fogalmam sincs mi az, amiben csak engineerek szoktak ülni. Amúgy gránátvetővel bármit ki lehet szedni csak idő kérdése.

emiki6: Nem hinném, hogy túlzottan sávszélességigényes lenne. Néhány koordináta és egyéb apróság.

(#11000) emiki6 válasza Kephamos (#10999) üzenetére


emiki6
veterán

Real timeban mutatja szerintem ki hol van stb. 32-64 ember az sok adat...

Dejaris metaforákat használt. :K

Dejaris: ne a sávszélességgel van a baj, hanem az adatforgalommal. Csak úgy pórgeti a megákat szerintem.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.