Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Winne válasza xavix13 (#9000) üzenetére


Winne
nagyúr

Látom az csak az első jel volt, hogy minket kivágott. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9002) zedok válasza EczkE (#8999) üzenetére


zedok
senior tag

Az igen! :)) :C

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#9003) emiki6 válasza xavix13 (#9000) üzenetére


emiki6
veterán

9000. Hsz!
Congratulation! :C

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9004) Sabre


Sabre
őstag

Nem kicsit szégyellem, hogy most jöttem rá hogy kell sima rakátét lőni a jeepből... :D
Nem értettem a fenének sem, hogy lehet hogy nem méri be nekem a földi a levegős raksival, de más meg leszór vele lazán ráadásul több munícióval :D

(#9005) eugabesz válasza Sabre (#9004) üzenetére


eugabesz
őstag

Nyugi,nekem már olyan is volt,hogy szemtől szembe a tankkal,4 rakéta betöltve,de lőni azt már nem akart,mondanom sem kell,szétlőttek mint a szart...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9006) Sz. Géza


Sz. Géza
aktív tag

Ha valaki berakja a heli-nek az "Autoloader"-t, akkor az vajon a flare-re/ECM-re is érvényes?
Csak mert találkoztam olyan helivel ami úgy szórta egymás után a csalikat mint majom a kekszet. A stinger-rel nem tudtam másodjára rálőni soha.

(#9007) devilinsid3 válasza Sz. Géza (#9006) üzenetére


devilinsid3
addikt

azt csalásnak hívják, oda van írva, hogy az autoloader mire való :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9008) gali777 válasza Sz. Géza (#9006) üzenetére


gali777
őstag

(#9009) kriszpontaz válasza Sz. Géza (#9006) üzenetére


kriszpontaz
veterán

úgy szórta egymás után a csalikat mint majom a kekszet
:DDD

(#9010) Laraxior válasza kisza25 (#8997) üzenetére


Laraxior
titán

Az a piros-fekete 'kopter az milyen? Jjól néz ki :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9011) prokxy válasza devilinsid3 (#9007) üzenetére


prokxy
veterán

Nem csalás, hanem kihasználja a gunner és a pilóta, hogy egyszerre helyet tudnak cserélni és így szinte folyamatosan van ECM/FLARE! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#9012) eugabesz válasza Laraxior (#9010) üzenetére


eugabesz
őstag

Furcsa egy ízlés,nekem továbbra is jobban tetszik a rózsaszín nadrág és ami benne van...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#9013) devilinsid3 válasza prokxy (#9011) üzenetére


devilinsid3
addikt

kár, hogy ezt már kivették a játékból :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9014) Laraxior válasza eugabesz (#9012) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom akkor a kötelező matyitanfolyam mára már le van tudva.... Ahogy az öreg mondta a 'Pitében, fallabda vs tenisz. Mozdulj ki és keress egyet, vagy fizess érte, hidd el utána te sem kerítesz az ilyen képnek olyan "nagy feneket"... :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9015) Sabre


Sabre
őstag

Valamit biztosan tudnajk egyszerre használni, mert sokszor a 2. stinger sem megy célba még ha nem is bújik el a heli...ilyenkor jön a kellemes meglepetés, mikor betalál mégis és már nem látod a hegy mögött és egyszercsak roadkill :DDD

(#9016) Winne válasza devilinsid3 (#9013) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem vették ki.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9017) devilinsid3 válasza Winne (#9016) üzenetére


devilinsid3
addikt

akkor úgy mondom, hogy nekünk nem működik.. próbáltuk már mi is, de ugyanúgy meg kell várni, hogy betöltődjön, helinél tanknál, mindennél..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9018) Laraxior


Laraxior
titán

Ha esetleg lenne ilyen videoja valakinek azt szívesen megnézném. Gondolom úgy csinálják/csináljátok, hogy kinyomja a driver az ECM-et.... jön a második, erre ő kiugrik, gunner beül drivernek, ECM, míg a másik ejtőernyőzik lefelé elkezd zuhanni a helivel lefelé és még a levegőben bepattan az első driver?
Nem vagyok helis, kicsit nehezen képzelem el, de TS segítségével biztosan kivitelezhető szépen, megnézném :K :C
azt a James Bondos helikopteres videot is bírom Damavand Peaken :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9019) gali777 válasza Laraxior (#9018) üzenetére


gali777
őstag

Nem kell ejtőernyőzni se, ahogy kiugrik a pilóta/gunner rögtön a heli felé fordul és betud ülni vissza.

(#9020) r.laci38


r.laci38
tag

Ha régi (jelenleg használatban lévő) gépen uninst a BF3 és új vason újratelepítem, akkor kell vmi mentéseket is átpakolnom, vagy az Originen keresztül mindent meg fogok találni? Teljesített küldetések, stat, stb?
:F

(#9021) kisza25 válasza Laraxior (#9010) üzenetére


kisza25
félisten

Bell AH1 cobra

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9022) haly válasza r.laci38 (#9020) üzenetére


haly
őstag

Nem kell semmit sem átraknod. :N

(#9023) devilinsid3


devilinsid3
addikt

szerintem csal, de nem biztos :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9024) r.laci38 válasza haly (#9022) üzenetére


r.laci38
tag

Ahhh. Sirály!
Köszi!
:DD

(#9025) Mappa válasza Laraxior (#9018) üzenetére


Mappa
addikt

Mekkora egy f***ság :W

Mármint nem az amit Te írsz... csak vicc baszki, hogy ilyeneket meg lehet csinálni ebben a játékban.Levegőben helyet cserél a gunár a pilótával.

fairplay 4ever :o

nem kötelező megadni

(#9026) gali777 válasza Mappa (#9025) üzenetére


gali777
őstag

Miért, nem valószerű, hogy a levegőben kimásznak és helyet cserélnek? ;]

(#9027) devilinsid3 válasza Mappa (#9025) üzenetére


devilinsid3
addikt

van olyan is amikor szinte lehetetlen beszállni a járművekbe :D ameddig a játék nem írja ki, hogy 'X' betű és beülhetsz addig nem is ülhetsz be :D ez meg a másik véglet

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9028) Laraxior válasza devilinsid3 (#9027) üzenetére


Laraxior
titán

:K Hány ilyenbe haltam már bele :W Körbeugráltam, és sehol nem tudtam beszállni, általában Mobile Artillerynél jön elő. De van, hogy az M1128-ba már közel egy méterről bepattan :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9029) Mappa válasza devilinsid3 (#9027) üzenetére


Mappa
addikt

Inkább maradok még mindig infranty-nál mert az embernek a kedve is elmegy tőle ha egy ilyet kifog. :(

nem kötelező megadni

(#9030) devilinsid3 válasza Mappa (#9029) üzenetére


devilinsid3
addikt

nekem meg attól megy el a kedvem.. m16 only assault szinte mindenhol, aztán meg azt hiszi tud játszani, mert bead mindent azzal a fegyverrel..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9031) Winne válasza devilinsid3 (#9017) üzenetére


Winne
nagyúr

Két ECM-el nem működik, de különbözőkkel megy. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9032) Gippo


Gippo
senior tag

Omolna össze az összes fast vehicle respawnos szerver...

(#9033) F_Zolee válasza Gippo (#9032) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ne menj rá. ;]

(#9034) Mappa válasza devilinsid3 (#9030) üzenetére


Mappa
addikt

TDM-en nem nagyon érzem előnyüket :D SPAS-12+SLUG és mindennek vége :DDD

nem kötelező megadni

(#9035) kisza25 válasza Winne (#9031) üzenetére


kisza25
félisten

ahha, már tudom miért nem lehet titeket leszedni ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9036) Gippo válasza F_Zolee (#9033) üzenetére


Gippo
senior tag

Az a gond, hogy sok szervernél hiába látod 100%-os-nak a respawnt, instant lesz... Tán valami pluginnel csinálják vagy mi, volt egy ilyen téma battlelog fórumon. Most annyit csinálok, hogy ami "hazudik" azt better battlelog segítségével jelölgetem... Nem értem, hogy hogy lehetnek az ilyen szerverek ranked státuszban...

(#9037) devilinsid3 válasza Winne (#9031) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát nem tudom :D én inkább maradok a fair play szabályainál :D azért nem fogok ki-be ugrálgatni, hogy kijátsszam ezt a bugot vagy épp más bugot/glicthet stb.
ezzel szerintem csak szánalmasabb lesz valaki, mert gyakorlatilag, ha az egyenlő körülményeket nézzük akkor lazán le lettek volna már lőve, ezzel csak bemesélik maguknak mennyire királyok, amikor meg ott vannak éles helyzetben simán lelövik őket, ha komolyabb heli pilóta/gunner megy rá, mert ők szerintem nem fogják hagyni, hogy ott cserélgessenek nyugodtan :D
de gondolom lesznek olyanok akik természetes dolognak tartják kihasználni a játék hibáit

(#9036) Gippo én se tudom mire jók az ilyen szerverek.. semmit nem lehet kezdeni, mert ha jetezel lelövöd az egyiket jön a másik, majd már fel is szállt az első is
ha helit lelövöd akkor az jön futószalagon.. nem jönnek ki az előnyei annak, ha valamit lelősz, mert már jön is a következő aztán alkoss valamit.. főleg, ha a jetesek az "akkor is lerammelem már azt a helit" filozófiát tolják :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9038) gali777 válasza devilinsid3 (#9037) üzenetére


gali777
őstag

Az a legszebb amikor előre bejelenti, hogy már pedig ő most rammelni fog :D Valamelyik nap az egyik gyerek is megmondta, hogy ő majd jól lerammel minket, erre csak ott vergődött körülöttünk és az nem lőtte le aki nem akarta :D Vagy ma például felmegyünk egy szerverre, a gyerek valami 0-20 körüli k/d-val volt fent és csak rammelgetett ész nélkül.

(#9039) Mappa válasza gali777 (#9038) üzenetére


Mappa
addikt

what the fuck is the ramm? :F

nem kötelező megadni

(#9040) kisza25 válasza Mappa (#9039) üzenetére


kisza25
félisten

mikor jettel vagy helivel nekirepülsz a másiknak, vagy bent ülve kamikáze módjára, vagy kiugrasz előtte

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9041) Mappa válasza kisza25 (#9040) üzenetére


Mappa
addikt

:D ezektől a szakszavaktól falra mászom.

nem kötelező megadni

(#9042) devilinsid3 válasza gali777 (#9038) üzenetére


devilinsid3
addikt

az ominózus kör
és az ominózus illető :D

a gyerek végig azt csinálta, hogy lerammelte, akarom mondani jettel belerepült az éppen felszállni kívánkozó jetbe

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9043) kisza25 válasza devilinsid3 (#9042) üzenetére


kisza25
félisten

legalább sajátba?:P
Mappa: ja szakszavak:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9044) devilinsid3 válasza kisza25 (#9043) üzenetére


devilinsid3
addikt

sajátba? dehogyis :D RU bázisról mindig elrepült US bázisra, hogy nekirepülhessen valakinek :D
a legszebb az volt, hogy bejoinoltam a szerverre én kis gyanútlan bespawnoltam a jetbe, elkezdtem inni mit sem tudva arról, hogy van egy gyerek akinek szemmel láthatóan valami elszakadt abban a körben (vagy talán az előző kör eseményei hatására történtek ezek a dolgok nála) még 1 kortyot sem tudtam inni mire telibe oldalról nekem repült.. ha valaki ennyire nem akar játszani vagy nevezzük simán gyökérnek, nem feltétlenül kell játszani.. van quit opció is, más lehet szeretne játszani és miatta meg nem tud, mert balfasz és nem tud magával mit kezdeni

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9045) kisza25 válasza devilinsid3 (#9044) üzenetére


kisza25
félisten

van mikor engem is felidegelnek, de én másképpen oldom meg, de én sem lépek ki:P
más: ma csak két kört mentem 6x lettem balanszolva ez van, ha jól játszik az ember és level 100 ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9046) Winne válasza kisza25 (#9035) üzenetére


Winne
nagyúr

Csak azért, mert atomkirályállatok vagyunk! :DDD :DDD

@(#9037) devilinsid3: :Y Eljött a pillanat, amikor teljesen egyetértek azzal amit írsz! :Y :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9047) devilinsid3 válasza Winne (#9046) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát akkor bontok egy sört, ha már eljött ez a pillanat is :D

achievement unlocked :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9048) Gyula84 válasza Winne (#9046) üzenetére


Gyula84
veterán

Teljesen jogos amit ír vagyis én is egyet értek vele :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#9049) devilinsid3


devilinsid3
addikt

Megjelent az új tankos videóm :) enjoy

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9050) Mappa


Mappa
addikt

Defibrillátorral lehet még ölni, vagy ezt kivették?

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.