Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) EczkE válasza Bjørgersson (#9250) üzenetére


EczkE
addikt

Még mindig esznek? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#9252) t256 válasza EczkE (#9243) üzenetére


t256
őstag

Az utóbbi két hétben már én is csak Noshar TDM-et és Ziba CQDOM-ot játszom.
Egy Conquestet már csak félve indítok el. Senki nem megy a zászlókra csak egymást ölik. Engem meg mindig szétlő egy heli vagy egy jet pro.

Érdekes, hogy az ellenfél csapat mindig foglal. :)

Zibán is nem egyszer előfordul, hogy lelövünk mindenkit, akik a zászlót védik, aztán egyedül foglalok, mert a többiek szaladnak tovább.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#9253) Bjørgersson válasza EczkE (#9251) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pár perce lettek kész, már próbálunk játszani. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9254) nagybá válasza EczkE (#9243) üzenetére


nagybá
senior tag

Teljesen egyet értek veled, de a két perccel ezelőtti rush Grand Bazaar menetem pont az ellentéte volt. Rohadtul élveztem, a squadon bellül ott irogattunk, hogy hogyan kéne, melyik pontot felrobbantani. Mindenki újjélesztett mindenkit, semmi önzőség nem volt a csapatban. Úgy végigrohantunk a pályán ahogy kell :C

De sajnos ez már ritka, legalább ha találkozik ilyennel az ember, akkor jobban örül :DD

Amúgy itt az említett meccs: Report

Szerk.: 9 perc volt a menetidő ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#9255) haly válasza Neoteric (#9236) üzenetére


haly
őstag

Lehet, hogy ugyan attól a kollégától vesszük a cuccokat? :B
Tuningot mennyire bírja a kártya, vagy nem bántottad a lelkét? Állítólag az ASUS, MSI kártyák a legjobbak ilyen téren. Nálam ez a fő szempont, a hűtés és megbízhatóság előtt! :K

(#9256) devilinsid3 válasza nagybá (#9254) üzenetére


devilinsid3
addikt

ezt hívják úgy, hogy a fasznak a jó végén vagy :D
gondolom ez nem mindennapos eset.. legalábbis nálam nem

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9257) leviske válasza EczkE (#9243) üzenetére


leviske
veterán

Érdekes, hogy mindenki a CTF-et, meg a conquestet szidja, miközben a scavenger már jóval korábban játszhatatlanná vált a töketlenkedés miatt. Egy ctf-et még egy jó squad le tud hozni egyedül és még conquesten is lehet irányt mutatni, de scavengeren ha sok az új, csak rohangásznak körbe és lövetik le magukat, míg azt eddig csak én engedhettem meg magamnak pro csapatban. :DDD

(#9258) EczkE válasza leviske (#9257) üzenetére


EczkE
addikt

Scavenger sose jött be, nem is játszom. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#9259) devilinsid3 válasza leviske (#9257) üzenetére


devilinsid3
addikt

az a játékmód értelmetlen :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9260) kisza25 válasza EczkE (#9213) üzenetére


kisza25
félisten

végre elkészült a videóm, annyira nem profi, mint Eczke kolléga videója, de azért remélem mindenkinek tetszeni fog :R
szeretném ha véleményeznétek :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9261) EczkE válasza kisza25 (#9260) üzenetére


EczkE
addikt

Azért az enyém sem annyira profi ám... :N :DDD

Tetszett a tidé! :K A zene meg a heli killek igazán! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#9262) kisza25 válasza EczkE (#9261) üzenetére


kisza25
félisten

köszönöm :R még csak pár hete ismerkedek a progival, a zenére vágás nagyon nehezen megy és pl gyorsítani lassítani... sem tudom, hogyan kell :B
meg sok idő átválogatni a felvételeket :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9263) Sheldon


Sheldon
tag

Én 1920x1080-as felbontáson, ultra beállításokkal játszok, egy SAPPHIRE 11196-09-40G HD7950 3GB GDDR5 VAPOR-X OC PCIE kártyám van, az átlag FPS 57-70 között van, de felmegy olykor magasabbra is, főleg, ha az égre, vagy a földre nézek.

Felvétel közben 40 FPS alá sem esik, most teszteltem, Mirillis Action-nel rögzítettem egy 27 perces gameplayt 64 fős szerveren ( Conquest Large - Kharg Island). Rángattam szépen az egeret, de nem sokat számított.

A kártya alapórajelen járt,most felhúztam a CCC által engedett maximumra, de így még nem teszteltem.

Itt van a kártyáról teszt (a beállítások ugyan azok nálam is a játékban), a BF3-as FPS nálam is így alakul átlagban (benchmarkot is futtattam, rögzítés nélkül, majd átlagoltam a kapott eredményeket).

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#9264) EczkE válasza kisza25 (#9262) üzenetére


EczkE
addikt

Egy ismerősöm kérésére csináltam ezt a kis tutoriált. :D Szerintem te is hasznát veszed majd. :K [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#9265) haly válasza kisza25 (#9260) üzenetére


haly
őstag

Jó kis vidi, grat! :C Meg is hozta a kedvem a játékhoz, de nem tudok játszani még :O

Sheldon: Ezek után elég nehéz elhinni (nem, mintha eddig nem lett volna az), hogy ultrán 60 fps-t tud a 7850. Egy 7870-et meg lehet rángatni az alap 7950 szintjére, nem is kell hozzá extrém tuning.

[ Szerkesztve ]

(#9266) kisza25 válasza EczkE (#9264) üzenetére


kisza25
félisten

hogy ez ilyen egyszerű lol:P
haly: köszi neked is :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9267) kungzi válasza haly (#9265) üzenetére


kungzi
veterán

Én high beállítást mondtam :)

(#9268) devilinsid3 válasza kisza25 (#9262) üzenetére


devilinsid3
addikt

vegasban jobb egérgomb a videóra velocity, megjelenik egy zöld csík, ott tudsz létrehozni vágási "pontokat" (jobb klikk, add point) ott beállíthatod hány % legyen (jobb egérgomb, set to...)
100% az alap gyorsaság, ez alatt lassít, 100 fölött gyorsít
minuszban visszafelé játssza le

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9269) Sheldon válasza kungzi (#9267) üzenetére


Sheldon
tag

Tudjuk, Xirtam írta:

"Én is 7850-el játszom. 1080p minden ultran, bár én vsync ON! Mert megörülök a képtöréstől. Meg 60 FPS nekem bőven elég."

"Hazamegyek csinálok screen-t! ;) Pedig minden maxon van , ha jól emlékszem. Elindítottam, berakta magát Mediumra. Mondom persze maradj pihenj. :D Felraktam mindent maximumra és meg se moccant. fél 4 körül rakok screen-t"

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#9270) kisza25 válasza devilinsid3 (#9268) üzenetére


kisza25
félisten

köszi, kipróbálom :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9271) leviske válasza kisza25 (#9260) üzenetére


leviske
veterán

Hogy a francba tudjátok így kiszámolni rpg-vel, meg tankkal a heliket? Hihetetlen. Nekem mikor akarom, sose megy, mert lassabb a lövedék, mint ahogy a vidikben látszik vagy nem tudom miért...

(#9272) devilinsid3 válasza leviske (#9271) üzenetére


devilinsid3
addikt

hány órát játszottál?

a távolabbi lövéseknél szerencse is kell bőven, mert ha csak egy kicsivel is elhúzza (akár akaratlanul is) akkor már mellé megy
közelihez meg csak eltalálod..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9273) kisza25 válasza leviske (#9271) üzenetére


kisza25
félisten

pár órácskát játszottam/gyakoroltam már:P
amúgy valóban elég lassú a lövedék, meg ugye esése is van, az RPG meg még lassabb, a videó tankos része mindössze 4-5 kör alatti heli szedegetés:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9274) devilinsid3 válasza kisza25 (#9273) üzenetére


devilinsid3
addikt

én nem tudom, hogy 1-2 száz óra alatt, hogy hiheti valaki, hogy full profi lesz :D

és itt nem a kockulásról van szó, de gyakorlás nélkül ne várjunk csodát..

Leviskének szántam, csak válasz lett :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9275) kisza25 válasza devilinsid3 (#9274) üzenetére


kisza25
félisten

igazából a mai napig fejlődök, heli és jet amin még nagyon sokat kéne csiszolnom, a helinél főleg azt, hogy milyen helyzetben mit csináljak, mert az irányításával már nincs semmi gondom, jet meg egyszerűen nem is jön be, a tank a nagy kedvenc, meg assault infinatry TDM/CQD:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9276) Laraxior válasza devilinsid3 (#9272) üzenetére


Laraxior
titán

Vagy éppen eltalálod, de lök egy füstöt és megy tovább.... :DDD Bugfield 3

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9277) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
ez miért lehet?

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'TigerCat-hu' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.325) - Error loading pbcl

pbsvc.exe fájlt futtattam, nem oldotta meg.
A játékom eredeti, a gépem újra lett telepítve.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9278) kisza25 válasza Laraxior (#9276) üzenetére


kisza25
félisten

ja hányszor volt olyan mikor ezt egymásután 2x is eljátszotta, aztán pesze le is lőtt a heli, mert magamra vontam a figyelmét :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9279) Xirtam


Xirtam
veterán

Na megnéztem. Hát hazudtam. Vagyis nem hazudtam csak Xbox után volt olyan érzés mint a fix 60 fps. Megvan a 60 De tényleg van hogy leesik 45-re viszont ezt nem éreztem. Csak így hogy logoltam.

SRY!

(#9280) devilinsid3 válasza TigerCat (#9277) üzenetére


devilinsid3
addikt

töltsd le a pbsetupot és rakd fel, kiválasztod a bf3-t, leupdateled és játszol

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9281) devilinsid3 válasza Xirtam (#9279) üzenetére


devilinsid3
addikt

aki full hd-ban stb. játszik az játék közben gyönyörködik a tájban vagy mi? :D akkora különbség nincs a medium és ultra beállítás között, hogy (főleg titeket látva amikor azon aggódtok, hogy megint leesett 50 fps-re) kevesebb fps-e legyen az embernek
vagy jobban néz ki, ha ultran lősz le valakit? vagy esetleg ez olyan, mint aki rosszul van 60 fps alatt, ez is ilyen gyakorlatilag megmagyarázhatatlan dolog, hogy ultra alá nem adjuk akkor sem?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9282) nagybá válasza Sheldon (#9263) üzenetére


nagybá
senior tag

Nekem videózás nélkül 22-40 FPS :(((

(#9283) Xirtam válasza devilinsid3 (#9281) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem tudom figyelj konzolozás után ahogy kinéz PC-n ez a játék. Jézus isten. ;]

(#9284) kungzi válasza devilinsid3 (#9281) üzenetére


kungzi
veterán

ez csak az epénisz miatt van :DDD

amúgy jobb 60fps-nél többel játszani, mint kevesebbel hidd el :D

(#9285) devilinsid3 válasza kungzi (#9284) üzenetére


devilinsid3
addikt

tudom, hogy az ePenis miatt van, ha már nem eSport akkor legalább az legyen :D
de nem értem, hogy 1 héten legalább 1x szó van erről, hogy kinek milyen gépe van, meg 60fps alatt nem játszom meg ultra felbontás meg a mittoménmi

nem vettem eddig észre különösebb változást a játékomban sem 30 fps-el sem 80 fölött..
már annyira azt az fps jelzőt nézi a legtöbb ember, hogy ahhoz köti a játékát, közben meg..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9286) EczkE


EczkE
addikt

Újabb nyomorékokkal találkoztam...

Caspián RU kezdő, egyik csapattárs tankkal beállt a heli helyére, hogy nem tudjon "leszületni" és még hárman nézik... :W

Kezd elegem lenni az egészből. :W

Asszem mindenféleképpen!

(#9287) Sheldon válasza devilinsid3 (#9285) üzenetére


Sheldon
tag

E-pénisz, hát persze... :W

Nem tudom miért probléma az, ha megbeszélik/jük, hogy adott konfigurációkon hogyan fut a játék. :U

Ha már egyszer valaki vett egy erős PC-t, miért ne használhatná ki? :F

Aztán ha a multinál nem olyan fontos valakinek a grafika, az lejjebb veszi...

Nem tudom ezen minek kell így kiakadni, meg e-péniszezni... :(((

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#9288) Sheldon válasza EczkE (#9286) üzenetére


Sheldon
tag

CoD: WaW-ban simán rádobta arra a tankot, aki a "parkolójában" állt...Persze meg is haltunk tőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#9289) drr


drr
őstag

Nálatok is van lagg a szerókon?

(#9290) Xirtam válasza Sheldon (#9287) üzenetére


Xirtam
veterán

;)

(#9291) TigerCat válasza devilinsid3 (#9280) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi a tippet, de nem jött be. Ugyanaz a hiba.
Ki lettem rúgva... Pedig tök eredeti a játék.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9292) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#9285) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Konzol topicban biztos nincs ilyen téma...

"nem vettem eddig észre különösebb változást a játékomban sem 30 fps-el sem 80 fölött.."

Ez meg a te bajod :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9293) Stunts666 válasza devilinsid3 (#9281) üzenetére


Stunts666
őstag

Egyrészt eleget játszottam a GTS450-el lowon. Másrészt hamár vettem egy 7950-et, akkor nem fogok fullhd lowon játszani. Lesz*rom az fps-em. Ha szarul megy a játék, akkor a 8-10 doboz sör miatt megy szarul. Nem azért, mert 90 helyett 50 fps-em van.

Igen gyönyörködöm a tájban. 10 másodperc után úgysincs senki mellettem, mert az összeset kinyirtam. Ezért van időm a grafikán csodálkozni és a természet hangjait hallgatni.

(#9294) devilinsid3 válasza TigerCat (#9291) üzenetére


devilinsid3
addikt

szóval azt mondod leszedted a pb setupot, version check battlefield3 megvolt és kidob?

#9292) Cris99 "játékomban" alatt nem a bf3-t értettem, hanem, hogy nem korlátoz le mennyi fps-em van :D
ugyanúgy tudok teljesíteni

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9295) TigerCat válasza devilinsid3 (#9294) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Igen. Így áll a dolog.
De visszatettem egy korábbi mentésem, felteszem újra és meglátom mi történik. Van egy gyanúm, hogy mi lehetett a probléma, elvileg most jó lesz.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9296) DeadMeat válasza devilinsid3 (#9294) üzenetére


DeadMeat
veterán

Szar a szemed... örülj neki. Engem zavar az alacsony fps.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9297) haly válasza devilinsid3 (#9285) üzenetére


haly
őstag

Szerintem többször ne írd le a véleményed, mert szinte az egész fórum ellened van ebben. Az az igazság, hogy eléggé szubjektív a dolog, tehát annyira nem lehet rajta vitázni, mint azt pár ember gondolja. Valakinek ez jön be, valakinek az. A legtöbbünknek bizony több kell 30 fps-nél a kényelmes játékhoz. Azt azért hozzátenném, hogy ez a játék motorjától is függ. Írtad, hogy több játékon sem érzel különbséget. Lehet, hogy így van, mert például pár játéknál bőven elég 40 fps a folyamatossághoz. (például a Crysis) Autós játékokban is inkább a fix 30, mint az ingadozó 30-60.

Amúgy van olyan, aki erre különösen allergiás. Többek között én is ilyen vagyok. Engem sajnos még a film 24 fps-e is zavar néha. Ha a kamera pásztáz, egyszerűen röcögve, darabolva megy az egész kép jobbra, vagy balra. Van olyan progi, ami 60 fps-é konvertálja valahogy a filmeket. Erről azt hiszem pont PH-n volt egy logout cikk, de most nem akarok keresgélni. Lényeg a lényeg: sokan azt hiszik, hogy a szem 24 fps-től már folyamatosnak lát MINDENT, pedig ez közel sem igaz. Vannak olyan esetek, mint a fent leírt példa, ahol bizony észreveszi az ember, és zavarja is az a 24 fps. Játékokba meg elképzelhetetlen. Remélem még a topic élete folyamán vagy hatszázszor felhozzuk ezt a témát, mert még nem volt elégszer kitárgyalva. ;]

(#9298) devilinsid3 válasza haly (#9297) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát ha én felhozom ezt 600x és baj. akkor más minek hozza fel 100x, hogy neki fullhdban 823492734 ezer fps-el élvezhető csak a játék? ..
attól, mert annyi van nem kell folyton veregetni arra mennyi fps-el játszol.. itt kezdődik a kockaság nem ott, hogy mennyit játszol egy játékkal szerintem

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#9299) F_Zolee válasza devilinsid3 (#9298) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt csak az a baj, hogy te semmilyen dolgot nem tudsz elfogadni csak amit te állítasz...

(#9300) haly válasza devilinsid3 (#9298) üzenetére


haly
őstag

Hát abban igazad van, hogy vannak olyan emberkék, akik állandóan linkelgetik az eredményeiket. Viszont van aki megvette a PC-t, kirakja kicsit elbüszkélkedni, szerintem azzal nincs semmi baj. Plusz, ha valaki ugyan olyat akar venni, az meglátja, hogy mennyire megy jól/rosszul. Jelenleg én is csak ezért szóltam hozzá a 7850-es dologhoz, mert olyasmi karit nézegetek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.