Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Laraxior válasza Mappa (#20000) üzenetére


Laraxior
titán

jamm, de vsynckel, tehát nem 99%-os a GPU használat. 72°C volt load léggel, vízzel még nem láttam 42°C felett. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20002) @rglaaf válasza Laraxior (#20001) üzenetére


@rglaaf
veterán

aloeverás testápoló biztos verné mindet:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#20003) sixpak válasza Mappa (#20000) üzenetére


sixpak
nagyúr

33-35....megy az feljebb is szerintem még. :)

Laraxior: 42 az nem rossz, főleg a hetvenvalamennyi után. :)
Felül kell vizsgáljam az álláspontomat a vízhűtésről.... :K

Bár nekem 65 körül van léggel, 1 ghz felett, az sem olyan rossz. Igaz 7 házventi segít neki.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#20004) Laraxior válasza sixpak (#20003) üzenetére


Laraxior
titán

Csak GPU-nál hoz ennyit, CPUnál ennyire nem észrevehető. 2000Ft-ért vettem rá, a VGA végén van egy 8as venti 5V-on és jónapot.

(#20002) VAN der BOSS: Múltkor láttam hívtál 'kopterezni, este fél8kor... másnap 2 körül vettem észre :DDD

Amúgyis kicsit meg kell szelektálnom a barátlistát... sőt jobb lenne elnevezni inkább játszópajtás listának, mert a 95 emberből kb 10-el játszok... úgyhogy előre is szólok úgy mindenkinek, hogy ne sértődjön meg... ki ezért, ki azért tűnik el :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20005) @rglaaf válasza Laraxior (#20004) üzenetére


@rglaaf
veterán

remek:D noproblem ma du4-től ismét gunner kerestetik :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#20006) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

LOL

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#20007) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Lehet azért shotival vadulni még mindig tdm-en: [link]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20008) scampolo84 válasza Snip3r_HUN (#20006) üzenetére


scampolo84
aktív tag

A gumiember :) Tiszta X-akták :C

(#20009) Laraxior válasza @rglaaf (#20005) üzenetére


Laraxior
titán

Csak akkor vehetsz fel, ha nem halunk meg egyszer sem, mert most a skill-re gyúrok, és már 1100 felett vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20010) gali777 válasza Laraxior (#20009) üzenetére


gali777
őstag

*e-penisre gyúrsz ;] :P

(#20011) dokee78 válasza Bjørgersson (#19981) üzenetére


dokee78
félisten

De a Close Quarters fegyvereit használhatom a régi pályákon is nem?
Csak a járműveket nem?

Vagy akkor használhatom ha prémium pályán játszom és map váltásnál pl. beteszi a Caspian pályát?

Még azt az M1128 vagy mi a neve anti tank ízét ki sem tudtam próbálni.
Ami Laraxior videóján van.

[ Szerkesztve ]

(#20012) gali777 válasza dokee78 (#20011) üzenetére


gali777
őstag

Fúú hallod....

Amúgy igen bármelyik fegyvert használhatod bármelyik pályán feltéve ha megvan neked. A járművek pedig pályákhoz vannak rendelve. Azokat használhatod amelyikek elérhetőek az adott pályán. Vagy, hogy gondoltad, majd azoknak akiknek megvan a premium beraknak az alappályákra járműveket amiket csak ők használhatnak? :D

(#20013) Mr.White válasza dokee78 (#20011) üzenetére


Mr.White
senior tag

a fegyvereket bárhol használhatod, kivéve ha a rules-ban tiltva van.
M118 armored kill dlc-s mapokon van asszem US oldalon. (tank destroyer)

gali777: "Vagy, hogy gondoltad, majd azoknak akiknek megvan a premium beraknak az alappályákra járműveket amiket csak ők használhatnak? :D"
ez lenne a minimum. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20014) dokee78 válasza Mr.White (#20013) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom,hogy az Armored killben van de még csak egyszer láttam és pont engem szopattak vele.
Sőt már a Coopban kioldott fegyvert is használtam.

Coopban viszont a buszos pályán a társak mindig lelövik a túszt a buszon. :(

Gali777:
Ja igen berakják a járműveket és ha nem prémiumos ül be akkor robban.

Viccet félre téve a fegyverekkel nem voltam tisztában inkább.

Laraxior:
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#20015) Laraxior válasza dokee78 (#20014) üzenetére


Laraxior
titán

US oldalon találod meg a MGSt. Oroszoknak a lánctalpas 2S25 Sprut SD-je van.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20016) Sami22


Sami22
aktív tag

Egy rohadt kört nem tudok végigjátszani. Valamiért mindig elveszik a kapcsolat az EA szerverivel.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#20017) jacint78 válasza Sami22 (#20016) üzenetére


jacint78
addikt

modem, router restart.

type your text here..

(#20018) Sami22 válasza jacint78 (#20017) üzenetére


Sami22
aktív tag

Meg volt, de nem segített. Bár azóta hogy leírtam, rendeződni látszik a helyzet. Biztos olvasták az EAnél. :DDD

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#20019) KAMELOT


KAMELOT
titán

Elég sok szerveren van csíter. Ezeket miért nem dobják ki?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20020) KAMELOT


KAMELOT
titán

Érdekesek ezek a játékosok. Beléeresztem az egész tárat ő meg 2 golyóval lelő.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#20021) Laraxior


Laraxior
titán

Elfelejtették a fiúk ezt a kockát textúrázni :DDD Armored Shield, RU bázis mögötti folyót kell követni és beleütközik az ember.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20022) Csaber válasza Laraxior (#20021) üzenetére


Csaber
senior tag

Ha zavar a hiánya könnyű pótolni , könnyen beszínezheted azt a kockát , egy kis festék a monitorra és máris megvan oldva a probléma :DDD

(#20023) Firkavadasz válasza Laraxior (#20021) üzenetére


Firkavadasz
tag

Téged is lehet heliben látni? :D

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#20024) Laraxior válasza Firkavadasz (#20023) üzenetére


Laraxior
titán

Nagy ritkán ülök bele, ill. csak akkor, ha az enemyben nagyon nincsen légi tevékenység. Mert bár repülni jól tudok vele, de a támadás, meg a védekezés nem nagyon megy, gondolom nem azért attack heli, hogy városnézésre használjam, ezért nem is szoktam elvinni :D Több hasznom leli a csapat ha a földi járműben foglalok helyet.
Most is csak a hidas videó miatt néztem fel "helizni"

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20025) blaca83


blaca83
őstag

Játszottam ma meg tegnap pár kört ismét a BF3-mal és nagyon furcsa most a 4 után.

Nagyon zavaró volt, olyan mintha a 3 sokkal gyorsabb, folyamatosabb lenne.Ugyan azokkal a beállításokkal majdnem helyben megfordultam még gyalogosként is egy "jobbra vagy balra nézéssel". :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#20026) Laraxior válasza blaca83 (#20025) üzenetére


Laraxior
titán

[link] :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20027) blaca83 válasza Laraxior (#20026) üzenetére


blaca83
őstag

Ugye-ugye! :DDD

Nagyon meglepődtem Én is. ;) :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#20028) haly


haly
őstag

Leültem most pár perce, hogy játsszak végre, mert hét közben nincs időm. Első kör, 12, vagy 13-1-es statom volt. Kis idő múlva kapom a bant. Suspicious stats... :DDD :C

(#20029) stickermajom válasza haly (#20028) üzenetére


stickermajom
addikt

Bezzeg a napokban általam jelentett 30-2 körül végzett csávó, 15 óra játékkal és 7-es kpd-vel még mindig vígan rohangál :D

(#20030) Levi113399


Levi113399
tag

Sziasztok szeretnék csapatot keresni közös játékra. mert ez az egyedül megyek és lövöldözök kicsit unalmas. taktika közben beszélgetés jobban tetszene. :)

(#20031) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

VAN der BOSS most nincs szükség gunnerre? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20032) dokee78


dokee78
félisten

Ne utálom,mikor szaladok a heliért,valaki beszáll és már viszi is,pedig még lövök is rá,hogy ne hagyjon ott. :W
Most nézem még 7 AT kill és megvan az ACR-R :)

10 T-UGS assists ez mi lenne? :F

[ Szerkesztve ]

(#20033) tojaaji válasza dokee78 (#20032) üzenetére


tojaaji
aktív tag

T-UGS egy olyan recon cucc ami spottolja ha a közelébe van az ellenség. Na ebből kell 10 assist.

(#20034) dokee78 válasza tojaaji (#20033) üzenetére


dokee78
félisten

Na legalább megtudtam mire való.
És az a rádiószerű dolog mire jó?

(#20035) gali777 válasza dokee78 (#20034) üzenetére


gali777
őstag

Most tényleg nem baszogatásból, de te semmit soha el nem olvasol a játékon belül, rögtön jössz fórumra megkérdezni mindent? :U

(#20036) ooszi válasza regener (#19999) üzenetére


ooszi
senior tag

Oké rendben.

BY ooszi

(#20037) ooszi válasza gali777 (#20035) üzenetére


ooszi
senior tag

Szerintem ezért van a fórum, de nem akarok a nagyok dolgába szólni.

BY ooszi

(#20038) dokee78 válasza gali777 (#20035) üzenetére


dokee78
félisten

Elnézést,ha nem lehet ilyet kérdezni. :DDD
Hasonló esetben én átsiklok a hozzászólás fölött,nem pedig letámadom a másikat.
Nincs az első hozzászólásban,hogy mit lehet kérdezni és mit nem.
Ha meg ideges szedj gyógyszert vagy,ne reagálj.

:R

[ Szerkesztve ]

(#20039) gali777 válasza dokee78 (#20038) üzenetére


gali777
őstag

Nem vagyok ideges, csak napok óta mást se olvasni a fórumban, minthogy alapvető kérdéseket teszel fel, amiket 1 perc alatt (de akkor lehet sokat mondok) meg lehet találni. Én is átsiklottam az előző napokban a kérdéseid felett, de most már sok volt. Innentől átsiklok megint, de ez most kikívánkozott :R

(#20040) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Felbasz a sok nyomorék admin. Meg merem kérdezni, hogy az aimbotosok miért csak perm bant kapnak, erre kickel. :))))))))))))))))))))))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20041) Algotis válasza Bjørgersson (#20040) üzenetére


Algotis
addikt

A perm az ugye tudod h állandó? :U

Androidos Outlookból küldve

(#20042) dokee78 válasza gali777 (#20039) üzenetére


dokee78
félisten

Nyugodtan keress vissza,mindegyik kérdésért leolthatsz,ha ez megnyugtat.
Vannak itt olyanok akik segítenek mindenféle oltás nélkül is.

(#20043) dejaris válasza gali777 (#20035) üzenetére


dejaris
addikt

+1

(#20044) LamaCube válasza gali777 (#20039) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez egy játék fóruma a játékkal kapcsolatos kérdéseket lehet feltenni. Több értelme van, mint 15000 killből összevágott általában atommakk gameplay videókat feltenni 100x. Vagy sírni, hogy reportolják xy egyént.
Már ez is baj, hogy valaki a játékkal kapcsolatban kérdez valamit? Ezzel a hsz-el is amit írok csak az offok gyűlnek... :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20045) xkoti


xkoti
senior tag

Sziasztok egy kérdés esetleg nincs valakinek olyan kulcsa amit elcserélne ?
Ha van érdeklődő írjon privátot :D

KO

(#20046) Bjørgersson válasza Algotis (#20041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg? Nem baszol át? Te ekkora szakértő vagy? Gondoltam, ha már van egy szervere az illetőnek, akkor egy szerverről bannolásnál több mindent tud kezdeni a csalókkal.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20047) Algotis válasza Bjørgersson (#20046) üzenetére


Algotis
addikt

Például kitiltja a többi szerverről is? :U

Androidos Outlookból küldve

(#20048) Bjørgersson válasza Algotis (#20047) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, téged meg az életből. :U :U :U :U :U :U :U :U :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20049) stickermajom válasza LamaCube (#20044) üzenetére


stickermajom
addikt

Öhm, miért is gond a report kérés? :U

(#20050) Bjørgersson válasza dokee78 (#20034) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mennyire megy az angol? Battlelogon minden le van írva mi micsoda.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.