Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42801) Laraxior válasza dilipok (#42799) üzenetére


Laraxior
titán

hasol'ló :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42802) SipiBcs válasza Laraxior (#42796) üzenetére


SipiBcs
őstag

A béta nem győzött meg a legkevésbé sem. 30 percet bírtam a Metrón, majd repült rá az uninstall.

Aztán csak piszkálta a csőrömet. Kölcsön kértem egy acc-ot. Felraktam. Pár nap, 5-6 órányi játék után rohantam megvenni. :DDD

A single után megítélni ezt a játékot botorság. Valóban egy cső az egész, viszont szép színes és ha nem egy S.T.A.L.K.E.R.-t vársz, akkor akár pár órát le is köti a figyelmed. (vagyis az enyémet)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#42803) Cybertrone válasza v!ct0y (#42800) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nincs hát... rántom a célkeresztet és fejes... jah... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#42804) polonic válasza v!ct0y (#42800) üzenetére


polonic
félisten

Hogy fejre rántódik már a célkereszt. . .

(#42805) Laraxior válasza SipiBcs (#42802) üzenetére


Laraxior
titán

Hát az a rush az nekem se adta, és ott még nem is boldogultam nagyon, de láttam benne fantáziát, hát beruháztam rá... szerencsére megelőzte az MW3-at :DDD Különben most abban a topikban lennék :D Azóta majdnem 300h van benne :C Tehát meg vagyok elégedve :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42806) Viper26 válasza polonic (#42788) üzenetére


Viper26
nagyúr

Aztaqrva, ekkora vicc kategóriát...mi ez már megint?? :Y :W

iPhone 14 | FR955

(#42807) v!ct0y válasza Cybertrone (#42803) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sok gyakorlás kell és kész.
Ma lőttem 2 ilyet én is :)

(#42808) HollyBoni válasza LLKobe (#42789) üzenetére


HollyBoni
veterán

Single egy hulladék,multi függőséget okoz.

(#42809) Cybertrone válasza v!ct0y (#42807) üzenetére


Cybertrone
veterán

Há hogyne... :U Ügyes vagy... De ez nálam akkor is a hihetetlen, és a csíter kategóriába esik :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#42810) balcsy válasza polonic (#42804) üzenetére


balcsy
aktív tag

v!ct0y igaza van. Nem csal. Ő csupán így lő :D Gondolom nem 2órája van BFbe. :DDD

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#42811) Ribi válasza v!ct0y (#42807) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én sem mondanám rá, hogy csiter, vagy eléggé jó csít, nem az a rángatós fajta.
Mert az átlagos csít konstans a fején tartja a keresztet.
Viszont a hozzászólásokból kitűnik, hogy nem sokan CSztek. Vagy elfelejtették milyen is volt az. Ott sniperrel szinte csak így lehetett lőni egy idő után. Valami folyosón kb középen tartod a keresztet és amint valaki megjelenik rántod a keresztet vagy halsz. Az is kicsit bugos volt, mert volt, hogy a golyó nyoma kb 1 méterrel mellette volt, de beadta a találatot. Szerintem itt is valami hasonló lehet, hogy minél nagyobbat rántasz a kereszten, annál könnyebben adja meg. Ő meg valszeg összevágta a legjobb killeket.
Persze lehet csíter, de egyáltalán nem egyértelmű.

(#42812) Laraxior válasza balcsy (#42810) üzenetére


Laraxior
titán

aLi3nZ-CQC

Az adatlapja.. meg lehet nézni, hogy mit is csinál... nem is olyan profi..tehát marad a szerkesztés amiben ügyesebb.... ennyit a cheatről :W

jó sokáig tartott utánanézni... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42813) xavix13


xavix13
senior tag

Ez volt már? Battlefield 3: Med/Ammo Packs WALL DESTRUCTION 3.0 :Y :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#42814) LLD válasza Laraxior (#42812) üzenetére


LLD
aktív tag

Azért nem olyan rossz az adatlapja!!! :K
És nem feltétlenül a hülyébbik csalóból való,hogy kirúgassa magát!!
DE NEM ÁLLÍTOK SEMMIT AZ IGAZAT AKKOR IS Ő TUDJA!! :DD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#42815) M3oH válasza Ribi (#42811) üzenetére


M3oH
addikt

Es CoD2/4ben is igy lott a nep (foleg 2ben), quickscope es rarantas.Sztem sem csalo, csak "erzi" a snipert. Adatlapjan sincs semmi eszement, csak gondolom allandoan megy a fraps, es 2hetente osszeolloz egy 5perces videot.

(#42816) dilipok válasza Ribi (#42811) üzenetére


dilipok
veterán

jujj, bizony, a regi szep idok :K

De valoban igy volt. Itt is ugy mukodik, hogy ha tudom egy palyan hogy egy adott sarkon sokszor szoktak jonnni, akkor ugy fordulok, hogy probalok celra tartani, meg ugy is, ha nem nezek bele az iranyzekba. Igy 90%ban meg tudom olni a sarkon befordulo/ajton bejovo felkeszuletlen ellenfelet... Aztan jon is neha a csiterezes, hogy mar szamitottal ram, blablabla ;] (aztan az mar mas kerdes, hogy ha a masik sarkon jott volna, nemhogy megol, de kb azt sem lattam volna, hogy honnan lottek le :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42817) Gonz0 válasza Edem05 (#42726) üzenetére


Gonz0
tag

Két scout heli nem ér fel két tankkal? Ezt azért gondold át: laser painter, guided rocket: tanknak esélye nincs, ráadásul a két heli ellen az ellen helijének sincs esélye egymagában. Ha felmennek magasra és csak a rocketet szórják máris kiszedik az ellen összes járművét, és még csak vissza se tudnak lőni, mert magasban nem fogja be semmi őket. Persze ehhez az is kell, hogy összedolgozzanak.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#42818) HollyBoni válasza M3oH (#42815) üzenetére


HollyBoni
veterán

Pontosan. Kell hozzá egy kis COD-os reflex. Múltkor 16-os Canals TDM-ben kipróbáltam a csipát irányzék nélkül. Olyanokat lőttem,hogy csak néztem... Azt hittem van valami szerveroldali aimbot. Meg kell nézni pár COD fragmovie-t,és meglátja mindenki ott mi folyik.

(#42819) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok! Ma eléggé jellemző, akárhová megyek a, következő üzenet fogad kis idő elteltével:
"Game disconnected: you were kicked from the game"
Eddig nem volt hasonló és nem is változott semmi. Másnak esetleg?

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#42820) Ribi válasza Hajdi (#42819) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem ezt egyszer wow után csinálta, restart után megoldódott. Vagy lehet akkorra magától is megjavult volna, de restart után ment rendesen. Pedig Origint is kilőttem, de semmi.
Az eléggé jellemző azt jelenti, hogy van ahova beereszt? Mert én a 6-7ik ilyennél nyomtam a restartot.

[ Szerkesztve ]

(#42821) SVLaller válasza Cybertrone (#42798) üzenetére


SVLaller
senior tag

én-én-én !
addig szopatták az agyamat a ph-s kódrendelős emberek, hogy fél órával zárás előtt leugrottam az MM-ba és megvettem dobozosan 9k-ért. + ugye a B2K DLC 3,5k :B

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42822) LLKobe válasza F_Zolee (#42790) üzenetére


LLKobe
veterán

Valóban nem vettem meg. Egy haver megkapta a feleségétől, és elhozta nekem mert kifogott rajta az origin:) (Mondjuk én is szívtam vele egy kicsit...)

Nem multizom, ezért is mondtam hogy nem alapoznék véleményt egy single kampányra, egy kifejezetten multira hegyezett játéknál.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#42823) Hajdi válasza Ribi (#42820) üzenetére


Hajdi
senior tag

Megpróbálom! Köszönöm!

"The Man Who Sold the World"

(#42824) kovsol válasza SVLaller (#42821) üzenetére


kovsol
titán

milyen szopatásra gondolsz ? most akarok venni majd én is kulcsot

May the Force be with you!

(#42825) Zol01


Zol01
tag

A héten PC-s hibajavításokat kapunk, melyek 14-én lépnek életbe az Originen. Íme a részletes lista:

- Támogatás az Intel új Ivy Bridge termékeihez, melyek a jövőben fognak megjelenni.
- A reprodukálható kliens összeomlások javítása.
- Oilfields – Conquest Large: bizonyos járművekben való spawnolás által okozott kliens összeomlások javítása.
- Canals – Rush: annak a kliens összeomlásnak a javítása, melyet az idézett elő, ha a játékos egy járművel egy felrobbanó rakétavető állomás közelébe hajtott bizonyos helyeken.
- AMD Radeon 7xxx sorozattal kapcsolatos teljesítményjavítások.

Még egy "hibajavítás", ezúttal a Battlefield 3 kiadójától, az EA-tól: a cég kénytelen volt megerősíteni biztonsági rendszereit azok után, hogy hackerek kihasználták a PunkBuster csalásellenes szoftverben található hibákat, és szabályosan játszó BF 3 játékosokat zárattak ki a játékból.

Ha volt már akkor sorry!

(#42826) SVLaller válasza kovsol (#42824) üzenetére


SVLaller
senior tag

semmi extra, csak van van aztán még sincs, majd ekkor meg akkor. én meg már be voltam sózva rendesen, szóval hiretelen felindulásból elvágtattam, szerintem én voltam az utolsó vásárló a médiában. biztos nem néztek hülyének :)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42827) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát nem most fagyok ki?:W.... de állóra... és a f.szom se tudja, miért?!... pedig de jó statom volt :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42828) Laraxior válasza - = Zk = - (#42827) üzenetére


Laraxior
titán

Ma en is fagytam... ketszer is. az egyik kekhalálos

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42829) Góliát válasza oriic (#42721) üzenetére


Góliát
senior tag

Nagyon szép volt, csak igy tovább. :R

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#42830) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ez az MP7 nagyon durva TDM HC-ra! :Y Extended mag,laser sight,20 méterre lévő ellent simán leszeded célzás nélkül..

(#42831) oriic válasza Góliát (#42829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönjük szépen.

Live-Die-Respawn

(#42832) ProciVettel válasza Laraxior (#42828) üzenetére


ProciVettel
tag

Énis fagyok. TDR hiba előjött. Operation firestorm-tól.. csak azon a mapon.

(#42833) #21346560


#21346560
törölt tag

Én is meglepődtem ma már annyiszor volt "Disconnect from EA online", mint eddig összesen. Ezekszerint nem nálam van a baj...

(#42834) - = Zk = - válasza Laraxior (#42828) üzenetére


- = Zk = -
félisten

f.sza.... :F
és azóta?....

(#42835) Laraxior
akkor nekem kéne. mert én kiszoktam kapcsolni a gépet. mikor az AMD Athlon 64-em volt, na azt nem kapcsoltam ki. hosszú volt a boot idő akkoriban :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42835) Laraxior válasza - = Zk = - (#42834) üzenetére


Laraxior
titán

Nem kell idegeskedni... legalabbis nekem... hetente egyszer szokta.. lehet kene a restart a gepnek :D mert megy 24/7 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42836) bognar110


bognar110
őstag

Azt hiszem új szerókat kell beraknom favoritba ;] [link] Ezért nem szeretek játszani... :W

[ Szerkesztve ]

(#42837) Muerte


Muerte
addikt

Nem rossz kis BF3 montázs [link]

(#42838) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

b2k fegyókat csak b2k mappokon lehet unlockolni?

(#42839) ZozzHUN válasza Zol01 (#42825) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Persze... MAV glitchet ne is javítsák...

(#42840) HollyBoni válasza Muerte (#42837) üzenetére


HollyBoni
veterán

HAAAAAACK

(#42841) ZozzHUN válasza ForexGuru (#42838) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Van amelyiket igen, de a többihez csak a B2K megvétele szükséges, nem ott kell unlockolni őket :)

(#42842) janihunk


janihunk
senior tag

Holnap jön a patch? Mi lesz benne?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#42843) Viper26 válasza ZozzHUN (#42839) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pedig elég lenne csak annyit csinálni, hogy ne lehessen ráugrani...már ha erre gondoltál. :)
De ebből is látszik, hogy megint a semmivel foglalkoznak, a többi zavaró bug, meg marad ahogy van.Nem értem ilyen hozzáállással minek fejlesztenek játékot egyáltalán.És akkor a PB "enyhe" hiányosságait még nem is említettem... :DDD

iPhone 14 | FR955

(#42844) polonic válasza janihunk (#42842) üzenetére


polonic
félisten

(#42845) TTomax


TTomax
nagyúr

Nahh,telepítem a játékot.... zöldfülű a fedélzeten... :DDD Kell valamire vigyáznom?Karkandot is megvettem ma... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42846) Def26 válasza polonic (#42844) üzenetére


Def26
félisten

"- AMD Radeon 7xxx sorozattal kapcsolatos teljesítményjavítások."

Kezdem magam jobban érezni. :DD

TTomax: Ha gyors sikerekre vágysz akkor conquest metro pályán kezdj, ha keményen bele szeretnél tanulni, akkor conquest caspian border pályákon nyomulj.

Mi a battlelog neved?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42847) HollyBoni


HollyBoni
veterán

M98B-vel minden helyzetből egy lövés egy ember normal-on? M40A5-el van hogy 1,van hogy 2 lövés egy ember ugyanakkora távról. :W

(#42848) Cybertrone válasza Def26 (#42846) üzenetére


Cybertrone
veterán

;] CF-el eddig sem ment szarul, de mindíg jól jön az optimalizálás! ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#42849) TTomax válasza Def26 (#42846) üzenetére


TTomax
nagyúr

tomax975 ... hogy miért azt nem tudom,de úgy látszik volt origines fiókom,bár nem emlékszem rá....
Nem akarok vérprofi lenni... csak játszani.... cheat nélkül... egyébként kb ötödjére vette be az origin a termékkódom.... (dobozos)...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42850) ProEvoFan válasza Hajdi (#42819) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

[link]
Használd ezt.A lényeg h mindig rendszergazdaként indítsad!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.