Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43651) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nálam nem járt a srác. szal akkor én kimaradtam. vagy én vagyok az :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43652) sith7


sith7
nagyúr

Ha esetleg nem volt még .... metro fanatikusoknak 9000 Ticket ... haverom röpke 6 órán át tolta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43653) - = Zk = - válasza sith7 (#43652) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a 35000 ticketesen a hajam leraktam. és all maps-os. tehát f.sza az is :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43654) sith7 válasza - = Zk = - (#43653) üzenetére


sith7
nagyúr

Mennyi ??????????????? :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

(#43655) - = Zk = - válasza sith7 (#43654) üzenetére


- = Zk = -
félisten

35 ezer. ;]
most kerestem ak edvenceim között, de már sehol nincs. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43656) Xaels válasza Cybertrone (#43593) üzenetére


Xaels
félisten

Van recoilja a PKP-nak csak a célkereszt áll meg néha egyenesen, de a golyók attól még szóródnak. Mondjuk néha érdekes fejeseket be tud adni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43657) Cybertrone válasza Xaels (#43656) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jah... nekem a 2 együtt járna :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#43658) Xaels válasza Cybertrone (#43657) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így van, ez egy Bug amit el lehet viselni. Vannak ennél kicsit csúnyábbak amiket nem ártana javítani mint például a helikopterek rotorja vagy ne élje már túl az ütközést a jet se.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43659) Def26 válasza Cybertrone (#43657) üzenetére


Def26
félisten

Nekem valami nem jó az új driverral. Kevesebb lett az fps -em bf3 -ban. :( Nálad minden ok? 12.2

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43660) Cybertrone válasza Def26 (#43659) üzenetére


Cybertrone
veterán

OK volt, csak néha elment a kép a monitorról... visszatettem az rc11-et, és a 12.3-as cap-ot így kicsit több lett az fps, és faszán nincs fekete kép! :DDD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#43661) Def26 válasza Cybertrone (#43660) üzenetére


Def26
félisten

Igen 12.3 -al nekem is rendben volt minden. Visszarakom azt. Úgy látszik a whql a baj forrása. :DD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43662) Cybertrone válasza Def26 (#43661) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez nem volt még whql... majd márciusban! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#43663) Def26 válasza Cybertrone (#43662) üzenetére


Def26
félisten

Mindegy, visszaraktam a 12.3 -at. Ezzel jó. :U Még egy ilyen és eladom az ati -t, és vissza nv -re, még akkor is ha kicsit lassabb.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43664) - = Zk = - válasza Def26 (#43663) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Még egy ilyen és eladom az ati -t, és vissza nv -re, még akkor is ha kicsit lassabb.

akkor jobb, ha már most eladod. mert ismervén az ATI-t, biztos lesz ilyen.... és ezt tapasztalatból is írhatnám! :U

(#43665) Laraxior
nem fogom, nyugalom! ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43665) Laraxior válasza - = Zk = - (#43664) üzenetére


Laraxior
titán

csak ne ebbe a topikba ;) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43666) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

stannet_pl és diewithme , 2 kis retek... nem eleg hogy baserape, de még érdekesen is nyomták...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#43667) - = Zk = - válasza wwenigma (#43666) üzenetére


- = Zk = -
félisten

stannet-tel nap mint nap nyomulok, és nem tűnt fel semmi "érdekesség".. mire gondolsz pontosabban?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43668) v!ct0y válasza wwenigma (#43666) üzenetére


v!ct0y
veterán

Te még engem is lecsalóztál....

(#43669) nepszter1 válasza nepszter1 (#43636) üzenetére


nepszter1
addikt

tudna esetleg valaki véleményezni róla valami hogy fut neki a játék hasonló konfiguráción ?

(#43670) HollyBoni válasza nepszter1 (#43669) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mégegyszer kérdezem: Milyen felbontáson?

(#43671) Laraxior válasza v!ct0y (#43668) üzenetére


Laraxior
titán

MW2ben meg ő volt a nagy aimos, szóval olyanmindegy :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43672) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Folyamatosan bad luck-al halok meg,hihetetlen. Disabled-re lövik a helit,leszállok hogy megjavítsam,kiszállok erre bad luck. Kharg-on berepülök a hajó mellé,bad luck. :W :W

(#43673) nepszter1 válasza HollyBoni (#43670) üzenetére


nepszter1
addikt

1280/1024 a maxom

(#43674) Cybertrone válasza nepszter1 (#43673) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ott lehet megfő a 2 mag... :( :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#43675) madgie válasza Zoli1222 (#43631) üzenetére


madgie
titán

Nem tíz perc ,de most értem haza :D Ha valaki ráér, megcsinálhatnánk a DPV Jeep-es killeket, meg szét is szerelnék alatta egy járművet, hogy a QBZ-95B is meglegyen. Cserében leszurkálhat, áthajthat rajtam, vagy amit akar :DDD

(#43676) Laraxior válasza madgie (#43675) üzenetére


Laraxior
titán

jelentkezem alássan, csak elugrok itthonról. Nekem nincs szükségem semmire, csak még 52 stationary killre ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43677) Cybertrone válasza Laraxior (#43676) üzenetére


Cybertrone
veterán

Már megoldjuk ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#43678) Cseri0058 válasza nepszter1 (#43673) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem is 2 magos procim van. Full hd ban medium beállításokkal nagy mapokon 15-28 fps kissebeken 20-30

(#43679) SVLaller válasza madgie (#43675) üzenetére


SVLaller
senior tag

nekem kellene 2000 kill, hogy 1 legyen az arányom...na, megdumáltuk? :DDD

viccet félretéve szívesen bármikor

[ Szerkesztve ]

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#43680) HollyBoni válasza Cseri0058 (#43678) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hogy tudsz játszani 30fps-el? :Y

(#43681) SVLaller válasza HollyBoni (#43680) üzenetére


SVLaller
senior tag

a 30 még hagyján de a 15!

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#43682) Cseri0058 válasza HollyBoni (#43680) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát elég jól :D
Mostanában a canalson játszok tdm et és ott 20-25 fps el játszok.
De általában első 3 ban benne vagyok.

(#43683) HollyBoni válasza Cseri0058 (#43682) üzenetére


HollyBoni
veterán

Taníts mester! :R :DDD

(#43684) Laraxior válasza HollyBoni (#43680) üzenetére


Laraxior
titán

Anno Crysis Wars-ban nekünk se volt több 30nál :D Mégis beleszaladt több mint 1600 óra gametime :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43685) Def26 válasza HollyBoni (#43672) üzenetére


Def26
félisten

Örülj neki, hogy te le tudsz szállni. Én max csak zuhanni tudok. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43686) SVLaller válasza Laraxior (#43684) üzenetére


SVLaller
senior tag

1600 óra, az már nem semmi. :C én ezt a 150 órát is sajnálom kicsit amit a BF3-ra fordítottam, ennyi idő alatt lehetett volna tanulni nyelvet, programozást, akármit. persze azért jászok mert tetszik. az ME3 demót hogy lehet eltávolítani az originből, komoly 10 perc után uninstall volt, de ott maradt és azt mondja letöltésre kész.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#43687) HollyBoni válasza Def26 (#43685) üzenetére


HollyBoni
veterán

De semmi értelme. Leszállok,és a szerencse kérdése,hogy ki is tudok e szállni élve.. :(((

(#43688) Erdei88 válasza wwenigma (#43666) üzenetére


Erdei88
veterán

ll_DieWithMe_ll esetén érdemes megnézni, ki az első a Helikél... :D

(#43689) madgie válasza SVLaller (#43679) üzenetére


madgie
titán

Elvileg kész ,gyakorlatilag a Battlelog még nem mutatja, remélem csak frissít. Kösz, Cyber!

(#43690) Cybertrone válasza madgie (#43689) üzenetére


Cybertrone
veterán

NM... Nekem már meg van a csipa... nem rossz :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#43691) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hogy lehet gyors összehozni 45000 pontot helivel? :D

(#43692) ch003067


ch003067
addikt

mekkora bug, hogy TV rakétával nem lehet kilőni a helit :Y [link]

(#43693) Cybertrone válasza ch003067 (#43692) üzenetére


Cybertrone
veterán

Gondolom a videónak a dátumát luxus megnézni... azóta már ki lehet lőni, és javítva van... 2011 novemberi videó :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#43694) ch003067 válasza Cybertrone (#43693) üzenetére


ch003067
addikt

Jólvan, nagyon örülök :R

[ Szerkesztve ]

(#43695) Góliát válasza ch003067 (#43694) üzenetére


Góliát
senior tag

Bizony kilehet. :K

(#43691) HollyBoni: Itten-e

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#43696) HollyBoni válasza Góliát (#43695) üzenetére


HollyBoni
veterán

És itt hogy? Helivel foglalok zászlókat?

(#43697) ch003067 válasza HollyBoni (#43696) üzenetére


ch003067
addikt

Simán megoldható :K

Firestormon, meg főleg.

(#43698) bul07


bul07
nagyúr

Lesz ma valami közvetítés?

Amíg lejön a MW3 addig néznék valamit, ne kövezetek meg Free Weekend van, csak kipróbálom :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43699) HollyBoni válasza ch003067 (#43697) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tudom,csak nem tudtam mire gondolt.. Szvsz tök könnyű vezetni a helit,bárhova leszállok. Egérrel már nehézkes.

(#43700) nepszter1 válasza Cybertrone (#43674) üzenetére


nepszter1
addikt

kevés lesz akkora ? :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.