Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42101) HollyBoni válasza ProciVettel (#42100) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az tuti,hogy jobban megy,mivel most 70-80%-os vga kihasznaltsagnal szaggat a jatek. Engem csak ez a HT dolog idegesit.

(#42102) Kephamos válasza oriic (#42076) üzenetére


Kephamos
addikt

Textúrál low, minden más medium. Ez az automatikus beállítás és tökéletesen megy. Nagyon néha szaggat egy kicsit, de egyébként 35-55 fps stabilan. Teljesen játszható
----
Más: szoktatok hardcore-t nyomni?

(#42103) HollyBoni válasza Kephamos (#42102) üzenetére


HollyBoni
veterán

Full HD-ban?

(#42104) ProciVettel válasza HollyBoni (#42103) üzenetére


ProciVettel
tag

Hnap megnézem én is, hogy fut ultrán új driver óta nem néztem. De 1 kártyával nem nagyon megy csutkán ez a game talán a 7970-el húzva. De hát az más kategória.

(#42105) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Hmm egész jó ez a Windows 8 Developer Preview, nem is értem, hogy régen miért nem nyúztam...

Vajon Bf3 szépen fog futni Windows 8 korai béta (szerintem lehetne alpha is, na de mindegy) változatán? :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42106) scope2007 válasza Mythsardan (#42105) üzenetére


scope2007
addikt

van ismerős, aki próbálta a win8 dev previewet.. a progik jól futnak rajta [PS is sokkal gyorsabban töltődik be].. de játékok már nem igazán... [gondolom megfelelő vga driver miatt.. crysis2 el se indul, bf3 szaggat]
és nem azért, mert nem hozzáértő az illető.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#42107) Gonz0 válasza Mythsardan (#42105) üzenetére


Gonz0
tag

Úgy tudom, a punkbuster nem megy win8 alatt, úgyhogy bf3-hoz egyelőre felejtős..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#42108) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Sajnos igazad van játékok terén ez a korai verzió nem teljesít jól (értem ez alatt azt, hogy meg tizedelte az fps-em css-be, ezek után bf3-at el se merem indítani), de február 29-én(vagy 28??) érkezik a béta, hátha azzal majd lehet kezdeni valami játékok terén is :DDD

(#42107) Gonz0

Kíváncsi lettem, egye fene megnézem hogy elindul-e egyáltalán...

edit: Már az origin indításánál elakadtam, mert ha a feltelepítettet akarom indítani, akkor hibát ír ki, de ha meg újra letöltöm, akkor meg tölthetem le hozzá bf3-at is megint, azt meg most nem igen szeretném

(#42109) Cybertrone

Jó az, csak már kezd kicsit lassú lenni, így megváltás a Windows 8 (bár lehet hogy csak szimplán újra kellett volna telepítenem :DDD )

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42109) Cybertrone válasza Mythsardan (#42108) üzenetére


Cybertrone
veterán

Win7 mér nem jó? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#42110) balcsy


balcsy
aktív tag

Hali.
Valaki leírná részletesen hogyan szerezhetnék veterán rangot(BC2 megvan).

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#42111) Ribi válasza HollyBoni (#42097) üzenetére


Ribi
nagyúr

Örülnék annyi fpsnek.
Téged zavar is hogy annyira lemegy, csagy csak látod hogy lemegy és az zavar ;]

Én kb 1 hete raktam fel és baromira idegesített, hogy multiban 64-es mapon baromira akad a játék, mind2 cpu konstans 100%on ment. Direkt levettem lowra mindent, de nem segített.
Tegnap mindent visszaraktam high-ra, kivétel shadow, mert ugye az általában cpu-t eszi, és sokkal jobban fut. Alig vannak akadások. Gondolom mostmár nem a cpu van konstans kimaxolva és így a játék sem akad. Az hogy van ahol leesik az fps az meg nem csoda, vannak akkora területek, hogy egy középkat vga nem bírja.

(#42112) ingalls


ingalls
senior tag

Mit jelent az a visszatérő jelenség, hogy egy meccsen 80 százalékban úgy halok meg, hogy nem is hallom a lövéseket, s már az első leterít, illetve bárki jöjjön szembe, soha nem tudom agyonlőni? A kérdés az, hogy ha ez gyanúsan sokszor fordul elő adott szerón, akkor lag-ról van-e szó, vagy csak egy rossz napról? A pingem 25 körüli szokott lenni.
Köszi a választ!

(#42113) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Nem szokott szaggatni a játék? Mennyi FPS-ed van játék közben? Ha ezekre a válasz: Nem illetve 40 a min, akkor a már már sokszor tapasztalt csoda lehet a felelős: A battlefield 3 egy olyan játék, ahol van hogy 30-as pingel nagyon laggolsz és van hogy 180-al észre se venni...

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42114) Ribi válasza ingalls (#42112) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hu hasonló kérdésem nekem is lenne.
Van, hogy egy robbanás után egyes hangok eltűnnek.
Lépéshangok nincsenek, tank jön-megy nem hallani. Csak és kizárólag a saját lövéseim. Nemtudom mitől, majd ha meghalok rendbejön. Ezzel akarják imitálni, hogy megsüketült a csávó vagy mi?

(#42115) dilipok válasza Ribi (#42114) üzenetére


dilipok
veterán

igen, ez inkabb olyasmi lehet. Ha a kozeledben lo egy tank, akkor is hasonolo az eredmeny.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42116) Mappa válasza HollyBoni (#42087) üzenetére


Mappa
addikt

melyik programmal írod ki ezeket a rendszer adatokat játék közben?

nem kötelező megadni

(#42117) kmisi99


kmisi99
addikt

ti tudtok olyan op metrot ahol nincs gránát? Mert akár hol tiltva van szórják mint az állat aztán kidobja őket a rendszer de helyettük új hülye gyerekek jönnek és jön a gránát eső

(#42118) kely1988 válasza kmisi99 (#42117) üzenetére


kely1988
aktív tag

Próbáld meg ezt!
Második robbanó kill után kick a szerverről! Jobbat nem ismerek... :R

Livin' in the UK :)

(#42119) Ribi válasza dilipok (#42115) üzenetére


Ribi
nagyúr

Értem én, de van hogy 2 percig nem halok meg akkor addig nincs hang kb. De mintha akkor is lenne, amikor túl sokféle hang jön egyszerre.

(#42120) dilipok válasza Ribi (#42119) üzenetére


dilipok
veterán

igen, az is neha elo szokott fordulni, de nekem 10 masodpercnel tovabb nem tart sose a "suket" allapot. Milyen hangkartyad van?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42121) kmisi99 válasza kely1988 (#42118) üzenetére


kmisi99
addikt

ahol én vagyok ott azonnal bannolnak fél órára de nem ér semmit mert azok helyére újak csatlakoznak.

(#42122) Kephamos válasza HollyBoni (#42103) üzenetére


Kephamos
addikt

Jaja! :K
-------
Két dologgal találkoztam eddig, ami idegesített.
1. Q betűvel van ugye a kis kommunikációs menü.Na, az elkezdett villogni, ha nyomtam a gombot, ha nem, miután meghaltam utána is folytatta, újra kellett indítani a játékot.
2. Előhoztam valahogyan a konzolt és sehogyan sem tudtam eltüntetni.

(#42123) Ribi válasza dilipok (#42120) üzenetére


Ribi
nagyúr

Asus Xonar U3.
Bár BF-ben hajlamos átállni másra, mert ugye nem mindig használom és olyankor visszaáll alap értelmezettre és nem a xonart rakja be, bár ha bedugom akkor az az alapértelmezett. Mind1, szóval az. Nem annyira idegesítő, mert ritkán fordul elő.

(#42124) eugabesz válasza kmisi99 (#42117) üzenetére


eugabesz
őstag

Én tudok...a pesti metroba lemehetsz nyugodtan,tuti nem lesz egy gránát sem... ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#42125) SVLaller válasza Kephamos (#42122) üzenetére


SVLaller
senior tag

a 0 gomb a konzol, csak azzal tudod eltüntetni

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42126) kmisi99 válasza eugabesz (#42124) üzenetére


kmisi99
addikt

Lol de ott én legyek az egész magyar rendőri erő ellen? Túl könnyű :DDD

(#42127) HollyBoni válasza Mappa (#42116) üzenetére


HollyBoni
veterán

MSI Afterburner + AIDA64 ( Ha bővebben érdekel PÜ! :K )

Ribi: Látszik,hogy elkezd szaggatni ha lemegy annyira. Nem vagyok egy FPS huszár! Sokszor említettem már,hogy csak itt zavar. BC2-vel csomószor játszottam 45-50 FPS-el,semmi nem látszott semmi szaggatás. Itt látszik. :(

(#42128) Zoli1222 válasza kmisi99 (#42121) üzenetére


Zoli1222
őstag

hülyeségre nincs admin program... :U
Olyan meg megint nincs, h gránátot nem lehet vinni magaddal...
Így a kérdésed kicsit értelmetlen...

(#42129) HollyBoni válasza Ribi (#42111) üzenetére


HollyBoni
veterán

Te pontosan milyen grafikai beállításokon játszol?

(#42130) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Segítsetek.

Még mindig akad a BF3.
Néha visszáb is dob a szerver, mintha lagg-om lenne.
6/1 es a netem.
A gépem AMD Phenom II 945 3600mhz -húzva.
Alaplap: Asus M5A87
VGA Saphire 6850 1gb alap orajeleken.
Ram 2x2 Corsair XMS3 1600mhz 9-9-9-24 ben. 1600mhz -n

A speed testen folyamatosan 5-8 as pingem van, megvan mindig a minimum 5,5 mega net és 0,9 fel.

Ezen kívül Medium grafikán játszok. közepes élsimításokkal. Képelmosódás off on van.

Valami vélemény? Mit csináljak?
Induló alkalmazásokat is kiiktattam, tűzfalat kikapcsoltam. Vírus irtom nincs. De volt csak most letöröltem.

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#42131) X Factor válasza NaNorbert (#42130) üzenetére


X Factor
addikt

Másnál is van ilyen, Intelnél HT szokta okzoni, vmelyik patch óta jött ki, elvileg majd javítják, addig sajna ez van tudtommal.

Make things work

(#42132) HollyBoni válasza NaNorbert (#42130) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nyomass egy pingtest.net-et.

Szerk.: Pedig ez jó eredmény,most én is nyomattam egy tesztet és nekem sem tudta leellenőrizni a packet loss-t,szóval valami lehet a honlappal. Amúgy ez teljesen jó eredmény,speciel jobb mint az enyém. MINDEN szerveren ezt csinálja? Ez márpedig tuti lagg lesz.

AMD-nél a HT-vel nem lesz gond. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42133) NaNorbert válasza HollyBoni (#42132) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

ezt kaptam. Ez minek minősül?

X Factor: Ezt sehogy sem lehet kiküszöbölni?

[ Szerkesztve ]

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#42134) ADAM1337 válasza NaNorbert (#42133) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Átlagos eredmény, szal a net jó kb.
Nálam most ezt dobta: [link]

(#42135) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Na megint megpróbáltam a játékot úgy,hogy ki van kapcsolva a HT. 100%-ig leterhelte a két processzormagot és szaggatott elég keményen low-on 720p-ben. Jobb mint a tegnapi eredmény,de még ez sem normális. :(

(#42136) Ribi válasza HollyBoni (#42129) üzenetére


Ribi
nagyúr

1680
Quality beállítások high, csak a shadow low, a többi off, kivétel az AF az 8x.
Nekérdezd mennyi fps, mert viszonylag régi Atitools van fent de fagy tőle a játék elég sűrűn.

Minél kevésbé limitál a cpu annál kevésbé akad, persze az fps megint kevesebb lesz, de az akadás nálam élvezhetetlenné tette a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#42137) kutkut


kutkut
addikt

Azt vettem észre, hogy az orosz heli egy picit feljebb lő, mint az amerikai. Ugye van egy célkereszt, na az kb. semmit sem ér, van mellette egy "I" jel, na azt kell nézni. A viper kb. ennek a közepére céloz, a havoc meg inkább a tetejére. + Ugye a havoc sokkal lassabb, lassabban fordul. Viszont, (gondolom ennek köszönhetően) a havoc-on kevésbé mászik el ez a "I" jel a célkereszttől, vagyis az épp tartott iránytól. Ha nem nyomod a "W"-t, és kb csak lefele esel, minimális előre fele mozgással, akkor lő kb. a célkereszt közepébe. Ezeket vettem észre így hirtelen. :) Remélem, hasznos infóval szolgáltam, eddig a nagy csaták közepette én se figyeltem fel ezekre az apróságokra. :R

Meizu MX3 32GB

(#42138) HollyBoni válasza Ribi (#42136) üzenetére


HollyBoni
veterán

Majd megnézem én is ilyen beállításokon mit produkál. Az AF pontosan mit csinál?

(#42139) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

A legpoénosabb az hogy nem minden szerveren csinálja ezt.
Van olyan szerver ahol nem csinálja, de az kevés van csak.
Keresem azokat a szerokat ahol kisebb a ping. és soem játszom 60 felettin.

AMD -nél nincs HT -?

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#42140) HollyBoni válasza NaNorbert (#42139) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez lag lesz,de miért azt nem tudom. AMD-nél nincs HT. Az nem is okoz olyat mint a lag,én is HT-val játszok.

[ Szerkesztve ]

(#42141) ProciVettel válasza HollyBoni (#42127) üzenetére


ProciVettel
tag

Engem is zavar ebben a gémben a 45-50 FPS. Nem vagy egyedül. :D Lejjebb is vettem még pár hete grafikát.

"Szerk.: Pedig ez jó eredmény,most én is nyomattam egy tesztet és nekem sem tudta leellenőrizni a packet loss-t,szóval valami lehet a honlappal. "

Felkell rakni a JAVA-t. És akkor ellenőrzi.

[ Szerkesztve ]

(#42142) ADAM1337 válasza HollyBoni (#42140) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Milyen böngészővel tolod ?
Nálam ha háttérbe chrome-nál megy yt vidi vagy bármi flash kb felezi az fps-emet bf-be, csak azért kérdezem.

(#42143) HollyBoni válasza ADAM1337 (#42142) üzenetére


HollyBoni
veterán

Chrome,de általában bezárok mindent és csak a battlelog marad.

(#42144) kmisi99 válasza ADAM1337 (#42142) üzenetére


kmisi99
addikt

Azért felezi mert a vidikari drivere átvált flash módba vagyis megmeli kicsit az órajeleket 3-400mhz re hogy a flash ne szaggasson és ha fut flash meg 3d-s alkalmazás akkor nem vált fel az alap órajelre.

(#42145) Ribi válasza kmisi99 (#42144) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez elég érdekes, én wow közben szoktam nézni mindenféle videókat, de sosem vette le az órajelet/nem vette maxra játéknál.

(#42146) ADAM1337 válasza kmisi99 (#42144) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Csak itt jelentkezik más játéknál semmi ilyesmit nem tapasztaltam, szerintem a plugin flash-es és amiatt összeakad a yt-vel.

(#42147) Laraxior válasza ADAM1337 (#42146) üzenetére


Laraxior
titán

hardveres gyorsítás off :) és akkor nézegethetsz bátran videokat

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42148) execute93


execute93
őstag

5 Laser Designations

Ez kell az L96-hoz. Mit jelent? Egy kis help! Köszi!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42149) Stunts666 válasza execute93 (#42148) üzenetére


Stunts666
őstag

Soflammal jelolj be 5 ellenseges jarmuvet.

(#42150) sith7 válasza execute93 (#42148) üzenetére


sith7
nagyúr

5 soflam jelölés ... kb. 2 perc alatt megvan egy gépes pályán

szerk.: megelőztek

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.