Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42901) - = Zk = - válasza HollyBoni (#42866) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak meg lehet menteni.. :F .bár érdekes, 1,5 hónapig minden f.sza. ma leküzdök 1,5 menetet, és kib.sz... azóta kékhalál...hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42902) Def26 válasza TTomax (#42900) üzenetére


Def26
félisten

Hát mobilnettel szvsz amúgy sem tudnál normálisan játszani, mert nagy pinged lesz. Hacsak nem lte van nálatok.

Megpróbáltak mindent egybe gyúrni, fórum, stat, közösség, ebből született a battlelog.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42903) Xaels válasza TTomax (#42900) üzenetére


Xaels
félisten

Rajta van a dobozon, több helyen is :U "Required: Internet connection to install and play", de az előlapon is rajta van, hogy internet kell az aktiváláshoz.

Fordítsd meg a dobozt és a kis táblázatban a gépigénynél megtalálod amit idéztem...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42904) TTomax válasza Xaels (#42903) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,hogy az aktiváláshoz net kell... Skyrimhoz is kellett... még sincs vele gond... :U
Nincs a mobilnetemmel semmi gond... GTA4-töl Grid-ig minden megy rendesen online... :U
Egyébként látom már miért nem enged be...a játék nincs az ea accomon... :(((

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42905) Def26 válasza TTomax (#42904) üzenetére


Def26
félisten

Az meg hogy? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42906) TTomax válasza Def26 (#42905) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem tudom... pedig az origin kliensben látszik... :U
Most éppen az EA fórumán olvasgatok,tele van ugyanilyen hibával... magasról tesznek rá!

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42907) Cybertrone válasza TTomax (#42906) üzenetére


Cybertrone
veterán

semmi gond... torold a geprol es szedd le megint es jo lesz.

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#42908) Def26 válasza TTomax (#42906) üzenetére


Def26
félisten

Most néztem nem is talál tomax975 nevű felhasználót a battlelog.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42909) TTomax válasza Def26 (#42908) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,ilyen problémák vannak.... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42910) killer095


killer095
őstag

Aki nagyon nem tudja lekötni magát egy kör 8 óra :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#42911) ZozzHUN válasza kmisi99 (#42895) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Elmegy az, csak figyelni kell, én is ott nyomogattam pár HS-t US oldalról kicsit közelebb mentem, és olyan 800-900 méterről RU kezdőről szedtem ki a snipereket, tiszta idegek voltak hogy nem tudnak kiszedni :D

(#42912) ZozzHUN válasza killer095 (#42910) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Reggeltől estig szó szerint :D

(#42913) SVLaller válasza TTomax (#42900) üzenetére


SVLaller
senior tag

A lemezről telepíti, nem tölti le az egészet. Nekem legalábbis félidőben kérte a 2. lemezt.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42914) TTomax válasza SVLaller (#42913) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most éppen újra rakom...most települni látszik originben ...
Hol vannak már azok a régi szép idök amikor csak beraktam a lemezt és ment minden szépen... most kell ea acc,origin kliens, battlelog login... ehhh.....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42915) pohár


pohár
félisten

skacok, holnaptól tudunk játszani a béta ME3 multijával?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42916) lama_lamm válasza pohár (#42915) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

De mekkora seggfejek a Bioware-esek, hogy Valentin-napra rakják a release-t:D

(#42917) execute93


execute93
őstag

BATTLEFIELD 3 PH! TEAM!
Ne feledkezzetek meg róla, várunk minden lelkes/kezdő játékost!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42918) oriic válasza pohár (#42915) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak azok akiknek van bf3-uk. A többiek majd 3 nap múlva. Viszont a single részét már holnap lehet tolni.

Live-Die-Respawn

(#42919) pohár válasza oriic (#42918) üzenetére


pohár
félisten

igen, azért kérdeztem itt, mert nekünk feltehetően van egy BF3 példányunk :D :D
na kíváncsi vagyok milyen lett a 3. rész, a 2. is tetszett, az elsőből kimaradtam

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42920) - = Zk = - válasza oriic (#42918) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogyértve? :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42921) oriic válasza - = Zk = - (#42920) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elméletileg, holnap jön a demó. (gyakorlatilag is)

A demó tartalmaz egy single részt meg egy cooperative(4személyes) multit. A single részében lesz két küldetés amit már holnap bárki játszhat. Viszont a két multis co-op pályát, csak azok tolhatják holnap elvileg akiknek van az accounjukon bf3. A többiek csak 3 nap múlva tolhatják.

A multis demót március 5-ig lehet tolni, a single részét a játék megjelenéséig.(ami nálunk március 9)

Live-Die-Respawn

(#42922) - = Zk = - válasza oriic (#42921) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, értelek. köszönöm :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42923) pohár válasza oriic (#42921) üzenetére


pohár
félisten

na ez jó móka lesz, remélem nem lesz olyan gépigénye mint eme csodás játéknak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42924) SVLaller válasza pohár (#42923) üzenetére


SVLaller
senior tag

2x, valamivel fel kell futtatni a 7970 eladásait :DD

[ Szerkesztve ]

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42925) becsitibi


becsitibi
senior tag

Hogyan tudok reportolni egy kis f@sszopó ruszki csalót??

(#42926) TTomax


TTomax
nagyúr

És megszületett a Battlelog login... 10perc cset után rendberakták nekem... most már beenged... jó ez a csetes help.... :))
Hát ha nem is volt sima,de azért gyorsan orvosolták... :C

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42927) pohár válasza SVLaller (#42924) üzenetére


pohár
félisten

há hogyne, az kéne még csak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42928) TTomax válasza becsitibi (#42925) üzenetére


TTomax
nagyúr

Via Profile - Visit the users battlelog profile, click the report "exclamation" mark symbol at the top-right of their page, and fill it in with the reason for reporting them. You can submit links to videos or Battle reports in which you suspect the user to be cheating.(direct report)

Via EA Support - You can use the Feedback & Support yellow box at the left side of this screen to contact EA Support in regards to reporting individuals. (last resort)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#42929) Erdei88


Erdei88
veterán

Nem tudom volt-e már
Originen a Back to Karkand, 7,5 Euro, azt hiszem ennyit megér

(#42930) oriic válasza Erdei88 (#42929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na bakker szinte ingyen van. :C

Live-Die-Respawn

(#42931) McNamara


McNamara
Ármester

Dobozosan 3500-ért is hozzá lehet jutni. Nem rég vettem meg a teljes játékot 6500Ft-ért. Kevésbé lehúzós szagú mint a MW3. 2 pályáért 4000Ft....vicc.

(#42932) oriic válasza McNamara (#42931) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3990-ért volt preimernapon, most csak pár száz ft-al olcsóbb. És ugyanúgy kódot kapsz csak mint itt originen. És ez a kb 2300ft sokkal jobban megéri. De igazad van, legalább nem lehúzás mint MW3 esetében.

Live-Die-Respawn

(#42933) McNamara válasza oriic (#42932) üzenetére


McNamara
Ármester

Nem rég kezdtem el a BF (köszönhető a jól sikeredett MW3 miatt....). Nem tudtam, hogy mennyi volt az elején. Sok helyen 5500Ft a kiegészítő és 9000 a teljes.

(#42934) oriic válasza McNamara (#42933) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Sok helyen 5500Ft a kiegészítő és 9000 a teljes."

Akkor azzal jól átverik az embereket azok a boltok. :(((

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42935) becsitibi válasza TTomax (#42928) üzenetére


becsitibi
senior tag

Köszi max!Már el is intéztem!Amúgy nem nagyon szoktam vele foglalkozni,ha belefutok egy ilyenbe inkább lépek a serverről ha vesztes oldalon állok,ha a győztes oldalon állok,akkor azért maradok... ;]

:R

(#42936) petymeg válasza McNamara (#42931) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem a cod black ops kiegíszétőknél telt be a pohár, a zombis pályáknál. Letöltöttem őket drága pénzé' aztán alig van rajta ember, van olyan pálya, amin 1x 2x játszottam csak. :(((

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#42937) Hajdi


Hajdi
senior tag

Felnéztem erre a 35k ticketes szerverre. Most épp metro megy. Hát szépen be is rapeltek az elején. 8 óra kínlódás? Ez mazochistáknak való :DDD Most nézem. Mindenkit ledobott a szerver... Na ennek sok értelme van.

"The Man Who Sold the World"

(#42938) Sabre


Sabre
őstag

offtopik kérdés:

valaki használja az új 255.51 fw beta nv drivert? fps tekintetében milyen az előzőekhez képest? tegnap óta újra nv vga-m van és évek óta nem volt.. :U

(#42939) madgie válasza Hajdi (#42937) üzenetére


madgie
titán

Kinek megy 8 órát hiba nélkül ez a játék? Engem átlagban másfél óránként kidob/lefagy, stb...

szerk: hm ,akkor csak nekem sz*r :( Újra kéne rakni ,de hegyekben áll a sok jó PS3 játék (LA Noire, MGS HD Collection, stb), lehet inkább azoknak kéne nekiesni :)

[ Szerkesztve ]

(#42940) Cybertrone válasza madgie (#42939) üzenetére


Cybertrone
veterán

nekem szokott... bar tennap megfagyott a gep de az az eszaki hidam elmelegedese miatt lehetett de az mas topik:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#42941) Def26 válasza madgie (#42939) üzenetére


Def26
félisten

Nálam fasza, teljesen jól megy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42942) Gyula84 válasza oriic (#42880) üzenetére


Gyula84
veterán

egyszer már kértem azóta se láttam ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42943) Ventur@


Ventur@
senior tag

Frissítésről valakinek valami infó? Mennyi lett a patch mérete? Stabil-e a játék? :)

Tudtommál már megy az update, de én még melóban vagyok és nem tudom frissíteni.

Előre is kösz az infót (bárkinek) :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#42944) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Nekem most frissült, a méretet nem láttam mert gyors a net 20mp alatt lent volt. :) Mindjárt teszt.

(#42945) Gyula84 válasza Ventur@ (#42943) üzenetére


Gyula84
veterán

nem lehetett sok, mert bekapcsoltam a gépe origin be és pár perc majd kiírta játékra kész, de most meg kapom a kicket a pb től :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42946) Ribi válasza madgie (#42939) üzenetére


Ribi
nagyúr

Engem eddig 2x akkor vágott ki amikor tankba/APC-be ugrottam be, kép olyan volt mintha beteleportáltam volna a talajba majd desktopon voltam.

(#42947) madgie válasza Ribi (#42946) üzenetére


madgie
titán

Na, velem ezt bő óránként megcsinálja, rendszerint pont járművekben :(

(#42948) Gyula84


Gyula84
veterán

hát nem hiszem el pb befrissitem most is szór le a pb hát elmehet oda a gyártója :D engem szívat az aimost meg nem :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42949) Hajdi válasza Gyula84 (#42942) üzenetére


Hajdi
senior tag

Már linkelték egyszer, de tessék:
[p0mp] Full Metal Madness 35k tickets | 8h idle | No exploits

"The Man Who Sold the World"

(#42950) Muerte


Muerte
addikt

149,4MB, most csordogál lefelé 5Mb-el.Hát kíváncsi leszek rá mennyivel lesz kevesebb disconnect...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.