Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1301) kBagyula válasza -=Sziszi=- (#1300) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ojjannal tolom én is. Memó és VGA kell neki jobban ahogy tapasztalom.

(#1302) STC Speed válasza -=Sziszi=- (#1300) üzenetére


STC Speed
őstag

Úgy már jó lesz ;)

(#1303) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

FRANCBA nem tudom megnézni a statomat mert nincs az a rohadt oldal!!!!!!!!!!!!!!!!! :W :W :W
elvileg tulterhelt................ :O :O

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1304) STC Speed válasza HDR renderin (#1303) üzenetére


STC Speed
őstag

Felkeltek a nyugati népek holnap délelött gyorsabb lesz :)

(#1305) F3@R válasza STC Speed (#1304) üzenetére


F3@R
tag

:)

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1306) STC Speed


STC Speed
őstag

Azt bírtam mikor a TV-ben kérdezték amcsiktól,hogy merre van Magyarország,és mondta,hogy persze Irak,Irán igaz?....

(#1307) F3@R válasza STC Speed (#1306) üzenetére


F3@R
tag

lol :D :D :D :D
ez humor a toppon :DDD :DDD :DDD :D :D :D

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1308) STC Speed válasza F3@R (#1307) üzenetére


STC Speed
őstag

Hát mindkettő államnak égő :DDD

Csinálunk egy Fe@r és STC Speed totyikot? :F :))

[Szerkesztve]

(#1309) F3@R válasza STC Speed (#1308) üzenetére


F3@R
tag

hát szerintem sok értelmetlen és gyér hsz-eket tudnánk beleprodukálni :DDD :DDD :DDD

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1310) STC Speed válasza F3@R (#1309) üzenetére


STC Speed
őstag

Te konzolos vagy,tessék egy kis érdekesség:[link]

(#1311) F3@R válasza STC Speed (#1310) üzenetére


F3@R
tag

ehhez csak annyit fűzök hozzá... hogy pc-sek között is vannak hasonló őrültek :DDD :DDD :DDD :DDD

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1312) -oli- válasza Allien (#1298) üzenetére


-oli-
aktív tag

Igen a ping nagyon számít. Ha jó ping, szalad a kés ;]

(#1313) mcmike válasza -oli- (#1312) üzenetére


mcmike
őstag

Legyen szíves nekem valaki elárulni a ''késelés titkát''...mert van, az biztos! Vagy tényleg csak a Ping számít? Egyik szerveren volt egy csóka, így nyomult:
- elindul egy kiválasztott ember felé
- nem sokkal előtte ugrik
- amint az ugrásból visszatérve a ''kiszemelt áldozathoz'' ér, a csávó már el is feküdt (mármint az áldozat...) :Y

Mikor nyomja meg a késelést? Az ugrási ív tetején? Előtte? Utána? Ez hogy van?? :F

Közel 90%-os eredményű ez a módszer, ahogy elnéztem...én meg rohangálok jobbra balra a bicskámmal, és majdnem a plafonra ugrok örömömben ha sikerül valakit ''leborotválni'' vele...

Nincs gépem szombatig! Eladtam a belét (alaplap, proci, memória) és csak akkorra jönnek meg az új cuccok... addíg se BF2, se BF2142 :O :O

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1314) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

császtok skacok!
van egy qurv@ jo hirem!!!!!!!!!!!
AZ HOGY BESZART A STAT ÉS TALÁN HOLNAP MEGCSINÁLJÁK!------>ez még nem annyira rossza hir. :F :F
de a stat egy WD Raptor winyon van és ha az az adat elveszik akkor sztem mindenki kezdheti elöről az egészet! :W :W :W :W :W
ugy hogy ennyit erről!

AKKOR TOVÁBBI JO JÁTÉKOT!!!!!!!!!!!!!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1315) Allien válasza F3@R (#1311) üzenetére


Allien
veterán

Én jelenleg PC-n nyomulok, de igaziból a szívem konzolos. Azon nőttem fel (SNES, Sony PS1), és bizony, visszasírom néha. :DDD Ha lesz pízem, akkor vagy Ps3, vagy Wii, de lesz, mert uncsi ez a s**rakodás ezzel a nyomi pc-vel.;) Főleg, néha veszettőrült pc-snek elmagyarázni, mi is az az ergonómia, hát, szinte kizárt. Nem is beszélve, ha billentyűzetről van szó, és rá van írva, hogy ''gammer'', meg ''ergonómikus'', oszt ugyan olyan, mint a pár száz éves (már majdnem) írógép. LOL :))
([link])

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1316) keszegduda válasza mcmike (#1313) üzenetére


keszegduda
őstag

:)
Ez engem is nagyon felhúzott...
Annyi a lényeg, hogy rohanj be a tömegbe és késelj amerre látsz, úgyis el fogod majd találni egyszer... ;)
Egyébként azt tartom érdekesnek, hogy hogyantud ő 2méterről lekéselni? Elmondaná valaki?(Jó ping esetén is.)
Nem tudom hogy csinálja némelyik srác, de meg tudja csinálni azt, hogy hirtelen álló testhelyzetből lefekszik, majd feláll, amit én nem tudtam megcsinálni semmilyen körülmények között. Max a patch nélküli változatban. (1.0) :U
Igen, nagyon is sokat számít a ping. Én is jártam már így nem egyszer, mert magas volt a ping (átlag 150) és a többiek pedig 50-es pinggel teszik a dolgukat, de ha igazán belejön az ember, semmi akadálya nincs a pingnek. Azt azért hozzátenném, hogy nem árt egy nagyon jól moderált szerver sem, ahol kimondottan a kés és a pisztoly dominál.
Nekem 1 nap alatt megvolt a kés expert, igaz már előtte a fele megvolt, de én nem éreztem nagyon nehéznek a magas ping ellenére sem... :)
Ügyesség kérdése és persze a ping... ;)

Milyen géped lesz? :B

(#1317) RapUGround


RapUGround
tag

Ja ez csalás ami történik egy-két knife pistol szerveren. Mert játszottam az egyiken és olyat vettem észre hogy az egyik muksi 204 killje volt de csak 3 deathje vagy 400 pontja. És lav-25tel lövöldöz beszóltam neki ez így nem okés persze admin volt. Majd kick-elt azt írta vissza se menjek. Ezt nem értem. Miért így akarnak pontot szerezni? Csaló megoldás szerintem aki így csinálja. Csinálnák egy 64-es szervert knife pistol és tankkal hajtok a tömegen át, így hamar meglenne a 200,000 pont. Csaló és kész nem tudom hogy ha valaki meg mutatja a spanjának vagy valakijének statját és büszkén mutataja hogy mittud vagy mivan meg persze nem meséli el hogy hogy jött össze. Ezeket kéne private rankeden csinalni. De saját szerveren mindenki azt csinál amit akar, de a stat az mindenhol az stat és ez csaló megoldás. Kéne valamit alakítani hogy ha admin ha nem a szabály az szabály.

(#1318) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

ezt nézzétek meg,tiszta idegbajos a gyerek:[link]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1319) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

mikor jön már vissza az a rohadt stat oldal?
remélem lassan megsokára! :U

Amugy megszereztem a Veterán snipert!
nem is volt nehéz! :DD :DD :C :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1320) HDR renderin válasza RapUGround (#1317) üzenetére


HDR renderin
senior tag

jah nálam is ez volt!
admin-nak szolok hogy pl:lelöttek L96A1-el hogy takaritsa ki aki nem a szabályok szerint játszik!
erre semmi válasz!Utána mondom f@szom,leszedem a gyereket távcsövessel,és nem fog talán senkit már snipával leszedni.Erre irja nekem hogy KICKING;)redator_a_POKOL_fia asszem hogy no sniper vagy valami ilyesmit!
mondom olyat leb@sznák neki hogy a hajzselét sikositonak nézné vazze!!!!!!!!!!! :W :W :W
hát b@z+! :W :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1321) keszegduda válasza HDR renderin (#1320) üzenetére


keszegduda
őstag

Látom elvagy a topikban... :(
Ehelyett szerezzen nekem valaki egy BF2-t, ha megkérhetem! :) Max. amit tudok érte adni 4-4,5K...
Nagyon megköszönném! :B

(#1322) Allien válasza RapUGround (#1317) üzenetére


Allien
veterán

Sokan próbálnak csalni. Az egyik szerveren pl tilos volt elfoglalni (ja, ez BF2142) a silókat (titán mód). Persze, ez németül van kiírva, alig értettem valamit. Végül is, olyan 500 pont elérhetö így, hogy csak egy silót foglalnak be.:DDD
Bár, ha szigorúan nézzük, pont a titános pályán lehettne nagyokat kaszabolni, mert ott nem köt az idö, se a ticket. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1323) HDR renderin válasza keszegduda (#1321) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát jah!
hallod nézd meg amit belinkeltem video-t!
az nagyon durva!
a gyerek játék közben kicsit vagy bocs de qrv@ ideges szegény! :DDD :DDD

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1324) keszegduda válasza HDR renderin (#1323) üzenetére


keszegduda
őstag

:(

(#1325) DNS_65 válasza keszegduda (#1321) üzenetére


DNS_65
senior tag

4,5-öt adnál érte, de 7,3-at már nem, mi?! :(((
Furcsa egy fazon vagy te!
Itt sz@rozol 2-3 ezer forinton, ahogy elnézem a konfigodat- egyáltalán nem vagy rászorulva.
Pedig nevetve megér ennyi pénzt, sosem volt ennyire jutányos az ára.
Miért nem veszed meg 7-ért a BF2 Deluxe-ot? :(

(#1326) mcmike válasza DNS_65 (#1325) üzenetére


mcmike
őstag

Hát igazat adok neked...érdekes... :F
4,5k-ért még én is eladom a DELUXE-omból a BF2-t, és inkább veszek vadiúj DELUXE-ot majdnem 7k-ért...

A Special Force-t meg vagy odaadom rokonnak ajándékba, vagy meghirdetem 2k-ba... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1327) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1323) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát szerintem Te is idegbeteg lennél,ha azt művelnék Veled,amit csóri gyerekkel csináltak :W Én már kevesebbért is kloffoltam a klaviatúrát :W Bár én kb. a 3-4. esetnél disconnecteltem volna :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1328) keszegduda válasza DNS_65 (#1325) üzenetére


keszegduda
őstag

Lehet hogy van benne némi igazság, de én nem vagyok pesti és ez nekem plussz költséget jelentene.
A másik gépem nagyon jó árban ment el, azért váltottam konfigot, máskülönben nem tettem volna. Jobb is ha nem tudjátok, mert nagyon irigyelnétek, kihagyhatatlan ajánlat volt.
Felénk 12K újan csak a sima BF2, ami már nem éri meg egyáltalán. Gondoltam meghírdetem 4-5K árában, ami nem is alacsony ár a mai árakat tekintve, erre válaszul ezt kapom. :(
Póstával már 8 lenne vagy több, ha egyáltalán póstáznak, de várok és ha nem jön össze, lesz valami úgy is. Ha helyben lenne a Deluxe, már rég nem itt szenvednék a fórumon... :)
De sajnos kifogytam anyagilag... :B
A Special Forces pedig egyáltalán nem érdekel, szép és jó, de ha nincs rá szükségem, akkkor miek? :)
Érdekes fogadtatás... :U

(#1329) -oli- válasza mcmike (#1313) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nincs semmi titkom, van amikor rohadtul megy, van amikor meg nem annyira. Ha megy akkor első-második helyek egyikén vagyok, 120/20 a K/D :P - persze, ha ügyes a csapatom is és felélesztenek. Megyek velük szembe, azt' szúrok, ennyi - jó ütemet kell elkapni, akkor ugrálhanak is tőlem :D

Azokat rohadtul utálom, akik szaladásból lefekeszenek és úgy késelnek - erre is van egy szó, most nem jut eszembe.. :F Van ahol ezt tiltják. A csapattól is függ mennyire megy a késelés, pisztoly+késes szerveren nem igazán szeretek, de ha béna az ellenfél végigmegyek rajtuk, 5-6 ember fekszik :D ;]

A megszokott kés+pisztoly szerveremen játszottam, az amcsik beszorultak a Hotel ponttal(Karkand) szembeni kis átjáróba. Az admin véresre püfölte a billentyűzetet, hogy a USA törjön ki. Én egyedül próbálkoztam, állandóan kértem segítséget, meg nyomtam a 'kövessetek'-et, de semmi reagálás a csapat részértől - persze egyedül semmi esélyem nem volt. Írtam is az adminnnak, hogy bocs, de egyedül nem megy, de csak röhögött :D

Szóval vegyes ez a pisztolyozás is, mostanában kezedek átszokni egy 'only knife' szerverre, csak ritkán van üres hely és nem fogom ötpercenként nézegetni, annyira nem létkérdés.

(#1330) HDR renderin válasza keszegduda (#1328) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ez igy szo szerint igaz!
én nem lakok messze duda ur-tol és tényleg qrv@ drága erre fele a BF2!
és kérem nem leb@szni duda urat ha lehet! :R :R :R
amugy elmondok egy titkot: a BF2142 olcsobb mint a BF2!
na erre varrjatok gombot vazze!!!!!!!!!!!!!!!! :U :U :U

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1331) -oli- válasza HDR renderin (#1330) üzenetére


-oli-
aktív tag

Mert a BF2 jobb :P :P :P :DD Tudják ahol árulják :D

(#1332) keszegduda válasza mcmike (#1326) üzenetére


keszegduda
őstag

Aki helyben lakik... ;)

(#1333) udi válasza HDR renderin (#1330) üzenetére


udi
őstag

Huhh :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1334) udi válasza udi (#1333) üzenetére


udi
őstag

Hát igen aki eredetit akar venni... :R :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1335) HDR renderin válasza -oli- (#1331) üzenetére


HDR renderin
senior tag

tudom hogy jobbbbbb!!!!!!!!!!!!!!!!100.000.000.000.000.000.000.000----->szer jobb!!!! :C :C :C :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1336) HDR renderin válasza keszegduda (#1332) üzenetére


HDR renderin
senior tag

:R :R :C :C :D :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1337) Allien válasza -oli- (#1331) üzenetére


Allien
veterán

Jaaa, téényleg? :F
Kinek mi, ugyi. De, külömben nem jobb, hanem ''árpolitika'' ! Tehát, ha egy vásárló dönt, melyiket vegye, az olcsóbbikhoz nyúl. Bár, nem értem, miért lenne olcsóbb, vagy valszeg vidéken még mindig drága a bf2, és nem kapni a deluxe verzsünt? :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1338) STC Speed


STC Speed
őstag

Gondolom ''őt'' nem kell bemutatnom:[link]

(#1339) HDR renderin válasza STC Speed (#1338) üzenetére


HDR renderin
senior tag

én már jah,ismerem.Szegény,kicsit idegbajos!
Amugy tudjátok mivel játszik a gyerek!
Nem BF2-vel hanem Unreal Tournament-el!Lehet hallani!

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1340) -oli- válasza STC Speed (#1338) üzenetére


-oli-
aktív tag

Ha már itt tartunk ez se rossz: [link]

(#1341) csny75


csny75
csendes tag

Sziasztok!
Kb. fél éve játszok bf2-vel, legtöbbet az antik szervereken. Úgy 2 hónapja nem tudok egy szerverre sem feljutni! Ezt írja ki: Your connection to the server has been lost. Légyszi segítsetek, már úgy hiányzik a bf, mint egy falat kenyér!!! Van úgy, hogy végigtölti a pályát, de a végén ugyanezzel a felirattal, visszalép a menübe. Valami ötlet? HELP!!!

(#1342) mcmike válasza STC Speed (#1338) üzenetére


mcmike
őstag

Már ismertem ezt a videót de az biztos, hogy az a billentyűzet bizonyította masszivitását... :D
Egyszer-kétszer (azért elég ritka) engem is fel tud b@szni az ideg, és az a legfájdalmasabb hogy a múltkor szegény MX518-asom látta kárát...igaz semmi baja nem lett szerencsére, de legközelebb oda kellene figyelnem, hogy inkább az olcsóbb árfekvésű billentyűzetemet ''tanítsam móresre''. :D :D

UI: talán mondanom sem kell, hogy Pistol & Knife szerveren volt...

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1343) kerti008


kerti008
aktív tag

Sziasztok!
Két hete vannak problémáim a BF2-vel. A ''Connecting the acount server'' ablakból nem mindig megy tovább a játék. Ctrl-Alt-Del-lel tudom csak kikapcsolni, de néha reboot is volt. Újratelepítettem, 1.41 patch, punkbuster patch. Bekapcsoltam a tűzfal naplózását is, de úgy néz ki küld és fogad adatokat a gamespy-nak is. Driverek a legutolsók. Esetleg nincs valami ötletetek?

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#1344) mcwolf79 válasza mcmike (#1342) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen,én ezért szoktam a billenytűzetet kalapálni :W A 15k-s G5-öt inkább nem teszem ki ilyen atrocitásoknak :))

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1345) DNS_65 válasza mcwolf79 (#1344) üzenetére


DNS_65
senior tag

Gyerekek, hova ez a sok agresszivitás? :DDD
Nem kell kalimpálni, kapálózni! Én is vigyázok az MX518-amra, igen megkedveltem!
A Zboard-ot sem szabad bántani, 12k-s dolgokat nem amortizálunk csak ugy!
A káromkodás az persze megy ezerrel, ha megnyiffantanak, de az meg belefér!

(#1346) RapUGround


RapUGround
tag

Én nem szoktam szétzúzni semmit, egy billentyűzetet már szétörtem. De azt nem ütöttem hanem az asztalt vele. De inkább az jött be annak idején amikor ps1 joy repült de az inkább ilyedségemben RE2-ben. Amúgy konzolos voltam, konzol jobban feltudja b.szn.i az embert.

(#1347) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali
Nekem már 2 billentyüzetem bánja hogy megjelent a BF2.A mostanit már féltem csak néha csapkodom ;]
Megjátsza a gyerek hogy ijen beteg vagy tényleg ijen hüje? Én kinézem belőle :D

[Szerkesztve]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1348) -oli- válasza -=Sziszi=- (#1347) üzenetére


-oli-
aktív tag

A bf2s.com még mindig nem frissít, helyette ajánlom a gameslave.co.uk-t

:)

(#1349) bigatika


bigatika
csendes tag

Sziasztok!
Egyszer találtam egy olyan oldalt, ahol minden BF2 jármq páncélzatát bemutatták képekben.
Azóta sem találom meg újra.
Aki tud segítsen rajtam!!

(#1350) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

Valahogy meg lehet változtatni a nick nevet úgy, hogy a pontjaim ne tünjenek el?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.