Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1551) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

látom megvan az Oli kolléga uj rangja!!!
Gratula neki!
Nekem is lassan meglesz.
:C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1552) -oli- válasza HDR renderin (#1551) üzenetére


-oli-
aktív tag

Pontosan :)) :R

[link]

(#1553) mcwolf79 válasza -oli- (#1552) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gratula :R :R
Szerintem ma este én is nekigyűrkőzök,és bezsebelem az új rangomat.De max. holnap estig meglesz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1554) HDR renderin válasza -oli- (#1552) üzenetére


HDR renderin
senior tag

Sf-ben szerezted meg...... :Y :Y
kemény!!!! :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1555) mcwolf79


mcwolf79
veterán

HEHE!Olyan jó szop@tni a sok lámát a repcsivel.
Azt hiszik a bombázóval,hogyha nem villog+sípol a befogást jelző ''műszer'',akkor már nincs is veszély.Közben én meg simán leszedem őket a gépágyúval,mert nem is csinál semmilyen kitérő manővert :)) Szerintem nem gyengén anyázhattak,mert egymás után kb. 15-ször levadásztam őket.Nekem meg örült a fejem a könnyű frag miatt.
Én ha bombázóban ülök fegyver-kezelőként,akkor néha-néha körbepillantok,hogy nincs-e kéretlen díszkíséret.
JA,tegnap megkaptam MÁSODJÁRA a Veteran Aviator Badget :C Jó ez a késleltetett EA-szerver :))
Ahogy nézegettem a statom,szépen gyűlik a pont a többi plecsnimhez.Még úgy 20 óra,és kapok egymás után egy rakattal :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1556) mcwolf79 válasza -oli- (#1552) üzenetére


mcwolf79
veterán

Újra egyenrangúak vagyunk :R :C :DD :
http://kepfeltoltes.hu/view/070315/BF2_2007-03-15_09-45-49-89_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Valamiért nem tudtam linket nyomni :W

Jó kör volt :C :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1557) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1556) üzenetére


HDR renderin
senior tag

sajna nincs kép... :F

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1558) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

nekem is megvan,ugy hogy hárman vagyunk egyranguak!! :R :C :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1559) -oli- válasza HDR renderin (#1558) üzenetére


-oli-
aktív tag

Gratula nektek is :R :C

(#1560) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1557) üzenetére


mcwolf79
veterán

Van kép.A linket másold be a címsorba.
Csak valamiért nem tudtam linkként berakni :(
Amúgy GRATULA :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1561) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1560) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ez nem semmi teso!!!!
Linebacker-el adtál a szájuknak!!!
egy párat kinyiffantottál........... :D :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1562) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1561) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kénytelen voltam,mert a repcsik nagyon elszemtelenedtek :D :D :DD
Kicsit idegesíthettem Őket,mert innen a repteret is frankón be lehet látni,és a repcsire várókat is aprítottam ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1563) mobal válasza mcwolf79 (#1562) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

az nem béz kemping? :D:D:D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1564) mcwolf79 válasza mobal (#1563) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ezen a szerveren nem igazán szoktak ilyenekkel foglalkozni. Az előző körben pl. a Cobra gyilkolászott minket a MEC bázison. A hangárok mögé állt,és ott gyilkolta a hangárnál spawnoló emberkéket.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1565) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na,azt hiszem (remélem) megérkezik a méltó utód (most nem kezdem szapulni a BF2142-t :P ):
[link]

Ugye-ugye lehet futurisztikus (mégis realisztikus) környezetet varázsolni kocka tankok nélkül is :C :C
Meg ugyebár a RAH-66 létezik is.




[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1566) mobal válasza mcwolf79 (#1565) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1567) Allien válasza mcwolf79 (#1565) üzenetére


Allien
veterán

Ne is szapuld! NE feledd, az is BF2 !!! :W
Amit leírnak, azt meg hiszem, ha látom! ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1568) mobal


mobal
MODERÁTOR

ehh. minnyá bfezek ha minden igaz :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1569) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

de jo lehet admin leszek egy szerveren!!!!
meg Keszegduda ur is!!!--->ő már az

KIrály!!! :R :R :R :C :C

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1570) mobal válasza HDR renderin (#1569) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

énis énis :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1571) -=Sziszi=- válasza Allien (#1567) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali
Hadd szapuljuk végülis ez BF2-es topik :DDD és szerintem nem ugyanaz a kettő attól még hogy ugyanaz a grafmotor hajtja. Letöltöttem a demot hogy kipróbáljam mert mindenki mondta milyen jó, hát nekem nagyon nem jött be. Elég gagyira sikerült.

[Szerkesztve]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1572) keszegduda válasza -=Sziszi=- (#1571) üzenetére


keszegduda
őstag

Ízlések és pofonok... ;)
Na végre ADMIN vagyok, micsoda megváltás.... ;]
Lassan meglesz az új rangom is....már csak a netemet kell lecserélni, mert már tele van a hócipőm a Wirelessel... :((

(#1573) HDR renderin válasza keszegduda (#1572) üzenetére


HDR renderin
senior tag

jaja
és jo lenne ha beszélnél már avval a taggal!!!(tudod kiről van szo)
mert jo lenne már ha ketten lennénk.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1574) Carlo007


Carlo007
tag

Üdv kérdés valami oknál fogva nem tudom felteni a 1.41 patchet több rendszeren se sikerült pacthed failed üzit dob várom az 5 letteket..

(#1575) keszegduda válasza Carlo007 (#1574) üzenetére


keszegduda
őstag

Szedd le teljesen a BF2-t, gyökérből, Documents and settings stb. Majd tedd fel újra sorrendben!
BF2->Patch 1.41...ha warezos meg se próbáld feltenni, mert nem tudsz egy szerverre sem felmenni, ha pedig eredeti, akkor egy csomó szervert fogsz találni, amire fel is tudsz menni... :)

(#1576) keszegduda válasza HDR renderin (#1573) üzenetére


keszegduda
őstag

Elég lesz annyi admin....már túl sok is... :)

(#1577) Carlo007 válasza keszegduda (#1575) üzenetére


Carlo007
tag

khm már két éve játszok nem eredetivel.. söt..
mint mondottam már nem egyzer ujra tetem a rendszert ez miatt

(#1578) DNS_65 válasza mcwolf79 (#1565) üzenetére


DNS_65
senior tag

Nahh, végre egy faja gém! Nem úgy mint az a xar sehova sem köthető jövömajmoló ugribugri-csillivilli 2142 :(((

Teccett a Fuel of War intro, bár gondolom nem ingame wolt.

A Battlefield Bad Company-ról nincs valami hír?? Az sem lesz gyenge, remélem
mihamarabb kigyün Pc-re is. :)

(#1579) Allien válasza -=Sziszi=- (#1571) üzenetére


Allien
veterán

Kinek mi, ugyibár. Szvsz, a BF2 demo után is lehettne shimán így nyilatkozni, sőt! Az eredetire is rá lehet shimán mondani, hogy gagyi. Ez van! Pl számomra az SF rész a csúcs, aztán az AF, a többi meg felejtős. Vannak olyanok, akik pedig csak, és kizárólag a karkland-on rohangásznak. Izlések, és röhelyek. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1580) mobal


mobal
MODERÁTOR

na szóval sráccok. a bf2 az kira. a bf2142 azis. itt az elöttem írokra reagálva. csak a bf2 egy típus játék szvsz valakinek teccik valakinek nem. én az árkád-taktikus-hit'n'run-fps kategoriába raknám a bf -et.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1581) HDR renderin válasza keszegduda (#1576) üzenetére


HDR renderin
senior tag

nem baj,minnél több annál jobb....... :C
tegnap nyomtuk! :R
mai is nyomjuk és lassan összejön az Expert Commander badge is!! :C :C :DD


AKI AKAR AZ FELJÖHET IDE:KNIFE AND PISTOL ONLY

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1582) -=Sziszi=- válasza Allien (#1579) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Persze ízlések és pofonok.Nekem az alap bf2 jött be nagyon,semmi más. Nem azért mondtam hogy gagyi mert bugos sz@rrakás mert a 2 is az. Nem azzal van a baj hogy a jövöbe játszódik mert birom az olyan játékokat de a 2142 sztem nem találták el a fejlesztők.(pedig a melvalósítás szép azt leszámítva hogy egy nagy bug az egész) ;]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1583) BlackSmiley


BlackSmiley
tag

Szokott itt valaki a Projekt Realityvel játszani? Kéne 1 csapat társ.

(#1584) ÁDI válasza BlackSmiley (#1583) üzenetére


ÁDI
aktív tag

pl. én.... :U + a haverom! Csípjük nagyon, ha már beleuntunk a ''hitandrun''-ba, akkor jöhet a reality! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Írj privit....

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#1585) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

nem kéne off-olni! :(

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1586) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Sejtem mire kapja a commander a pontokat!
Arra hogy a csapatnak hány pontja van és abbol kiszámol egy átlagot!


Amugy lassan megkapom az uj rangom!
5000 pont és new rank! :C :C KIRÁLY!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1587) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok!

őőő mért van az hogy full maxon (tehát minden high) grafikai beállítások mellet játszhatatlanul swappol a gém? :) adataimnál a konfig. most tex és lighting meden van igy jó.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1588) DNS_65 válasza mobal (#1587) üzenetére


DNS_65
senior tag

Szia!

Sztem egy 7300 Gt kevés az üdvösséghez ennél a gémnél, valamint a BF2 igazán 2 GB ram mellett fut teljesen akadásmentesen. Egy 7900 GT szintű vga-n már megy minden high/ 4x élsimitás, ha van alatta erős proci és sok ram. :)
Bár látom neked agp-s géped van, oda talán egy X1950Pro-t tudnék elképzelni, ha van rá keret (ez sajnos 50k :( )

(#1589) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Valaki le tudná nekem írni priviben, hogy internet hozzáférés nélkül hogy lehet játszani az AF+ef-et, Online Account-ot kér, de otthon nincs netem, köszi!

(#1590) AlGreg


AlGreg
csendes tag

Sziasztok!

Adódott egy fura jelenség a Battlefield 2-mmel, hátha találkoztatok már
ilyennel:

Játék közben némi vinyózörgetés után egyszercsak kirak a desktopra.
A poén az, hogy csak akkor csinálja, ha a ''bal oldali'' csapatot (tehát
mondjuk Karkandon az USMC-t) választom, egyébként a másik team-mel
akár egész nap is mehetne a gém. Ilyenkor az sem gond neki, ha felveszek
egy ellenséges kitet.

Ha a rossz csapatot választom, akkor pálya kezdéstől számítva kb 5 perc múlva
(nem azonos idő után) kivág, akkor is, ha meg se moccanok.

1.4-es patch fönn van, gépem egy 3200 A64, 1 GB Kingston RAM, HIS x1650xt.
Más játék (FEAR, COD2, CoJ, CSS, stb.) problémamentes.

(#1591) keszegduda válasza AlGreg (#1590) üzenetére


keszegduda
őstag

Hát el kell hogy keserítselek, de a játék ilyen bugos, pedig kiadtak már egy jó pár javítást....nálam is van ilyen jelenség, kb. 3 óra játékidő alatt 2X kidob legalább... :(((
Bf2142 miatt több patch nem lesz, talán még van esély egy utolsóra... :(

(#1592) keszegduda válasza AlGreg (#1590) üzenetére


keszegduda
őstag

Van újabb patch az 1.4-esnél, 1.41, de azt nem értem, hogy miért kell letölteni több mint fél GB-ot újra, holott alig javítottak egy picit rajta...
De jobban jársz vele szerintem...egy próbát megérhet. ;)

(#1593) ajoka válasza DNS_65 (#1588) üzenetére


ajoka
tag

Egy 7600GS is elég a full grafikához, csak legyen hozzá 1,5 - 2 giga ram.

(#1594) ajoka


ajoka
tag

Tolja valaki a gémet 64bites vista alól? Meglehet oldani hogy fusson vele?

(#1595) -oli- válasza ajoka (#1594) üzenetére


-oli-
aktív tag

Tud valaki mondani mod-os oldalt? Már unom az eredei játékot :DDD Nem kell, hogy neten lehessen játszani...

(#1596) TomDog válasza -oli- (#1595) üzenetére


TomDog
tag

a Poe verziót probáltad?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#1597) mobal válasza keszegduda (#1592) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát tudod. régi tapasztalat hogy sok uzernél az incremental peccs ugy ahogy volt nem men :) ergó szar volt :) szerintem azért adtak ki 1 félét...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1598) -oli- válasza TomDog (#1596) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nem vagyok képben...ha tudnál segíteni: mit? miért? honnan? :R Gugliztam, de nem igazán találtam, de emlékszem régebben volt róla itt szó.

(#1599) ÁDI válasza -oli- (#1598) üzenetére


ÁDI
aktív tag

PoE=Point of existence, mai fegyverek, Ukrán vs. Német oldalakkal, SZÉP grafikával.ERŐSEN ajánlott....
[link]

Másik mód :
Prmm= Projekt reality mini mod, igyekszik a REÁLIS küzdelmet PC-re átültetni. Kipróbálásra minimum ERŐSEN ajánlott mindenkinek....
[link]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#1600) DNS_65 válasza ajoka (#1593) üzenetére


DNS_65
senior tag

Nálam a full graf = 1280x1024, minden high, 4x AA.
Na ha ehhez elég a 7600 Gs,(mert ehhez egy 7600 GT is kevés),
nos akkor benyalok neked :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.