Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1201) mcwolf79 válasza DNS_65 (#1200) üzenetére


mcwolf79
veterán

OK.THX.Én is így gondoltam :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1202) -oli- válasza DNS_65 (#1200) üzenetére


-oli-
aktív tag

Én egyáltalán nem így veszem észre, lehet, hogy szerverfüggő. Az viszont tuti, hogy ha kilépek a vége előtt, azt vesztes körnek veszi. :(

Póbáljátok meg felírni mielőtt játszotok, én is ezt fogom tenni :)

(#1203) DNS_65 válasza -oli- (#1202) üzenetére


DNS_65
senior tag

Ez tuti, hogy vesztes körnek veszi ha közben kilépsz, akkor is ha esetleg nyer az a csapat amelyiknek tagja voltál?? :F

[Szerkesztve]

(#1204) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

máma volt egy olyan szemétség hogy qurvár@ fel.@szott.
kb. 300pontom volt meg valami 50 teamwork meg 140 embert lehenteltem és persze hogy beszarik az a tetves köcsög szerver!!!!! :W :W :W :W

jah meg megszereztem a veterán ellátmányt meg a veterán támogatot!
most megint kezdhetem előszőr!!!! :W :W :W
francba mááááááááááááá!

mod: jah és ilyenkor nem érvényesiti a pontokat?
mert sztem nem!
mert még nem kaptam meg sem a BFHQ-ban sem a staton! :O :O

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1205) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

kb. olyan szar a netem mint ha egy csiga versenyezne egy teknősbékával!
5mp-ként megszakad,meg kb. -0,000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001kb/s jön! :W :W :W :W :W


[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1206) Zee21 válasza HDR renderin (#1204) üzenetére


Zee21
aktív tag

Szerintem megfogod kapni csak idő kérdése ... lassan frissit valamiért bf2-ben.....
Az viszont előszokott fordulni h valami badge-ot 2x kell megszerzende mert egy szar az egész :W :W

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#1207) -oli- válasza DNS_65 (#1203) üzenetére


-oli-
aktív tag

Logika szerint akkor is vesztesnek veszi szerintem, hisz honnan tudja, hogy melyik fél fog nyerni? Meg valószínüleg nem fogja figyelni még három szervert, ahol játszottál :B Ha kilépsz vesztes, azt csá...

(#1208) -oli- válasza Zee21 (#1206) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nem tudom ti milyen szervereken játszotok...Egyáltalán renked-eken??? Azért én is megfordulok egy-kettőn, de mindig megkapom a medálokat, meg mindent. Már nem is tudom mikor dobott ki utoljára...Talán olyan volt, hogy asztalra tett a játék, (mint a jó öreg 1.3-nál) de szerencsére ritkán. Az fordul elő néha, hogy a rangomat elfelejti, és az alap kezdő rangom van. Ilyenkor persze megkapok minden Badge-et megint, egy kör alatt vagy hármat, négyet ;] :W

(#1209) mcwolf79 válasza -oli- (#1208) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nálam is mostanában megszakad a net,ilyenkor kidob a profile menübe(lehet,hogy ilyenkor a szolgáltató b@szakodik,lehet hogy a sávszélnövelés miatt),meg lagol olyanokat,hogy öröm nézni.Bár a lag az általános,mindenkinél van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1210) Allien válasza mcwolf79 (#1209) üzenetére


Allien
veterán

A szolgáltató nem szórakozik. Ha felhúzza, akkor felhúzza, és kész, nem pepecsel Veled. Nálam már megemelte.:DDD Az elvileg előfordulhat viszont, hogy túlhúzza, tehát a mért eredmények ellenére sem alkalmas valami miatt a vezeték akkora átvitelre. Nálam a régi helyen pl. egy megás volt, és felrakták 7-re. A ledecském meg csak pisslogott, hogy most mi van? :))
(próbált összeszinkronizálni, de esélye se volt, az egy mega volt ott a max)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1211) HDR renderin válasza Zee21 (#1206) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ajánlom is neki mert ha nem kiverem a balhét!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1212) HDR renderin válasza -oli- (#1208) üzenetére


HDR renderin
senior tag

jah nálam is ez van elfelejti a rangot és egszer csak azt veszem észre hogy alapvető medicet kaptam(mondom mi van?)
ez hülye mondom! :D
lehethogy beivott egy kis páleszt és nem lát rendesen!...LOL! :Y

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1213) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na,frankó.Kicsit a billentyűzetem zokon vette,hogy rajta töltöttem ki az ejtőernyő ki nem nyílása által kiváltott nemtetszésem.Az Alt és a Space bill kicsit megvakkant :O Jó lesz így játszani :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1214) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1213) üzenetére


HDR renderin
senior tag

figyi!!
ne a billentyűt rongáld hanem akkor valami keményebbet keres! PL:fal boxzsák....LOL!! :U

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1215) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

ez a topic is meghalt!!! :W :W :W :W :O

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1216) -oli- válasza HDR renderin (#1215) üzenetére


-oli-
aktív tag

Játszok vaze, nem fórumozok :DDD

(#1217) HDR renderin válasza -oli- (#1216) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát én is. :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1218) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

na akkor ezt figyeljétek:ez kemény!
akkor mégse figyeljétek,mert nincs az a rohadt kepfeltoltes.hu!!! :W :W :W :W :W
majd akkor később! :F

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1219) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

na fel tudtam nagy nehezen tölteni a képeket!
ez kemény: [link]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1220) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hello!

Találkoztatok már olyannal, hogy játék közben eccer csak be-beakad 1-1 gomb, általában
a wsad 4-esből valamelyik. Tehát az iránygombok.
Pl: szállok be a helibe, és min állat fordul jobbra, és ilyenkor csak az segít ha ujra megnyomom ugyanazt a gombot, ami beragadt. :O
Nagyon gáz! És már nem csak a Genius Slimstar-omon csinálja, hanem újabban a Logitec Slim bill.-en is. Lehet azért van mert tul sok gombot nyom le egyszerre az ember?
Alien a Zboard-al nem tapasztaltál hasonlót???
Ilyenkor visszateszem a ''10 éves'' régi ps2-es bill-t, ami elég ótvar, de azon nincs ilyen. :(
Más gémnél minden rendben (igaz 80-90%ban BF megy :D )

(#1221) kBagyula válasza DNS_65 (#1220) üzenetére


kBagyula
senior tag

Mindig mondtam, hogy a 10 éves ótvar billnél nincs jobb, mint az új csillivili logiizék amik baromi drágák. :U
A ZBoard nagyon jó BF-ni!

(#1222) mcmike válasza DNS_65 (#1220) üzenetére


mcmike
őstag

Hali!

Pont ugyanez a jelenség volt nálam is... :(
Valamelyest lehet javítani a helyzeten a billentyűzet időzítéseknél, de nekem angol XP van, ezért csak így tudom leírni:
- Contol Panel (Vezérlőpult) -> Keyboard (Billentyűzet) -> rögtön az első fülön találsz két csúszkát:
- a felső (Repeat delay, magyarul nem tudom mi): a mintavételezési frekvenciát állítja (mennyi idő teljen el a billentyűleütések között) Ezt majdnem vagy teljesen max-ra raktam, így a legmagasabb a mintavételezési frekvencia, tehát a leggyorsabb.
- az alsó (Repeat Rate, magyarul nem tudom mi): Ez szabályozza, hogy egy folyamatosan nyomva tartott billentyű esetén adott időegység alatt mennyit enged be input-ra a puffer-be. Szerintem ez a fontosabbik érték. Ezt nagyjából középre, vagy egy kicsit még lejjebb állítottam, mivel:

Alapvetően a billentyűzet puffer megtelése okozza a sípolást, és az abnormális mozgást, amit a BF nem kezel le rendesen. De ha sikerül úgy beállítani, hogy a bill. viszonylag gyors maradjon, és adott időegység alatt ne telitődjön be a puffer, akkor jobb lesz a helyzet szerintem... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1223) Allien válasza DNS_65 (#1220) üzenetére


Allien
veterán

Nekem ilyet az egerem csinált, anno!:DDD Elkezdtem piruettezni, és ez akkor volt a legjobb, amikor a bf2-ben egy fullos csapatszállitóban ültem, mint pilóta! :W Földbecsapódtam rendszeressen, ezért le kelett mondanom a repülésről.:B Amíg ki nem cseréltem az egeret.;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1224) DNS_65 válasza mcmike (#1222) üzenetére


DNS_65
senior tag

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Jó tudni, hogy nem egyedül sz*pok :DDD Ezt a csúszkás témát kipróbálom.
Ezek szerint lehet h a bill-nek semmi baja, csak túl vadul nyomkodja az ember a harc
közben aztán már nem bir mit csinálni a sok jellel :U Aztán jön a sípolás és a beragadás :((
Alien a Zboard is tud sípolni? (mert irtad, hogy azon eccerre 6 billt is le lehet nyomni, ha jól emléxem)

(#1225) kBagyula válasza DNS_65 (#1224) üzenetére


kBagyula
senior tag

Akár rá is tenyerelhetsz. ;)

(#1226) Allien válasza DNS_65 (#1224) üzenetére


Allien
veterán

Nem, a Zboard eddig egyszer sem szólalt meg! Külömben az a 6 nem 6, hanem 8 (aza nyócc) gombot bír egyszerre kezelni.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1227) HDR renderin válasza Allien (#1226) üzenetére


HDR renderin
senior tag

de jo ha nálam is ennyit tudna! ;]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1228) DNS_65 válasza Allien (#1226) üzenetére


DNS_65
senior tag

Ola!

Annyi jót mondtatok róla, hogy beszereztem egyet énis, itt van előttem :D
Elég fura a gémer kiosztás rajta, de nagyon kézre esik minden, és nagyon vagány ahogy kinéz! Jó nehéz volt a doboza. Most megyek betesztelem a kicsikét, aztán majd beszámolok a tapasztalatokról.

(#1229) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

végre megvan a veterán assault is----->amugy 2x kellett ezt is megszerezni mire hozzáadta!
meg lassan megvan az expert pistol badge is!
80 szivart kell még kinyiffantani! :Y :Y :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1230) keszegduda


keszegduda
őstag

Hi!

Ha lenne valakinek eladó BF2-je, legyen szíves privizzem rám!
Azért írok ide, mert a hirdetés elég halott...hátha valaki... :)
Köszi!

(#1231) HDR renderin válasza keszegduda (#1230) üzenetére


HDR renderin
senior tag

azt találsz!

jo a géped!!!! :B :B

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1232) babar20 válasza keszegduda (#1230) üzenetére


babar20
csendes tag

hy!

Szerintem nem vegyél használtal mer most néztem h Battlefield 2 Deluxe Editio(Battlefield2 +Special Force)
7190FT a Galaxisnetbe
Link::[link] :C :)) :C

(#1233) keszegduda válasza HDR renderin (#1231) üzenetére


keszegduda
őstag

:R

(#1234) HDR renderin válasza babar20 (#1232) üzenetére


HDR renderin
senior tag

TESCO city-ben még rohadt drága!! :W :W :W :W :W :W
kb egy 11rongy még ha nem olyan gyökerek! :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1235) keszegduda válasza babar20 (#1232) üzenetére


keszegduda
őstag

:Y
Hát igen, meglátszik hogy a BF2142 megtette a hatását...Ez nem is baj, legalábbis akik BF2-t keresnek...
Ezért az árért már tényleg nem rossz, de egy gamért nem fogok kidobni ennyi pénzt, lehet DELUXE, vagy bármi más!
Nekem csak a BF2 kell, ez az egy játék, ami igazán megfogott! :R

(#1236) HDR renderin válasza keszegduda (#1235) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ez az egy játék, ami igazán megfogott!
engem mégjobban!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1237) keszegduda válasza HDR renderin (#1236) üzenetére


keszegduda
őstag

:DDD

(#1238) keszegduda válasza HDR renderin (#1236) üzenetére


keszegduda
őstag

A statodat elnézve jól nyomod... :U

(#1239) HDR renderin válasza keszegduda (#1238) üzenetére


HDR renderin
senior tag

duda ur tied az még kicsit frankobb!
de ha jol látom akkor egy ezres ponty választ el bennünket! :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1240) HDR renderin válasza keszegduda (#1237) üzenetére


HDR renderin
senior tag

aláirásod:LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL!!!!!

hehehhe ez tetszik! :DDD :DDD :D :D :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1241) keszegduda válasza HDR renderin (#1240) üzenetére


keszegduda
őstag

:(((
Fogd vissza magad, ne viselkedj 10 évesen.... :(

[Szerkesztve]

(#1242) HDR renderin válasza keszegduda (#1241) üzenetére


HDR renderin
senior tag

jo van máááááá!!!

csak vicceltem!!!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1243) keszegduda válasza HDR renderin (#1242) üzenetére


keszegduda
őstag

:F :DDD

(#1244) -oli- válasza keszegduda (#1230) üzenetére


-oli-
aktív tag

A hwsw-n árultak Bf2-t, minden kieggel(SF,AF,EF) 9500.- forintért!!

[link]

(#1245) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Nekem lenne egy kérdésem!
Az hogy ha befejezel egy játszmát akkor a BFHQ a saját interneted sebességtől függ vagy a központi számitogép sebességétől? :U
Mert ha az én internet sebességemtől függ akkor azért olyan qurv@ lassú a BFHQ-m! :W :W :W

THX! :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1246) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Blogom milyen F@sz@ lett!!!!!!! :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :D :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1247) HDR renderin válasza HDR renderin (#1246) üzenetére


HDR renderin
senior tag

Most a penge!!!
Ez az! ;] ;] ;] ;] ;]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1248) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

eltűnt mindenki!
Hulla csönd van megint ebben a topicban!(Tudom megint mindenki BF2-ik nem forumozik)! :))

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1249) Allien válasza HDR renderin (#1248) üzenetére


Allien
veterán

Tévedés! BF2142-ik!;)
(már Mindenki, Senki pedig BF2-ik) :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1250) kBagyula válasza Allien (#1249) üzenetére


kBagyula
senior tag

Na azért ez így nem teljesen helytálló kijelentés, mert vannak kivételek. pl. Én. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.