Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) gabipaci válasza keszegduda (#1699) üzenetére


gabipaci
addikt

Hogy találok oda a híres Knife and Pistol szerverre? :F
Mert mennék én is estére...Apropó, mi számít estének?

Logitech hardware tester

(#1702) mcwolf79 válasza gabipaci (#1701) üzenetére


mcwolf79
veterán

Beírod a keresőbe hogy:KNIFE AND PISTOL.Fel fog hozni párat,a sima a jó(csak Knife and pistol).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1703) Stalker-2572 válasza mcwolf79 (#1702) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Aki rankeden K&P-zik az egy bödüs nagy csaló :((

All Black...

(#1704) mcwolf79 válasza Stalker-2572 (#1703) üzenetére


mcwolf79
veterán

MIVAN :F Most ezt mire írtad :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1705) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1704) üzenetére


HDR renderin
senior tag

EZ LOL!!!!!
na mind1 ő tudja!!!!(CSAK ROSSZUL) :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1706) gabipaci


gabipaci
addikt

Hello! Problémám akadt a játékkal. Eddig nem volt, de most két-három napja játék közben kidob asztalra. Egyszer már előfordult, hogy letette tálcára és lehetett folytatni, de többször be is zárja. Ennyit találtam segítségül:
''Megoldás még nincs. A külföldi fórumok alapján mind ATI, mind nVIDIA probléma, tehát semmiféle hardvertől, operációs rendszertől, vagy drivertől nem függ látványosan. Ez olyasvalami, amire a DICE (a BF2 fejlesztőcsapata) kell megoldást találjon. Akinek P4-e van és kidobál, kapcsolja ki a Hyper-Threading-et!''
De mi az a Hyper-Threading?
Amúgy a konfig a következő:
XP + SP2; AMD Athlon 64, Dual Core proci 4200+, 1 GB RAM
2x NVIDIA GeForce 7600 GT (driver 8.4.6.6.)
Meg egy nagy Philips TV...
Valakinek valami ötlete? Vagy kell még valami más adat is? És ha igen, akkor azt hol tudom megnézni?
Lehet, hogy valami Windows-os frissítés miatt? Most pár napja töltött le valami rosszindulatú szoftver eltávolító ketyerét...
Köszönöm! :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Logitech hardware tester

(#1707) Ata1983 válasza elitgamer (#1) üzenetére


Ata1983
csendes tag

Nem tudom elindítani a Battllefield 2-t hálozaton.Ezt írja ki:YOU HAVE AN OLDER VERSION THAN THE SERVER!!!Valaki segítsen,köszi.A javításokat próbáltam. :W

(#1708) mcwolf79 válasza gabipaci (#1706) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gondolom az 1.41-es patch fent van.Ha nincs,pótold!
Ez sztem mindenkinél előfordul,változó gyakorisággal. A win rosszindulatú szoftverblabla-nak nincs köze hozzá,biztos nem attól van. Próbáld meg 1 VGA-val és valami normál nVidia meghajtóval,hátha segít a dolgon.
Hyper-Threading-nek a Te esetedben nincs jelentősége,az csak a P4-es procikban van.
Más ötletem nincs hirtelen :U


Ata1983: mindenkinél egyforma javítás van fent(legújabb 1.41) :F

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1709) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Végre jo a gépem!!!!!

Hála keszegdudának!!!!!!!!!!!!!!! :R :R :R :R :R :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1710) Stalker-2572 válasza mcwolf79 (#1704) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csak előjött a téma és kifejtettem a véleményem ;)

All Black...

(#1711) mcwolf79 válasza Stalker-2572 (#1710) üzenetére


mcwolf79
veterán

De most ezt mire mondod :F Az tény,hogy a készítők nem erre találták ki a pontrendszert,hogy ilyen módon halmozzák a pontokat az emberek,mert ugyebár itt a körönkénti 200 feletti pont a nagy átlag.De aki ezt bevállalja,hogy ilyen ''monoton'' módját választja a pontszerzésnek,az csak csinálja. Én nem ítélem el Őket,bár én nem bírok ki ilyen szerveren 2-3 körnél többet,mert egyszerűen megunom.De néha jólesik ilyen lightos puffogtatás. Én mindenféle pályán előfordulok,és nem zavar,hogy nem haladok olyan iramban,mint az ilyen szerveren nyomulók. De legalább élvezem a játékot,mert mindenféle stílusban megmutathatom,hogy mit tudok,nem csak PISTOL&Knife a fegyverem.És szeretek repcsizni is,és itt ugyebár nem annyiralehet :))
Dehát nem vagyunk egyformák :C
PEACE :R :R :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1712) gabipaci


gabipaci
addikt

Hi!
Csimáltam egy rendszervisszaállítást pár nappal ezelőttre, és azóta egyszer sem dobott ki. :)
Lenne itt még egy kérdés: A North American Service Ribbon (jobbról az első a sorban) egyik feltételéhez ez van írva: ''IAR: Unknown''. Meg tudja valaki mondani, hogy mit jelenthet ez? :F A többi feltétel már kipipálva... :)
THX :R

Logitech hardware tester

(#1713) Ata19838


Ata19838
csendes tag

Kösz Mcwolf 79!Én 1.21 és 1.3-at próbálatm 1.41-et még nem.Remélem működni fog vele,mert nem a single player miatt vettem meg a kieget(sf)is hozzá. :C :C :C Ja meg a prohardver sem akart beengedni a tegnapi jelszóval.Újra kellett regisztrálni!!! :F

(#1714) mcwolf79 válasza Ata19838 (#1713) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mármint online-ra gondolsz :F Ott már a szerverek 99,9%-a az 1.41-es patch-el megy,ha azt felteszed szerintem utána nem lesz gond.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1715) Ata19838 válasza HDR renderin (#1709) üzenetére


Ata19838
csendes tag

Végre működik a BATTLEFIELD!!!Te egy ISTEN vagy.KÖSZI!!! :C :C :C :C :C :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#1716) gabipaci válasza mcwolf79 (#1708) üzenetére


gabipaci
addikt

Megint kidobott egyszer, de amíg nem sűrűsödik, addig nem foglalkozom vele. Azért köszi a segítséget! :R :R :R

Logitech hardware tester

(#1717) mcwolf79 válasza gabipaci (#1716) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azért mondom,mert ezt sajnos szerintem mindenkivel eljátsza néha.Ez benne van a játékban,és mivel már nem lesz több patch,már benne is marad :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1718) gabipaci válasza mcwolf79 (#1717) üzenetére


gabipaci
addikt

Csak azt nem értem hogy egy ilyen népszerű játékot miért nem tökéletesítenek tovább... :F
Na mindegy.
Egyébként tegnap a ''csalás'' másik oldalán álltam.Közvetlen mellém dobtak egy gránátot.Meg sem próbáltam elszalani,mivel pont hason feküdtem.Csak a gránát elfelejtett felrobbanni.Kellemes meglepi volt :)) :))

Logitech hardware tester

(#1719) Hca válasza gabipaci (#1718) üzenetére


Hca
csendes tag

Lehet, hogy People's Liberation Army of China ellen játszottál és hazai gyártányú gránát volt. :DD

(#1720) Szemi82


Szemi82
tag

Szevasztok!
Új vagyok és csak egy rövidke kérdésem lenne!
Lehetséges e valamoféle megoldás hogy LAN játékba botokat tegyen be az ember?
Előrre is köszi.
szevasztok!
:R :R :R

(#1721) feka007 válasza gabipaci (#1718) üzenetére


feka007
nagyúr

Mákos... :C :D :)

(#1722) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Az miért van, hogy 10 perc után kapok egy fekete képet és szavasz tavasz :o 8800GTX-el nyomja még valaki? Driver hiba? WTF :W

All Black...

(#1723) kBagyula válasza Stalker-2572 (#1722) üzenetére


kBagyula
senior tag

Drájver lesz a problem. Cserélje régebbire/Újabbra.

(#1724) DNS_65


DNS_65
senior tag

Valaki nyomja a gémet 7900GTO-val?
Nekem meg néha olyan van, hogy 2-3 óra játék után egyszer csak olyan lesz
a kép, mint ha egy tükörbe néznél, ami össze van törve :F
Általában csak ha egyik irányba fordulok akkor :(
Pedig nincs húzva semmi, minden alapon.
Nehéz leírni a hibajelenséget.
Már egyszer korábban előjött, akkor egy driver frissítés megoldotta a dolgot, mi a faxom ez??
:U

(#1725) feka007 válasza Stalker-2572 (#1722) üzenetére


feka007
nagyúr

Jah, én... ;] 101.02-vel nekem maga a tökéletesség, semmi driver hibát nem észleltem, más kérdés, hogy a játék még mindig bugos :W 97.44-gyel is jó volt, a többi driverrel nem néztem a játékot...

(#1726) Stalker-2572 válasza feka007 (#1725) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Na akkor teszem is visszafelé... kár, hogy az újabbak gyorsabbak :( bár BF2-nél ez nem mintha számítana :DDD 60FPS végig ki van akadva :C

All Black...

(#1727) DNS_65 válasza Stalker-2572 (#1722) üzenetére


DNS_65
senior tag

8800-nál mennyi a max beállítható élsimítás?
Itt már lehet insane (high felett) szintre rakni a grafot :F

(#1728) Stalker-2572 válasza DNS_65 (#1727) üzenetére


Stalker-2572
addikt

16AA. De szvsz semmi különbség nincs 4AA és 16AA között :U Nagyítóval biztos meg lehet mondani a különbséget, de a 4AA-val már tökéletes mozgóképet lehet kapni.
BF2 régebbi verziójában volt ''ultra grafika'' ahol buherálással fentebb lehetett venni pár dolgot (alig volt különbség high-hoz képest) viszont valamelyik patch óta le van tíltva :W

All Black...

(#1729) feka007 válasza Stalker-2572 (#1728) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem is, nem is szoktam a driverben állítgatni az AA-t, minden játékban felteszem a legnagyobbra, most multiban úgyse fogom nagyítóval figyelni a textúrák széleit :D
Lassan haladok a cél felé, de azért még kell párszáz pont a rangig :))

(#1730) Stalker-2572 válasza feka007 (#1729) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Feltettem a 165.01-et és ezzel már full jó, tegnap repkedtem is pár menetet :C
Amióta megvannak a legzsírosabb kitüntetések és az összen unlock nem is nézem a pontokat :)

All Black...

(#1731) pmheros


pmheros
senior tag

hali,

az 1.41 -es hivatalos patch milyen verziós szerverekre engedd be, mert az All Seeing Eye programban a vrezió szűrője 1.03-ig állítható (ha már más is feldobta volna ezt a kérdést hát mély bocsánat)

a választ előre is köszönöm

nem vagyok tökéletes

(#1732) Stalker-2572 válasza pmheros (#1731) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csak 1,41-re tudsz felmenni. ASE-t nem frissítették, van helyette QTracker [link]

All Black...

(#1733) feka007 válasza Stalker-2572 (#1730) üzenetére


feka007
nagyúr

165.01?
Hát de én 4-én kezdtem a gamet még csak, de szorgosan gyűjtögetem a pontyokat :B ^^

[Szerkesztve]

(#1734) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Most tervezem a játék emgvételét.
Az 576-ban két verzió van amit nem nagyon értk:
1. Az alapjáték és a Special Forces 1.3-as patchben - 7 199 Ft [link]
2. Csak az alapjáték - 11 699 Ft [link]

Akkor hogy is van ez? :F
A elsővel is lehet neten játszani? Az hogy-hogy olcsóbb?

"Csak úgy mondom"

(#1735) gabipaci válasza Csapi007 (#1734) üzenetére


gabipaci
addikt

Azt én sem értem, hogy a BF2 alapjáték miért olyan drága, de nagyjából elárulom, hogy mi a különbség. Az olcsóbbikkal is játszhatsz, de sokkal kevesebb a pálya. Viszont ezek a pályák nincsenek benne a drágábbikban. És akor még mindig lemaradtál az Euro Force-ról, és az Armored Fury-ról, amelyek újabb plusz pályákat kínálnak. Ajánlom figylmedbe a BF2 Complete Collection-t [link]

Az ára 11699 Ft :Y , és ez tartalmazza mind a négyet, + az 1.41-es patch-et. Nekem is ez van, és csak az elején volt probléma, de csak annyi, hogy nem az autorunnal kell telepíteni, hanem egyesével könyvtárból. (BF2, patch, SF, patch, AF, EF, patch) Nekem így sikerült, és azóta is így megy. Bár picit húzós az ára, de ha megteheted, akkor ezt vedd meg!

Még egyszer köszönet a segítségért Mcwolf79-nek! :R :R :R :R

Logitech hardware tester

(#1736) feka007 válasza gabipaci (#1735) üzenetére


feka007
nagyúr

Miva'? :Y Nekem a BF2 deluxe edisön van meg, benne van a teljes alapjáték meg a teljes special forces. 6900-ért vettem az 576k-nál, ennyiért megérte nekem.

(#1737) Csapi007 válasza gabipaci (#1735) üzenetére


Csapi007
veterán

És ha az adott pálya nincs meg nem játszhatok azon a szerveren?
12k-t meg nem szívesen adnék ki erre. :F

feka007: Köszi, akkor hétfőn majd meg is veszem. :R

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#1738) Stalker-2572 válasza Csapi007 (#1737) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ja, semmit nem fog áttölteni sehonnan...

All Black...

(#1739) gabipaci válasza Csapi007 (#1737) üzenetére


gabipaci
addikt

Te tudod, a Te döntésed. De ez a játék arról szól, hogy kigyűjts minden érmet, és minél nagyobb rangod legyen. És van olyan érem, aminek az a feltétele, hogy játszanod kell azokon a pályákon is(Armored Fury, Euro Force pályák). :)) :)) :)) :)) :))
És szerintem 5000 Ft többlet nem olyen sok és később bánni fogod, hogy nem vetted meg... :(( :(( :(( :((

Logitech hardware tester

(#1740) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

császtok!!
Nekem lassan lesz uj rangom=MAJOR=Őrnagy :R :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1741) gabipaci


gabipaci
addikt

Hi!
Ez a mondat egészen pontosan mit jelent?
Score: 2,153 of 2,500. At your historical rate, you should earn 347 in 8 days (or 06:16:19 straight).
Különös tekintettel a zárójelben lévő részre...
Köszönöm. :R :R :R :R

Logitech hardware tester

(#1742) mcwolf79 válasza gabipaci (#1741) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azt,hogy az eddigi statod alapján a ranglépéshez szükséges 347 pontot 8 nap alatt(vagy 6:19 perc játékkal) fogod megszerezni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1743) peterzonex


peterzonex
tag

Helló. GeForce FX 5200-esem van ForceWare 71.90-el. Belépek a játékba, singleplayerbe elindítom a mapot aztán amikor kijön a map és mellette lehet fegyvert hogy kivel leszel, na ott befagy az egér és a billentyű se reagál semmire. De hangok vannak meg a felső jobb sarokban számol az ''eredményjelző''. Hiába raktam fel 81-esw forcewarét akkor se volt jó, sőt a legújjabbat is leszedtem és azzal se volt jó. Ez azóta van mióta újraraktam a gépet. Előtte 71.90-esen tudtam gamélni

(#1744) feka007 válasza peterzonex (#1743) üzenetére


feka007
nagyúr

Sajnos nemtudom mi lehet a baj. Azt se tudtam, hogy 5200-on elfut :B

(#1745) gabipaci válasza mcwolf79 (#1742) üzenetére


gabipaci
addikt

Remek! Majdnem két és fél éve élek angol nyelvterületen, és ezt a mondatot is félre tudtam érteni... :W :W :W :W :W :W
Bár mentségemre legyen mondva hogy csak rápillantottam és rögtön elkönyveltem hogy ez egy határidő amin belül kell teljesíteni a pontot... :DDD
Mindenesetre megnyugtattál.
Újfent köszi a segítséget :R :R :R :R :R :R

Logitech hardware tester

(#1746) feka007 válasza gabipaci (#1745) üzenetére


feka007
nagyúr

ez egy határidő amin belül kell teljesíteni a pontot
:DDD :DDD :)

(#1747) chungee


chungee
addikt

Üdv népek!!!
Ha a Team Speakben némítom(mute) vkit, akkor nem hallom őt. De ő hall engemet?

(#1748) Stalker-2572 válasza feka007 (#1746) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Már látom az újabb BF részek egyszre szadizósabb kitüntetéseit ;] :DDD

All Black...

(#1749) feka007 válasza Stalker-2572 (#1748) üzenetére


feka007
nagyúr

:D :DD

(#1750) Allien válasza Stalker-2572 (#1748) üzenetére


Allien
veterán

5 perc alatt 30 TK, ja, késsel! ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.