Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1401) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

kBagyula kollégát lassan utolérem! :C :C

Pontosabban 5000 pont válasz el!

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1402) DNS_65


DNS_65
senior tag

Emberek, megvan a Navy Cross-om :DDD

(#1403) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nekem már csak alig több,mint 2 óra repkedés,és megvan a veteran aviator badge :DD :DD
Ja,most látom,hogy a kill streak-em 57 :Y :Y :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1404) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1401) üzenetére


mcwolf79
veterán

Most nézem,hogy hol szoktál játszani :Y Hát így könnyű ilyen ütemben haladni a pontvadászatban,hogy szinte csak Karkandon nyomulsz :)) :)) :))

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1405) tkesy


tkesy
őstag

Na igy BF2 -zetek.... :( :(((

A cheat gyártó oldal: [link]
Néhány látógató, aki volt olyan hülye, hogy ide is a BF2S-es nick-el regisztrált)...
[link]; [link]
És egy video a végére: [link]

További játékot....

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1406) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1404) üzenetére


HDR renderin
senior tag

látszik hogy a kedvenc pályám! :U :U

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1407) tkesy válasza tkesy (#1405) üzenetére


tkesy
őstag

[link]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1408) HDR renderin válasza tkesy (#1405) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát jah elég gáz hogy csak evvel a szar csalálssal tud játszani! :W :W :W
anélkül fogadok hogy lemészárolnám egy párszor! :C :DD

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1409) HDR renderin válasza tkesy (#1407) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ez is elég szar!!!
de utálom az ilyet!!!!!!!!!!!!!!! :O :O :O :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1410) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

A Bf2 AF-et meg Ef-et sehogy sem lehet single playerben játszani?

(#1411) mcwolf79 válasza T 1000 (#1410) üzenetére


mcwolf79
veterán

De lehet,csak online account kell hozzá. Virágboltival nem tudsz vele játszani :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1412) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

huuu ez most nagyon pengén jött!!!!!
egy meccs alatt 1071 pont..........840 teamwork.........106 combat!!!! :Y :Y :Y :R :R :R

és igy lett 39640pont!!!!! ;] ;] :D :D :P :P

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1413) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1412) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát,Te nagyon profi lehetsz :U Én még 200-250-nél nagyobb pontszámot még a 470 óra játékom alatt nem láttam :)) Még Strike-on sem :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1414) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1413) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát jah ugy is mondhatjuk!!
ha érdekel hogy melyik szerver volt ez akkor megmondom:Knife Only Clan!!---->rendes még valamennyire az admin is!!! :C



Nem megyünk ketten valamelyik szerveren?
Persze ha akarod te mondod meg a szervert hogy melyikre!! :D

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1415) keszegduda válasza HDR renderin (#1414) üzenetére


keszegduda
őstag

Egy picit dúrva, 1 hét alatt közel 10000 pont... :Y
Szoktál esetleg enni is valamit? :DDD

(#1416) HDR renderin válasza keszegduda (#1415) üzenetére


HDR renderin
senior tag

jaja!!!

régen láttalak erre felé!!! :DDD

nem 10000 hanem 15000!!!

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1417) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1413) üzenetére


HDR renderin
senior tag

sztem a nickname teszi!!!!!
my name's RAGADOZÓ ;] ;]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1418) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1414) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja :Y SZóval késes szerver,ez a titok nyitja :))

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1419) Hca válasza HDR renderin (#1417) üzenetére


Hca
csendes tag

A név azért nem minden, mert én Chuck Norris-ként nyomom és szoktak bántani. :O

Bár már volt olyan, hogy távcsövessel egy lövésből leszedtem egy helikoptert. :)
(Igaz előtte már nagyon füstölt :B )

(#1420) mcwolf79 válasza Hca (#1419) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én meg megkéseltem egy tankot,oszt akkor mi van :DD :DD :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1421) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1418) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát jah!
ott lehet sokat kelteni aki kinyiffan!
amugy azon a szerveren 429 felkeltésem volt! :Y

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1422) Allien válasza Hca (#1419) üzenetére


Allien
veterán

Igen, a heli leszedése az nagyon csábító, pl pilóta kidurrantása (de a füstölő gépre szinte kötelező egyet ráküldeni).:DDD SF-ben (már főleg ott) nem 1x volt, hogy kempeltem jó messze az ellen helijétől, és amikor beugrott valaki, egyből ment a levesbe.:B Csak sajnos, egy idő után már beugrás után azonnal el is tudott szálni, kb a 4. tag.:DDD De az SF kiválóan alkalmas volt a helipilóták kilövésére némely pályán, mert van 2-3 épület, mely magasabban van, mint ahol a helik közlekednek (köszönhetően a mobil AA-knak).:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1423) HDR renderin válasza Allien (#1422) üzenetére


HDR renderin
senior tag

amugy hova kell löni hogy kiszedjek valakit a heliből vagy a vadászgépből?

választ THX!

de gondolom Allien kolléga tudja a választ!(mert ő SNIPER) :C :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1424) Hca válasza mcwolf79 (#1420) üzenetére


Hca
csendes tag

Kiszúrtad a kerekét? :C

Mondjuk fejbe?

[Szerkesztve]

(#1425) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Megint egy rakás fos a netem!!!!!!!!!!! :W :W :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1426) Allien válasza HDR renderin (#1423) üzenetére


Allien
veterán

Természetessen, szigorúan csakis a fejlövésre purcan ki. De, a másodpilóta is elvileg kilőhetö. Azt szeretem, amikor repülés közben sikerül, mert akkor tuti a földbe csapódás.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1427) HDR renderin válasza Allien (#1426) üzenetére


HDR renderin
senior tag

de nálam nem tudom miért hogy becélzom a fejét és megy tovább......ez amit nem értek! :F :F
Engem majdnem mindig kiszedtek a heliből,mert amikor mindig beszáltam engem lőtt ki a kis szemét!
Azt utána ráb@szott mert utána elbujtam egy fal mögé és pápá Sniper!
Amugy azt utálom hogy irják a szerver üzenetben hogy no baserape meg no basecamping.meg stb....
és semmi,mindenki ezt csinálja.......persze amikor én csinálom akkor WARNING,KICKING,BANNING!!!!!!!!!!!!!! :W :W :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1428) Allien válasza HDR renderin (#1427) üzenetére


Allien
veterán

Azért (valszeg), mert a lövedéknek idő kell, hogy oda érjen!:DDD Bár árkádos játék, 1-2 elem kicsit szimulátoros is. Ergo, ha snipával vagy, akkor gyakorold először a ''futóvad'' lövészetet, tehát rohanó, mozgó emberkékre ossz lövéseket! Ha így bejön párszor a fejbedurr, akkor (kizárólag csak az M95-l) próbálkozz a helivel, főleg akkor, amikor fordul, és minnél kisebb a sebessége!;)
Baserape, meg társaikat nem szokásom csinálni, bár ugye snipával feléledés után azonnal is fejbe szoktam lőni a bakákat, csak nem az alapbázison. Akkor raknak ki, ha van admin a szerveren!:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1429) HDR renderin válasza Allien (#1428) üzenetére


HDR renderin
senior tag

OK megprobálom!

Csak az M95 nagyon hangos fegyver......... :O :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1430) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

kBagyula kolléga lehagyva! :Y

43797 pont! :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1431) Allien válasza HDR renderin (#1429) üzenetére


Allien
veterán

Hát, az összes snipa fegyó kiszurható, igaz, az M95 a leghangosabb. De, az esetek nagy részében nem okoz nagy gondot, mert elvileg ugye, rejtőzködsz.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1432) morfondőr


morfondőr
őstag

Sziasztok!
Szeretnék valakitől kérni egy megoldást, ugyanis nem akar elindulni a BF2, miután felraktam a legújabb Omega drivert. Egyszerűen azt csinálja, hogy feketére vált a képernyő (mintha indulna), aztán pár másodperc után kidob az asztalra minden szó nélkül. Ilyet csinált már a laptopomon is, akkor az volt a megoldás, hogy a catalyst control center, 3D, API specific menüben bejelöltem az Enable geometry instancing és a Support DXT texture format opciókat. De sajnos az omegában csak a DTX texture van benne. Sima Catalystet meg nem tudok telepíteni, mert valami miatt nem indul el a control center, és folyton hibaüzeneteket ad. Más játék egyébként tökéletesen fut.
Előre is köszönöm a segítséget!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1433) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tegnap Strike-on 2-szer is elorroztam az USA tankját.Egyszer leállt mellettem javítani a srác,és meg hopp-bele,lelőttem a gyereket,elszedtem az engineer cuccát,és ucu neki. Másodszor a birka még kb. 25%-os health-szintnél kiszállt,hogy elmenekül,én meg bele,megjavítottam,és gyííí. Persze lealáztuk az USA csapatot.
A gyerek folyamatosan anyázott,meg ki akart rúgatni :DD
A következő körben átállt a mi csapatunkba,2-szer leTK-zott,de aztán kickelték :C
Nem tudom,miért fröcsög,ha Ő a balf@sz :W
Mostanában qrva instabilak a szerverek ahova járok. Az eurogamer-szerveren folyamatosan lagolt,ahogy rúgta kifele a 120-nál nagyobb pingű játékosokat.Persze a többieknek 10 másodpercenk belagolt 5-10 másodpercre. Miután (szintén Strike) a MEC főbázison zászlófoglalás közben vagy 2-szer megöltek,mert nem tudtam kilőni a tankot a lag miatt,inkább otthagytam az egészet :W
DE NEM VERTEM A BILLENTYŰZETET!!!!MÉG A VÉGÉN LEHIGGADOK :DD :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1434) morfondőr válasza morfondőr (#1432) üzenetére


morfondőr
őstag

UP! Senki? :F

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1435) kerti008 válasza morfondőr (#1434) üzenetére


kerti008
aktív tag

Driver telepítés előtt eltávolítottad az előző drivert a Drivercleaner-rel? Lehet, hogy az ATI hivatalos is menne.
Az ATI régen elég érzékeny volt az ilyen apróságokra. A honlapjukon ott van a catalist uninstaller is.

[Szerkesztve]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#1436) morfondőr válasza kerti008 (#1435) üzenetére


morfondőr
őstag

Eltávolítottam az előzőt, és volt registry tisztítás is, de nem indult el a CC. Az Omega-val meg nem megy a BF2. Más meg megy szépen, sőt 3DMark05-ben 200 ponttal többet is kapott a gép.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1437) HDR renderin válasza Allien (#1431) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ha van hely akkor igen,rejtözködök!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1438) HDR renderin válasza morfondőr (#1432) üzenetére


HDR renderin
senior tag

Laptopon nem érdemes game-ni!
Az elég béna hozzá! :F
Szed le azt rakd fel még1x majd kiderül,lehethogy rosszul raktad fel!

Amugy eredeti?

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1439) Allien válasza morfondőr (#1436) üzenetére


Allien
veterán

.NET keretrendszer? Melyik van a gépen, mert ugyanis ez kell hozzá.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1440) Allien válasza HDR renderin (#1437) üzenetére


Allien
veterán

Akkor meg nem mindegy a zaj? :F :P Akit ledurrantasz, annak mindegy. Ha elég magas helyen vagy, akkor kiszedni is nehezen tudnak, főleg ha a látóhatár széle felé lövöldözöl (bár én közvettlenül lefele szeretek, akkor szinte tuti a fejbedurr), mélyen a saját vonalak mögött, és védve claymore-al.:DDD Max egy másik (jólképzett) snipa találhat meg, illetve, ha közelbe kerül egy szemfüles ellenfél, aki tudja, hol lehetsz.:B De, nem 1x lövöldöztem jó messzire, és soxor hamarabb fogyott el a skuló a pisztolyomból (is), minthogy valaki megtalált volna, vagy netalántán le is vadászott volna.:DDD Az esetek nagy részében hiába ordibáltam supportosért, kivéve, ha valamelyik klántársam ilyenkor megszánt, és felmászott a fellegekbe (hozzám).;) Volt, amikor inkább öngyilkos akcióba kezdtem, lőszer nélkül nekirontottam az ellennek (késsel), vagy mentem zászlót foglalni, oszt vagy összejött, vagy nem, de mindegy volt, hiszen mondjuk a k/d arányom mindenképpen pozitív maradt, csak a kill/minute volt relative alacsony.:B
A 2142-ben is, ha snipa vagyok, akkor biza relative, de erőssen kell kűzdenem, bár ott sokkal könyebb a claymore+demo pack (alias C4, ami szintén az én kasztom fegyvere, hurrá). Ma pl. sikerült az arany badge megszerzése, amihez 20 demopack-os (C4-s) killt kellett összehozni! Azon a pályán több, mint 40 killem volt, igaz, vegyessen fegyverrel is.:B Mi lenne, ha tudnék is játszani!;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1441) HDR renderin válasza Allien (#1440) üzenetére


HDR renderin
senior tag

csak én a ping miatt pár dolgot nem tudok ugy csinálni ahogy szeretném! :W :W :W
én ahol van hely onnan pár embert leszoktam szedni!
De legtöbbet MEDIC kasztal megyek!
Utána megint kell menni9 ilyen 85h-t! :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1442) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1433) üzenetére


HDR renderin
senior tag

Látom neked már csak 2650 pont kell!
Gratula!!! :) ;)

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1443) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1442) üzenetére


mcwolf79
veterán

THX :R Bár még van híjja,mert mostanában nem nagyon van időm játszani :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1444) kBagyula válasza Allien (#1440) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ma pl. sikerült az arany badge megszerzése, amihez 20 demopack-os (C4-s) killt kellett összehozni!

Höhö, az megvan nekem is :B Igaz én APM-el és DEMO-val hoztam össze vegyesen. Volt ám nyargalászás a pályán miatta... ;]

(#1445) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Mekkora szemétség volt tegnap!!!!!!!!!!!!!!! :W :W :W :W
700 pontom eluszott mint a szar! :O :O :O
Ez is a geczy internet miatt van hogy b@ssz@ meg az anyját!!!!!!!!!!!!!!! :W :W :W :W
Elegem van már ebből a szarrakásból..................



Felhivom a szolgáltatot erre mondják hogy a szegedei kollégáknak ki kell tágitani a hálozatot!
Már kb. ezt mondják 2 honapja,eddig türtem most már nem türöm! :W
De nem hogy ám azt csinálnák hogy felhivnák hogy ti szegedi köcsög szemét baromfi udvarbol jövök mikor akarjátok megcsinálni azt a szar internetet!!!


AMUGY MONDOM HOGY A SZOLGÁLTATO B@SZIK RÁ NAGYÍVBEN!
Pénzt azt bezsebelik azt adni az már luxus! :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1446) Allien válasza kBagyula (#1444) üzenetére


Allien
veterán

Inkább a bf2142 totyikban válaszolok.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1447) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hello!

Egy 1 Megás net elbír 4 gépet onlány? :U
Kettővel már próbáltuk, ugy semmi gond nem volt vele.
Persze olyan 100 körüli szerverping esetén érdemes próbálkozni, azt vágom. ;]

(#1448) kBagyula válasza HDR renderin (#1445) üzenetére


kBagyula
senior tag

Fogadok: Tvnetworkod van. Nyertem? ;] :DDD :DDD (szegedi vagy?)

(#1449) kBagyula válasza DNS_65 (#1447) üzenetére


kBagyula
senior tag

Nem bír el. Nálam 4Mbit a sávszél, 5-en játszottunk anno BF2-t a neten és néha elég nehéz volt a bejelentkezés a szerverekre. 4 fővel elég jól ment hazai szervereken átlag 30-50 közötti pingekkel.

(#1450) DNS_65 válasza kBagyula (#1449) üzenetére


DNS_65
senior tag

És 3 gépet sem bír? :U
Faxom, lassan jöhetne a 10-20 megás net :)
És az mitől van az néha, hogy felszökik a ping, holott nem megy semmi adatmozgás a háttérben? Olyan 40-50 körüli, és hirtelen felmegy 200-300-ra vagy mégtovább, de aztán
szinte egyből visszaesik normál értékre. Meg ilyenkor kiirja, hogy ''there is a problem with your connection'', ha szerencsénk van akkor nem b@sznak ki a szerverről :((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.