Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1851) tkesy válasza feka007 (#1848) üzenetére


tkesy
őstag

XP alá fölösleges 4GB-t rakni, mert ugysem tudja normálisan lekezelni... a 32 bites Vista is csak nyögvenyelésen vehető rá a 4GB használatára...

ha tényleg 4GB-t (vagy többet) szeretnél használni, akkor ahhoz 64 bites rendszer kell...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1852) DNS_65 válasza tkesy (#1851) üzenetére


DNS_65
senior tag

Pedig már én is ezen filózóm, olyan szinten leestek a ddr2 árak, hogy most érdemes lenne +2 GB ramot venni, csak ugye az XP csak 3-at lát, azt meg nem lehet normálisan meghajtani. Huzni a ramot meg egyáltalán nem :(
Megoldásként felmerülhetne a Vista, de vannak már hozzá normális vga-driverek??

McWolf, te már vistával nyomod a Bf-et? Nem éreztél komoly fps csökkenést az xp után?

(#1853) feka007 válasza tkesy (#1851) üzenetére


feka007
nagyúr

Hali!
És a 64 bites Vista alatt fut normálisan a legtöbb játék/program, ami 32 bitesen is?
És kösz a segítést :R

(#1854) mcwolf79 válasza DNS_65 (#1852) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát beb@szna,ha 8800 GTX-szel akármilyen rendszer alatt FPS csökkenés mutatkozna a BF2-vel. Annyi,hogy most már be van kapcsolva a 8x-os AA és a 16xos AF,és így is fix 100 fps-en megy.
De szerintem a 7900 GTO-val is simán futna,annyit nem esik az fps. Mint már írtam annyi vele a bibi,hogy nem minden szerverre enged fel O/S hibaüzenettel kickel automatikusan.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1855) tkesy válasza feka007 (#1853) üzenetére


tkesy
őstag

Erre nme tudok válaszolni... :( nme próbáltam még 64 bites Vista-t... a 32 bitesen, azt tudom, hogy a NFS MW, Crabon, C&C 3, War Front, HL2 EP1; SH4 gond nélkül fut, a TDU picit lassabb mint XP-n, de pont a BF2 -t nme próbáltam...


de van pár progi, amit nme igazán sikerült müködésre birnom Vista alatt, de egyik se egy átlag user által használt szoftver...

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1856) feka007 válasza tkesy (#1855) üzenetére


feka007
nagyúr

Rendben, majd még utána nézek, melyik a jobb :R

(#1857) GameOver válasza mcwolf79 (#1854) üzenetére


GameOver
aktív tag

Ezt próbáltad már? [link]

(#1858) HDR renderin válasza tkesy (#1822) üzenetére


HDR renderin
senior tag

figyi
Nincsen pénzem 8800gtx-re,mert ha lenne akkor olyan grafika lenne mind az OBLIVION-ban.
meg core 2 duo quad meg 4db 2gb ram meg stb.....stb ;] ;] ;] ;]
jah meg a gtx-ből akor már 3 db kell,és 2 raptor winyo RAID-ban!!!!!!!!!!!!!

konfig az aláirsomban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!------>>>LOL :W :W :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1859) HDR renderin válasza Stalker-2572 (#1821) üzenetére


HDR renderin
senior tag

késelésből 1. helyen állok a magyarok közt!!! :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1860) mcwolf79 válasza GameOver (#1857) üzenetére


mcwolf79
veterán

köszi :R :R Ki fogom próbálni :U

HDR_RENDERIN: Én ha jól rémlik a régebbi gépemben (3000+ Athlon64,1 GB RAM,6800GT) 1024-ben tudtam játszani élsimítás nélkül,minden maxon.Talán a textúra részletességét kellett levenni,de amúgy fain volt.

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1861) tkesy válasza HDR renderin (#1858) üzenetére


tkesy
őstag

Mielött még itt lol-oznál, meg fejecskéd vernéd sokszor a falba, képzeld megnéztem az adatlapodat... (nme az aláirásodat, mert ott per pill nincs benne, hiába reklámozod... :U)
És pont azért kérdeztem, amit kérdeztem, mert azon a konfigon simán jobbna kellene kinéznie normális fps mellett a BF2-nek, mint ahogy a képen van... (és ezzel a véleményemmel szvsz nme vok egyedül)

Arra meg hogy, mennyi pénzed van gépre, vagy hogy mit vegyél, sehol sem látok utalást a hsz-embem...
a 3 gtx meg a 8gb ram meg csak pénzszórásra jó, kihasználni ugyse tudnád... de ez már nagyon off..


>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1862) gabipaci


gabipaci
addikt

Pillanatnyilag 2x 512/800 MB ddr2 RAM, AMDAthlon 64 X2 4200+ Dual Core proci, ABIT KN9-SLI alap, 2x GF 7600 GT 256 MB videokari dobog a gépben.

Ebből csak az lényeg, hogy 2x 512-es a RAM-om. Elméletileg van még két hely az alaplapon. Azokat is lehet használni gond nélkül? Rakjak bele még 2x 512-t vagy egy 1 GB-ot? Vagy? :F :F

Annyira nem értek egyébként a géphez, mindig úgy rakatom össze cimborákkal (több pénzem van, mint eszem, pedig nem vagyok gazdag...). :))
Ránézésre mi a véleményetek a gépről? :F

Logitech hardware tester

(#1863) mcwolf79 válasza gabipaci (#1862) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát az biztos,hogy jót tenne neki +2*512 RAM,mert memóriaéhsége a Vistával vetekszik(sőt :Y ).
Az hogy dual-ban fog-e menni,az nem 100%. Ugyanolyat kell venni,mint amilyen benne van,akkor van rá sansz,hogy menni fog dual-ban. Viszont nem tudom ebben hogy van,de még a régebbi DDR1-es gépemben nem lehetett full sebességen hajtani a ramokat,ha mind a 4 slot tele volt.Ezt nézd meg az alaplap leírásodban. De lehet,hogy a Te konfigodnál ez már nem fenyeget,nézz utána :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1864) Stalker-2572 válasza HDR renderin (#1859) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nincs kedved készíteni egy video, amint lekéseled a fél hadsereget? ;]

All Black...

(#1865) GameOver válasza Stalker-2572 (#1864) üzenetére


GameOver
aktív tag

Ha már a videóknál tartunk: Én már csináltam egyet. Igaz elég régen, még a demóban. A film kivitelezése ugyan elég gagyi, meg a grafika sem a legszebb, de legalább az enyém. :DD

Bár nem késsel, hanem helivel megy benne az irtás, de a ''fél hadsereg'' lekaszálása az hellyel-közel stimmel. ;] Aki kíváncsi rá, az itt megnézheti/letöltheti:[link]

(#1866) law007


law007
aktív tag

sziasztok!

már harmadik napja szenvedek, mindent elolvastam minden nyelven (nyelvtudás nélkül) de nem megyek sokra:

Adott egy bf2 linuxos szerver, 1.41-es. Az alap mapok működnek, de bármilyen custom mappal próbálkozok, a pofámba röhög a szemét. Hiába írom be a maplist.con-ba a felmásolt mappok nevét, rcon mapList.load, és az újakat egyszerűen nem olvassa be.

HOGY kell új mapokat feltolni? tapasztalatom szerint nem úgy, hogy a telepített (vinre) készült levels könyvtárat felmásolom (persze a client.zip nélkül), pedig ez lenne a logikus

PLease help!!!!

kérlek privátot is küldj!

(#1867) HDR renderin válasza tkesy (#1861) üzenetére


HDR renderin
senior tag

figyi most kit érdekel hogy milyen grafikán játszok?
játszom azt kész!
most lexarom hogy milyen a grafika!!
HA 800*600-ban meg lowon még ha gtx is lenne de akkor is lehethogy ugy játszanák mert igy szoktam meg a gémet!!!
Meg amugy elmondom hogy a winyom miatt rakom kicsi felbontásra meg stb,mert egy rakás fos az egész koceráj.

Meg gondolom te sem játszol FULLON,VAGY IGEN? :U :U

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1868) law007


law007
aktív tag

én 7900GTO-val már 1600x1200-ban jáctam, most 8800GTS-em van, de az új wide 20-as monitorom miatt csak 1280*1024-et enged beállítani. természetesen brutálfullon minden.

viszont megoldódott a map hozzáadás: ./lowercaseDir.py mods és minden kisbetűs, főleg a server.zip-ben!
mindezt a csajom találta meg német oldalon, mikor már dühömben kikapcsoltam a gépet is.

kérlek privátot is küldj!

(#1869) tkesy válasza HDR renderin (#1867) üzenetére


tkesy
őstag

I. rész: egészségedre... Kicsit furcsa hozzáállás, de ha neked igy jó... Amúgy nme igazán értem mi köze a winchesterednek a felbontáshoz, de biztos igazad van...

II. Kérdésedre válaszolva: igen, azon játszom, mert én úgy vagyok vele, hogy nézzen már ki valahogy az amivel éppen nyomom... Ha pedig birja a vas a max grafikát, akkor mindent felkapcsolok amit lehet, ha nme birja, akkor pedig annyit, amivel még megvan a 30-50 fps folyamatosan...

Téma részemről lezárva, bocs, hogy kérdezni merészeltem....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1870) mcwolf79 válasza GameOver (#1865) üzenetére


mcwolf79
veterán

Annál a repteres basecampnél anyukád biztos intenzíven csuklott :DDD :DDD :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1871) feka007 válasza tkesy (#1869) üzenetére


feka007
nagyúr

Mondjuk azért 9600-zal is nagy élvezet lehet maxon... :D Gondolom más konfigon nyomod nem? :)

(#1872) beni3d


beni3d
aktív tag

problémám akadt a játékkal: ha megnyomom a w-t akkor megy 10m-ert és csak aztán ált le!csak megyek, megyek, megyek ,megyek, megyek, megyek,megyek, megyek, megyek...HELP!

(#1873) tkesy válasza feka007 (#1871) üzenetére


tkesy
őstag

Mondjuk én egy árva szóval sem mondtam, hogy az adataimnál lévő konfigon játszok... :) ;)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1874) feka007 válasza tkesy (#1873) üzenetére


feka007
nagyúr

Írd már le a vasat! :DD HD 2900XT, Kentsfield? :DD Amúgy akkor miért nem írod be az adataidhoz? ;)

(#1875) GameOver válasza mcwolf79 (#1870) üzenetére


GameOver
aktív tag

Hát igen, szó mi szó édesanyám igen gyakori alanya (vagy éppen tárgya...mikor hogy...) a játékban lévő chat-en olvasható beszólásoknak, pedig még egyetlen percet sem játszott a játékkal. :DD

(#1876) Csapi007 válasza GameOver (#1865) üzenetére


Csapi007
veterán

Nagyon jó. :C

"Csak úgy mondom"

(#1877) DNS_65 válasza GameOver (#1865) üzenetére


DNS_65
senior tag

Nekem tetszett. :C
Jó kis video, szépen kiolloztad belőle amikor téged nyirbálnak kifele :)

(#1878) Stalker-2572 válasza GameOver (#1865) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Jut eszembe én csináltam késes videót :DDD bár ez POE2 mod alatt van: [link] [link] bocs a minőségért, a Youtube elszarja a tömörítést :U

All Black...

(#1879) DNS_65


DNS_65
senior tag

Meg tudnátok mondani hogy mi számit bele a pontosságba?
A BF2s.com Accuracy %-ára gondolok.
Gondolom az összes kézifegyver, addig ok. De beleszámít pl a helikopter gépágyuja is?
És a késelések? Amikor hülyeségből elkezdek szurkálni össze-vissza azt is beleszámolja?? :U

szerk- kimaradt 1 betű :(

[Szerkesztve]

(#1880) Stalker-2572 válasza GameOver (#1865) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mocskos szép video :C , grat a zenék is szépen össze lettek válogatva :R
KDR 5,11 :Y

All Black...

(#1881) Csapi007 válasza Stalker-2572 (#1878) üzenetére


Csapi007
veterán

Ez se rossz. ;)


És még mindig megválaszoltalan a kérdésem: Hogy lehet átírni a nevem?

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#1882) Stalker-2572 válasza DNS_65 (#1879) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Összes kézi, hordozható fegyver. Kés is.

All Black...

(#1883) DNS_65 válasza Stalker-2572 (#1882) üzenetére


DNS_65
senior tag

Járművek tehát nem :F

(#1884) Stalker-2572 válasza DNS_65 (#1883) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem.

All Black...

(#1885) tkesy válasza feka007 (#1874) üzenetére


tkesy
őstag

csak neked, csak most... ment egy pü.... :)

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1886) tkesy válasza Csapi007 (#1881) üzenetére


tkesy
őstag

Sehogy... prefixet tehetsz elé (6 karakter), de átirni nme tudod.. max regelsz egy másikat, ha a mostani annyira gáz...

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1887) feka007 válasza GameOver (#1865) üzenetére


feka007
nagyúr

Jól küldöd :C

(#1888) GameOver


GameOver
aktív tag

Köszi srácok! Örülök, hogy tetszett. ;)

Egyébként készülőben van egy másik videó is(csak még meg kell ölni hozzá pár játékost... :DD ), ami -az előző hibáiból okulva- sokkal pörgősebb és sokkal látványosabb lesz. Többet egyelőre nem árulhatok el... (mert még én sem tudok :)) )

(#1889) Stalker-2572 válasza GameOver (#1888) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha kell lövész szólj nyugodtan :D

All Black...

(#1890) GameOver válasza Stalker-2572 (#1889) üzenetére


GameOver
aktív tag

Nagyon megtisztelő, de sajnálom, egyedül jobban boldogulok. ;)

(#1891) Csapi007 válasza GameOver (#1890) üzenetére


Csapi007
veterán

Hello
GameOver, ismered te a Krekó Gergőt? Redzsi néven játszik.

Bannoltal egy szerverről. :B Meg lpehet valahogy nézni hogy mennyi időre? :F

"Csak úgy mondom"

(#1892) mcwolf79 válasza GameOver (#1890) üzenetére


mcwolf79
veterán

Persze,mert akkor osztozni kell a pontokon ;] Te kis önző ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1893) Allien válasza GameOver (#1890) üzenetére


Allien
veterán

No, és álldozat nem kell? :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1894) Stalker-2572 válasza GameOver (#1890) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akkor gondolj rám, mint tartalékos légifedezet, ha már nagyon osokszor szétkaptak a jetek :D

[Szerkesztve]

All Black...

(#1895) DNS_65 válasza Stalker-2572 (#1894) üzenetére


DNS_65
senior tag

Mit lehet csinálni, mikor repülsz helivel, és ugye jön egy vadászgép skilles pilottal, aki ugye szépen lelassít és gépágyuzik+rakétázik(miután elszórtad az infracsapdádat) :F
Az oké, hogy csinálsz egy dugóhúzót, v megpróbálsz az oldaladon átfordulni- ha kellő magasságban vagy.... tehát ilyenkor van esély a túlélésre, vagy mindegy h mit csinálsz, meghalsz? :DDD

(#1896) feka007 válasza Allien (#1893) üzenetére


feka007
nagyúr

Menjünk ingyenfragnek... :DDD

(#1897) tkesy válasza DNS_65 (#1895) üzenetére


tkesy
őstag

kérdés mennyire lassit le... ha nagyon, akkor át kell menni támadásba... (rakéta v tv)
ha csak kicsit akkor meg kell próbálni utánozni a hulló falevelet... :)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1898) Stalker-2572 válasza DNS_65 (#1895) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Alacsonyan kell repülni :) és nem kerülsz ilyen helyzetbe, ha mégis, akkor EJECT :D

All Black...

(#1899) feka007 válasza tkesy (#1897) üzenetére


feka007
nagyúr

Ilyen helyzetben én mindig kiugrok, ha már úgy látom nincs esélyem, legfeljebb ha nagyon nyílt víz felett ugortam, akkor utána nem nyitom ki az ernyőt... :D

(#1900) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Mért van az hogy az emberre 3-4x-is rányomom az élesztőt (jó helyre) de nem éled fel? Esetleg kilépett a játékból? :F
Tudja már vlaki hogy van a commanderpontozás?
És hogy lehet olyan prefixet a nevem elé írni?

"Csak úgy mondom"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.