Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1351) keszegduda válasza Lolek (#1350) üzenetére


keszegduda
őstag

Nem lehet! :(

(#1352) Lolek válasza keszegduda (#1351) üzenetére


Lolek
aktív tag

THX

(#1353) STC Speed


STC Speed
őstag

Úgy látszik a PC-sek ből is kitör az ördög ;]
Majd még nézek hasonló video után :D

(#1354) -oli- válasza Lolek (#1352) üzenetére


-oli-
aktív tag

Ha klán előtagot akarsz, akkor lehet valahogy, de ne kérdezd hogyan :DDD

(#1355) HDR renderin válasza -oli- (#1348) üzenetére


HDR renderin
senior tag

:O :O :O :W :W
jol lenne ha már frissitene!Mert kezdek már viszkedni! :DDD

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1356) -=Sziszi=- válasza Lolek (#1352) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali
A belépő ablakban a PREFIX mellé amit beirsz az megjelenik a nicked elött.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1357) -oli- válasza HDR renderin (#1355) üzenetére


-oli-
aktív tag

Írtam már: www.gameslave.co.uk

(#1358) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!
Használja valaki Vista alatt a BF2-t?
Ma telepítettem -Vistát-, de a pályákra belépve kidobál a PB. azzal a hibaüzenettel, hogy OS hiba van?
Másnál megy?
Valami 5let?
Előre is thx!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1359) csny75 válasza csny75 (#1341) üzenetére


csny75
csendes tag

Új fejlemények: beszéltem szolgáltatómmal, és márc. elején terhelik rá a netem az optikai gerincre, addig marad a coax! Lehetséges, hogy ettől magas a ping-em, és ezért dobál le a server!? Érdekes, mert a sávszélem 2Mbit/512Kbit a ping mégis xar, van, hogy 400 fölé megy! Felraktam a bf2 demót, és ott néha tudtam játszani, ott láttam, hogy a ping-em 250+!

VALAKI TUDJA, HOGYAN LEHET A PING-ET CSÖKKENTENI???

Láttam 7190-ért Deluxe-ot, tud valaki ennél olcsóbbat?

[Szerkesztve]

(#1360) Hca


Hca
csendes tag

Vagy itt: http://www.bf2stats.nl [link]

[Szerkesztve]

(#1361) -=Sziszi=- válasza csny75 (#1359) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Nekem is volt ijen problémám. A 40es ping hejett 400 fölé ment minden serveren. Újraraktam a bfet és jó lett.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1362) kBagyula válasza -=Sziszi=- (#1361) üzenetére


kBagyula
senior tag

Helyesírás 1-es. Leülhetsz.

(#1363) Kami11 válasza Kami11 (#1358) üzenetére


Kami11
őstag

Megoldódott!
Hátha valakinek még jól jön:
XPSP2 kompatibilis mód! Run as administrator.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1364) kBagyula válasza Kami11 (#1358) üzenetére


kBagyula
senior tag

Az OS hiba azt jelenti, hogy nem kompatibilis a Vista-val a BF2 és a BF2142 sem. Ugye megérted? :DDD Ott a jó öreg XP használd azt, vagy kompatibilitási módot rendelj az ikonhoz... anno sok játék nem ment már XP alatt, de lehetett futtatni pl. Win95 módban őket. :U

[Szerkesztve]

(#1365) Allien válasza csny75 (#1359) üzenetére


Allien
veterán

Ping csökkentése eléggé nehéz. Mondjuk nem lehet, csak szolgáltató váltással.:B Ergo, ha a kábeltv-n jön az internyet, akkor azt dobni, kell helyette adsl, már, ha technikailag nincsen akadája. Persze, forditott helyzet is előfordulhat, de az nem jellemző.:DDD Viszont lehet, hogy drágább lesz. :F ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1366) AGE-T


AGE-T
senior tag

Csapattagokat keresünk, főleg heli pilóta kellene, nékem:DDD De kemény harcedzett szodzsörök is jelentkezhetnek:)
[link]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#1367) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

valaki mondja meg hogy mit jelent a DEPP szo????
THX!!! :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1368) keszegduda válasza HDR renderin (#1367) üzenetére


keszegduda
őstag

Nem véletlenül DEEP-et szerettél volna kérdezni? Amit kérdezel, arról foglamam nincs.. :DDD

(#1369) -=Sziszi=- válasza kBagyula (#1362) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Ijen hüjének ne nézz hogy ennyire rosszul irok, csak igy egyszerübb gépelni, meg már megszoktam :DDD
Egyébként tényleg 1-es a hej(LY)esírásom, mint az osztály 90°-ának.Sajna :O

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1370) -=Sziszi=- válasza Allien (#1365) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali
Mért nem jó a kábelnet? Nekem az van és gond nélkül nyúzom vele a bf2-t.
Sorry a sok OFF-ért

[Szerkesztve]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1371) kBagyula válasza AGE-T (#1366) üzenetére


kBagyula
senior tag

Nocsak ^^ ;]

(#1372) Allien válasza -=Sziszi=- (#1370) üzenetére


Allien
veterán

Azt írta hogy magas a pingje, az nagy valószinüség szerint a rossz szolgáltató miatt van. Kivéve, ha más dolog is használja a netet a háttérben.:B De, ha a TVnettel van baja, és tényleg az a magas ping oka, akkor cserélni kell, ha lehet. Már, szvsz. Ahol jól müxik a kábelnet, ott felesleges váltani.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1373) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Keszegduda urral tegnap este nagyon nyomtuk!!! :R :R
neki hála első helyezést értem el és ő meg lett a második! :R :R :R
duda ur helikopterezett és meg másod pilotaként mentem! :C

UP neki!!!! :D :D :R :C :DD

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1374) HDR renderin válasza keszegduda (#1368) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát ez nem sok segitség volt! :W
de azért kösz!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1375) csny75 válasza -=Sziszi=- (#1361) üzenetére


csny75
csendes tag

Az a gond, hogy ezt már próbáltam, sőt most lett nemrég újra téve a vinfos, persze a bf2 is, és előtte-utána ugyanolyan szar a ping-em! Ma délután meglesz a deluxe, háááát kíváncsi leszek!!!

(#1376) csny75 válasza Allien (#1365) üzenetére


csny75
csendes tag

Köszi, még megvárom a márciust, nemtom mit variál a szolgáltatóm, hátha jobb lesz a ping és végre tudok játszani! Aztán meglátom, hogy váltok-e!

(#1377) csny75 válasza -=Sziszi=- (#1370) üzenetére


csny75
csendes tag

Elvileg nekem is kábel van, de csak ilyen router mögötti passzív IP címes valami! A szolg. szerint itt még a régi coaxos gerinc van, talán március elején lesz optikai! A furcsa tényleg az, hogy aránylag gyors (2Mbit/512Kbit), a pingem mégis piszok magas! Az is furcsa, hogy kb. két hónapja még tudtam játszani normálisan és ha jól emlékszem a ping is 50-150 körül volt!

(#1378) -oli-


-oli-
aktív tag

Kidobtak a kedven késes szerveremről :O TK indokkal, pedig késsel én még nem tudtam TK-zni, most se volt...Másnap se tudtam felmenni, ilyenkor örökös lehet az eltiltás? Aki meg kidobott rohadjon meg! ;]

Lehet nem kellett volna annyira pörögnöm... :F :DDD

(#1379) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

hhuu nagyon daráltam!!!
442 pontot szedtem össze!
mondjuk lett volna több is ha a netem nem szarik be! :W :W :W :W
látszik is a statomon! :C :C
legközelebb itt fogom nyomni!
igy sztem gyorsan meglesz a rangom!!! :R :R :R :C :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1380) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1379) üzenetére


mcwolf79
veterán

De qrva sok szabadidőd van :)) :)) 4 hónap alatt összehoztál 34000 pontot. Reggeltől estig nyomod a témát :F :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1381) TomDog


TomDog
tag

Ez érdekes[link]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#1382) HDR renderin válasza TomDog (#1381) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ez tuti hogy csalással játszik mert 2ora alatt nem lehet összeszedni ennyi pontot!

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1383) HDR renderin válasza mcwolf79 (#1380) üzenetére


HDR renderin
senior tag

általában este szoktam játszani!
mert délután szar a netem! :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1384) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Megvan a veterán ANTI-TANK is!!! :C :C :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1385) tkesy válasza mcwolf79 (#1380) üzenetére


tkesy
őstag

Na most nmeazért, de 4 hónap az 120 nap (átlag 30 nappal számolva), és 34000 / 120 = 283.3... Ez egy 64-es mappon lévő infranty meccsen ( kb 10 vs 10 -el), 2 kör alatt lazán összeszedhető... (ha az embernek jó napja van, akár 1 kör alatt is összejön...) ez pedig nme több, mint másfél óra.... :U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1386) HDR renderin válasza tkesy (#1385) üzenetére


HDR renderin
senior tag

már megbocsáss de nem 4 honap hanem csak 3!
mert december elején kezdtem el!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1387) tkesy válasza HDR renderin (#1386) üzenetére


tkesy
őstag

Mivel nme vok statmániákus igy a #1380 hsz vettem alapul... de akkor meg 34000 / 90 = 377.77..., és a fenti pataméterekkel az akkor is kb 2 kör...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1388) HDR renderin válasza tkesy (#1387) üzenetére


HDR renderin
senior tag

most pontosan 34463 pontom van!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1389) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem a Delux verziót, de 1 lemezen van azSF-el!
Ezért eladnám az eredeti Battlefield 2-őmet!
Kinek mit ér meg?

(#1390) kBagyula válasza Intruder A 6 (#1389) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ja röhej: 6990 a Cora-ban :O A 2142 pedig 9990.- Ehh.

(#1391) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

kicsit behalt ez a topic!! :((( :((( :(((

(tudom mindenki BF2 meg BF2142 tuning)nyomja billentyűszakadásik a gombokat! :D :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1392) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hali!

Az miért van, hogy nem enged fel az Armored szerverekre, szépen betölti a pályát, majd
amikor a join-ra lépek, kiír egy hibaüzenetet, hogy csak ''unmodified contain''-nal enged belépni és hogy állítsam vissza a Bf2-t a nemtommilyen versionra :O

Lehet h elqrtam valamit? Az 1.4-es peccs után AF, majd az 1.41-es peccs.
Valaki pls help!

(#1393) chungee


chungee
addikt

Üdv népek!!!
TeamSpeak rc2_b2032-höz kellene nekem segícség, ha ért hozzá vki.

1.) a csapatban van 1 ember akit nagyon halkan hallunk, szinte már szopogatja a mikrofont és úgyis nagyon halk. Sound settings-ben whisper is max-ra rakta.

2.) és van 2 emeber akik csak ''push to talk''-ot tudnak használni. Náluk is szintén a whisper maxon van. Zavaró, mert csevegő szobának is használjuk néha a TS-t.

(#1394) -oli- válasza HDR renderin (#1391) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nem én a Supreme Commander nyomom :P Van ám élet a BF2-n kívül is :P :D

(#1395) kBagyula válasza chungee (#1393) üzenetére


kBagyula
senior tag

Próbálja meg a haverod a windows hangkeverő beállításainál a mikrofon csúszkáját feljebb rakni, illetve ha van akkor ugyanitt a speciális fülön a ''+20dB microfon boost'' opciót bekapcsolni.
Ha így sem megy akkor valami mikrofon vs hangkártya impedancia probléma lehet, nem ártana ebben az esetben egy másik mikrofonnal kipróbálni a rencert. :B Több tippem nincs sajna.

(#1396) kBagyula válasza DNS_65 (#1392) üzenetére


kBagyula
senior tag

Tedd fel újra az 1.41 peccset.

Helyes BF2 feltelepítési sorrend:
BF2 >> SF (ha van ilyened) >> 1.41 >> Booster pack-ok >> 1.41.

(#1397) chungee válasza kBagyula (#1396) üzenetére


chungee
addikt

Köszi a tippet, majd este kiderül.

(#1398) kBagyula válasza chungee (#1397) üzenetére


kBagyula
senior tag

Nm. Persze feltételezem, hogy a mikrofon a hangkártya mikrofon bemenetébe van bedugva (rózsaszínű aljzat)... :B

[Szerkesztve]

(#1399) DNS_65


DNS_65
senior tag

Olyat már próbált valaki, hogy 1.41-est visszapeccselni 1.4-esre? :D
Tehát ez elvileg lehetséges, vagy ahhoz ujra kéne rakni mindent?

(#1400) kBagyula válasza DNS_65 (#1399) üzenetére


kBagyula
senior tag

Korábbi peccseknél működött a dolog, most nem tudom, nem próbáltam, de előtted a lehetőség. ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.