Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1601) -oli- válasza ÁDI (#1599) üzenetére


-oli-
aktív tag

:R

Fenéket elég a 7600GS...inkább 7900GS, és én is csak aniso-t használok, élsimítást nem...Ajánlott konfig full grafikához szerintem: CD2(tuningolva természetesen), 2 Gb ram, 7900 GS/GT - 1950pro/xt

:P

(#1602) keszegduda válasza -oli- (#1601) üzenetére


keszegduda
őstag

Nekem egy szénnéhajtott 3700+ és egy 7900GS szintén meghajszolva, megfogta rendesen... :(
A 2GB ram tuti kell, de ha 1024-ben fullon nyomod, előfordul a 30 fps alatti szám(7900GT-vel is).. :) Az X1900XT/7900GTO, amik már 512Mb-osak, azokon nagyon jól megy.

(#1603) -oli- válasza keszegduda (#1602) üzenetére


-oli-
aktív tag

Én ráadásul 1280-ban tolom a tft miatt. Sok emberes(pl Karkand 64 player) pályakon nagyon le tud esni, amúgy egész tűrhető(50-60-70-80 fps között).

(#1604) keszegduda válasza -oli- (#1603) üzenetére


keszegduda
őstag

Én is tolnám, de 7300GT-vel, ami hiába DDR3-as, 1280-ban kifexik... :( még talán az extra low beállítást elbírja 1280-ban...de akkor már az 1Gb-ram lesz kevés, de majd nemsokára lesz ram, ugyanis állítólag kezel különböző ramokat a lapom...márkától,chiptől,mérettől függően. ;]

[Szerkesztve]

(#1605) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Még mindíg azt szeretném tudni, az Af-et meg az Ef-et hogy lehet net nélkül nyomni, online Account-ot kér...

(#1606) mcwolf79 válasza T 1000 (#1605) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nézz szét itt,hátha találsz megoldást a problémádra:
[link]
Nem tudom ezekkel műxik-e a dolog,egy próbát megér.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1607) T 1000 válasza mcwolf79 (#1606) üzenetére


T 1000
aktív tag

Köszi! Végre valami....

(#1608) ajoka válasza -oli- (#1601) üzenetére


ajoka
tag

Nekem bőven elég a 256 MB ddr3 -as 7600GS (GST) a csupa high beállításon 4x AA 1024 x 768-as felbontással. Sose megy 25fps alá. :P .
A sok ram a fontos!

Tudja valaki, hogy lehet vista alol játszani a bf-el? Mindig kidobál az a mocsok PB :W

(#1609) mobal válasza DNS_65 (#1600) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

figy 2 gigával szürök nélkül nekem is menne highon :) 7300gt -vel.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1610) mobal válasza ajoka (#1608) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

az xp -s pb trükk nemprobáltad? ott is volt ilyen... bfhelp.atw.hu

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1611) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

NEW RANK:[link]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1612) ajoka válasza mobal (#1610) üzenetére


ajoka
tag

Kipróbáltam, lefuttattam az a kis progit is, de semmi :(
Azt írja: ''RESTRICTION: Inadequate O/S Privileges''

(#1613) -oli- válasza HDR renderin (#1611) üzenetére


-oli-
aktív tag

:R

Magyarítás hogyan?

(#1614) mcwolf79 válasza HDR renderin (#1611) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gratula :R
Én mostanában hanyagolom a témát.Átköltöztem a víz alatti hadszíntérre(Silent Hunter 4) :))

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1615) HDR renderin válasza -oli- (#1613) üzenetére


HDR renderin
senior tag

www.magyaritasok.hu

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1616) ÁDI


ÁDI
aktív tag

[L]//http://www.tweakguides.com/BF2_1.html[/L]
Ez a Tweak guide of Bf2 oldala. Itt angolul találhattok részletes leírást a gameról: a menu magyarázatától kezdve a ''melyik grafiakai beállítást milyen értékre érdemes
állítani''-n kereszttül, a ''hogyan lehet egy kicsit gyorsítani/optimalizálni a netes kapcsolatig'' sok alap infot tartalmaz. Remélem sokak már használták, de akinek új, hasznosítsa!!!
Én ez alapján, a video beállítások közül csak a geometry-t vettem fel high-be, a többire csak medium ajánlást ad a leírás.Így nekem is megszűntek a laggolások, szaggatások és a látvány sem romlott oltárit....(persze ha szerver sz*arakodik , akkor nincs mit tenni)
Ha szükséges, segíthetek egy-egy rész fordításában.

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#1617) -oli- válasza HDR renderin (#1615) üzenetére


-oli-
aktív tag

:U :D

(#1618) ajoka


ajoka
tag

Megtaláltam a megoldást a vistás PB prolámára a [link] honlapon! :C
Nem elég, hogy xp kompatibilis módban kell indítani a játékot, hanem adminisztrátoriban is.
Sajnos kicsit visszaesett az fps a vista alatt :F

[Szerkesztve]

(#1619) Allien válasza ajoka (#1618) üzenetére


Allien
veterán

Mellik katalist van fent? Elvileg, mostani 7.3-ra írták, hogy jobb a vistára már ezzel próbálkozni.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1620) mobal válasza ajoka (#1618) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát igen. ez várható volt. az aero is eszi a vidkarit szvsz javallot kikapcsolni azt...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1621) ajoka válasza Allien (#1619) üzenetére


ajoka
tag

NVidiával nyomom :B .
Előzőleg a 100.65 volt fenn és most próbáltam ki a 101.41 -et. Gyorsult vele valamit, de még most se az igazi. Ráadásul a betöltés is sokkal lassabb lett , van hogy már behúzzák az első pontot mire beérek ( XP alatt mindig bent voltam jóval indítás elött :D ).
Az aero nem tudom, hogy ehetné a videókarit játék közben, de ha valaki megtudja mondani, hogy kell kikapcsolni, akkor kikapcsolom

(#1622) mobal válasza ajoka (#1621) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát figyu. a grafikus felület attól még él ,hogy te játszol csak nyit a Vista egy újabb ablakot amit széthúz teljes méretre... attol még a háttéren az működik mint pl a tűzfalad, viruskergető. meg a vistáról azt olvastam ,hogy alapból ilyen és eszi a memóriát ''teljesítményi okokra'' hivatkozva. szóval lehet ,hogy nem valami jó megoldás és amúgy is megenné magának, saját processzeinek a +300 memóriát... próbáld meg ,hogy át állítod valami kevésbé csicsás témára. ha jól tudom akkor az aero nem megy...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1623) Allien válasza ajoka (#1621) üzenetére


Allien
veterán

Hát, a megoldás egyszerű. Felrakod az XP-t második oprendszernek, vagy ha össze veszik a vistával, akkor fordítva, először xp, majd wista. ;) Már ha mindenáron szenvedni akarsz. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1624) ajoka


ajoka
tag

Igazábol nem a vga-val van a gond, mert nem szaggat, hanem laggol. Lehet hogy kevés a 2 giga ram :F . Szerintem még egy hetet bohockodom a vistával, aztán én is visszatérek az XP -hez

(#1625) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

EZ LOL:[link]
még egy lol:[link] ezek már hátulrol nyomják!! :D :D :D :D

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1626) mobal válasza ajoka (#1624) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na ez a másik. a bf aéapbol eszi a ramot + vista = insan legalább 4 giga ram szükség :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1627) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mostanában nem enged csatlakozni az account szerverhez.Másnál nem jelentkezik ez a probléma :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1628) ÁDI válasza mcwolf79 (#1627) üzenetére


ÁDI
aktív tag

IGEN,SAJNOS!!!
Tegnap du. kezdte, most is folytatja :O

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#1629) FRIZ 22 válasza mcwolf79 (#1627) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

nálam sem megy :O

(#1630) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Fax kivan :W
Már kínomban Doom3 multiztam :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1631) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

nem tudom ti hogy vagytok de engemet beenged!!! :R
amugy nálam is volt tegnap este ez a szarság!! :W :W
kb. 30 percen keresztül nem engedett fel!
sztem ha megnéznéd a statod akkor lehethogy megtudod mert én amikor lefrissitettem utána rá 2percre már be is engedet!!!
DE EZ CSAK EGY TANÁCS VOLT!!!!
NÁLAM BEJÖTT!!! :R :R
SOK SIKERT MINDENKINEK!!!!!! :) :)

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1632) Templ@r válasza HDR renderin (#1631) üzenetére


Templ@r
tag

Szerintem a T-Onlányosoknál szarakodik, legalábbis ismerettségi körben Chello-sokat felengedett, T-seket nem. Ami még érdekes, hogy ugy néz ki csak magyaro-rol szarakodik, mert a game-monitor.com-on az osszes BF2 szerver tele van.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#1633) Templ@r


Templ@r
tag

Na elvileg 1 oraja lehet pingelni az account servert es valaszol is, ugyhogy hajra, lehet jatszani.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#1634) feka007


feka007
nagyúr

Beléptem a klubba! Hello all! :)
A BF2 Deluxe Editiont szereztem be, BF2 + Special Forces :) A 2142-t már kicsit meguntam, úgyhogy megvettem ezt :DD Kiegészítő is nagyon állat :DD Soldierem neve: Mr.Chris007 ( :D ) Még csak tapasztalatokat gyűjtök, bár rögtön tegnap, bár már most is alázok :D

[Szerkesztve]

(#1635) feka007 válasza feka007 (#1634) üzenetére


feka007
nagyúr

bár rögtön tegnap, bár már most is alázok
lál, ezt jól megaszondtam :DDD :DD :C :D

(#1636) HDR renderin válasza feka007 (#1634) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ISTEN HOZOT TESO!!!!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1637) mcwolf79 válasza feka007 (#1635) üzenetére


mcwolf79
veterán

Isten hozott a Seregben :R :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1638) feka007 válasza mcwolf79 (#1637) üzenetére


feka007
nagyúr

:R Szerintem már egészen jól küldöm, mindig elsők között vagyok :C A Conquest sokkal jobb mint a 2142-ben ;) Most mindig más szervereken tolom (ami éppen jön), de jó lenne együtt is warozni :R Szoktatok?

[Szerkesztve]

(#1639) mcwolf79 válasza feka007 (#1638) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát én elég sokat előfordulok az eurogamer.com szerveren,(DAMN) Tango szerver,Bamboo commando.
Múltkor egy szerveren(fejből nem megy a neve) még PH-sokkkal is összefutottam.
Én az ilyen ''csak x pálya'' szervereket elkerülöm,kivéve a késes-pisztolyos szerverek(bár az egyikről tegnap bannoltak,mert elcsábultam egy gránátra->persze az ellen bőszen dobálta a flasbang és normál gránátokat,és egyéb fegyvereket is használtak,engem meg egyből bannoltak :O .Ennyit jelent,hogy ki az admin :(( (

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1640) keszegduda válasza mcwolf79 (#1639) üzenetére


keszegduda
őstag

Hi!

Gyere a mi szerverünkre, ott nem leszel kibannolva, mert mi vagyunk az adminok, de azt elvárjuk, hogy a szabályok szerint játszatok... :B

A szerver neve: KNIFE AND PISTOL

Nappal nincs semmi ''forgalom'' ezen a szerveren, de este elszabadul a pokol. Gyertek fel egyre több a magyar fent. Várunk szeretettel Titeket! :R

Ma is fent leszünk úgy 8-9 körül, akkor kezd beindulni az élet igazán.... :)

(#1641) HDR renderin válasza keszegduda (#1640) üzenetére


HDR renderin
senior tag

igen!!

HDR renderin és keszegduda az admin!
mindenki jöhet!
PÁR HRC-s HAVER IS VAN MÁR FENN!!
Fél szerver csak magyarbol áll! :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1642) gabipaci


gabipaci
addikt

Hello Mindenkinek!
Teljesen új arcként csatlakozom az online játékosokhoz. Nyomtam a BF2-t kalózban, és nagyon megtetszett. Annyira, hogy megvettem a BF2 Complete Collection-t (eredetiben). Adódott néhány próblémám. Az online játék gyakran (sz)akadozik, pedig az interenetem sebessége 1024/128. Lehet ezen valamit javítani? Gyárilag adják a DVD-hez az 1.41-es Patch-et. Mégis miután feltelepítettem az Armored Fury nem telepedik rá. Azt írja ki, hogy tegyem fel újra a Patch-et. Újraraktam, de a probléma nem szűnt meg. Ha magyarítom a játékot, és úgy próbálok online játszani, azt írja ki a játékszerverre csatlakozási kísérletnél, hogy ez a szerver nem engedi meg módosított játék használatát. Állítsam vissza az eredeti verziót. Erre van-e valami megoldás? Nem olvastam vissza a több száz hozzászólást, így elnézést kérek, ha ezekre a kérdésekre már volt válasz.
Egyjátékos módban elég jól nyomtam, de online teljesen más. Nem sikerült még olyan helyre csatlakoznom, ahol nem összevissza lövöldöztek volna. Kérdésem az lenne még, hogy tudtok-e olyan szerver címet, ahol szervezettebben folyik a játék? Valahol csapatban lenne jó játszani. Válaszokat előre is köszönök. Ide, vagy a gabipaci@freemail.hu-ra. Köszönöm :R

Logitech hardware tester

(#1643) mcwolf79 válasza gabipaci (#1642) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem hagyd a fenébe a nagyarítást,bőven meg lehet lenni nélküle(semmi szükség rá).
Régen volt,hogyha a rendszergazda nevében volt ékezetes betű,akkor kicsit macerás volt feltelepíteni.
A helyes sorrend:
1.alapjáték
2.nem tudom ebben van-e,ha igen Spec forces
3.1.41 patch
4.armed fury és euro force
5.1.41-es patch újra

Ezután indulnia kell.
HAJRÁ!!

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1644) feka007 válasza HDR renderin (#1641) üzenetére


feka007
nagyúr

Majd megyek a szerveretekre, de ha már késes, akkor gyakorlom, mert a 2142-ben más a késelés, és nem akarok bénázni :B Megyek is gyakorolni ;)

[Szerkesztve]

(#1645) gabipaci válasza mcwolf79 (#1643) üzenetére


gabipaci
addikt

Köszönöm! Holnap újrarakom a game-t. Lehet, hogy még lesz egy-két buta kérdésem... Pl: hogy a RANK fejlődését hol lehet ellenőrizni, és mik a lépcsőfokok? Van egy csomó magyar szerver címem, és nem tudok rájuk csatlakozni. Holnap megírom az eredményt. THX

[Szerkesztve]

Logitech hardware tester

(#1646) mcwolf79 válasza gabipaci (#1645) üzenetére


mcwolf79
veterán

A bf2s.com oldalon nyomon tudod követni a karriered alakulását,és mindenféle leírást is találsz itt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1647) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Point of Existence 2 utűn jött ki még hasnolóan színvonalas mod?

All Black...

(#1648) kBagyula válasza Stalker-2572 (#1647) üzenetére


kBagyula
senior tag

Hja kérem:

DCon (Desert Conflict) [link]
Eve of destruction: [link] ez új, még meleg... :R

(#1649) DNS_65 válasza mcwolf79 (#1639) üzenetére


DNS_65
senior tag

Hello katona!

Velem futottál össze multkor, alias Ryan_hun, faxa volt, amikor beléptél azt a kört még megnyertem. Jalalabadon voltunk. Nagyon tankcentrikus map.
Aztán bevette magát a T90-be aztán osztotta a népet Mcwolf :)
Sok hülye csapattárs meg nemhogy jött volna AT-vel h jól megfingassuk, összevissza rohangált mindenki :(
A köv kört meg is nyerte :)

(#1650) mcwolf79 válasza DNS_65 (#1649) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát erre mit mondjak :F
VÁRHATÓ VOLT :DDD :D :DDD
Cseppet sem vagyok arc,mi?

Amúgy igazad van.Ez az a map,ahol sz@rt sem ér a jó katona,ha a csapattársak lámák :( Sokszor vagyok itt(jalabalabalalala) aranymedálos,ennek kb. a fele győzelem. Igaz,nem is tartozik kedvenceim köté ez a map,azért elvagyok rajta.

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.