Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) Templ@r válasza RapUGround (#1150) üzenetére


Templ@r
tag

PL igy: http://bf2s.com/player/86294233/

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#1152) HDR renderin válasza -oli- (#1140) üzenetére


HDR renderin
senior tag

akkor nekem kell neked tisztelegni!!! ;)
igen is őrnagy ur!!!!!! :D :D :D

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1153) -oli- válasza HDR renderin (#1152) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nagyon helyes katona! :D

Ha a játékban nézem a statom, ott a köv. rangra az van írva: Current Rank: 'Sergeant Major', Next Rank: 'Sergeant Major of the Corps' - ez mi a fene? :F :F

(#1154) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na,megvan a 100. aranycsillagom :DD :DD :DD :DD
[link]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1155) -oli- válasza mcwolf79 (#1154) üzenetére


-oli-
aktív tag

Az nem rossz :R Hogyan sikerült? Én is mindig az elsők közt vagyok, legtöbbször csak a szemét commander előz meg :O :D

(#1156) mcwolf79 válasza -oli- (#1155) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát,ehhez kellett a ''jól képzett'' ellenfél,pl. a Dragon valley-n az ellenféltől 3-4 ember non-stop az anyahajón kempel,addig könnyű felőrőlni a maradék normálisan harcoló katonákat,vagy mashturon a MEC-ek nem használják a tankot,simán el lehet venni tőlük=GAME OVER ;] ;] ;]
100-ból 20-at az elmúlt 3 hétben szereztem(csak a mai napon 6-ot :DD )
De azért én is jó formában vagyok :C :C Ennyit a szerénységről :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1157) RapUGround


RapUGround
tag

Valamiért eddig nem jött be bf2s.com, de már müxik. Statom az aláírásban.
Ma sikerült Armored Service Ribbon, meg a Veteran Assault Combat Badge.

(#1158) -oli- válasza RapUGround (#1157) üzenetére


-oli-
aktív tag

Minnél többet játszol, annál gyakrabban frissít. Nekem az Expert medic volt a legutolsó :DD

(#1159) -oli- válasza mcwolf79 (#1156) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nekem a formám nagyon változó, hol aratok ezerrel, másnap pedig küzdök a középmezőnyben..:D

Claymore-t ki mennyire használ? Hogyan lehet megnézni, hogy egy adott szerveren be van-e állítva a friendly fire? Mert qrva jó, mikor csak az ellenséget öli meg, és qrva bosszantó a sok TK, és a terep tiszta mire az ellen odaér... :O

[Szerkesztve]

(#1160) kBagyula válasza -oli- (#1159) üzenetére


kBagyula
senior tag

Amikor csatlakozol kiír egy csomó mindent a szerverről, pl.:
Friendy fire 0 vagy 1 (be/ki)
Teambalance 0 vagy 1 (be/ki)

De ha nem vagy benne biztos, hogy az FF be van kapcsolva akkor tegyél le egy claymore-t és próbáld ki magadon. Még mindig jobb mintha valakit megölnél véletlen a tieid közül. :DDD

[Szerkesztve]

(#1161) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nemek még az AT Mine a másik kedvencem.Hol át lehet menni a csapatom által lerakott aknán,máskor meg simán megpurcanok tőle :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1162) DNS_65 válasza mcwolf79 (#1161) üzenetére


DNS_65
senior tag

Az AT Mine-t én is imádom, mitől függ az hogy a saját magad által lerakott mine
megsz*pat, vagy sem :F

Viszont néha elég vicces tud lenni mikor teliszarod vele a környéket, és telepítés közben
leszednek, aztán meg rászaladnak (főleg ha többen ülnek a jármüben) :D

(#1163) -oli- válasza kBagyula (#1160) üzenetére


-oli-
aktív tag

Óóó tényleg, köszi :)

(#1164) DNS_65 válasza DNS_65 (#1162) üzenetére


DNS_65
senior tag

nagyon leült a topic :(

[Szerkesztve]

(#1165) DNS_65 válasza mcwolf79 (#1161) üzenetére


DNS_65
senior tag

Hali,

a 37-es kill streak hogy jött össze mcwolf kolléga, csak nem tankkal? :)

(#1166) mcwolf79 válasza DNS_65 (#1165) üzenetére


mcwolf79
veterán

Konkrétan nem emlékszem,de vagy azzal,vagy inkább Oilfields-es pálya valamelyik bombázóval(F15 vagy SU-30). Az eurogamer serveren nem nehéz összehozni,repülni nem nagyon tudnak,nyugodtan lehet bombázgatni,nincs aki megzavarjon :DDígy könnyű összehozni ilyen streak-et :C
Vagy tank,de tényleg nem tudom :))

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1167) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Bakker :Y Már vagy 2 napja nem frissített a BF2s.com.sem a BFHQ :Y Qrvára le van lassulva :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1168) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egyébként a magyar sereg melyik szerveren szokott tanyázni?Ki hol szokott nyomulni :F
Én a multkor kellemesen csalódtam. Felmentem az egyik Drunkenmasters szerverre,és sikerült összejönni egy jó brigáddal. Én voltam a sqadleader,és Karkandon úgy lepörgettük az ellenfelet,hogy öröm volt nézni(csinálni) :Y . A squadom tagjai nem bénáztak,mindenki tudta a dolgát :C . A squaddal teli APC-vel jobbra dombra fel,átúsztam a folyót,az oldalsó feljárón fel,simán befoglalni a MEC főbázist,onnan pedig a többi gyerekjáték. Az volt a szép benne,hogy ezt 3 körön keresztül eljátszottuk,és 3-szor egymás után szopta be a MEC csapat. Először oké:meglepő :Y .Másodszor:hát lehet,hogy megint ezt csinálják majd.de mi van ha nem :F Harmadjára: ugyanígy beszopni,az már ciki :W . Minimum az APC-t és tankot vezetőknek(akiknek illik engineernek lenni) tele kellett volna aknázni a környéket,ami ugye nem garancia a behatolás megakadályozására,de evidens,hogy gyalogságot könnyebb kifüstölni,mint egy bázisra berobogö APC-t. Az meg már csak hab a tortán,ha a MEC bázison ott figyel egy gazdátlan APC vagy Tank :))

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1169) DNS_65 válasza mcwolf79 (#1166) üzenetére


DNS_65
senior tag

Hát nemtom, a J-10 és F-35 kombóval te hogyan bombázol?
Hogy találod el a megfelelő kioldási pontot? Én mindig túllövök a célon :B
Átmész zuhanóbombázóba a kioldás előtt? Én egyenes vonalban próbálok repülni,
és csökkentem a sebességet, de elég nehéz a 2 nyomi bombával eltalálni 1 tankot például. :O

(#1170) mcwolf79 válasza DNS_65 (#1169) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én a F15,SU30 bombázókat említettem,azokkal könnyebb bombázni(5 bombával kicsit nagyobb a sansz találatra,mint 2-vel).Oilfields-en vadászgéppel általában az ellenséges bombázóra vadászok, jómultkorában hoztam így össze majdnem 130 pontot(ugye ez az esetek többségében 2 kill(pilóta+''rakétakezelő :DD )).Persze a ''nyomi'' bombákat is dobáltam,meg néhány ''dogfight'' is összejött az ellenséges vadásszal. Ha nincs rakéta,akkor sem szabad feladni az üldözést,mert ugyebár ha bombára váltasz a célpont számítógépe nem jelzi,hogy épp a célkeresztemben van,és 2-3 jó sorozattal gépágyúval is le lehet szedni a (először) gyanútlan áldozatot. ilyenkor lehet az ellen bázisa közelében ''campelni'', mert hamarosan úgyis felbukkan újratölteni a bombákat,és onnantó ha mögékerülsz,szabad a vásár. + amíg a repcsire vársz,lehet néhány fraget szerezni a helikopter lelövéséből(ami persze nem szép dolog ,eléggé camp-gyanús,de ezt legtöbbször az ellenfél is próbálja alkalmazni,ezért nincs miért aggályoskodni).
Vadászgéppel vagy zuhanóban bombázok,vagy csak úgy sacc/kb. Megoldás: gyakorolni kell,és előbb-utóbb ráérzel,hogy milyen magasságban mikor kell kioldani a 2 ''nyomi'' bombát.APC-t kellő távolságból rárepülve a fedélzeti gépágyúval is ki lehet szedni,én legalábbis általában nem girmózok a bombával.Persze ha éppen még van a gépen,akkor előbb rádobom,majd gépágyúval befejezem a kellően legyengített APC kivégzését ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1171) Allien válasza mcwolf79 (#1168) üzenetére


Allien
veterán

Hát, látszik, hogy a krém már nem a bf2-ben nyomul! Ilyen láma dolgot rittkán lehetett volna megcsinálni mondjuk egy fél évvel ezelött! ;) Már a 3x befoglalni a főbézt, nem is beszélve a bombázó egyeduralmáról, mert ugye van mobil AA is, elvileg, és az sem viccből van! Bár, helire könyebb vadászni vele, de egy vadászrepcsi, plusz mobilAA jól hazakergetheti azt a bombázót!:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1172) -oli- válasza mcwolf79 (#1167) üzenetére


-oli-
aktív tag

Csak neked, nálam faxa :DD Szervertől is függ egyébként...

(#1173) mcwolf79 válasza -oli- (#1172) üzenetére


mcwolf79
veterán

Oké,most már nálam is frissített.
Megvan a 100. ezüstcsillag,aranycsillag 104 :DD
Képet most nem tudtam felrakni :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1174) DNS_65 válasza Allien (#1171) üzenetére


DNS_65
senior tag

Hát azért ez sem teljesen igaz ám! :P
Azért egy ''közepesen fejlett'' BF-es számára nem jelent tul nagy kihívást egy bombázó
lelövése, akár mobil AA vagy telepített stingerrel/igla-val.
Éppen ezért is nehéz elhinni hogy ilyen streakot össze lehessen hozni 1 bombázóval.
Azért ennyire nem lámák az ellenfelek sem.(legalábbis 10-böl 2 tuti nem :DDD )
Én sosem érzem magam biztonságban 1 bombázóval, mivel lassú, nehezebben forul +
ott az ellen vadászgépe és a légvédelem is.

(#1175) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Épp az említett okok miatt én jobban szeretem a bombázóval az ÜSD ÉS FUSS taktikát alkalmazni,vagyis kellő magasságban figyelni a commander jelzéseit (+ a minimapot) és ha látok egy lehetséges megjelölt célt,akkor csapok le, és utána nyomás vissza a fellegekbe. Az ellen vadászgépe általában ott nem keres,el van foglalva a bombázással,a helikkel és ugye néha annak is fel kell töltenie magát. Persze ha látom,hogy alacsonyabb skillű az ellenfél,akkor nem szoktam ilyenekkel foglalkozni.
Én ha véletlenül nem bombázóval nyomulok(mert pl. valaki már elvitte) és vadászgépbe ''kényszerülök'' akkor keringek a levegőben,és lesem az ellen bombázóját,hogy merre kószál. Ha pedig kiszúrom....hát,lehet hogy arcoskodásnak tűnik,de az a másik számára majdnek egyenlő a biztos halállal.Persze ez nem nagy kunszt,vadászgéppel lenyomni a bombázót,de ez fordítva nem mindig sikerül nekik.Főleg Oilfields-en,ahol a földhöz tapadva az olajtartályok és kémények között manőverezve le lehet rázni,jobb esetben öngyilkosságba kényszeríteni az üldöző vadászt. Vagy akár a kubra dam-on, ahol a gátlyukon átrepülve az üldöző 10-ből 9-szer fennakad a lyukon,és ott már nincs idő felhúzni a gépet ;] És itt a domborzat is lehetőséget ad eliszkolni.
Épp ma egy birka egyfolytában kickeltetni akart,mert zokon vette,hogy USA oldalon egyfolytában feltelepedett Mobil-antiair-el a bázisuk előtt lévő domb tetejére,és folyton kilőttem.Persze basecamp címszóval az egész játék alatt indította a szavazást :P Azt hitte,majd megvárom míg lelő ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1176) -oli- válasza mcwolf79 (#1175) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nekem most kicsit elég volt a repülésből, túl sok TK jött be szerencsétlen helyzetekből :O + Amikor elmegyek a bázis felett, a gép helyén már három pontot látok, ugrok is ki a fenébe(vagy ha lelőnek, megyek máshova), 'öreg' vagyok én már veszekedni a kis köcsögökkel...

Most SF-re vagyok rákattanva, főleg az éjszakai pályákra - állati hangulatosak :DD Sötétben lopózva késelni - fincsi ;] :D

SF gondom még mindig van, szerintem már írtam: helikopterben, kizárólag pilótaként akad a kép. Most valamitől 'javult', 3 mp folymatos, 3 mp akadás...Csak SF alatt, és kizárólag pilótaként, ha lövész vagyok semmi gáz...Nem értem miért lehet, a régi X800GTO-val is ugyanez volt :W :F

(#1177) DNS_65 válasza -oli- (#1176) üzenetére


DNS_65
senior tag

Igen, a repülőnél nagyon vigyázni kell ha bombázol, mert figyeled ugye a kis háromszöget (ellenséges célpont) és ha több is van belőle egy zászlónál akkor most válogasd ki 1-2 mp alatt hogy ki kivel van, mert lehet hogy csapattársak is vannak ugyanazon a helyen.
A bomba meg nem válogat. ;]
Örülsz magadnak h sz*arrázúztál 1 tankot meg 1 apc-t aztán meg kapod a TK-s büntit :O

Az SF-nél én azt vettem észre, hogy nem olyan gördülékeny a játék mint az alap BF. Nemtom miért lehet ez, nekem is be-beakad néha, pedig 100 fps-em van, szal tuti nem a gépem bénázik. Lehet h szarul van megírva :U

(#1178) Allien válasza -oli- (#1176) üzenetére


Allien
veterán

Az SF-ben nálam is CSAK úgy szaggatott. Bár, simán vezetthető maradt, annyira, hogy bizonyos esetekben max 1x-2x gyilkolásztak le. Főleg, ha jó másodpilótám volt, mert ugye, én (majdnem) rendes csávó vagyok, és pl nem csak a saját skillemet javítgattam, hanem volt olyan is, hogy kb 2 méterre leraktam a snipa mellett a helit, had ismerkedjenek egymással.:DDD A Surge pálya oroszok oldalán szinte legyőzhetettlen a heli, mert az esetek 99%-ban náluk van a mobil AA. A pálya közepén van egy híd, attól jobbra szokott a rebellis csapat egy jelentős része összejönni, a dombtetőn hasalva (legalábbis régen így volt). Én meg oldalról átrepültem felettük. Megsorozván őket, meg persze, elvileg ilyenkor a másodpilóta is tud aratni.;) Fordulás sérüléstől függően, és újra rárepülés. Ha kevés rakettás van, akkor mehetünk közelebb. Ha feléig leamortizáltak, irány haza. Kb. ennyi volt. Másik oldal sokkal gázosabb. Bár, medicként ugyan itt is jól el lehet ügyeskedni, mert ugye, el lehet bújni a heli elől is, majd gyorsan megsegíteni a környék bajbajutott emberkéit. Mass Destruction pálya már nem ennyire jó, túl sok a természetes akadály, és a fixen telepített légvédelem.:B Heli szempontjából a többi felejtős, bár, az The Iron Gator (anyahajó) még néha elég brutális tud lenni (helizés szempontjából). :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1179) Allien válasza DNS_65 (#1177) üzenetére


Allien
veterán

A klántársak tudnának mesélni, amikor pl én mentem a bombázóval, főleg másodpilótaként! Annyi TK-t életemben nem csináltam, mint amikor az oilfilden repkedtem. Pedig extraügyessen használtam (magamhoz képest) a másodpilóta bombáját! Volt, hogy be sem fogta még, szinte csak egy pillanatra látszódott az ellen, a bombám már ott volt. Meg mondjuk 5 csapattárs is, de ellenség egyse!;) Ja, izé, bocsika. Olyan -8, volt, hogy -15 ről kellett felküzdenem magamat. Inkább mentem helizni, azzal nem voltak ilyen gondjaim.:B :W

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1180) RapUGround


RapUGround
tag

Tiszta problémába vagyok a bombázással. Bombázóval néha sikerul a bang. De vadászrepcsivel egyáltalán nem. Valaki tud valamit tanácsolni? Vagy csak légicsatázok vagy inkább maradok Armornál.

(#1181) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Bakker :Y Wake-en 17 ponttal aranycsillagos lettem :Y Kb. 8 perces menet volt.Képet sajnos nem csináltam.
A bombázást pedig szerintem mindenki gyakorolja(vadászgéppel), rá lehet érezni a dologra.Próbáld zuhanóban,mert akkor a 2 bomba majdnek egymás mellé esik,és így akár egy tankot is ki lehet ütni :W

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1182) RapUGround válasza mcwolf79 (#1181) üzenetére


RapUGround
tag

Ok köszönöm a tánácsot akkor a régimódi zuhanóbombázó módszer kell. De más BF2-ben, én repülő szimulátorban tanultam meg repülni vadászni bombázni, de ott a bombázás egyszerűbb volt.

Amúgymeg a bómbázóval azért könnyű bombázni, mert úgynevezett szárnyas bombákat dob ki amit a vadászrepülő nem.

[Szerkesztve]

(#1183) DNS_65 válasza Allien (#1179) üzenetére


DNS_65
senior tag

Tudom mire gondolsz.
A bombázó másodpilótájának lenni kész rémálom (mivel nagyon ritka a jó pilota).
Rátartod a célkeresztet az utra, rengeteg idő mire befog egy célt, és ha a repülö nem lassít, tehát normál sebességgel repül (főleg ha még fordul is közben) lehetetlen eltalálni az ellent :((
Arról nem beszélve, hogy fordulóban, plusz ha kicsit is tulhaladtatok a célon a rakéta össze-
vissza repked, csak oda nem ahova kéne.
Igy aztán jönnek a ''jó'' TK-k :(
Bár egyszer-kétszer volt szerencsém beülni Top Gun pilóta mellé, hát azt sem hittem el repkedtünk hosszu percekig, srác küldte a vadászokat lefele bombázoval rendesen, olyan
dugóhuzokat csinált hogy el sem hittem hogy kijövünk belőle. Mikor hallotta hogy befogtam a célt, lelassított, ráfordult, faxán összedolgoztunk, és másodpilótaként(semmi mást nem csináltam egész mapon-jó néha relaxálni kicsit :) ) benne voltam Kubra Dam-on a Top 6-7 ben 40-es szerveren. Jól nyomta a srác, leginkább az lepett meg, hogy még nálam is jobban :B :D
szal azért van aki nagyon tud :R

(#1184) Allien válasza RapUGround (#1182) üzenetére


Allien
veterán

mcwolf79 jól mondja. Az egyik tuti megoldás a hullám mozgás. Fel, hehe le (ja ez pom-pom).:B Tehát felrepülsz a magasba, figyeled a kis térképet, vagy kirakod a nagyot magad elé, és figyeled a jelöléseket (én pl lövés elött jelölök, de ha mondjuk páncélos, akkor csak jelölök, mint snipa, vagy gyalogbéka). Aztán cuhanóbombázás. Elötte agár géppityuból rá is nyomhatsz, kiold, és felhúz. Ráadásul, nem is kell a földig lemenned, mert ugye ilyenkor a célra tart a bomba!:DDD Ha viztszintessen repülsz, akkor hamarabb old ki, mint eddig. Akár a kioldás pillanatába váltsál külső nézetbe, és nézd meg, hova csapósik, majd ebből kb. ki lehet okoskodni, persze, ha emléxel a magasságra, és a sebességre, bár szvsz, a sebesség nem annyira számít. Legalábbis, azzal ilyenkor nem játszadozok, mert azért sok pályán van fix telepitésü, és bizony ha bombázás közben befognak, már az ember nem szereti otthagyni a prédát, főleg azért nem, mert ha meg kell halni, akkor legalább hátha viszünk is másokat magunkal.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1185) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

nálam meg egy problem van!!!

olyan x@r a netem mint az atom!!! :O :O :O :W :W

SZO szerint megszakad percenként!!!
ugy hogy igy nem értelmes game-ni,mert megyek 2m-t és kiirja qurv@ nagy betűkkel hogy(THERE IS PROBLEM WITH YOUR CONNECTION)!!mondom anyádat!!!
igy hát csak este tudok rendesen game-ni! :W :W :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1186) -oli- válasza mcwolf79 (#1181) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nekem is volt egy egész jó köröm: [link] ;] :DD Mára le is pihenek... :D

(#1187) kBagyula válasza -oli- (#1186) üzenetére


kBagyula
senior tag

Grat!
Nekem is meglett az expert antitank badge, tegnap előtt.

(#1188) -oli- válasza kBagyula (#1187) üzenetére


-oli-
aktív tag

Néha azért nagyon össze tud jönni, néha meg megfeszülök se megy... :F

Grat neked is! Az Anti-Tank nekem nagyon sokára lesz meg, nem a kedvencem :D

[Szerkesztve]

(#1189) kBagyula válasza -oli- (#1188) üzenetére


kBagyula
senior tag

Az AT nagy királyság, ált. vele vagy medikkel nyomulok. Ami érdekes, az az, hogy 47 kill-re adta meg a badgét, nem 40-re. :F Mindenesetre volt még vagy 80 ticket hátra és nem különösebben aggódtam miatta.

(#1190) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na,kedves csapattársam jól alámtett.
Dragon-on frankón elloptam az F35-öt az anyahajóról,királyul vadászgattam a Cobrákat és a másik F35-öt.Na mondom érik az új streak,már 33-nál voltam nuku halálozás,erre az idióta csapattársam belémjött a j10-el :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1191) DNS_65 válasza kBagyula (#1189) üzenetére


DNS_65
senior tag

Csak nem visszahúzott a szived a ''szutyok'' BF2-höz a ''király'' 2142 után? :P :)
Az AT tényleg naon faja, pláne a DAO-12-vel lehet közelről szétkeregetni a zászlófoglalókat eredményesen. Plusz a páncélozott jármüvek sem jelentenek gondot, hacsak nem éppen elélépsz egy sikátorból :) A könnyü jármüvekről nem is szólva 1 lövés és hello.

(#1192) kBagyula válasza DNS_65 (#1191) üzenetére


kBagyula
senior tag

Beosztom: Hétfő BF2, Kedd 2142, Szerda SF, és így forog körbe a héten. Csütörtökön megint 2142-zöm kivételesen, mert meghítak Doctors-ék egy barátságos klán meccsre a GBC ellen. :DDD :DDD
Majd meg lássuk. 2142 után a BF2 isteni. Olyanokat hentelek benne mint atom, néha csak nézek, hogy ''miva'?'' ;]

A legjobb az amikor BF2-ben leugrom a tetőről, és a space-t nyomkodom... :D (ugyanis az ejtőernyő és az ugrás a 2142-ben ugyanaz a gomb, csak kétszer kell meg nyomni zuhanás közben) :DDD Persze, hogy kinyúvadok! :DDD

[Szerkesztve]

(#1193) kBagyula válasza mcwolf79 (#1190) üzenetére


kBagyula
senior tag

Gondolom nézett, hogy mi ez a TK punish. ;] :DDD

(#1194) babar20


babar20
csendes tag

No Comment!!!!!!
[link] :Y :C :DD

(#1195) kBagyula válasza babar20 (#1194) üzenetére


kBagyula
senior tag

Emmá régi ügy, el is felejtettem.

(#1196) -oli- válasza mcwolf79 (#1190) üzenetére


-oli-
aktív tag

Már megint ez a lopkodás...Ha ellopják valamelyik helit vagy repcsit és nem vezetünk száz ponttal, akkor már lépek is, elegem van a lúzerekből...Ha mégis maradok, akkor minden erőmet a lopkodó ellen fordítom, beírok a csapatnak, stb ;] ;]

Egyik este ezzel a sráccal játszottam: [link] Pontosabban ellene sajnos :D A Mass Destruction-on úgy beszorítottak, hogy inkább otthagytam a szervert :O

(#1197) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem büntettem meg,nem szándékos volt,csak azért bosszantott :((( Én is utálom,amikor teljesen akaratlanul valahogy TK-zok,és a sok buzi mgbüntet :(( Kedvencem,mikor zászlónkat foglalják,bombázóban ülök,de nem tudok bombázni,mert 1-2 csapattársam ott lézeng,nekem meg nem hiányzik a TK.Bár igaz,néha a végső győzelemért néha áldozatot kell hozni :O Én is csak akkor büntetek,ha valaki direkt TK-zik. Velem is előfordult,hogy repülés közben forduláskor későn veszek észre valamit,és bumm... Bár a sok paraszt ilyenkor szokott punisholni :((( Holott nem szándékos volt :(
A lopkodásról meg csak annyit,hogyha az ellenfél parlagon hagyja a repcsiket,és nem repül senki,akkor sima-liba,hogy elviszem.Az F-35-öt amúgy is jobban szeretem a j-10-nél.
Na jó,én sem vagyok szent,néha kihasználom a 2 GB előnyeit,és még azelőtt ellopom az ellen bombázóját,mielőtt bárki az ellenféltől spawnolhatna ;] De ez tényleg ritka :B Meg főleg ha felbosszantanak,mint tegnap is dragon-on. Ellen tankkal + APC-vel beáll a repterem közepére,nem támadja a zászlót,csak gyilkolja az újjászületőket :((( Meg persze javítják egymást+ supplies. Szal ha az ellen nem 100%-osan korrekt,akkor én sem leszek az ;]
Komolyan,1 év alatt nem akartak annyiszor kirúgatni,mint az elmúlt 2 hétben. Valaki írta régebben,hogy ha a helyieket (adminok) gyilkolászta,secperc kirúgták. Zataron engem is folyamatosan kickelni akartak,mert folyton levadásztam az ellenséges repcsiket.JA ÉS A LÉNYEG: :Y Mert (Uram bocsá) nem álltam le az üldözésével és a bázisára menet lőttem le,mikor ment volna javítani :P Nem tudom,ezek az óvodában élnek,és azt gondolják,hogy a reptér a ''ház'',és ott nem ér lőni :F El vannak varázsolva :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1198) -oli- válasza mcwolf79 (#1197) üzenetére


-oli-
aktív tag

Na ja, ha senki nem megy a repcsivel és úgy lopják el, akkor már lépek is le(vagy átállok, míg nem késő :D), lúzer csapatnál nem szeretek lenni :D

A spawnkillereket és én is rühellem, ha nem rúgják ki őket(mert az egyén éppen klántag és vele sokkal elnézőbbek), azonnal disconnect, azt' játszatok anyátokkal ;]

(#1199) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Még egy question:
Van most egy kis képzavar:vki azt írta régebben,hogy csak a befejezett kört pontjait számolja a BFHQ. Ez ugye nem igaz? Mármint ha én a kör közepén kilépek,akkor az addig szerzett pontjaim érvényesek ugye :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1200) DNS_65 válasza mcwolf79 (#1199) üzenetére


DNS_65
senior tag

Nem muszáj megvárnod a kör végét, az addig megszerzett pontjaid megmaradnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.