Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) sealandfirst


sealandfirst
junior tag

Üdv

Belépő kérdés (ki a célközönsége, kinek teszem fel a főkérdést)
Twitter felhasználó és bf1 gamer vagy, együtt, egy időben, mostanában?

Akik kiszóródtak, így jártak.

Akik még olvassák:
Hogyan tettél szert erre a két dög tagra?
-Best Community in the World
-I Was There

Követsz random/ismert bf1 mániákusokat, akik időnként meghirdetnek ilyen dog tag osztogatási akciókat?
lájkolsz, meg újra osztod őket?

valakinek bejött ez valaha? vagy kamu

(#36302) #19784448 válasza sealandfirst (#36301) üzenetére


#19784448
törölt tag

Leroy18? :D

(#36303) sealandfirst


sealandfirst
junior tag

Battlefield Veteran dog tag megszerzése,
na erre is kíváncsi lennék, hogy kritériumok alapján számol az algoritmus az odaítéléskor.

Milyen bf játékokkal játszottam, az őskorban? A dobozos változatokat még most is őrzöm az utókor számára, nem dobok ki semmit.
-bf1942
-Battlefield Vietnam
-Battlefield 2

Egye fene, pár napja beruháztam egy origin access havi dijas előfizetésre, 4 euró.
leszedtem, 3 játékot, életemben most játszottam velük először:

-bf3
-bf4
-bf hardline

Nem az én világom, egyik se. Nem tudnék rajongani értük, nekem történelmi fegyverek/környezet kell, leszűrtem a tapasztalatokat.

Viszont, a lényeg, nem lettem Veterán :)

(#36304) sealandfirst válasza #19784448 (#36302) üzenetére


sealandfirst
junior tag

Nem értem, bocs.


(#36305) zzola válasza #19784448 (#36302) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#36306) sealandfirst válasza zzola (#36305) üzenetére


sealandfirst
junior tag

Érdekes, mennyire kicsinyesek voltak az ász pilóták
mi volt az első gondolatuk a lelőtt ellenséges pilóta után...

hol zuhant le? saját vagy ellenséges földön...

emlék utána, tanúk? valami kézzel fogható, rögtön felkeresték a roncsot

[ Szerkesztve ]

(#36307) Gyula84 válasza #19784448 (#36302) üzenetére


Gyula84
veterán

mégis ki lenne :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#36308) Gery9112 válasza sealandfirst (#36303) üzenetére


Gery9112
őstag

A BF 3-4-ben is vannak történelmi fegyverek, játssz velük 100 évvel később.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#36309) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Kár hogy az Operations végén nincsen pályáról való szavazás, mint a Conquest módban :( Az szintén remek, hogy némelyik szerver csak az alapjáték pályáival rendelkezik. Ez így elég rossz megoldás és sajnos esélytelen összegyűlni egy Red Tide vagy Gallipoli hadjáratra :(

Úgy tűnik kicsit halott a játék.

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#36310) voodoo98 válasza zegi_norbi (#36309) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Operation kampányt érdemes tolni. Ott mindig van jó pár szerver. Hétköznap reggel/délelőtt is találni.
Bár tény, hogy lehet pár nap után unalmas.
(most pl.: nincs is kampány, tegnap véget ért)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#36311) voodoo98 válasza voodoo98 (#36300) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Tegnap toltam egy 64-es CQ-t Passchendaele-n és megszűntek a stutterek. Nem tudom, hogy köszönhető-e ennek a módszernek, de tükörsima volt. Emlékszem még az update után is kipróbáltam, akkor akadtak még fps lag-ok.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#36312) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nem tudom eldönteni melyik a mocsadékabb map operation támadoba 1. Galicia 2. Verdun Heights ? :D Lagalább a rögzített mortarra ne lehetne rálátni a baloldali dombokról igy is egy szenvedés Verdun

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#36313) voodoo98 válasza @rglaaf (#36312) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Galícia egyértelműen. Én mindig úgy játszok, hogy Galícia védő és utána egyből Verdun támadó. Persze a Verdun is inkább a védőknek kedvez, de akkor is. Elég jó támadni rajta, főleg ha van egy jó csapat. (mondjuk ez mindegyik op-ra igaz :D )

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#36314) zegi_norbi válasza voodoo98 (#36310) üzenetére


zegi_norbi
tag

A mostanit toltam is, mikor lehetett, remélem jön egy újabb is hamarosan. Csak jó lenne, ha minden pálya bent lenne a rotációban és nem lenne külön szerver mondjuk csak Gallipolinak. Ehhez még hozzáraknának egy hadjárat választós opciót a kör végén és szuper is lenne.

Most szereztem be a premium pass-t és jó lenne a dlc pályákon is játszani. A kövi BF meg úgyis ősszel jön, addig legalább még életben maradhatna ez a rész basszus :D

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#36315) omfgk válasza @rglaaf (#36312) üzenetére


omfgk
addikt

Verdunon csak a legutolsó szektor az ami nagyon kedvez a védőknek.
Ott ha a védők nem teljesen fogalmatlanok, akkor már egy különösen jó támadó csapatnak sincsen esélye elfoglalni a szektort.

Mondjuk mostanában 2 olyan meccsem is volt ott amikor már az első szektort sem sikerült elfoglalnia a támadóknak. Mind a 3 battalion lepörgött ott.

Mondanom sem kell ,hogy füstöt senki nem használt.... De legalább volt vagy 15 scout.:D

(#36316) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

100 heal-elés kell.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#36317) Lavar


Lavar
aktív tag

Egész nap alig akart szervert találni, folyton üresre dobott be, a keresőn se volt semmi, most végre bejutok, már majdnem vége, erre felélesztenek, úgy rángatózik a karakter, mint még soha, megölnek. Feléleszt még egyszer, fehérré változott a képernyő és lefagyott a játék, ctrlaltdel-re reagált csak... Ilyen se volt még.

(#36318) voodoo98 válasza Lavar (#36317) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Server browsert erdemes hasznalni.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#36319) Lavar válasza voodoo98 (#36318) üzenetére


Lavar
aktív tag

A kereső alatt azt értettem.

(#36320) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

El sem hiszem, hogy sikerült 64-en összejönni a Red Tide hadjáratra. Végre :)

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#36321) zzola


zzola
félisten

Kis nosztalgia: jackfrags
:))

(#36322) voodoo98 válasza Lavar (#36319) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ok. Félreértettem.
Ez fura, mert nekem mindig talál szerót, de rászoktam a full-okra is keresni és várok kicsit.

A rángatózás nekem is meg van. Zavaró és fura, hogy 1,5 év alatt nem tudták kijavítani. Sőt nekem mostanában többször van, mint kezdetekkor. :)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#36323) Pintim....


Pintim....
tag

milyen rankomnak kell lennie hogy hasznalhassam a Hellriegel 1915 ?

(#36324) @rglaaf válasza Pintim.... (#36323) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem unlockolni kell? Nincs rankhoz kötve ha jol emlékszem

PSN:BiZzare_0 ️

(#36325) RetroJack válasza Pintim.... (#36323) üzenetére


RetroJack
tag

Assault rank 10.

(#36326) @rglaaf válasza RetroJack (#36325) üzenetére


@rglaaf
veterán

Igaz...

PSN:BiZzare_0 ️

(#36327) koti199204


koti199204
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem volna hogy letöltött a BF valami új frissítést és sokkal kevesebb FPS van a játékban mint előtte. Ti vettetek ilyet észre mostanában?
:R

(#36328) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield V teljes leleplezés május 23-án, magyar idő szerint 23:00-kor.

[link]

Akiket érint:

Battlefield V topik

Live-Die-Respawn

(#36329) Dtomka válasza oriic (#36328) üzenetére


Dtomka
veterán

Bakker gyorsabb voltál :D

(#36330) giornalista válasza oriic (#36328) üzenetére


giornalista
senior tag

10-kor, nem 11-kor. le ne késsen róla senki :)

(#36331) oriic válasza giornalista (#36330) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valóban, elnéztem kicsit a nagy sietségben. :(

Live-Die-Respawn

(#36332) Pintim.... válasza oriic (#36328) üzenetére


Pintim....
tag

Ugy elorendelem mint az allat!

(#36333) Laraxior válasza Pintim.... (#36332) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, nekem is ez volt a BF1-el. Korai hozzáférés, Premium, tudja a tököm mi. Kétszer annyiba volt, mint a normál ára.
Még a lvl100-at sem értem el.
Nem vagyok hajlandó negyed órákat várni amíg lespawnol egy konzervdoboz. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36334) zzola válasza Laraxior (#36333) üzenetére


zzola
félisten

Nem voltál elég kitartó! Most már lvl140-ig is felmehetsz! :DDD :))

(#36335) Dtomka válasza Laraxior (#36333) üzenetére


Dtomka
veterán

Ha respawn time 50% -os szerverre mentél volna akkor elég sűrűn tudtál volna konzervdobozhoz jutni :)
Infranty -t ezek szerint nem szereted... Pedig milyen jók azok a pályák ahol nincsenek járművek pl: BF3-4 Metro\BF1 FORT VAUX.

(#36336) Laraxior válasza Dtomka (#36335) üzenetére


Laraxior
titán

Az elején nem voltak ilyen custom szerverek. Arra is várni kellett. Mondjuk azokat még éppen megvártam, de hogy bogarásszam, hogy ugyan melyik szerver használható... :W
Nem szeretem az Infantry-t, mert általában munka után jut időm valamennyi, fáradtan pedig nem igazán ugyanannyi a reakcióidőm, mint a semmittevő kölyköknek. Így legalább a tank megvédett.
Metró jó volt, azzal sokat toltam, itt Amienst, de azért egy mapba bele lehet unni.

(#36334) zzola: Láttam, még BF4-ben sem értem el a lvl140-et. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36337) EczkE válasza zzola (#36334) üzenetére


EczkE
addikt

150-ig. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#36338) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

"The Room" dog tag leírása.
(felvettem az összefoglalóba is)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#36339) Dtomka válasza Laraxior (#36336) üzenetére


Dtomka
veterán

Egy ideje vannak már, a legjobbak az ENAW szerverei 200% dmg 50% respawn. Ha van kedved próbáld ki. A beállítások miatt elég gyorsan lehet tankhoz jutni, és ha valaki ésszel\taktikával játszik akkor jó statot lehet produkálni.

(#36340) gergo5991


gergo5991
őstag

szeretném megkérdezni ti megvettétek a bf1-et vagy origin access-on keresztül játszátok? esetleg nem tudjáok a bf v is benne lessz az origin access ban ingyen?

(#36341) Gery9112 válasza gergo5991 (#36340) üzenetére


Gery9112
őstag

Ingyen sose lesz, hiszen az Origin Access-ért fizetsz. Valószínű kb. 1 évvel a megjelenés után bekerül, ahogy az a Bf1 esetében is történt. A kérdés, hogy vársz-e addig vele.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#36342) Laraxior válasza Gery9112 (#36341) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem úgy rémlik, hogy megjelenéskor is benne volt az Accessben, voltunk itt elég sokan akik előfizettek rá, mert járt mellé valami kedvezmény is, ha Access-el veszed, és hamarabb is hozzáférhetsz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36343) zzola válasza Laraxior (#36342) üzenetére


zzola
félisten

Nem volt benne. Megjelenés után 1 évvel került be kb...
Tavaly júliusban került bele.

[ Szerkesztve ]

(#36344) #19784448 válasza sealandfirst (#36304) üzenetére


#19784448
törölt tag

Szerintem érted :D Minek kellett új reg úgyis mindenki vágja :D

[ Szerkesztve ]

(#36345) Gery9112 válasza Laraxior (#36342) üzenetére


Gery9112
őstag

Előttem már válaszoltak rá. Ettől függetlenül amúgy nem elképzelhetetlen, amit mondasz. A Microsoft is pl. a Game Pass keretein belül adta a Sea of Thieves-t, így elérhető volt már a megjelenés napján. Az EA is meglépheti ugyanezt. (bár személy szerint kétlem).

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#36346) Laraxior válasza zzola (#36343) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor csak a kedvezmény miatt vettem Accesst. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36347) Snooker válasza Laraxior (#36346) üzenetére


Snooker
senior tag

Acces előfizetéssel lehetett kipróbálni a tíz órás trialt

(#36348) PETEE78


PETEE78
senior tag

szoros volt na :D

You are being revived

(#36349) sealandfirst


sealandfirst
junior tag

Battlefield 1 veterán dog tag megszerzése

Felkerestem az illetékest ez ügyben, legalábbis akit annak hittem. EA live support, chat partner, a neve

Shafiq A.
EA Help

A nyelvi nehézségek után, kézzel lábbal mutogattam már a végén, a biztonsági kérdésre adott választ csak megtaláltam...

Büszke tulajdonosa lettem

Battlefield 1 veterán CTE dog tag...

minden rekordot átnézett 10 perc alatt az ügyfélszolgálatos

win-win. mindenki jól járt, jó vélemény írtam a munkájáról

(#36350) sealandfirst


sealandfirst
junior tag

PDP bf1 kontroller

Amazon.de rendelés volt, a lassú változat, amivel semmi online csomagkövetési lehetőség nem jár.
Magyar vidékre a megérkezése, egy hét, munkanapban számítva
Magyar postás nem csenget a csomaggal, meg se próbálja. Csak bedob egy értesítőt helyette
Fél óra sorban állás a postán, csúcsidődben

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.