Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Snooker #34315 üzenetére

    Szerintem azért van ennyi tökölés ezekkel, mert most tesztelik ki ezeket a játékmódokat, hogy a következő BF-ben annyira tökéletes legyen a koncepció amennyire lehet.

    Nekem az a megérzésem, hogy mind ez a vizi csata pálya, mind a következő légi csata pálya, csak előkészít és kipróbálja ezt... a BF1 átalakult picit a következő játék próbaterepévé. :)

    Főleg ha tényleg bejön a II. vh. akkor oda pont kelleni fog ez, hisz ott voltak jó kis tengeri meg légi csaták, amiket bele kell és érdemes tenni a játékba. De előtte piciben ki kell próbálni hogy működik, mikre kell figyelni, hogyan érdemes a pályákat tervezi.
    Szerintem ami most van nem volt előre ennyire megtervezve így ebben a formában, hanem a fentiek miatt jött így darabokban meg új ötleteket bevezetve, kicsit improvizálva is nyilván (most még).

    Szóval annyira nem meglepő, ha hiszek a megérzésembe.

    Viszont ez egy elég komplex következő BF-et vetít előre, sok járműves pályával újra.
    Nyilván a tankcsata meg a inf adott... az már számos korábbi játékban meg van csinálva jól és van tapasztalat. :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés