Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) martin0297 válasza Gery9112 (#31050) üzenetére


martin0297
tag

Elsősorban tényleg ezt a szoftveres problémát kéne megtalálnom, de fogalmam sincs mi lehet az.
Egyedül csak ez a game booster üt ki valami olyat a rampucoláskor, ami játék közben hozzájárul a cpu limithez..

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#31052) SipiBcs válasza martin0297 (#31048) üzenetére


SipiBcs
őstag

3770k@4.0GHz + msi 1060 alapon, win10 64bit és semmi gondom. A legutóbbi lagfesztnél volt egyedül problémám.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#31053) sixpak válasza SipiBcs (#31052) üzenetére


sixpak
nagyúr

4690k (i5!!!!!!! :D ), 1070, nekem sincs, ha gáz van, az csak szerveroldali b@szakodás miatt van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31054) edari válasza martin0297 (#31048) üzenetére


edari
őstag

Igen elég egy sima i7 is a 4. genből.

(#31055) duronx válasza martin0297 (#31048) üzenetére


duronx
senior tag

Hali!

Én nemrég váltottam i5 4590-ről => i7 4770-re és sokkal jobban megy a BF1 nálam. Ja és 1060-al használom. Én az i7 4770 vagy 4790-et tudnám ajánlani aprón van belelő pár.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#31056) FollowTheORI válasza martin0297 (#31039) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az NV-nél kell ezzel kopogtatni, mert ők kezelik túl agresszívan a procit.
Szvsz már korábban is írtam, hogy valami proci trükközés van/lehet a driverben, és ez a gpu driver és a játék versenyét okozza számos esetben a CPU szabad erőforrásaiért.
Nekem ez a tippem arra miért dadog le néha a rendszer még a legerősebb procik mellett is.
Elvileg a GPU limitálása segítene ezen, de akkor meg szerintem néha szinkronizációs hibák miatt van akadásnak tűnő glitch.
Valamiért ez Pascalnál hatványozottabban jelentkezik, mert 900as kártyákkal pl nem nagyon látok ilyen panaszokat, nálam sincs.

AMD meg azért nincs, mert ők nem szipkázzák el a CPU erőforrásait mindenféle trükközésekhez, tud amit tud a vas alapból a szabvány kóddal, oszt kész. Cserébe picit lassabb meg kevésbé hatékony.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31057) warcat


warcat
veterán

Originen le akciós a Battlefield™ 1 Revolution kiadás, 39.99€
Amcsiknál a pletykák szerint -50%, és 29.99$

EA: It's in the crate!

(#31058) Csaber válasza warcat (#31057) üzenetére


Csaber
senior tag

Ezért pénzt adni a jelenlegi állapotban???most jöttem le az egyik szerverről mert úgy gondolta túl nagy a tempó ideje kb mint elnyújtani a háromszorosára egy ugrás 3 -4 ms egy gáz gránátba majdnem belehaltál mire felvetted a gázmaszkot...

[ Szerkesztve ]

(#31059) sixpak válasza Csaber (#31058) üzenetére


sixpak
nagyúr

Slomo? Nekem is előjött pár napja.
Amúgy ma nekem megint volt lag, nem annyira durva, mint a múltkori, de rángatott a repcsi rendesen.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31060) eugabesz válasza warcat (#31057) üzenetére


eugabesz
őstag

Drága. ;) Forintban talán még elmenne...kb. annyit ér...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31061) prokxy


prokxy
veterán

Most jöhet vmi pozitív is a játékról, csak hogy a fing sunyi rendben legyen :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31062) Csaber válasza sixpak (#31059) üzenetére


Csaber
senior tag

Repülni ilyen körülmények között ááá ahogy láttam mindenki leesett :DDD komolyan egy dohányos simán elszívott egy cigit mire " elsprintelt " száz méterrel odébb ..

(#31063) FollowTheORI válasza prokxy (#31061) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még mindig ez a legjobb multis lövölde... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31064) martin0297 válasza FollowTheORI (#31056) üzenetére


martin0297
tag

Valóban ezért vettem NV-t,mert hatékonyabbnak tűnik az 1060 mint maga a 480/580.. nem szerettem volna nagyobb tápot venni, ez a 600as gold táp szuper ennek a konfignak bőven, OC-t is bírja. Másik ok az, hogy irreálisan drága mind használtan/mind újan az amd a bányászőrület miatt.
Ezt a G1 Gaming 6gb-s szépséget pedig kerek 75 ezerért vettem, 2 hónapos kártyaként, bitang üzlet.

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#31065) Aventador91 válasza prokxy (#31061) üzenetére


Aventador91
őstag

beépített slow motion effect, a patch előtt a régi időket idéző kb. 5fps játékmód (lag, rángatás).
át tudsz állni abba a csapatba ahol így is 10-el többen vannak, így biztos nyersz. hardcore szerver effekt sima publikon, messziről nem látod hogy veled vagy ellened van. stb stb. kell ennél több? ;]

(#31066) prokxy válasza Aventador91 (#31065) üzenetére


prokxy
veterán

ORI nyert P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31067) sixpak válasza Csaber (#31062) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem azért ment, igaz csak egyet játszottam, elég volt ennyi... :D

Ja, most nem slow motion volt, csak sima, mondhatnám a megszokott lag.

Valóban messze ez a legjobb multis shooter, még így is, hogy egyre fosabb lesz, ahogy múlik az idő.
Ha épp minden rendben van és kevés a balfasz (értsd: mindenki tudja a dolgát), akkor olyan csaták alakulnak ki, hogy még így, egy év után is leesik az állam.
Csak ne piszkálnák állandóan ezek a töketlenek, az elején milyen frankón ment minden.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31068) FollowTheORI válasza martin0297 (#31064) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még amit megnézhetsz, ha friss telepítésekkel is tényleg gáz, hogy nem e valami be van kapcsolva windowsban, pl dvr fögzítés, vagy GFE-ben valami streaming.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31069) warcat


warcat
veterán

The new gun assignments (album)

Megint elgurult a gyógyszer pár feladatnál.

EA: It's in the crate!

(#31070) Gery9112 válasza warcat (#31069) üzenetére


Gery9112
őstag

Szép.....bár a cáros assignmentek után meg se lepődök.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#31071) giornalista válasza warcat (#31069) üzenetére


giornalista
senior tag

kifejezetten könnyűek. jobbak, mint a mostaniak voltak.

(#31072) Németh Péter

Fölraktam egy teljesen új Windows 10 Fall Creators Update telepítést, a legújabb Nvidia drivereket és az összes akadás megszűnt, amit a tavaszi frissítés hozott be. Teljesen sima Amiens azokon a helyeken, ahol eddig akadt. El se hiszem, olyan jól megy! :DD :C

(#31073) zzola válasza Németh Péter (#31072) üzenetére


zzola
félisten

Csak várd meg a következő frissítést.... :DDD

(#31074) zzola válasza zzola (#31073) üzenetére


zzola
félisten

A fax kivan ezzel a buzi játékkal! Ma este 2x is leállt, fél év alatt nem volt nálam összesen ennyi probléma4 WTF????????????

(#31075) FollowTheORI válasza Németh Péter (#31072) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Énis mindjárt kipróbálom hogy szuperál a game, eddig az update nagyon jónak tűnik... mondjuk nekem nem sok gondom volt a BF1-el eddig sem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31076) Madn!ght válasza zzola (#31074) üzenetére


Madn!ght
addikt

Pont a VGA-m topikjában írtam róla, hogy az utóbbi időben lettem arra figyelmes, hogy a leszabályzott fordulatú kártyám felbőg, mellette a hőfok 90 fok körülire kúszik. (pedig a nyári 30+ fokban sem ment ~80 fok fölé). Kilépés, újraindítás, stb. után órákon keresztül megint elfogadható hőfokok vannak.
Van egy sejtés, hogy az NV driverrel nem igazán klappol minden. Most leszedtem a legújabbat, kíváncsi leszek, hogy lesz-e hasonló gond.

Jah, és a te problémáddal is találkoztam, pedig sose volt korábban crash-em. A napokban volt pár "Battlefield 1 működése leállt", meg NV driverrel kapcsolatos hibaüzenetem is, (valami directx-es szöveggel).

Újratelepítettem a directx-et is, most megint jól működik (egy darabig...). ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#31077) Aventador91 válasza Németh Péter (#31072) üzenetére


Aventador91
őstag

újrarakom a windowst hétvégén, kivancsi leszek lesz-e fps növekedés

(#31078) zzola válasza Madn!ght (#31076) üzenetére


zzola
félisten

Nekem csak játék leállás volt, nV driverrel nem volt gondom, a legújabb van fent, a fixit nélkül...

(#31079) prokxy válasza FollowTheORI (#31075) üzenetére


prokxy
veterán

Volt este vmi közös móka? Ma lesz? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31080) Aventador91 válasza prokxy (#31079) üzenetére


Aventador91
őstag

csak én meg zola felböfögtünk egy vaux onlyra. en 2kört voltam csak

(#31081) zzola válasza Aventador91 (#31080) üzenetére


zzola
félisten

A dupla csövű sörétesre gyúrtam...

(#31082) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Volt vki CTE-n tegnap? Én mentem 2 kört! Nem lesz rossz új DLC sem. Mapok és fegyók is elég jók. Persze még alakitanak rajta és textura sem ártana... :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#31083) G33Z@


G33Z@
tag

Nem tudom mi történt a játékkal, de tegnap estére bármelyik szerverre megyek nincs 60fps-em. Most próbáltam ugyanaz. A konfigom az adatlapon, simán közepes beállításokkal. Amikor megvettem tökéletesen ment high beállításokon. Prémiumot is vettem. Most itt tartok. Köszönöm szépen ebből elég volt.

[ Szerkesztve ]

(#31084) zzola válasza G33Z@ (#31083) üzenetére


zzola
félisten

Új VGA driver nem jött közben?

(#31085) G33Z@ válasza zzola (#31084) üzenetére


G33Z@
tag

De igen. AMD kártyám van olvasom, hogy van probléma az NV driverrel, de úgy gondoltam ez rám nem vonatkozik. Esetleg próbáljam meg egy régivel...? Mindjárt tesztelem. Köszi, triviálisnak tűnik, de most pont nem jutott eszembe a driver, mindjárt meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#31086) zzola válasza G33Z@ (#31085) üzenetére


zzola
félisten

Nekem nV van, de nem hozott teljesítmény csökkenést az új driver...csak crashel a játék...

(#31087) FollowTheORI válasza prokxy (#31079) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudok róla, nem úgy láttam hogy tömeges lett volna.
Ma este mozi, és utána részemről picit biztos lesz, de az valszeg csak ilyen 23 körül és után lesz... max egyedül tolom, előbb nem hiszem hazaérünk. :D

Amúgy éjjel kipróbáltam és egy hajszállal mintha tényleg faszább lenne a windows update óta a game is.
Bár ahogy írtam, nekem általánosan is update után valahogy gyorsabbnak tűnik az új windows érzésre is.
Tuti valamit mókoltak a grafikus driver kerül, minden smooth meg snappy a windowsban. :DDD

(#31086) zzola

No én ezért nem frissítgetem már a drivert jóideje, csak ha muszáj... 385.69 bevált, azt hiszem előtte volt hogy a BF1 nyavajgott hogy nem indul ha nem frissítem. :D
Esetleg rakd vissza te is az előzőt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31088) zzola válasza FollowTheORI (#31087) üzenetére


zzola
félisten

Én leszek, találtam egy 2000 tickettes szervert, DLC-s fegyverekre gyúrok!

Joker tegnap szépen lelépett vauxról, prokxy feeling... :C

Lehet inkább újra húzom az egész gépet...

[ Szerkesztve ]

(#31089) prokxy válasza FollowTheORI (#31087) üzenetére


prokxy
veterán

Ma kipróbálom én is, 2 napja nem BF-eztem, jól fog esni este egy kis öldöklés. :)

#31088) zzola: ezt már nem mosom le magamról! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31090) G33Z@ válasza zzola (#31086) üzenetére


G33Z@
tag

Visszaálltam a megelőzőre, ami hellyel-közzel jól működött. DDU törlés volt, sőt töröltem a játék settings mappát-t és újra beállítottam, volt, hogy ez segített. Most nem. Darabos 40-50 fps...
Nekem ehhez nincs türelmem tovább.
Proci 100%-on VGA 80% kihasználtság. Eddig pont fordítva volt. Miajóistenvanmár.

[ Szerkesztve ]

(#31091) blaca83


blaca83
őstag

Nálatok vannak szerverek? Nálam összesen 4-5-öt dob be úgy, hogy minden map és játékmód is engedélyezve van.
Csak az európai szervert állítottam be limitnek.

A "Francia medált" akartam megcsinálni, de semmi szerver. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#31092) zzola válasza prokxy (#31089) üzenetére


zzola
félisten

Hát nem.... ;]

(#31093) Aventador91 válasza zzola (#31088) üzenetére


Aventador91
őstag

fájt a fejem is, kedvem se volt játszani, csak felnéztem

ez kicsit olyan mint a spanom csaja cimu filmben, amikor a srác megd.gja a csaja húgát, es az a magyarazat hogy sötét volt, beb.asztam, azt hittem te vagy ;]

[ Szerkesztve ]

(#31094) adly77


adly77
tag

Kicsit nem voltam...van valami lényeges? Nem tudok ennyit visszaolvasni🙂
Azon túl,hogy “fos game stb van valami?
Este game pl?😉

(#31095) prokxy válasza adly77 (#31094) üzenetére


prokxy
veterán

Game az jó, néha van 1-2 anomális, de ez megszokott! :D

Én leszek.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31096) Aventador91 válasza adly77 (#31094) üzenetére


Aventador91
őstag

nincs uj, csak annyi hogy fos a game ;]

(#31097) adly77 válasza Aventador91 (#31096) üzenetére


adly77
tag

Muhaha😄
Király! Akkor este fosgamelés😎

(#31098) prokxy válasza Aventador91 (#31096) üzenetére


prokxy
veterán

Jajmán, miért fos?

adly77: Neked mi a nicked?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31099) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Kéne valami új jobb logo Prokxy, ez a ROG már uncsi és mások is rohangálnak vele... :P :D
(Meg ne legyünk ASUS k*rvák... ;] )

Nincs valaki grafikus itt? :F

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31100) prokxy válasza FollowTheORI (#31099) üzenetére


prokxy
veterán

Te is admin vagy a platoon-ban, Tiéd a pálya. :)
Lehet vmi más tőle, de vmi ízlésés, ne vmi nagy szőrös muff és társai. :)
A muhahahaha dolog nekem tetszik, csak kérdés, h meg tudjuk-e csinálni vhogy.

Van pár itt, meg nekem pl. a Fagié tetszik, nem tudom, h mit szólna, ha lenyúlnánk tőle! :)

Nekem még ezek tetszenek:
respawn

ptfo

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.