Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1851) malvin1


malvin1
tag

u.i. belenéztem az angolba is, hátha ...
Ott még csak nem is válaszolnak:

az utolsó ilyen kérdés: [Oct 7, 2010 6:50:57 PM]
a delikvens [Jan 19, 2011 4:19:49 AM]-én reklamál:
14 WEEKS and still no reply at all from "support".
és azóta sincs válasz (még a "standard" se)

(#1853) PLaci58 válasza malvin1 (#1850) üzenetére


PLaci58
őstag

Akkor már tudjuk is a választ, hogy mi alapján azonosítja a készüléket. Licence fájl és/vagy device.nng.
Az sem mindegy, hogy milyen állásban van a készülék USB-je, AS vagy Driver üzemmódban.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1854) malvin1 válasza PLaci58 (#1853) üzenetére


malvin1
tag

Az sem mindegy, hogy milyen állásban van a készülék USB-je, AS vagy Driver üzemmódban.

Ha nem tévedek, akkor ezek a kifejezések a "Serial Class" ill. "Mass Storage Class" kifejezések analógiái. (Első esetben az ActiveSync-el lehet kapcsolódni az eszközhöz, a második esetben a PC USB-re kötött diszkként látja a Flash-t és az SD-t).
Természetesen a gép diszkekként látja a Navont.
(Ez a követelmény le is van írva a Naviextrasban).

Azt viszont nem tudom, hogy mi az az nng.
(gondolom, a navigációs program hozza létre, ezért van az is leírva, hogy a Naviextras használata előtt legalább egyszer használni kell a navigátort)
Amúgy a [license] kőnyvtárban két nng van:
device_nng.0 - ez megegyezik azzal, amit a Naviextras annak idején lementett.
device.nng - ez viszont nem.
Ugyanakkor a licenszeket nem piszkáltam.
A flast-t viszont igen. Tudtommal nem a Navigátor kizárólagos "tulajdona".

(#1855) Geza60


Geza60
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy MIO moov 370, amit hardresetleni kellett, mert nem volt usb kapcsolat. A memória teljesen le lett formázva, most visszatettük rá az eredeti fájlokat. Bootnál a miomap elkezd tölteni, majd az utolsó 3-4 kockánál fogja magát és újraindul.
Miomap 2008 van rajta és úgy volt megcsinálva, hogy a windows felület sosem jött be rajta, hanem egyből a miomap indult.

Valakinek valami ötlet? :)

Geza60

(#1856) PLaci58 válasza malvin1 (#1854) üzenetére


PLaci58
őstag

Jól érted a dolgokat, ezekre gondoltam.
AS= Active Sync
Driver= Mass storage
Ha neked 2 db device.nng van, akkor a régit lementette és létrehozott egy újat. Meg lehet próbálni visszaállítani a régit, természetesen előtte elmentve valahova mindkettőt. Ezt a fájlt az első futáskor hozza létre az igo és szokott egyet rakni az SD gyökerébe is.
A naviextrasnál valamikor az elején nem tudták megmondani, hogy milyen USB üzemmód kell. Volt aki ezt mondta, volt aki a másikat :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1857) malvin1 válasza PLaci58 (#1856) üzenetére


malvin1
tag

Hát ha sima file(s)-copy-val (ráadásul olyanokéval amik a backup-ban megtalálhatók) be lehet csapni ezt a védelmi rendszert, akkor ez nem sokat ér.
Pedig be lehet:
a Naviextrassal egy üres pen-drivera restore-oltam az elmentett rendszert.
Utánna simán felismerte mint Navon N-480.

Amúgy egyre kívácsibb vagyok arra, hogy mi lehet ez a device.nng.
Az egész flash-re nem vonatkozhat, hiszen az mégis csak nonszensz, hogy csak a Navigator használhatja a flash-t.
De nem vonatkozhat a teljes Navigator mappára sem:
Elég ha egyszer elcrash-el a Navigator, és máris ot van benne egy crash.txt.
A branding sem tiltott (máris nem az eredeti branding.zip)
És még a képernyő mentéseket is oda teszi a Primo.
(Bár ezeket jó volna átirányítani valahová máshová, de erre még nem találtam példát.)

(#1858) Gyusszi válasza alabama122 (#1821) üzenetére


Gyusszi
csendes tag

Szeva.

Én ilyen kütyükkel foglalkozom.
Meg tudom javitani. Ha érdekel a dolog, keress fel!

a számom:0620 291 54 58

(#1859) PLaci58 válasza malvin1 (#1857) üzenetére


PLaci58
őstag

A device.nng fájl az szerintem nem védelmi rendszer. Azzal azonosítja a készülék típust. Mivel nem kötelező a frissítést egyből a készülékre (PNA) másolnia a naviextrasnak, ezért lehet akár SD-ről is frissíteni. Úgy tudom letölthető PC-re is a frissítés. Nem sokat tudok a frissítés menetéről, de gondolom felhasználja a licence fájlt is. Szerintem abban vannak a jogosultságok, hogy milyen térképekre és egyéb szolgáltatásokra jogosult az a verzió.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1860) malvin1 válasza PLaci58 (#1859) üzenetére


malvin1
tag

Az lehet, hogy a frissítés letölthető PC-re is, de csak akkor, ha van érvényes PNA csatlakoztatva, mert addig egy lépést nem enged tovább (kivéve a restore-t).

És ha az nng nem védelmi eszköz (bár ez nézőpont kérdése, esetemben ugyanis a licensekkel semmi baj nem volt, csak egy nng változott meg - ki tudja miért - és a Naviextras ezért nem hozta létre a kapcsolatot), akkor miért szemeteli tele a Primo (mert gondolom az teszi) az egész rendszert nng-vel?

(#1861) alabama122 válasza Gyusszi (#1858) üzenetére


alabama122
csendes tag

szia!

igazából engem az érdekelne,hogy hogyan lehet megoldani ezt szoftveresen,mert nincs telepítő lemeze sem a gépnek.
pár barátomét már csináltam de ez számomra új hadakozom vele rendesen.
mert ha jóltudom nem minden navi program fut Win-7 alatt,legalábbis én nem tudtam futtatni .

(#1862) malvin1


malvin1
tag

Config: Navon N-480, Primo + GJA .

Üresjáratban "valami" az utolsó képernyő érintés után kb. fél percel lekapcsolja a képernyőt. Ha elindítom a Primot akkor ez a lekapcsolgatás megszűnik. Idáig O.K.

De tettem az SD-re is egy másik Primot, amit a GJA külső programok-ból indítok: a script kilövi a MobileNavigator-t, és elindítja a másikat. És ekkor visszatér a képernyő lekapcsolgatás. De ha ebből a Primobol hasonló módon visszatérek az előzőhöz, akkor ismét nincs képernyő lekapcsolgatás.

Elsőre arra gondoltam, hogy ez a "valami" a MobileNavigator process létét-nemlétét figyeli, ezért a második Primot (bár eredetileg iGO-nak neveztem el) átneveztem MobileNavigatornak. De semmi hatás.
Utólag még az is eszembe jutott, hogy nem is lehet ez az ok, hiszen indítható pl. E-Book reader is az SI-ből. Annak bizonyosan más a neve, de ott se illene lekapcsolgatni a képernyőt.

Na de akkor mitől függ a lekapcsolgatás?
Hogyan tudnám elérni, hogy a második Primonál se kapcsolódjon le a képernyő?

u.i. véleményem szerint ezt maga gps.exe nevű SI interface csinálja, mert amikor hasonló módon Windows-t indítok (de ott a gps.exe-t is kilövöm, mivel nincs rá többé szükség: a Windows-ból nincs visszatérés), szóval akkor nincs "kikapcsolgatás".

(#1863) PLaci58 válasza malvin1 (#1862) üzenetére


PLaci58
őstag

A hiba az on keszulekeben van!
Be van allitva a kepernyo lekapcsolasa 30 sec mulva.
Ezt kapcsold ki a keszulek menujeben.
Az igoban is be lehet allitani, hogy figyelembe vegye vagy sem a keszulek beallitast.
Ezert valtozik masik verzio hasznalatanal. Az egyik figyelembe veszi, a masik allando megvilagitasra van allitva. (bocs ezen a gepen nincs e`kezet)

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1864) malvin1 válasza PLaci58 (#1863) üzenetére


malvin1
tag

Sajnos nem ilyen egyszerű a helyzet.

A készülék alvays on-ra van állítva.
Már az is biztos, hogy a gps.exe csinálja, mert ha kilövöm, akkor megszűnik a kikapcsolgatás. (csak hát akkor nincs GPS-e a Primonak).

Ráadásul a helyzet még az eddig leírtaknál is kacifántosabb:
a második Primonal is egészen addig van kép, amíg bele nem megyek a térképbe.
Attól kezdve kezdődik az állandó kikapcsolgatás.

És az sem teljesen igaz, hogy az elsőbe visszatérve jó:
az első valamiért úgy indul, hogy mindjárt benn vagyok a térképben.
Addig jó, amíg ki nem jövök a főmenű szintre, mert ismét belépve már ez is kikapcsolgat.

A frissen bootolt elsődleges Primoban viszont nincs semmiféle képernyő kikapcs.

(#1865) malvin1


malvin1
tag

Ahogy mondani szokták, a baj nem jár egyedül.

Ez teljesen új jelenség - több mint egy hónapja nyúyom a gépet, és eddig nyoma sem volt.

Szóval, pár napja az explorer egyes mappák tartalmát nem jeleníti meg. Csak szép nagy "fehérség". Mondhatnán, "specifikus", mer ezek a [mobilenavigator] és az SD-n létrehozott [Windows] mappa. "Mondhatnám", de pl. ResidentFlash-ben lévő [Windowst] (és ez az igazi windows!) simán megjeleníti. És persze minden más program (pl. TC is) látja.
Természetesen az explorer úgy van beállítva, hogy mindent mutasson.
És amúgy is, ez a "Windows" nem system, csak mindenféle ősszevadászott utility-t tartalmaz.
Amúgy a nagy fehérség mögött "ott vannak" a filek: ha végighúzom a ceruzát a nagy semmin (mintegy áthelyezve a kiválasztott filet) akkor annak a mozgása fel-fel villanva megjelenik. Aztán megint semmi.

És ehhez járul még egy kellemetlenebb jelenség is, mert "egyszer csak" (nem tudtam rájönni mi a kiváltó oka) a Start/Programs is üressé válik (a mérete akkora, mint ahány linknek kellene benne lenni), és ilzenkor még a masina is lefagy.

(#1866) PLaci58 válasza malvin1 (#1865) üzenetére


PLaci58
őstag

Neked ennyi "windows" mappád van? Nem egészséges!
Ezt a könyvtárnevet ne használd. A wince képes tükrözni magát az ilyen nevű mappába!

Az SD-n bármilyen hiba előfordulhat. Időnként érdemes megformázni.

A kijelzőre visszatérve, navigációs program nélkül nem kapcsolja ki, csak ha fut a navi program. Más alkalmazásoknál?
A gps.exe-t nem illik kilőni :)

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1867) malvin1 válasza PLaci58 (#1866) üzenetére


malvin1
tag

Kezd ez a diskurzus "blog" jelleget ölteni.
Na nem baj, legalább kipanszkodom magam, ha előre nem is jutok.

Az SD formázásától egyenlőre tartózkodnák:
1. nem tudom mivel kell.
2. ha esetleg PC-hez kapcsolva a HP USB format alkalmas erre, akkor nem tudom mire (FAT, NTFS?)
3. azt olvastam, hogy a Navon figyeli az eredeti SD kártyát, és csak akkor hajlandó működni.
Nem tudom, hogy a formázástól nem "sértődik-e meg". (Ld. Naviextras - pedig csak plussz programokat raktam a gépbe)
4. A jelenség a ResidentFlash-ban lévő mappáknál is jelentkezik, (amúgy egyre többnél), és azt mégsem formázhatom meg.

A gps.exe, mint kiderült "semmire nem kell", csak idegesíti az embert.
A "gyári" (Flash-ben lévő) Primo ugyanis enélkül is eléri a GPS-t, más (beleértve az SD-n létrehozott klonját), ha megfeszülök akkor se ha van gps.exe és akkor se ha nincs.
(De ez már egy másik probléma - gondolom erre sem érkezik érdemi válasz.)

(#1868) PLaci58 válasza malvin1 (#1867) üzenetére


PLaci58
őstag

Az eredeti SD-t ne formázd meg!
Azzal ugrik a hivatalos navi róla. Formázáskor minden lemez kap egy sorszámot, ami ebben az esetben hozzá van rendelve a ajta levő programhoz. Azt hittem másik, üres SD-t használsz.

Érdemes a Residentflashról mentést csinálni cecmd-vel amíg lehet.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1869) sanzi89


sanzi89
addikt

Egy gyors kérdés, mely lehet, hogy hülyeség, de nem tudok vele boldogulni. Volna egy koordináta:

Szélesség N 46° 46,283'
Hosszúság E 21° 7,763'

Nekem ez kellene ilyen formában:

Szélesség N x° y'z,k"
Hosszúság E q° w'e,r"

Arra jutottam, hogy az első perc törtrészeként van megadva, a második pedig másodpercben. Egyikből a másikba hogyan lehet gyorsan és egyszerűen átváltani? Illetve nincs esetleg valami netes átváltó, hogy csak CRTL+C és kész?

Ha bugyuta a kérdésem elnézést érte, kb fél órája használok GPS-t. :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1870) PLaci58 válasza sanzi89 (#1869) üzenetére


PLaci58
őstag

Az igo tudja mindkét formátumot.
Egy egyszerű átváltási módszer: excell

Lehet, hogy ez egyszerűbb : [link] :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1871) sanzi89 válasza PLaci58 (#1870) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszönöm!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1872) PLaci58 válasza sanzi89 (#1871) üzenetére


PLaci58
őstag

nm. Az igóban a keresés koordináta alapján-nál lehet átváltani a formátumot.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1873) sanzi89 válasza PLaci58 (#1872) üzenetére


sanzi89
addikt

Egy Nokia E52-vel kellene megetetni a geocaching.hu-n található koordinátákat. Bár valószínűleg valamit elcsesztem, mivel Békéscsaba helyett Arad lett az úti cél. :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1874) sanzi89 válasza sanzi89 (#1873) üzenetére


sanzi89
addikt

Most lehet én vagyok a hülye, de a két link nem azt magyarázza, hogy egy ilyenből:

46.771406 21.129421

vagy ilyenből:

46° 46' 17.061" 21° 7' 45.9156"

indulunk ki? De nekem nem ilyenek kellene, hanem olyan ahol ilyen a kiindulás formátuma:

46° 46,283' 21° 7,763'

Ekkora fasságot életemben nem láttam, mint ez a szarakodás ezzekkel a GPS szarokkal... nagyon felcseszte az agyam. :W

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1875) PLaci58 válasza sanzi89 (#1874) üzenetére


PLaci58
őstag

Elnézést a rossz linkekért, nem figyeltem eléggé az igényedre, de a google a Te barátod is :D

Ez talán kielégít minden szempontból : [link]
Ez egy excel tábla amibe bevihető az általad keresett és kívánt formátum.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1876) PLaci58 válasza sanzi89 (#1873) üzenetére


PLaci58
őstag

A megadott koordináta nem Békéscsaba, hanem Békés, Szarvasi út-Ady Endre utca közé esik.

Arad központja:
É 46° 10.961 ' (46° 10' 57,66")
K 21° 19.455 (21° 19' 27,30")

Egyébként könnyen átszámolható :
fok = fok (46)
perc egész része = perc (10)
perc tizedes része x 60 = másodperc (0,961x60= 57,66)

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1877) sanzi89 válasza PLaci58 (#1876) üzenetére


sanzi89
addikt

Nagyon köszönöm, így már működik! :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1878) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Sygic Mobile 7.72-t használ valaki? Hogy lehet beállítani, hogy ne írja át az órát GMT-re automatikusan, ha elindítom? Az időzóna be van állítva rendesen, ha bemegyek a szinkronizáláshoz akkor le is szinkronizálja a jó időre, de minden indításkor GMT-re állítja az órát. :F
konfig: HP iPAQ hx4700/WM6.5
Előre is köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1879) evita0119


evita0119
csendes tag

Sziasztok!ASUS eee pc-m melegszik illetve azt vettem észre hogy deformálodik pár napja a lezárása sem könnyü.Garanciás még .Szerintetek van értelme visszavinni vagy felesleges köröket futok ha visszaviszem.Várom válaszotokat amit előre is köszönök!

(#1880) Cancer


Cancer
senior tag

Sziasztok!

Van egy Garmin eTrex Legend HCx GPS-em. Tudna valaki egy ingyenes programot hozzá, amivel gépen is meg tudom nézni a trackeket különös tekintettel a távra és a szintemelkedésre. (grafikusan)

Előre is köszönöm! :R

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#1881) jFox válasza Cancer (#1880) üzenetére


jFox
őstag

Úgy látom ez valami peciális darab, de google ezt dobta ki elsőre: [link]

evita0119: szerintem ezt nem ide szántad.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1882) PLaci58 válasza evita0119 (#1879) üzenetére


PLaci58
őstag

Sűrgősen vidd vissza, ha még garis! Felrobanhat akár az akksi is benne, ha rossz.
Régebben volt ilyen robbanós akku széria, talán a sonynál.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1883) evita0119 válasza PLaci58 (#1882) üzenetére


evita0119
csendes tag

Szia!Nagyon szépen köszönöm a segitségedet!!!!!

(#1884) Cancer válasza jFox (#1881) üzenetére


Cancer
senior tag

Én is keresgéltem google-on, sőt a Google Erath fizetős ($30) verziója kezeli is a gpx fileokat, de valami free verziónak jobban örültem volna, lévén azért éjjel nappal nem járom az erdőt. :)

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#1885) Cancer


Cancer
senior tag

Valami ilyesmire gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#1886) danih


danih
addikt

Azt szeretném kérdezni, hogy a navik hátulján a csatlakozási pontok a szélvédő-tartókarra standardizálva vannak? Szeretnék venni hosszú tartókart, de nem tudom, milyen adatot nézzek...

(#1887) alabama122


alabama122
csendes tag

sziasztok!!

igo primot szeretnék futattni a navin megy is csak az a baj hogy el vannak csúszva a képernyőn a dolgok
hogyan lehet átállítani a képernyőfelbontást vagy valamit kezdeni vele,hogy jó legyen??????

(#1888) m.jeno válasza alabama122 (#1887) üzenetére


m.jeno
senior tag

A képernyő felbontáshoz megfelelő data.zip és branding.zip kell, ha a képernyő méretednek megfelelő van, akkor nem kell állítani semmit.
Egyébként primo csak 480x272-ben jelent meg, más méret wareznek számít.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1889) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

van nekem egy gps-em. De nem nagyon vágom a frissítés dolgot. :F
Kellene rá frissebb adatbázis, meg plusz ország térképe is. Ezt
meg lehet csinálni itthon, vagy szervizben csinálják?

mio map talán c250-es. Megnézem majd.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1890) rephlex11


rephlex11
csendes tag

Sziasztok. Van egy Bluepanther Topaz navim és ma behalt.. A kék logóig betölt és ott megáll, gépre rádugva látja a memóriáját, de hiába formáztam nem lett jó.. Ahogy olvastam ez elég gyakori ezeknél a készülékeknél és rom frissítéssel megoldható, de nem találtam hozzá megfelelőt :S Valaki tudna esetleg segíteni ebben?

(#1891) LucaToni


LucaToni
tag

Sziasztok nekem van egy ilyen GPS Navon n480 leszetem a régi térképet róla GYÁRIT felraktam rá a legujabb PRIMÓ TÉRKÉPET és nem csinál semmit nem látja sem az újjat sem, a régit.

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#1892) alabama122


alabama122
csendes tag

Igo 8 nem akar elindulni a navin ebbe a szövegbe ütközöm állandóan

the application failed to start last time.
do you want to reset to factory defaults and lose all your
POIs tracks and settings?

és utánna ezt
program application database cannot be found

szóval az oké hogy nem indul el az alkalmazás de miért veszíteném el a beállításokat?
meg azt nem értem miért nem található alkalmazás adatbázisa vagy mi?
valaki tudna segíteni hogy használni tudjam a programot?

(#1893) m.jeno válasza alabama122 (#1892) üzenetére


m.jeno
senior tag

A save mappád akarja felülírni, hagyd had írja, csak újra be kell állítanod majd mindent.
A másik üzenet. azt jelenti hogy az content mappád elérési útvonala vagy nincs beállítva a sys.txt-ben, vagy rossz helyre mutat.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1894) m.jeno válasza LucaToni (#1891) üzenetére


m.jeno
senior tag

Milyen alap navi prgramod van?
Lehet, hogy liszensz problémád van, de lehogy programot is kellene cserélni.
A régit azért nem látja mert van mellette újabb, és csak a dátum szerinti legújabbat nézi.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1895) alabama122 válasza m.jeno (#1893) üzenetére


alabama122
csendes tag

a sys.txt-ben nem találtam ilyen mappát
ezt vaéahonnan le lehet tölteni és kicserélni?
de csak ezt kell beállítanom és elindul a program?

[folders]
app="%SDCARD%/iGo8"
;content="%SDCARD%/iGO8/content"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[map]
2dheadup=1

[sound]
queue_length=200

csak ez található a sys-ben

az igaz amikor felmásolom a kártyára a programot és barakom a naviba akkor a kártyán megjelenik

a content,custom,save mappák de ezek üressek
amit felülkéne írnia azt ide kéne mentenie?

[ Szerkesztve ]

(#1896) m.jeno válasza alabama122 (#1895) üzenetére


m.jeno
senior tag

A save mappa közvetlen az iGO8 gyökerében van semmi köze a sys.txt-hez, abba kerülnek bele a Te beállításaid, a program az első elinduláskor alakítja ki önállóan, csak ha letörlöd, akkor kell újra fogja gyártni a program.

A sys.txt-ben ezek a sorok

[folders]
app="%SDCARD%/iGo8"
;content="%SDCARD%/iGO8/content"

azt határozzák meg, hogy hol a program és hol az adatbázis, nos ezek alapján a programod azSD kártyán van az adatbázisod (térképek, poi, stb pedig a készüléken, amennyiben nem így van akkor meg kell változtatni, ha minden az SD kártyán van, akkor csak a második sor elől a ; kell törölni

[folders]
app="%SDCARD%/iGo8"
content="%SDCARD%/iGO8/content"

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1897) PLaci58 válasza alabama122 (#1895) üzenetére


PLaci58
őstag

a content,custom,save mappák de ezek üressek
amit felülkéne írnia azt ide kéne mentenie?

A content mappa nem lehet üres, azt neked kell feltölteni adatokkal!

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1898) willz


willz
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki,MyGuide 3020-on elő lehet valahogyan varázsolni a teljes CE felületet,vagy csak az intéző müködik?
Köszi előre is!

(#1899) Tegg


Tegg
csendes tag

Szép Jó napot!
Itt van az útólsó mentsváram Asus A632 pda windows mobile 5.0 val !
A GPS-re nem tudok fel csatlakozni sehogy sem valami beállítási hiba lehet mert mindig a kapcsolatok beállítási "ablakot" hozza be meg hogy kapcsoljam ki a fligh mode.ott de nem tudodm!!!!!!
Passsszzz segitség , nem értek ehez sajna !

Üdv.:Tegg
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

:)))))))))))))))))))

(#1900) gázolajos


gázolajos
csendes tag

Hello !
Ha lenne valakinek elfekvőben Wayteq N710B-hez való NK.bin , vagy egy még működő linket tudna adni akkor azt nagyon megköszönném ! Napok óta keresek ,de nem találok pont erre valót. :(

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.