Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) 7Heads Drago válasza skype (#4571) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én rosszul tudtam, és daa-raa kollegának van igaza.
Az NCQ : [link]
Az ACHI : [link]
egy másik fórumon nekem azt mondták , hogy ugyanaz a kettő és én sajnos behittem..., de tévedni emberi dolog

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4602) mc-4 válasza Pety (#4600) üzenetére


mc-4
aktív tag

AMD Athlon 64 3000+ egy 3700+ osra
Effektivbe +400MHz, de L2 Cache 1M
Remélem jól fog muzsikálni!
Megyek vissza bütykölni...

(#4603) gban válasza mc-4 (#4602) üzenetére


gban
Közösségépítő

Vigyázz a behelyezéssel is ám, nehogy lábhajlítás legyen a vége!

Postázást nem vállalok.

(#4604) donpel0


donpel0
aktív tag

sziasztok!
egy nagyon újonc kérdezi tőlem a következőt, nem akarok sokat kutakodni, ígyhát a szakikat kérdezem:

Intel P4 661 / 3.60GHz - 16KB L1 - 2MB L2 - Socket 775 / használható-e az alaplapomon
Alaplap neve Asus P5SD1-FM2

"Föléd kerekedhetnek, de fölém biztosan nem, mert én leszarom őket" - Jokerface

(#4605) HunChaos


HunChaos
aktív tag

Hali!Lenne egy nagy kérdésem,mert már kivagyok!Van egy asrock 775i65g lapom!
Raktam bele: - celeron d331(2.66Ghz)
- 512/400 Kingmax
- 6600 agp vidikari
ezek akárhogy is nézem kompatibilisek!!
a lap 0km-es
próbáltam az int.vidkarival,azzal sem megy!
Egyszerüen felpörögnek a ventik,melegszik minden ahogy kell,de nem ad ki semmi képet!!
Speaker semmit nem csipog!
két táppal is próbáltam!
HELP ME!

(úgy 0km-es hogy tavaly vette egy srác,aki nem vágja a dolgokat és csak otthon eszmélt rá hogy a prociján vannak a lábak,és ebbe nem megy bele:D)és most átvenném!)
előre is köszi!HC

(#4606) HunChaos


HunChaos
aktív tag

mod:a procim 533fsb-s :O :O
Ez sehogy se fog menni akkor a lapban ugye??? :U

(#4607) gban válasza HunChaos (#4605) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nehéz így látatlanban. Clear cmos volt? Ram és vga nélkül sem sípol? Segédtápot rádugod?

Postázást nem vállalok.

(#4608) HunChaos válasza gban (#4607) üzenetére


HunChaos
aktív tag

- LGA 775 for Intel® Core™ 2 Extreme* / Core™ 2 Duo* / Pentium® XE / Pentium® D / Pentium® 4 / Celeron® D, supporting Quad Core Kentsfield processors
- FSB 1066** MHz for external graphics (by overclocking)
- FSB 800/533 MHz for internal graphics
- Supports Hyper-Threading Technology
- Supports Untied Overclocking Technology
- Supports EM64T CPU

Megint én vagyok a h***,mert ez akkor támogatja a procimat is ugye?d
csináltam clear mos-t,minden csati a helyén,és az alkatrészek is jók,egy neo2-865P-ben vannak most(amiről írok)
Szóval nem tom!De ha melegszik a proc,a ramchip,chipset,(ideálisan)akkor?......
mondjuk az integrált vga-miatt a belehelyezett nélkül nem sípol sztem,de ram nélkül sem!

[ Szerkesztve ]

(#4609) gban válasza HunChaos (#4608) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem lehet így sajnos megmondani, de lehet hogy lap. Azt nem tudod más procival kipróbálni?
Sokat segítene.

Postázást nem vállalok.

(#4610) HunChaos válasza gban (#4609) üzenetére


HunChaos
aktív tag

sajna most nem:(
majd vhogy megoldom!Azért köszi!
amúgy van egy másik lapom ugyanezt csinálja csak az msi neo3-as
mindegy...

(#4611) gban válasza HunChaos (#4610) üzenetére


gban
Közösségépítő

Sajnos nincs mit...
Azért sok sikert.

Postázást nem vállalok.

(#4612) DeadMen


DeadMen
tag

Hali! Iszonyat fontos kérdés! Valaki nem tudja,h hol lehet asus a8n32 alaplaphoz a "hibapittyegéseket" megnézni,h melyik mit jelent? :F :F :F Nagy gáz van.... :W

(#4613) batmab válasza DeadMen (#4612) üzenetére


batmab
senior tag

tessék..itt a biosod tipusa alapján keresd ki.... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4614) pap


pap
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy mennyire fogja vissza 4*1gb ram a gépet,mint ha mondjuk 2*2gb lenne?
Érdemes lecserélni azért inkább 2*2gbra? :F
köszi

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#4615) Sickboy25 válasza pap (#4614) üzenetére


Sickboy25
addikt

ezt a ramosoknál kérdezd meg jó!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4616) Sickboy25


Sickboy25
addikt

HI ALL!

nos egy óriási feladat elé állítom az embereket aki megoldja vendégem lesz egy-két sörre!!
:R
Nos kalandozzunk vissza úgy15 órát!! :DDD
Két csodálatos gép javításával bíztak meg,mert az eredeti megbízott(a sógor) ;] nem bírt vele.
1.Két via chipsetes noname lap az egyik integrált vidikarival ezzel az a probléma ,hogy sehol sem tudtam letiltani az alaplapi vidiót,beleteszem az agp-be a vidikarit el sem indítja a ventiét sem.csak az alaplapiról lehet elindítani a moncsit,de a biosban már mindent kipróbáltam nem tudom kiiktani!milyen néven lehet?

2.a másik lapba viszont átrakom a videokarit el is indul a ventije ,de képet meg nem ad sem ezzel a karival sem másikkal!Ez a lap valszeg sz*r!ugye?
cmos reset ,memória csereber vagy 5 memóriamodullal elem kivétel és töltésellenőrzés megvolt!!

Help me!!!

köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4617) batmab válasza Sickboy25 (#4616) üzenetére


batmab
senior tag

olyan h on-board,nem volt a biosban???mintha néhol igy irnák...de nem 100.. :F

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4618) Sickboy25 válasza batmab (#4617) üzenetére


Sickboy25
addikt

erre nem emlékszem ,de megnézem!! :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4619) gban válasza Sickboy25 (#4616) üzenetére


gban
Közösségépítő

Alaplapi általában automatikusan tilt ha vga kártyát érzékel, függetlenül hogy tiltható-e a biosban. Pontosabban attól függően hogy hova csatlakoztatod a monitort.

Postázást nem vállalok.

(#4620) Sickboy25 válasza gban (#4619) üzenetére


Sickboy25
addikt

akkor nem lehet jó az agp-s csati?

mert nem pörgeti meg a ventit sem!!azt hittem azért mert nincs letiltva az alaplapi!!

nem kap áramot az agp akkor szar az is!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4621) Thrawn válasza Sickboy25 (#4620) üzenetére


Thrawn
félisten

Tutira jó az a VGA?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4622) Sickboy25 válasza Thrawn (#4621) üzenetére


Sickboy25
addikt

kettőt is kipróbáltunk és semmi!

ez egy mx440-es! egy kislány gépe pII-es régi :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4623) Spr1nG válasza Sickboy25 (#4620) üzenetére


Spr1nG
tag

Nekem úgy rémlik, hogy az MX 440 AGP4x vagy 8x nem biztos, hogy mxik a 2x-esben, talán próbáljatok egy régebbi VGA-t. Az a baj, hogy rég volt már... :)

Bár én csak újonc vagyok...

[ Szerkesztve ]

http://www.spring-gas.hu

(#4624) Sickboy25 válasza Spr1nG (#4623) üzenetére


Sickboy25
addikt

ebben is igazad van a kártyak is két különböző foglalatúak, arra viszont én sem emlékeztem melyik foglalat hányszoros,de amelyik lapban nem megy az biztos ,hogy támogatja ,mert eleve abban volt!!

kicsit bonyolult tudom ,mert két gépből akartunk egyet és össze vissza variáltunk! :Y

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4625) gban válasza Sickboy25 (#4624) üzenetére


gban
Közösségépítő

MX440 megy 2x AGP-ben is, visszafelé kompatibilis foglalatilag az összes (vagy legalább 95%).
Venti ennél direktben kapja a 12V-ot az alaplapról az AGP-n keresztül, ha nem megy akkor vagy nincs ott meg a 12V vagy zárlatos valahol a kártya és ezért tilt a 12V.

Postázást nem vállalok.

(#4626) batmab válasza gban (#4625) üzenetére


batmab
senior tag

esetleg szétszerelésnél egy is töltött user.... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4627) ambudriver válasza tibcsi0407 (#4570) üzenetére


ambudriver
tag

Szia!
A BIOS-ban minden alapon van...lehet,hogy tényleg az agp...visszavettem 2x-re és most nem csinálja...egyenlőre..de volt már ilyen..kösz a hozzászólást, ha az agp a rossz akkor alaplap csere...
Üdv.!

(#4628) trialboy


trialboy
tag

szasztok!

asus p5gd1 fm/s alaplaphoz kellene nekem eredeti bios mert kiderült ez nem is asus gyártmány hanem fujitsu siemens és én egy asus p5gd1 vm biost tettem rá és tönkrevágtam. ezért kellene minnél hamarabb e bios fájl. Aki tudna nekem küldeni megköszönném

(#4629) bajusz15


bajusz15
senior tag

hy
nem tudjátok hogy hol lehet (legolcsóbban de nekem az is elég hogy hol) kapni egy Gigabyte EP35-DS3 lapot??
előre is kössz, bajusz

(#4630) Joltee válasza trialboy (#4628) üzenetére


Joltee
aktív tag

Ezek szerint egy Fujitsu-Siemens PC-be vagy talán laptopban volt a lap? Mert akkor nem feltétlen az Asus háza táján kellene keresgélni, mert lehet hogy a BIOS is speckó volt. A PC/laptop forgalmazójánál próbálkoztál már? :U Küldj nekik emailt hátha segítenek.
(Amúgy érdekes, az Asus honlapján nincs is pontosan ilyen (fm/s) lap...)

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#4631) papi77


papi77
addikt

üdv
szerintetek milyen chipset-es alaplapot érdemes venni?(a P35,vagy a Q35,esetleg G33 a jobb?)

Az első: NOKIA 1611

(#4632) janos80 válasza bajusz15 (#4629) üzenetére


janos80
senior tag

szia

azert legkozelebb ne legyunk lustak hasznalni a google-t!!!!! :W
[link]

udv
Janos

(#4633) bajusz15 válasza janos80 (#4632) üzenetére


bajusz15
senior tag

ok
de ezt én is használtam... :DDD (nem vagyok ennyire amatőr :DD )
csak mondom itt hátha tudtok jobb árakat

(#4634) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok!
Új gépet akarok összerakni.Kinéztem a Gigabyte GA-MA69G-S3H alaplapot. Szerintem egy G2-es 4600+ -os procit tennék bele (3GHz-t szeretnék stabilan. Menne?). Illetve 2*1 Gb 800MHz DDR-II RAM Kingmax ramot. Ezek így passzolnak egymással? Vagy 2GB 800MHz DDR-II RAM Geil (2 X 1GB) ram kellene? Vagy kicsit erősebb proci? (3Ghz stabilan kellene)
Köszi

(#4635) Djopci


Djopci
tag

Hali.
Olyan kérdésem lenne, hogy ha frissítem a BIOS -t az alaplapon akkor ugrik a garancia is??
Vagy a BIOS frissítés nem befolyásolja a jótálást??

előre is köszönöm a választ!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#4636) gban válasza Djopci (#4635) üzenetére


gban
Közösségépítő

A gyártó adja a BIOSt, meg a jótállást is, igaz, nem közvetlen neked.
Ebből következik hogy garvesztést nem okoz a szakszerű frissítés (megfelelő tartalmat töltöd a BIOSba, stb.)

Postázást nem vállalok.

(#4637) Djopci válasza gban (#4636) üzenetére


Djopci
tag

Köszi!
Megnyugodtam mert a processorommal van problémám -nagyon melegszik terhelés alatt aztán kis idő után lekapcsol a gép is. Hűtés rendesen van rajta meg paszta is, arra gondolok h proci hiba de figyelmeztettek, hogy előfordulhat hogy az alaplap végett melegszik annyira a proci. LEHET ILYEN??

Hétfőn viszem vissza raktárba a lapot meg procit és megnézetem...
Remélem elismerik a hibát legyen az proci vagy lap...

(#4638) gban válasza Djopci (#4637) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én megnézném a hűtést...
Jól felfekszik? Paszta?
milyen proci és lap?

Postázást nem vállalok.

(#4639) Jorus válasza gban (#4636) üzenetére


Jorus
nagyúr

De a kisker gari sok helyen ugrik otthoni BIOS frissítés miatt. Igaz, ezt mindig belefoglalják az alkatrészhez adott garanciális feltételek elnevezésű tájékoztatón.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4640) Djopci válasza gban (#4638) üzenetére


Djopci
tag

ASUS M3A lap, 5000+ AMD Athlon64 X2.
Hűtés rajta van rendesen, bilincsek is rendesen leszoritva. Először a gyári pasztával probaltam ami a referencia hűtésen volt majd utólag raktam rá már 2x másik pasztát de eredmény ugyanaz. Elindítom a COD4 et és kb 40 perc után már kikapcsol a gép, indulásnál meg kiirja hogy CPU overheat... /hűtés felrakásánál a procit sem törtem meg, ép minden/
Tanácstalan vagyok nagyon mert most vettem a konfigot és már nemjó...

(#4641) papi77


papi77
addikt

valaki(#4631)-re :U
köszi

Az első: NOKIA 1611

(#4642) Jorus válasza papi77 (#4641) üzenetére


Jorus
nagyúr

Attól függ mire, de általánosságban a P35-öst ajánlom.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4643) sgergi válasza papi77 (#4641) üzenetére


sgergi
veterán

p35, de ha kell az int. vga, akkor g33.

(#4644) papi77 válasza Jorus (#4642) üzenetére


papi77
addikt

köszi szépen.azt még+kérdezhetem,h az intel DP35DPL alaplapot érdemes-e megvennem?
thx

Az első: NOKIA 1611

(#4645) sgergi válasza papi77 (#4644) üzenetére


sgergi
veterán

Az Intel lapokról elég keveset hallani, de megbízhatóak, de a tuning 0. Inkább a Gigabyte p35-ds3-at ajánlom, jó árban van, megbízható, és tuningolni is lehet.

(#4646) papi77 válasza sgergi (#4645) üzenetére


papi77
addikt

köszi,csak az a baj nálam,h micro ATX lap megy a házamba!valami javaslat,ötlet?

Az első: NOKIA 1611

(#4647) Kisfiú


Kisfiú
csendes tag

Sziasztok!

Munkahelyemen egy 945P-Neo5-F lapos gépen dolgozom, a gondom az, hogy nem tudja olvasni az adatokat a dvd íróról. Az eszközkezelőben sárga felkiáltójellel jelzi, hogy a hightech audi controllernél valami nem stimmel. A laphoz adott telepítőről mindent feltettem, a hiba mégis fennáll. Próbaképp betettem egy filmet, az sem indul el. Rendszergizda és velem együtt hozzáértő hiányában helyben nem tudom megoldani a problémát. Letöltöttem a honlapról a legfrissebb drivert, feltettem, de nem működik. A dvd író NEC.

Légyszi valaki segítsen! Köszönöm

(#4648) frizso


frizso
senior tag

Alaplapot, mivel tudok tesztelni???
Az a gyanúm, hogy nem műkszik rendesen, sorozatos kékhalál :((( , minden 3. indításnál kifagy a gép vagy memó hibára hivatkozva, vagy a vga driver hibára hivatkozva :(((
Az Ati karim sem akar benne rendben műkszeni :(((
Gigabyte P35-DS3-as lapról van szó

(#4649) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szicsusztok...

Alaplap vásárlásban vagyok és a Giga GA-P35-DS3L ajánlották sokan elsősorban tunningra kéne de nem tudom melyiket vegyem a 3-közül,ugyhogy ha valaki segítene megköszönném...

1. Gigabyte GA-P35-DS3L 1333 FSB SATA2, GLan, 3 év garancia
2. Gigabyte GA-P35-DS3 1333 FSB SATA2, GLan, 3 év garancia
3. Gigabyte GA-P35-DS3R 1333 FSB Sata2, Glan, 3 év garancia

(#4650) frizso válasza B-L-A-C-K (#4649) üzenetére


frizso
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.