Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) 7Heads Drago válasza losi73 (#4497) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Más: Integrált videókarinál függ a proci sebbeségétől a vga teljesítménye? A memóra írás-olvasás gyorsulhat ha letiltom az integrált eszközöket biosban?
Fehérholló: Igazad van, de ez van sajnos...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4502) celf válasza FehérHolló (#4494) üzenetére


celf
őstag

nem ajanlat kene, hanem tanacs. megvenni ugysem fogok semmit otthonrol, mert nem ott tartozkodom sajna.
csak szimplan egy jol bevalt marka illetve alaplap tipus kene. ebay lesz belole.
koszi
celf

(#4503) xtmod válasza celf (#4502) üzenetére


xtmod
senior tag

hello.

asus p4p800 e deluxe vagy c800 e deluxe. satabil dual biosos lapok.

(#4504) Andrewhouse válasza celf (#4502) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Azt nem írtad hogy a videó karid milyen fajta, AGP, PCIE???

AGP-s

Gigabyte GA-8I865GME DDR400!! Támogat ez akapható ami támogatja még nincs több....
Ez van még ami kapható 865-ös chipkészlet régi de jó....integráűlt videó kari sata...bpvebben mik vannak rajta google be keress rá

PCIE

Gigabyte GA-P35-DS3R DDR2800.......bővebb info google

Mindkettő tökéletsen mükszi ka Prociddal....Mondjuk azt se írtad hogy milyen ramod van DDR400Mhz, ddr2-800MHZ

[ Szerkesztve ]

(#4505) volvoguy


volvoguy
addikt

egy gyors kérdésem hadd legyen...
szóval...ugye én ott tartok ,hogy szeretném a vinyóm AHCi módban ahsználni, hogy müködjön az NCQ, Hot Plug...stb...

ehhez az kell, hogy telepitéskor, F6-ot nyomva floppyról beolvassa az AHCI módhoz szükséges drivert...

megerősitést kérek, hogy jól gondolom-e, hogy amit floppyrol kell betölteni, az nem az a driver ami a laphoz kapott cd-n van...ugye? mert sztem nem...a lapom weboldalán van a Downloads Drivernél oylan, hogy Sata2 Raid Driver...Press F6 During preinstall..stb...ez 0,6MB...gondolom nekem ez kell, nem pedig ami a laphoz kapott cd-n van....(az is az..de az más.....na meg nem férne rá egy floppyra [3MB])

ugye?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#4506) Thrawn válasza volvoguy (#4505) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen az kell, de a CD-n is rajta kellene lennie. Abban a 3MB-osban mik vannak? Ha jó a megérzésem akkor egy exe segít floppyt gyártani. A weben lévő minden bizonnyal frissebb, használd azt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4507) volvoguy válasza Thrawn (#4506) üzenetére


volvoguy
addikt

de várj csak. mi a különbség a 2 driver között? a között, ami csak 0,06MB, és aközött ami a Driver CD-n van,ami 3MB? mind a 2 sataDriver ugyebár...de miért kell kettő? mire való az, ami a CD-n van, ha egyszer nem működik AHCI-ban a vinyó? pedig azt is biztos felinstalláltam, mivel a Driver CD-ről mindent felraktam a gépre, az összes drivert..akkor az mire való, ha nem oldotta meg a problémát..?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#4508) losi73 válasza FehérHolló (#4498) üzenetére


losi73
senior tag

üdv thx ezt a linket én is megtaláltam csak nem jöttem rá a kérdésemre,meg válaszolnád thx :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#4509) losi73 válasza 7Heads Drago (#4501) üzenetére


losi73
senior tag

üdv ezt a kérdést tuti nem nekem szántad :K

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#4510) losi73 válasza FehérHolló (#4498) üzenetére


losi73
senior tag

o várj most hogy jobban átnéztem mondjuk angolt alig vágom de ha jól olvasom akkor a 7. pontban azt irják hogy crossfire-os thx és sorry :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#4511) FehérHolló válasza losi73 (#4508) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerk:
#4510: Akkor semmi, pedig beillesztettem a képet. :)
Egyébként nem értem, hogy a magyar oldalon miért nincs kinn a lap, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4512) losi73 válasza FehérHolló (#4511) üzenetére


losi73
senior tag

ok thx :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#4513) cor


cor
őstag

hi
remélem jo helyre irok :B

ha integrált vga-s intel c2d rendszert szeretne vki, akkor milyen chipset-es alaplapok közül keresgéljen?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4514) Jorus válasza cor (#4513) üzenetére


Jorus
nagyúr

Általában a chipset mögötti 'G' jelöli az integrált VGA-t.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4515) norbi24


norbi24
csendes tag

Sziasztok
Van egy Biostar Nf4-a9a alaplapom, egy x2 4200+(manchester mag) procival. Az összes diagnosztikai program különböző core feszültséget ír ki (1.25V és 1.47V a két mag között), kivéve az AMD power monitort, ő 1.25V-ot ír mind a két magra. Vajon miért?
És még egy kérdés: Az alaplap oldalán azt írják hogy támogatja a c'n'q-t de sehol nem tudom bekapcsolni. Ha valaki tud segíteni előre is köszi.

(#4516) Andrewhouse válasza cor (#4513) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Hali

Én ezt ajánlom figyelmkedbe: Gigabyte GA-G33-DS3R

(#4517) Andrewhouse válasza norbi24 (#4515) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Cool & Quit - hoz van driver amit az AMD oldaláról lkehet letölteni!
Amúgy meg az hogy melyik program milyen feszültséget ír ki az lehet attól is hogy a BIOS így méri, lehet frissíteni kéne a BIOS-t és akkor lehet javították ezt a hibát...de nem biztos!

(#4518) #65675776 válasza 7Heads Drago (#4499) üzenetére


#65675776
törölt tag

Látszik, hogy nem szoktál a Nagy RAM-os felé járni...

(#4519) Guseppe


Guseppe
tag

Sziasztok!

Gyors tuningos kérdésem volna. Adott egy ConRoe1333-D667 R1.0 a legújabb BIOS-al, meg egy E2160 proci (alap 1,8GHz). Az előző lapomban, fesz emelés nélkül 2,6 GHz-en vígan szaladgált. (ugyancsak asrock lap volt, ConRoe865PE), de az új PCIe lapban, ha 20-30 MHz-et emelek már nem bootol be a gép. 2x2GB Kingmax Mars 667MHz memória leledzik a gépben. Lehet köze, hogy integrált vga is van az alaplapomon, bár nem azzal használom, hanem vettem egy új 8600GT-t? A tápom nem márkás 350-40Watt-os valami noname, de tuning nélkül semmi jele bajnak, minden tökéletesen megy. Minek lehet köze, hogy ezen a lapon már egy kicsi tuningnál sem indul el?

Mégvalami, alul a gyártó honlapján csillaggal a memóri valamiféle korlátozásáról írnak. A 2x2GB memóriából csak 3300MB látszik.

Van ötletetek?
Thx,
Gus

Jelenlegi:
http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=ConRoe1333-D667%20R1.0&s=

"Tekintsd meg istennek cselekedeteit, mert kicsoda teheti egyenessé amit Ő görbévé tett!" Gattaca

(#4520) Jorus válasza Guseppe (#4519) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem valami tuninglap, de azért 20-30MHz-nél többet kellene tudni húzni rajta.
Gondolom 32 bites XP-t használsz, azért nem látszik a 4GB.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4521) sgergi válasza Guseppe (#4519) üzenetére


sgergi
veterán

Ha van külön vga-d, akkor az alaplapit tiltsd le biosban. A pci-e frekvenciáját pedig állítsd fix 100-ra.
A memóriából valszeg a 32-bites xp miatt látszik csak annyi, 4gb-ot tud kezelni, de abba benne van a vidkari memóriája is.

(#4522) metre1


metre1
tag

asus P4V8X-MX-re lett cserélve az alaplap. Ez olyan alaplap ami 4 ide és 2 sata eszközt lehet csatolni.

A következő érdekes dolgok történnek XP telepítő cd berakása után.
Nagyon lassan bootol, nem mutatja monitoron hogy nyomj meg billentyűt xp telepítés indításához, sem azt az 5 pontot amit szokott ilyenkor kirakni. Hanem erre vár 5-10 percet (bal oldal fenti sarokban villog egy kurzor, mást nem látni), utána csak annyi látszik, hogy hardver keresése folyamatban..., magától elindult az xp telepítés. Az hogy partíció menüig eljut az is majdnem 10 percig tartott neki. Megformázom egyik partíciót (20 gb-os) és elkezdi telepíteni. Telepítés utáni első újraindítás után két variáció történik: újra bejön az xp telepítés elölről ha dvd-ről megy irányítatlanul és fekete képernyővel kezdve; ha bootban csak winyó marad kiválasztható, akkor ezt írja ki: Reboot and Select proper Boot Device or Insert Boot Media in Selected Boot device and press a key

Mindent átnyálaztam a BIOS-ban, sata vezérlést kikapcsolom, és egy csomó mindent átállítok többször: semmi. Master-Slave variálások, egyik ide másik ide bemenet, majd közös kábelre: semmi.

Lassan jön be boot, és nem tudok dos parancsorba eljutni win98-al. Az is telepíteni akart, az telepítés során lehalt gondolom 250 gb-s winyó miatt.

Van egy philips dvd-író és egy samsung 250gb-os PATA winyó.

IDE eszközök mindenféle sorrendben volt beállítva. Legtöbbször DVD-író, utána jön a Samsung HDD.
Nincs SATA eszköz. Kerestem is kézikönyvében hogy van e jumper SATA kikapcsolására de nincs. XP első újraindítása után mindig a cd-ről bootol be automatikusan ha winyó van előbb akkor is. És ezt végig fekete háttérrel teszi. Legvégén látszik valami mikor kék háttérrel dolgozik.

Kérem a segítségeteket!

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#4523) FehérHolló válasza metre1 (#4522) üzenetére


FehérHolló
veterán

Telepítés során az első újraindítás után már nem a telepítő-CD-ről kell bootolni, hanem merevlemezről.

Skynet is real. It's called Google.

(#4524) Guseppe


Guseppe
tag

Igen 32 bites az XP, de már a BIOS 3300MHZ-et ír ki. Az alaplapi vga max 224MB-ot tud elvenni a rendszermemóriából, de úgy sem jön ki. Mindenesetre most 8600GT van a gépben. Érdekes módon ha kiszedem a PCIe vga-t akkor 3330 MB ramot lát. :) Többet mint amikor benne van a VGA. :) Egyébként valami lehet az XP miatt tényleg, mert valami ilyesmiről magyaráz a hivatalos oldal is. Kikapcsolási funkciót nem látok a VGA-ra csak olyt, hogy melyikről induljon a rendszer. Onboard, PCIe, PCi lehetőségeim vannak. Jelenleg PCIe van beállítva és fix 100-en használom. Mellesleg, ha emelem az fsb-t az alap 200MHz-ről, 20MHz-re akkor a memória órajele is 333MHz-ről kb 365Mhz-re emelkedik. Mivel a ramok 667-ek így visszaállítottam 533-ra, nehogy az legyen, hogy azok nem bírják az emelést. De nem 533Mhz-en menő ramokkal azaz 266MHz való emelésnél sem bír 20 MHz-nél többet. Érthetetlen...

[ Szerkesztve ]

"Tekintsd meg istennek cselekedeteit, mert kicsoda teheti egyenessé amit Ő görbévé tett!" Gattaca

(#4525) albesz


albesz
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni 2 dologban:
1- ASUS M2A-VM HDMI lapon hogy tudom az integrált VGA által használt memóriát méretezni? ( tudom, hogy nem egy rakéta, de a célnak most jó )
2- Gyárilag 30 fok felett jelez az alaplapmelegedést jelző. Vagyis egyfolytában, mivel 35-38 fok szokott lenni az alaplap használat közben. Mennyire állítsam, mi számit túl melegnek? Köszönöm szépen, ha tudtok segíteni!

(#4526) Andrewhouse válasza albesz (#4525) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Hát maximum a biosba lehet, ha ott nincs rá lehetőség akkor max bios frissítéssel belekerülhetett..ha nem akkor nem lehet állítani!

(#4527) metre1 válasza FehérHolló (#4523) üzenetére


metre1
tag

Reboot and Select proper Boot Device or Insert Boot Media in Selected Boot device and press a key - ez az eredménye ha kiveszem az xp telepítő cd-t újraindításkor, vagy kikapcsolom a cd bootolási lehetőséget BIOS-ban rögtön. Winyót látja, de mégsem folytatja az xp telepítést.

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#4528) skype


skype
tag

Na még egy láma kérdés. Rendszert szeretnék ellenőrízni, mint hőfokok kíírása feszültségek, meg ilyenek, de úgy hogy közben meg megy valamilyen játék. Ezt hogy tudom megcsinálni? A lényeg az, hogy ne a rendszerellenőrző progi terhelje le a procit 100%-ban. Mert ezt tudom, hogy megnézhetem akár everesttel is.Tulajdonképpen arra lennék kiváncsi, hogy ha megy egy játék, az mennyire terheli le a rendszert.Hány fokosak a proci magok, mennyi a hidak feszültsége, meg ilyesmi.
Köszi! :K :K

(#4529) DroneZ


DroneZ
aktív tag

sziasztok!

új lapot szerenék de a bőség zavarában szenvedek :D
tudnátok-e ajánlani olyan lapot ami kezeli az sli-t és játékra valamint tuningra kellene a legjobban. én egy 680i esetleg 780i-re gondoltam esetleg még evga.

ha lenne valami jó 5letetek akkor szívesen várom. lényeg h agyig lehessen húzni mindenét, SLI-t támogassa és persze a minél több fps-t is ezekből adódóan :P

:R

PS: ha a jövőre gondolok akkor mit ajánlotok? pölö 45 nm-es procik. okés 780i és még? :B

[ Szerkesztve ]

(#4530) EkSYS


EkSYS
senior tag

Hello Mindenkinek!

Szerintetek ez mennyire eletkepes konfig lenne:

ASUS P5B deluxe +e8400 + 4gb geil black dragon KIT (az alaplap persze bios frissities utan 1333FSB-vel)

a 8400-as proci az biztos hogy kene, de ha cserelni kene valamit mit cserelnetek le? alaplap? memoria? mit ajanlanatok?
kosz
b

Eki - az eredeti

(#4531) BPFeri válasza EkSYS (#4530) üzenetére


BPFeri
senior tag

Szia !

A RAM -os topicban már Jorus kolléga értelmesen elmagyarázta a véleményét a konfigról.. csak megerősíteni lehet .. felejtsd el a 965 -ös lapokat ( még BIOS fríssítés után is) és ha már ennyire ASUS párti vagy.. akkor a P5K kollekcióból válogass !!

:R

[ Szerkesztve ]

....

(#4532) Andrewhouse válasza EkSYS (#4530) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Alaplapból én inkább p35 -ös chipseet ajánlok és abból Gigabyte p35C-ds3R, egyaránt ddr2,ddr3 támogat..és tökéletesen mükszik, ez az egyetlen olyan lap ami tökéletesen mükszik ddr2-vel, ddr3 - mal is!

Ja és support szempontól a giga bios támogatottsága jobb mint az asus, hiába nagyon cég "talán", olyan hibákat nem szoktak kijavítani ami elég durva, és csak egy ideig foltozgatnak utána elvagy felejtve.........szóval a p5b-be, amúgy meg nem kötözködni akarok, de ha megnézed az Asus honlapon hogy a p5b milyen procikat támogat igaz hogy e8400 igaz támogatja, de csak 800MHZFSb van oda írva,szóval a 1333mhz fsb elvben támogatva van be lehet állítani a BIOSBA de nem biztsítja az Asus hogy tutira zökkenőmentesen mükszik! De azért a dobozán már rajta van 1333MHZ na mindegy :((( ennyit az Asusról

(#4533) EkSYS válasza Andrewhouse (#4532) üzenetére


EkSYS
senior tag

ez korrekt volt! koszonom!
b

Eki - az eredeti

(#4534) norbi24 válasza Andrewhouse (#4517) üzenetére


norbi24
csendes tag

Köszi a választ. Sikerült bár szerintem én már ezt a drivert telepítettem amikor megvettem a procit, de sebaj most működik. Ez a driver teljesen átveszi az alaplaptól a feszültség alakítását, mert nekem az alaplapon 1.2V volt beállítva és most terhelés függvényében állítgatja 1.1V és 1.4V között. Nem lehet valahol beállítani, hogy az 1.2V fölé ne menjen?
Ezen a feszen eddig teljesen stabil volt.

(#4535) skype válasza EkSYS (#4530) üzenetére


skype
tag

Szia!
Én kimondottan Asus párti vagyok.Én ezt a konfogot ajánlom:Asus P5E alaplap Ez x38-as csipszettel van szerelve.Minden procit támogat.Fsb1333. Ez egy kicsit drágább, mint a p5b deluxe, de sokkal újabb kiadás.A ramokról az a véleményem,. hogy egyenlőre bőven elég 2Gbyte, és vegyél Corsairt. Így amit a ramokon megtakarítasz, azt bele tudod fektetni az alaplapba.Nekem ez van, ezért ajánlom.Ja, és megy mint atom. :K :K

(#4536) sgergi válasza skype (#4528) üzenetére


sgergi
veterán

Ugyanúgy megnézheted Everesttel. Eszközök/ stabilitás teszt, de nem indítod el a tesztet, hanem helyette a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#4537) skype válasza sgergi (#4536) üzenetére


skype
tag

OK köszi! Viszont lenne még egy problémám.Ha a biosban beállítom az AHCI módot az ide helyett, akkor a winfos nem hajlandó elindulni. Pedig fel van telepítve a sata.Tudja valaki , hogy mi a teendő? :W

(#4538) Seren1ty


Seren1ty
tag

Sziasztok.
Használ valaki P5B Deluxeot 1226-os biossal ? Nálam előjött egy igen érdekes jelenség vele: kicsit tuningoltam a gépen és sikerült olyan beállításokat találnom, amivel nem indult el (valszeg ram kap túl kevés feszt :) ) nah és ugye elöször nem indult el a gép, jó táp le.. vissza... semmi, nem indul, megismétlem még párszor, semmi... jó, CLRTC, megcsinálom szakszerüen, ugyanúgy semmi. Néztem érintkezéseket, pci-os vga-t is de semmi. Pedig bekapcsolásnál látom a ramokon, hogy van adatmozgás meg minden (ledes Crucial). Egyszerüen nem értem, nincs valakinek valami ötlete, hogy hogy lehetne életre kelteni a lapot ? :F

(#4539) Andrewhouse válasza Seren1ty (#4538) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Hát ha csináltál CMOS cleart szakszerűen, akkor már nagyon marad több dolog amit csinálhatnál! Esetleg megnézni másik videókarival, memóriával, táppal!! HA akkor se akkor haza vágódott a lapod sajna.....ha garis akkor vidd vissza ennyit tudok mondani :(....MAX még rakj bele egy másik procit, és akkor esetleg életre kél, volt már olya, és akkor utána vissza a régit!

[ Szerkesztve ]

(#4540) Jorus válasza Andrewhouse (#4539) üzenetére


Jorus
nagyúr

Esetleg még egy elem ki, táp ki, elem be metódust meg lehetne próbálni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4541) Seren1ty válasza Jorus (#4540) üzenetére


Seren1ty
tag

próbáltam már, de az az érdekes, hogy mikor bekapcsolom, lekapcsol és újra bekapcsol, akkor szokott így viselkedni mikor új hardvert talál és a ramokon is látom, hogy van valamiféle adatmozgás... nagyon érdekes. Mondjuk ezzel az új biossal (1226) csinált már érdekes dolgokat, szervíz lesz...

(#4542) Andrewhouse válasza Jorus (#4540) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Hát garis, akkor majd megoldják! :K ......Most sorra hullanak el..az Asus biosok nem értem, lapot tudnak csinálni biost meg nem

[ Szerkesztve ]

(#4543) Seren1ty válasza Andrewhouse (#4542) üzenetére


Seren1ty
tag

de a frissített bios nem parás ? nem tagadhatják meg a garit ? :F

(#4544) Muton válasza Seren1ty (#4543) üzenetére


Muton
addikt

szerintem nem. ahol meg paráznak ilyenekért, ott csak nem akarnak gariztatni, nem kell náluk vásárolni

a biossal kapcsolatban: nálunk csak award biosú lap jöhet szóba. abit, dfi, msi. az ami bios full kizáró tényező

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4545) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Hali!

Bocs, h ide írok, de egyéb témakörben senki sem válaszolt és Genius-tól sem jött válasz ...

Lenne 1 nagy problémám, ha valaki segítene, megköxönném! -> Tegnap vettem Genius Ergo 525-ös rágcsálót( elvileg 525V, mivel lila :B ), a problémám az lenne, h az oldalsó gombokat
( alapként volume +/- ) nem tom használni játékok alatt: CS1.6 illetve UT3 alatt próbáltam, de:
¤ software nélkül - CS menü nuku
¤ gyári soft - CS menü nuku, ill. nem prób.(lásd később )
¤ legfrissebb gyári driver/soft update - még mindig semmi
¤ ekkor exembe jutott, h MIntelli alatt a mouse 4-5 előre/hátra lapozás volt, tehát a mouse software-ben beállítottam, h Rendszer/lapozás előre, hátra - CS menü felismerte, de játék alatt már nem működött( ill. ronda nagy zöld betűkkel kiírta a funkció )
¤ néztem helpet, goglit, kértem a Genius-tól is segítséget, de még nem válaxoltak

Akárki tud, segítsen, pls!!!!!!!!!!!! THX!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#4546) 7Heads Drago válasza #65675776 (#4518) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Egy Asrock lapon tapasztaltam hasonlót.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4547) 7Heads Drago válasza skype (#4537) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem értem miért vagytok oda NCQ -ért.
Semmivel se vagytok előrébb... :C

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4548) 7Heads Drago válasza Seren1ty (#4538) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Probáld ugy hogy a hálózatról huzd ki a gépet és vedd ki az elemet 1-2 percre, majd vissza minden!
Nekem egy bios írással foglalkozo úr ajánlotta így!

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4549) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Sziasztok!Core2duo E6300 procihoz milyen deszkát tudnátok ajánlani olyan 17-18k körül,amivel jól lehetne húzni???Lehetőleg hdaudio legyen rajta!Ksözi

Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

(#4550) 7Heads Drago válasza ]Phobos[ (#4545) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem egy Microsoft intelimose 1.1 van. szintén 5 gombos. Illetve van egy Razer Copperhead-em. És sajna egyiket sem tudtam beállítani mohaa alatt. De pl Farcryban vagy Crysisban megy mind kettő. Szerintem próbáld ki más játékokban is. Lehet hogy ezek a játékok nem komálják az 5 gombos egereket.
De kiváncsi leszek más mit ír rá....

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.