Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#43701) #41635072 válasza thumb (#43699) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nálam a kép az tökéletes HDMI-vel. :U
Tyca: A vastagságban lehet valami. Amit anno a settopbox-hoz adtak, az oylan vastag, mint egy jack kábel, amit meg vettem, az meg mint egy tápkábel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43702) thumb válasza Tyca (#43700) üzenetére


thumb
aktív tag

Az ok csak ezzel a kábellel másnak működött tökéletesen ezért maradt a tippem az átalakítóra.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#43703) csdm


csdm
senior tag

Hali! Kicsit felhúztam a HD 3850-emet, a következö értékek sikerültek:
Core Clock: 835 Mhz
Memory Clock: 800 Mhz
a Shader Clockot nem tudtam álítani.
Ezek jó értéknek számítanak? alap MSI hűtővel ( borda+venti) lehet még jobbat is kicsikarni? nekem nem sikerült. ha 800 fölé emelem a memóriát egy picivel is, akkor elszemcsésedik a kép, gondolom tudjátok melyik jelenségről beszélek ... :D

(#43704) WesTM válasza csdm (#43703) üzenetére


WesTM
senior tag

Gpu érték kiváló, memória az nagyon alacsony, de nem is tesz hozzá annyit a memória clock mint a gpu! :R

(#43705) csdm válasza WesTM (#43704) üzenetére


csdm
senior tag

Köszi ! :D de a memóriát hiába állítom feljebb adok neki + feszültésget, hibába veszem lejjebb az órajelet.. 800 fölött szemcsésedik :D

(#43706) WesTM válasza csdm (#43705) üzenetére


WesTM
senior tag

Valószínűleg annyit tudnak. De a gpu eredményed nagyon szép! :R Ne szomorkodj miatta, a memoria huzás e kártya esetében közelében sincs a gpu húzásnak. :)

(#43707) Davidof92


Davidof92
senior tag

Üdv. Kezdek idegbajt kapni ettől a 3850-től. Tegnap felraktam az underground 2-t hogy lanozzunk. Fut, de olyan szép fps laggom van hogy öröm nézni. 2x ki is estem a pályáról emiatt. A másik, hogy a a 2003-as call of duty is szaggat, teljesen mindegy hova állítom a grafikát. Csak az átlag nő 1 picit,a max meg jóval többet, de a minimum fps akkoris 0. Valami ötlet, hogy mi okozhatja ezeket?

Szerk: Underground 2-be füstnél 0-ra lemegy az fps.

[ Szerkesztve ]

(#43708) csdm válasza Davidof92 (#43707) üzenetére


csdm
senior tag

Hali!
Más játékoknál megy normálisan? pl Cod 4 , Cod 5, NFS pro street, Undercover ( GTA4) ?
Nem lehet hogy Catalystba KATTINTS BELE Hasonló értékek vannak beállítva?
Vagy ha húztál már a vidikaridon, és állítotál be 2D-t is, akkor játék közbe 2D- megy és nem a 3D?

[ Szerkesztve ]

(#43709) Davidof92 válasza csdm (#43708) üzenetére


Davidof92
senior tag

Ez nem lehetséges, ugyanis nem használom a catalistot, csak a driver van fenn+ATT. Más játékokba nem fordult elő.

(#43710) kriszbon válasza Davidof92 (#43709) üzenetére


kriszbon
őstag

Esetleg próbálj meg másik drivert felrakni, mert ha máshol nem csinálja akkor előfordulhat hogy ahhoz a játékhoz nem jó!
Más: Hozzájutottam egy (Ilyen) vacakhoz jutányos áron! :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#43711) Davidof92 válasza kriszbon (#43710) üzenetére


Davidof92
senior tag

Majd megnézem.

(#43712) bolcsodal válasza kriszbon (#43710) üzenetére


bolcsodal
addikt

ÉS mit tud a kicsike? Jól látom, hogy nincs rajta PCIe power csati? :Y

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#43713) sanya20071


sanya20071
csendes tag

Üdv
Nekem jelenleg egy msi radeon hd3850oc-s karim van és van egy kis gondom a mass effect (eredeti) alatt valamiért a monitor kb 5 perc játék után kikapcsol (lg w2253v-pf monitor), max felbontásba tolom a game-t vagyis 1920*1080-ba és nem akad néha egy kicsit d nem vészes de nem tom megérteni hogy miért kapcsol ki a monitor melegedés lehet az oka vagy mi?

(#43714) kriszbon válasza bolcsodal (#43712) üzenetére


kriszbon
őstag

Netezésre még elmegy valahogy, de a 3850-es sokkal bikább kártya ;]
Jól látod ezen nincs tápcsati, halk és nem melegszik nagyon, idle leveszi az órajeleket 160/250-re így kevesebbet is fogyaszt, mint a mostani kártyám is.
Egyébként Trémárkban ratyin teljesít ráadásul nem is húzható nagyon mert csak annyit megy mint ami a képen látszik (4670) vs (3850) és hogy legyen jobb is (mostani kártyám) :D
Nekem aztán mondhat bárki bármit hogy gyorsabb a 4670 meg mutogathat tesztet is ha akar, mert azért nem mindeggy hogy 35GB/s vagy 66GB/s a mem. sávszél. :U
Esetleg azokban a tesztekben mindegyik kártyát a rá optimalizált driverrel tesztelték volna, nem az újabbra optimalizálttal akkor a 4670 nagy sz@rban lett volna és milyen csúnyán nézett volna az ki. ;]
Amúgy nagyon jó kis kártya és ha valaki olcsón hozzájut akkor megéri úgy 1280-ig. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#43715) bolcsodal válasza kriszbon (#43714) üzenetére


bolcsodal
addikt

Mivel húztad 810-ig a GPU-t? Az automata keresők rendre kinyúlnak, vagy kicsinálják a kártyát: ATI Tré, ATItool... :(

They drew first blood....

(#43716) kriszbon válasza bolcsodal (#43715) üzenetére


kriszbon
őstag

Ahhoz akkor Rivatunert használtam, a CCC nem volt fent. Kitesztelni hogy mennyit tud ATT-t használtam, de csak a GPU-hoz, mert a ramot azt CCC alatt tudtam hogy max mennyit megy. Egyébként 835-nél kezdett hibázni, 830-on még a Mark lement simán, csak nincs már meg az eredmény, de sok különbség nincs és használni 770/1050-nen szoktam [link].
Az enyémen Samsung 1ns ramok voltak amiknek illik tudni minimum az 1Ghz-et. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#43717) punk17


punk17
aktív tag

Sziasztok!
Valaki lenne olyan kedves és egy MSI 3850 256Mb OC gyári biosát feltöltené nekem.
Előre is köszönöm.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#43718) kriszbon válasza punk17 (#43717) üzenetére


kriszbon
őstag

PÜ!

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#43719) pepikee


pepikee
csendes tag

:W Sziasztok,nekem olyan gondom lenne hogy bármikor ha játszok egy játékkal akkor egy idő után leáll a videókártyám ( valami olyasmiről van szó hogy nem bírja azt a grafikaminőséget és leáll? vagy esetleg túlmelegszik? nagyon idegesítő , egyszerűen minden driverrer eljátsza ezt... ( HD 3870 em van) segítsetek légyszives :F

(#43720) Hurkaleves válasza pepikee (#43719) üzenetére


Hurkaleves
őstag

húzva van?
indíts el egy hőmérséklet néző progit a játék alatt és mikor kifagy akkor olvasd le a max. hőmérsékletet! kíváncsi lennék rá..
mod: vagy újra is indul a gép?

[ Szerkesztve ]

(#43721) pepikee válasza Hurkaleves (#43720) üzenetére


pepikee
csendes tag

nem indul újra , vgy lefagy és gép resi kell vagy kapok egy üznetet vcu errorral és lefagy,kifagy,lefagy ameddig nem resizek. hát a hőmérsékletről annyit hogy miután kiléptem a játékból nem bírtam a videókártyán tartani a kezemet :D olyan meleg volt ... hőmérséklet néző progit? adnál segítséget? ... előre is köszönöm várom válaszodat

(#43722) Haart


Haart
addikt

Az AC féle accelero L2 pro rámegy a 3850-es karikra? Csakmert a hivatalos oldalán ez az egy ami nincs kiírva. Létezik hogy csak arra ne menne rá?

(#43723) Hurkaleves válasza pepikee (#43721) üzenetére


Hurkaleves
őstag

hőmérsékletet a catalyst is írja vagy én pl. ezt használom...ez több mindent is kijelez nem csak a gpu-t...
arra viszont nem válaszoltál, hogy tuningoltad e a kártyát!?

(#43724) pepikee válasza Hurkaleves (#43723) üzenetére


pepikee
csendes tag

nem,nem tuningoltam

(#43725) Hurkaleves válasza pepikee (#43724) üzenetére


Hurkaleves
őstag

akkor a hőt nézzük meg...
várom az eredményt nyugis illetve terhelt állapotban is!

(#43726) sklopp válasza Haart (#43722) üzenetére


sklopp
őstag

A hűtése nem elég, 100 Watt kártyákig ajánlott. 3850-re Twin Turbo javasolt, sőt kiváló.

(#43727) Nowhere


Nowhere
tag

Helló

A probléma a következő: pár hete gép bekapcsolásakor a monitor villogni kezd és nem kapcsol be kvázi. Néhány újraindítás után (ami egyébként idegesítő macera) valamiért elindul a rendszer úgy ahogy kell. És utána semmi baj nincs sem a géppel sem a monitorral. Amikor nem kapcsol be a monitor a gép zajaiból ítélve a bootolás megtörténik, egyszerűen a monitor nem akar talpra állni magától.
Sípolás hang nincs bootoláskor, tehát minden a szokásos. Fogalmam sincs mi lehet a hiba, ha a monitor lenne szar, akkor pár próbálkozás után se jönne be szerintem normálisan, de igazából nem tudok már mire tippelni mi lehet a baj.
A rendszer sp3, semmi extra nincs rajta szerintem. Megköszönném a segítő ötleteket, hátha.

A videókártya asus eah3870 series. Lehet, hogy mégis ez a ludas? Van-e értelme ebben az esetben átrakni a másik kimenetre a csatit a vga kártyán? (Ez most jutott eszembe, tegnap csak portalanítás meg kábel ki-be dugdosás volt, de a probléma nem szűnt meg)

(#43728) meglehet


meglehet
csendes tag

Helló. Kérdésem az lenne, hogy egy 3870X2 1GB-os DDR3 as videókártya 1800MHz es a ram. És hogy ez kb menyivel lenne jobb egy 4670 1GB os DDR3 kártyámtól?? Lehet láma kérdés, de nem ismerem ezeket az egybe épített kártykat. Válaszotokat előre is köszönöm. :R
és még enyi, hogy menyire gond a DDR3?? Mert néztem hogy ezzek DDR4 el is vannak? Menyivel lassabb így a kártya?

[ Szerkesztve ]

(#43729) kriszbon válasza meglehet (#43728) üzenetére


kriszbon
őstag

Szerintem (Nézd meg magad!) mert úgy sem hinnéd el, és nem nagy gáz a GDDR3! :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#43730) WesTM válasza meglehet (#43728) üzenetére


WesTM
senior tag

Jobbnak sokkal jobb lenne, mint a 4670, de a helyedben már nem ölnék pénzt 3870x2-be.
4870 1gb-kat is alacsony áron lehet már kapni, de akár 4870 512 is pariban van vele, sokkal alacsonyabb fogyasztás mellett, és a cf hibák sincsenek jelen.

A gddr3 nem ront sokat, sőt bizonyos helyzetekben a jobb időzítések miatt azonos órajelen gyorsabb mint a gddr4.

Szerintem 4670-ről ne válts 3870x2-re, inkább 4870 512/1gb.

(#43731) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Gondoltam írok egy problémával találkoztam.
9.7-es driver feletti verziókkal nativ felbontáson elkezd késni a 2.gpu képe 3870x2-vel esetleg más x2-es tulajnak is vannak ilyen bajai nativ felbontáson (nálam ez 1920*1080-at jelent).
Nem tudom , hogy a 9.11-es driverben javítva lett-e , de nem sok esélyt látok rá.
Csináltam anno róla videót valahova majd fellököm.

Mod: lemaradt win7 x64 os.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43732) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#43731) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És íme a videó is hozzá : [link]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43733) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Sziasztok!Van egy MSI HD 3850 256 OC videokarim.Az utobbi 1 hetben szerintem ez csinalja a fesztivalt.Nyomatom a COD 6-ot max felbontassal megy mint az alom.Masnap meg szaggat mint az allat min graffon is.Windows csere is lett belole hatha rendbejott volna de nem igy lett.Tegnap megint bekapcsoltam a cod 6-ot es fut mint az allat anyira rajottem hogy mikor akadozik a game valamiet nem porog fel teljesen a ventilator mert ugye tudjatok milyen a hangja mikor dolgozik a kicsike.Na en ez hianyolom mindig mikor akad a game mint az allat.Tehat osszefoglalva : mikor hasit a game akkor zug a kartya mikor meg akadozik akkor csak normal fordulatszamon megy a venti.Mi lehet a gond?Nem kap rendes feszultseget?Tapegyseg ,alaplap,kompatibilitasi hiba?Kerlek segitstetek mert tegnap ota megy rendesen de nem vagyok nyugodt hogy vajon mikor jon elo a hiba megint?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#43734) sklopp válasza szuk_jozsef (#43733) üzenetére


sklopp
őstag

Magad is leírtad a gond forrását, elégtelen hűtés. Első lépésben alaposan tisztítsd ki a hűtőt, esetleg pasztázd újra. Majd megpróbálhatod a firmware módosítását a venti fordulatok átállításával. Végül cserélheted a hűtőt Arctic Cooling Accelero Twin Turbo-ra. Az utóbbi garantáltan segít a gondon.

(#43735) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#43732) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

9.11 es driver-el eddig jól megy minden.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43736) sklopp válasza Nowhere (#43727) üzenetére


sklopp
őstag

A kártyát kivetted a foglalatból? Ha még nem, megpróbálhatod kivenni és újra visszatenni, ilyen hibát produkálhat enyhe kontakt hiba is.

[ Szerkesztve ]

(#43737) ADAM1337 válasza sklopp (#43734) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lehetséges akár driver hiba és nem kapcsol be 3d órajelekre igy nem is kell a ventinek úgy forogni és a teljesítmény is jelentősen vissza esik.
Esetleg más drivert kéne felrakni vagy manual szabályozni.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43738) sanya20071


sanya20071
csendes tag

nekem is az a gondom hogy az MSI HD3850OC-s kártyám a mass effect alatt leáll és nem tudom miért mert mondjuk maxon tolom a játékot 1920*1080-ba de csak ennél a játéknál szarakodik mert pl az új cod mw2 is ebbe a felbontásba van és semmi baja vagy a the force unleashed is és az se csinál ilyet megnéztem a hőmérsékletet de csak reset után tudtam mert lefagy a gép ha elmegy a kép és nem reagál semmire de az everest szerint reset után 35fok a gpu és a gpu környezete az pedig nem sok.Annyi hogy régebben volt tuningolva mikor vettem de azóta is alap órajelen jár ugyhogy nem tom mi a gond. Valaki léci válaszoljon.ja és még annyi hogyha jól láttam miután kikapcsol a moncsi szürke csikok vannak a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#43739) CsabiHT


CsabiHT
csendes tag

Segítsetek please!!!!

Kb 2 hete vettem egy HD 3850 AGP-t, hogy majd én milyen jókat fogok játszani. Ehelyett a 2 hét alatt csak a tesztelések, kisérletezések mennek.

A konfigom:
Asus A8V-X (939)
Athlon XP 3800+ X2
2 GB Samsung 400Mhz dualba
360 W Chieftec táp

A problémám az, hogy egyszerűen nem megy stabilan a gépem.
Zsír új windows SP3 .Net 2.0 ati catalyst 9.10 AGP hotfix feltelepítve és olyan hibák jönnek elő, mint FarCry 2 telepítésnél hiba, miszerint a CAB fájl hibás. Másik gépen tökéletesen megy ugyanez a letöltött verzió.
COD 4 a 2. pálya töltésénél kilép hibával.
NFS Undercover legelején a videónál lefagy, de csak a játék.
Mióta megvan a kártya semmivel nem tudtam játszani és nagyon elszomorító a helyzet. Kicsit kezdem bánni, hogy megvettem ezt a kártyát.
Próbálok olvasgatni, hogy mi lehet a hiba, de nem tudok rájönni.
Memtest 86 lefuttatva hiba nélkül végig ment.
Probáltam csak egy memória modullal ugyanúgy hibák.
Vinyó letesztelve hibátlan.
Olvastam olyat, hogy az is hiba lehet ha a kártyára nincs rádugva az Y elosztóra minkét helyre a tápból áram. Azt is próbáltam most mindekttő be van dugva.
Egyedül a táp amire gondolok, de itt azt írtátok korábban, hogy a Chieftec 360W simán el kell, hogy vigye.

Próbáltam a 9.11-es drivert. Fel se tudtam rakni:S

Segítsetek légy szíves mit próbáljak meg, mi lehet a gond?

(#43740) sanya20071


sanya20071
csendes tag

Hát egyszerű a helyzet futtass egy 3dmark03-at vagy 05-t ha az alatt kilép vagy fagy akkor valószínűleg kártyahiba és dobd vissza garba amúgy a géped többi része se az a kimondott atomstabil cucc gondolok itt pl a memóriára a samsungok nem épp a megbízhatóságukról híresek nekem is volt annyi gagyi típusú ramom és hiába volt jó mindig csinálta a hülyeségeit hogy pl elindítok vmit és kiírja hogy memória írás nem sikerült meg lefagy meg kékhalál nem sokkal drágább pl kingmax vagy kingston azok se a legjobbak de legalább nem fagynak midnen ok nélkül, nekem volt már samsung hynix meg mittomén milyen márkátlan fosok de amióta áttértem a régi gépenn geil-re az újba meg már corsair dominator van azóta nem találkoztam ilyen gonddal. A kártyával kapcsolatba nem tom hogy mit értesz 2 tápcsatlakozó alatt sztem csak egy van rajta pedig nekem pci.e. és egy 6 vagy 8 tűs csatlakozót kell rákötni a tetjére a teljesítménye meg elég jó az árához képest és 17-ért vettem és mindent visz pl cod6, force unleashed,hawx, cod4, mirror's edge mind 1920-ba megy akadásmentesen na jó a cod 6 -ba 1-2 pillanatra előfordul hogy beakad de nem vészes és az is csak single-be ha sokan vannak.

JA ÉS 1 ÉSZREVÉTEL LE NE TÖRJÖN MÁR AZ ÚJJATOK MÁR VAGY 3 NAPJA ÍRTAM HOGY MI A GONDOM ÉS AZÓTA SE ÍRT VISSZA SENKI NE LEGYETEK MÁR ENNYIRE TUNYÁK!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#43741) jambiyya


jambiyya
őstag

Sziasztok!
Ilyen kártyám van.
Szeretném hdmi kábellel a TV-re kötni. A hangot át tudom vinni vele valahogy? Úgy tudom, a DVI nem tud hangot.
Legvégső esetben az alaplapi persze ott van, annak van hdmi-je is.
Köszi.

(#43742) jambiyya válasza sanya20071 (#43738) üzenetére


jambiyya
őstag

A csíkozás ált. memóriahibára szokott utalni.
Gondolom az ilyenkor szokásos procedúrán túl vagy (friss driver, áramellátás, stb.).

(#43743) fradi81


fradi81
veterán

Hello
Van olyan márka hd3850-ből amelyiket nem szabad megvenni mert hangos/ sok a memóriahibás?

moto g72, Ninebot d28e

(#43744) sanya20071


sanya20071
csendes tag

Nekem msi hd3850-em van oc verzió hát a hűtést kicsit elrontották simán lehetett volna csavarokat még húzni a hátulján mert így kicsit laza a hűtő meg az elején az a dísz hát..szépnek szép csak nem egyszer mikor pörög a venti hogy úgy mondjam berezonál vagy mi a helyes szó szal zörög az a lényeg mert nincs megfelelően rögzitve de a teljesítményével nincs gond.

(#43745) CsabiHT válasza sanya20071 (#43740) üzenetére


CsabiHT
csendes tag

Üdv!

3D Mark 2003: 25567 pont
a 2006-ot pedig már nem is tudtam telepíteni, amint azt már feljebb is írtam itt is kijött ugyanaz a hiba telepítésnél:

Nem tudom mit kezdhetnék még vele?

(#43746) sanya20071


sanya20071
csendes tag

Ember olvasd el mivan odaírva crc hiba vagyis adathiba itt nem a vga-val van gond hanem nem tudja feltelepíteni vmiért vagy szar a windows vagy ha cdről telepíted akkor az karcos vagy szarakodik a vinyó vagy a ram.

(#43747) sanya20071


sanya20071
csendes tag

Mellesleg nekem is van hasonló gondom én windows 7-et használok és felraktak múltkor a 3dmark 05-t de nem indítja el vagyis elindul de nem csinál semmit csak áll utána meg lefagy 5-let? Nme támogatja a win vagy mi?

(#43748) sklopp válasza jambiyya (#43741) üzenetére


sklopp
őstag

Átmegy a hang is, átalakítóval vagy DVI-HDMI kábelen. Lapozz vissza egy oldalt innen, ott alaposan ki van tárgyalva.

(#43749) beni77


beni77
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 3850 kártyám. A DVI-HDMI kimeneten csatlakozik egy erősítőbe, onnan megy a kép az LCD felé. A kép OK viszont az audio elég érdekes.
Ha nem windows media playerrrel játszom le a filmeket hanem egyéb lejátszóval pl. kmplayer, vlc, ... akkor az erősítő szerint 2 csatornál PCM hang jön ki a kártyából. Az eszköz beállításnál valóba ezt látom (Realtek HDaudio), csak a sztereo látszik.

Azonban ha WMP12-vel játszom le a filmet, akkor az erölködő 5.1 dolby digital hangot jelez bejövő jelként.

Az a kérdésem, hogy megolható-e ez másik lejátszó programmal is agy csak a WMP12-vel tudok így filmeket ejátszani. (WMP12 dolby plug-in?)

Üdv.

(#43750) jambiyya válasza sklopp (#43748) üzenetére


jambiyya
őstag

Jaja, olvastam, köszi.
Ma kiderül, hogy tényleg így van-e. Szereztem 10m-es hdmi kábelt, átalakító pedig van a VGA-hoz.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.