Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31250) hakos1987 válasza TomBoy1986 (#31238) üzenetére


hakos1987
őstag

én csak annyit fűznék hozzá, hogyha 9550-em lett vna, talán én is megtartom, vagy legalábbis elgondolkodok a cserén!!
csakhogy nekem 9500 volt, ami TLB hibával kűzd... Vista + SP1 patcheli magától.... csakhogy így rohadt lassú lett! ezért minden rendszerbetöltéskor indulhatott egy progi, ami kikapcsolta a patchet... csak ez számomra hosszútávon nem igazán járható út... Nem azért vettem Phenomot, mert nem tetszik, csak simán meguntam ezt, és ha már cserélnem kellett, hát inkább azt a pénzt arra költöttem, hogy Intelt vegyek, meg egy olyan procit, ami most és később is kihajtja a VGA-m, és gyorsabb játékokban....

Szóval nem a phenomokat szólom le, csak az, ami nekem volt, azt cserélni kellett, és ha már cseréltem, így láttam legcélszerűbbnek!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.