Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6845) asha07lcc válasza asha07lcc (#6837) üzenetére


asha07lcc
tag

Na egy kis sztori ez előzőhöz... Ez a sz....házi társaság átvette a telefont és jegyzőkönyv készült.
Javítás helyett hárítás.

Nem garanciális semmi része a telefonnak a slot kártya foglalat sérülése miatt szerintük... Igaz a hiba az volt amivel bevittem, hogy nem fogad sem memória sem sim kártyát. És teljesen ép mindene egy íróasztalon lakott.

És a slot tényleg sérült csak az a bibi amikor visszakaptam akkor sérült! Amikor bevittem akkor nem volt az, az biztos.

Kapaszkodjatok meg: Amit fizetősre akartak megcsinálni tizenezer FT-ért 1 db varrótűvel meg lehetett oldani az összes érintkezőt meghúztam egy kicsit felfelé a 2 slot foglalatot és a mem kártyáét is a tűheggyel.

Most minden működik:)

Igaz a mikrofonnal lehet valami mert alig van hangereje amikor telefonálok(nem hallja a túloldalon, vagy alig akivel beszélek.

Ezenkívül minden része megy hibátlanul a gyakorlatilag újszerű készüléknek.
Kíváncsi leszek a képen látható papíron lévő gar lepattintásra hogy fogják megjavítani...
UGYANIS A MIKROFON HIBA TIPIKUS GARANCIÁLIS HIBA, AMIT NYILVÁN A MELLÉKELT KÉPBEN TALÁLHATÓ SZÖVEGRE HIVATKOZÁSSAL NEM AKARNAK MEGOLDANI....

A szervíz jegyzőkönyvet beteszem a két inkorrekt figura nevét nem töröltem.

Szerintem egy varrótű meg egy műszerész 10 perces munkája a garanciális szervízbeN is megoldható a hárítás és agresszív pofátlan és cinikus hozzáállás helyett. EZ MINŐSÍTI IS ŐKET EGYBEN.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.