Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5818) pamesz


pamesz
tag

No! Szerintem az idióta rózsaszín nyithatós, kínai hídalatti telefontok témát nem itt kéne megbeszélni. Szó szerint lefosom mit raksz a szarodra, valljuk be ez egy fos telefon, de ennyi pénzért elég jó hardvert kap az ember. Nekem minden bajom van vele, nagyon bánom hogy ezt vettem. Aki ilyen telefon vásárlásán töri az agyát már most felejtse el. Csak lebeszélni tudom róla. 3mat kaptam már belőle, midig elromlott és átlagban 2 hónapot ültek rajta, ha úgynézed a pénzeden. Én azért járok ide hogy okosodjak telefon szoftver téren. Root CMD recovery, custom ROM stb, és nem azért hogy kinek milyen tokja van. Sok embertől kaptam hasznos infókat amiket nagyon köszönök. Viszont most jött egy egy lány és hirtelen egy szaros tok miatt nagyon megnőtt a hozzászólások száma. Basszátok meg egymást ahol akarjátok de ne itt. Intézzétek el privátba, szerintem sokakat nem érdekel a téma. Én napi szinten látogatom az oldalt. Nem írogatok szerintem sokan vannak még így ezzel. De most ez a toktéma kibaszta nálam a biztosítékot. Ha moderáljátok a szövegemet ne csak ezt moderáljátok. Olvassatok vissza és töröljétek a szarságokat. És az se érdekel hogy most erre milyen hozzászólás fog jönni, mert nem fogok válaszolni. Viszlát...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.