Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-06 07:34:25

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdéseket teszel fel, nyisd meg az összefoglalót és bátran szaladj végig az alábbi linkgyűjteményen. Ha nincs válasz, nyugodtan kérdezz. :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8432) t72killer válasza popey37 (#8431) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért egy kistelés dslr munka, infra és tudásigényétől nem esek hasra, anno 16évesen kézzel tekertem egy Réthy-féle zártszelvény-lábú "mechanikán", egy bicajdinamó tartóbilincséből farigcsált kameratartó közbeiktatásával. Ahhoz képest egy ioptron skytracker űrtechnika. A mostani nyaralásra csak azért nem hoztam a lightrack-et, mert nem a szuper+ egű Morro Jable-ba mentünk.

Meg merném kockáztatni (bár nincs ilyen optikám), hogy egy samyang 1.8/135 lerekeszelve f2.5-re állókamerás üzemben 1sec expókkal hozza ezt a mélyég-teljesítményt és akkor van egy jó fotós obid is nappali használatra. Valóban nem a mi eszközünk: én nappali fotózásra is hordok magammal pár cm2 szenzort és fénygyűjtő optikát.

A csajoknak szvsz 50mm kevés lesz :DDD . Egy oklibanézős távcsöves mutogatás szvsz laikusoknak többet ér - bár kétségtelen, ahhoz az oh-uh reakciókhoz inkább 30 kiló kell.

#8430: nagyon szépek :R . A "sony fényképezőgépes"-t teleobinak kell értelmezni?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.