Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Minimoa

    tag

    Nos, nálam leszűkült a kör.

    Alapvetően úgy vagyok vele, hogy 20-30kHUF környékén tervezem a ráfordítást. (Ha nem húzom meg "szigorúan", akkor előjön a számítógép összerakásos probléma, hogy mindig csak egy kicsit hozzátéve egyre jobb-és-jobb lesz, aztán bőven több lesz a vége, mint terveztem.)

    Szóval ami nálam fontos:

    1. "mindenevő"
    2. audióból tudja a DTS, DTS HD MA és a TrueHD passthrough és downmix
    3. dvd menü full
    4. BT menü legalább lite
    5. Optikai és/vagy coax hangkimenet
    6. ventillátor lehetőleg ne legyen
    7. torrent kliens legyen (luxus a notebook-ot legyilkolni torrentre, a desktop gép meg zajos hozzá)
    8. lehetőleg ne pár éves technika legyen (leginkább a fw update-nél számít; a wd tv live gen2 bármennyire is csábító, nem nagyon lesz már hozzá új fw, az új wd tv live meg az Istennek sem akar megérkezni Mo-ra....)

    Ezek alapján kiesett a jelöltek közül az AC Ryan Playon HD 2, Xtreamer Sidewinder 2, HiMedia HD200, 300.

    Talán
    A HiMedia 600A-t ebay-ről ~100$-ért be lehetne hozni Hong Kongból, elég nagy a csábítás!
    HiMedia 560B-T az iboum.com szerint nem tudja a TrueHD-t és Realtek 1183DD+ -os chipsettel van, ami kissé régi (azért nem hinném, hogy performancia problémák lennének)

    Esélyesek
    Meglepő módon a Egreat marketingesei találták el az én igényeimet:
    Egreat R1-II
    Egreat R200 II
    Egreat R500
    Egreat S5A
    Egreat S100
    (az S-esek már a 40kHUF-nál vannak, úgyhogy ez inkább a talán kategóriába kellene essen, viszont ezek Sigma 8643-as chipsettel vannak)

    Már csak az a kérdés, hogy gyakorlati szempontból mivel lenne jobb a Sigma 8643 a Realtek 1185-nél....

    Sajnos az Egreat-nél nem találtam egy összehasonlító táblázatot, amiben az egyes lejátszókat összevetik.
    A speckó meg nem mond sokat.....

    Itt tartok.

    Valakinek egyéb javaslata, észrevétele?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés