- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Drivv: Prehistorik 2 - Retró Játékpercek! 1. rész
- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
Új hozzászólás Aktív témák
-
MMSZoli
tag
Helló,
Én láttam már egy DVDR3300H-t de nem használtam, nálam annak a nagyobbik bátyja van (EPG és HDMi-vel, meg 250GB-os HDD-vel). Úgy tudom, az alapok (kezelés, távszabályzó, alapvető funkciók, stb) ugyanazok.
Jó:
Kényelmes, csendes, jó HQ, SP üzemmód, aránylag jól kezelhetö a menüszekezete (tény: a Pio vagy Pana jobb, grafikusabb, magát magyarázóbb, ehhez kell a könyv),
egyszerü felvétel és visszajátszás, keresés. Ár.
Sokkal jobb, mint egy síma írós asztali egység.
+/- R/RW kezelése, természetesen RAM nincs
Dual layer támogatás (a 3300H-t nem tudom)
Rossz:
-A távszabályzón lényeges gombok nincsenek kiemelt helyen(setup, Record mode), állandóan keresgélni kell őket
-Éjjelente, mikor állítólag letölti az aktuális adatokat, bekapcsolja a vinyót 10 percre, nem hangos, de TV-nézés közben (főleg ha horror megy), kicsit meglepő.
- Nagyon érzékeny az RF antennajel minőségére. nálam olyan 55-58dBmV a jelszint a megosztás után, és mit mondjak, a TV-men ugyanaz sokkal jobban néz ki (persze ott van erre egy külön képjavító ráamkör, de ha kikapcsolom, ott is az UPC ''csíra-minöséget'' látom. nos ugyanez nagyon hiányzik az íróból). LP módban már szemcsés (mivel az alap nem túl jó). Külső jó minőségű jelforrásból nagyon jó a felvétel, de a tuner erős RF jelet igényel. Egy RF jelerősítő 10-15 ropi... Persze lehet, hogy inkább reklamálok az UPC-nek, hogy nézzék már meg, hogy néz ki (és bekapcsolom a Super LP 8 órás módot Monitor üzemmódba. Azonnal felnyomnák a jelszintemet 75dBmV-ra)
-Szerkesztés nem rossz, de lehetne jobb, kicsit nehéz beállítani a pontos helyet.PC-n tényleg könnyebb. És igazség szerint a HDRW720-on is könnyebb volt (nagyon megtetszett egy ismerősnek, úgyhogy eladtam, meg már ki is nőttem a 80GB-ot)
-Lassú, különösen az installálás lassú (kb 2-3x hosszabb, mint a TV-n ) és az Easylink hiánya, ami miatt a Follow-TV-vel egyenként be kell állítani a 30 csatornát, ami külön plusz 15 perc. Egy Easylinkkel 2-3 perc lenne, így elmegy vele 30 perc.
- EPG-t az UPC kivágja az Eurosport-ból, emiatt ez nem működik itthon (ez a spórolós UPC hibája, nem a Philipsé, de tudni kell, mert így használhatatlan lesz egy fontos feature)
Összességében nem rossz kütyü, és olcsóbb, mint a konkurrensek (talán a Samsungnak van hasonló), de vannak dolgok, melyek némileg zavaróak, különösen a mindennapi lassúsága és a jel iránti érzékenysége. Némi türelem kell hozzá. Szerintem próbáld ki egy boltban, ha engedik. Lemezekre nem érzékeny.
Most van mellette egy LX7500R DVD-írós házimozi, ha a kettőt kombinálnák, plusz hozzáraknának egy DivX lejátszást, tökéletes kombináció lenne egy dobozban.
Remélem összehozza valamelyik gyártó, akkor arra fogok váltani.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Autós kamerák
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Formula-1
- iPhone topik
- Anime filmek és sorozatok
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Beszámítás! HP Victus 16-R1002NF Gamer notebook - i7 14700HX 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB WIN11
- Quadro FX 570 eladó
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- HP Probook 650 G4 15,6 i5-8350u 8. gen. GYÁRI MAGYAR VILÁGÍTÓ BILL!!!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest