Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC87U

Kétsávos, Wireless-AC2400 gigabites útválasztó
Kereskedelmi forgalomba hozatal kezdete: 2014

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) appel válasza s7evcsenko (#1699) üzenetére


appel
őstag

Ha a távoli hozzáférések Spotify fiókhoz csatlakoznak, akkor ugyanúgy ki tudod léptetni őket, mint más eszközök esetében: Oldal alján kijelentkezés mindenhonnan
Egyébként pedig a router mögött lévő eszközhöz csak úgy simán lehet csatlakozgatni? Nem lehet rajta letiltani a távoli hozzáférést? Esetleg a routeren kikapcsolni az upnp-t, mert valahogy csak aktívvá kerül az eszköz. (bár lehet rossz irányba gondolkodom)

szerk: látom Spotify connect van, szóval gondolom csak az tudja vezérelni, aki ismeri a spotify hozzáférésed. Ergo léptesd ki őket és válts jelszót!

[ Szerkesztve ]

(#1702) s7evcsenko válasza appel (#1701) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem, nekem nincs spotify-m, ezért is akarom törölni az erősítőről.
Öcsém nálam járt, neki van spotify-je... wifin keresztül csatlakozott a routerre, majd a saját spotify-jét elindította a saját telfonján.
Ezután észrevette, hogy a spotify-je felkínál egy eszközt, amire kirakhatja a hangot (ez az erősítőm), és így nem a telefonon kell hallgatni, hanem a házimozin... idáig rendben is lenne a dolog.
Csakhogy ezután hazament, 20km-re lakik, én otthon alszok, Ő meg 20km-ről átváltotta az erősítőt spotify-re, és feltekerte a hangot max-ra, mert azt hitte, hogy valami otthoni eszközt talált meg.
Vagyis a spotify amire egyszer felcsatlakozik, azt az eszközt neten keresztül, bárhol vagy a világban, tudja irányítani.
Ez valószínűleg egy bug, de még nem sikerült javítaniuk...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1703) appel válasza s7evcsenko (#1702) üzenetére


appel
őstag

Mondom, hogy spotify connect :-)
Léptesse ki ő a csatlakoztatott Denon-t. Ez nem bug, hanem feature, de nyilván saját felhasználással, nem mások fiókjával. Én rendszeresen használom telefon/pc/tv/chromecast eszközök között.

(#1704) yimm válasza Kendek (#1691) üzenetére


yimm
aktív tag

Köszi a válaszokat. :R

(#1705) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy mostani AC66U-ról váltok AC87U-s routerre, és milyen firmwarrel érdemes próbálkozni, mert nekem eddig az alábbi összekötésben volt és szükségem lenne rá:

-T-Home-tól kapott Cisco EPC3925-ös roteremmel van összekötve, dupla NAT-ot alkalmazom
-Szükésem van DDNS-re is. => jelenleg DDNS-re az alábbit használom => https://www.dynu.com/
- AC66U esetében tomatot Tettem fel rá.

Kérdésem az lenne, hogy AC867U-ra mit lenne érdemes feltennem, hogy legyen Dupla Nat + DDNS is egyszerre működjön?

Válaszotokat előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1706) Kendek válasza stigma (#1705) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az AC66U esetében hogyan működik a DDNS, publikus IP cím nélkül? Alapvetően az a probléma, hogy mivel NAT-olt IP-t kap a router, így nincs külső címe amire lehetne adni alternatívát.

<-ƘƘ->

(#1707) Intruder2k5 válasza Kendek (#1706) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tomato fw van neki rajta, amiben van olyan funkció, hogy 10 percenként egy külső szerver segítségével határozza meg a WAN IP címet, és azt regisztrálja a DDNS szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#1708) Kendek válasza Intruder2k5 (#1707) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Értem. Ha máshogy nem megy, akkor ezt Merlin alól egy szkript is megoldhatja. A külső IP cím lekérése egyetlen parancs, a kimenetet pedig be lehet illeszteni bárhova. Tudom-tudom, ehhez itt senki nem ért, de természetesen én vállalom a megírását, ha kapok egy kis segítséget is (egy router SSH hozzáférést majd).

<-ƘƘ->

(#1709) stigma válasza Kendek (#1706) üzenetére


stigma
addikt

(#1706) Kendek: Ment rendesen:

1. router => 192.168.0.1 => Cisco EP3925 DMZ-be betettem az Asus router ip-jét (192.168.1.1) + DHCP-t kikapcsoltam
2. router => ASUS RT-66U => 192.168.1.1 , DHCP: On
Cisco EP3925 LAN => ASUS RT-66U WAN port

dynu-nál reggeltem, majd egy link segítségével a tomato DDNS menüjébe másoltam, és megy tökéletesen (Alatta látom a külső IP-met)

(#1707) Intruder2k5: Köszi szépen, akkor megkeresem a elgutolsót.

Köszönöm mindkettötöknek. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1710) Kendek válasza stigma (#1709) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Emiatt ne aggódj, cserélj nyugodtan routert. Ha véletlen nem menne a DDNS a beállítófelületen, akkor a Dynu simán frissíthető egy wget-es paranccsal. Viszont a Merlin ajánlott, mivel annak jó kis indítószkriptjei vannak.

<-ƘƘ->

(#1711) appel válasza Kendek (#1708) üzenetére


appel
őstag

Szerintem nem kell, annál is egyszerűbb: link

[ Szerkesztve ]

(#1712) Kendek válasza appel (#1711) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a custom script kb. tökre ugyanaz mint amire én is gondoltam. Bár tény, hogy egy hangyányit egyszerűbb, hogy a rendszernek tudomása is van róla. :)

<-ƘƘ->

(#1713) s7evcsenko válasza appel (#1703) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szerintem nem értetted meg amit írok...
Utoljára, mert szerintem nincs rá orvosság.

Mi a feature abban, hogy a tőlem 1000km-re lévő emberke a saját telefonján, a saját spotify alkalmazásával, a saját felhasználói fiókjával, az én házimozi erősítőmet vezérli?
Ezáltal az Ő telefonján nem szól a spotify, csak nálam az erősítőn, amin épp filmet néztem, miközben ő átkapcsolja spotify-ra úgy, hogy tőlem 1000km-re van.
Az én erősítőmön nincsenek spotify profilok, ez csak egy eszköz a lejátszáshoz, mint egy tv mikor telefon képernyőt tükrözöl rá...
Lehet írok egy mailt a denon-nak, hátha valahogy le lehet szedni a spotify-t az erősítőről...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1714) appel válasza s7evcsenko (#1713) üzenetére


appel
őstag

Nem akarok vitatkozni, de:
Mivel az erősítőd tud Spotify connectet, így amikor nálad volt, akkor összekapcsolta a saját fiókját a te erősítőddel. A spotify webes felületén ki tudja léptetni saját maga, bár gyanús, hogy te nem, hiszen mi van, ha másik fiókot szeretnél használni...
A feature az, hogy hallgatom az irodában (ahol nincs wifi) a laptopról hangfalakon a zenét és simán vezérlem a telefonról neten keresztül. Hol ezzel a probléma?
Tehát még1x olvasd el, és szólj neki hogy léptesse ki a fiókjában, vagy ugorj neki és lépj te be egy másik fiókkal az erősítőn.
Ennél jobban nem tudom elmagyarázni, és ne haragudj, de nem hiszem el, hogy nem lehet...

(#1715) s7evcsenko válasza appel (#1714) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Kicsit életszerűtlen, hogy egy komplett házimozi van az irodádban nettel, wifi nélkül, de legyen, ebben a formában lehet benne logika.
Beléptem a párom telójával is az erősítőre, de utána is vezérelhető volt öcséméről is.
Itt a kolléga már leírta a történetet a spotify fórumáról, én csak arra voltam kíváncsi itt, hogy a routerben nem-e lehet valahogy blokkolni az appot.
Köszi azért, hogy segíteni próbáltál. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1716) appel válasza s7evcsenko (#1715) üzenetére


appel
őstag

Nem komplett házimozi, csak 2.1 a laptopra kötve. Internet mobilnet.
Tegnap elolvastam én is a Spotify fórumot (mert nem b*sztatni, hanem segíteni szeretnék). Valóban szidják az api-t ebben a formában, hogy erősítő oldalról ezután semmit sem tudsz tenni. Viszont azt is írják, hogy az illető Spotify fiókjába belépve, ki kell jelentkeztetni az összes eszközt, új jelszót állítani a fiókhoz és akkor újra öröm van. Ezt kipróbálhatod, hiszen a rendszeres jelszócsere eleve nem árt.

(#1717) s7evcsenko válasza appel (#1716) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem nincs spotify-om, én nem használom.
Öcsémnek van, amin én nyilván nem tudok jelszót változtatni, Ő meg nem fog, mert élvezi, hogy szopathat néha, így nem is fogja kijelentkeztetni az erősítőt.
Én akarom megoldani házon belül, hogy a spotify ki legyen irtva, amíg ez így működik.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1718) ODGx válasza Manka76 (#1675) üzenetére


ODGx
tag

Notebook hűtőpaddal.

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#1719) stigma válasza Kendek (#1710) üzenetére


stigma
addikt

köszi. :R

Akkor előkészületeket megteszem, mert ha minden igaz akkor 1-2 nap múlva a kezembena routert.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1720) yimm


yimm
aktív tag

Csak egy kis gyors tapasztalat.
Ma ránéztem a hőmérsékletekre a router menübe, és most hogy már melegebb az idő, a routernek is meleg van.
Eddig egy könyvespolcon volt a router , simán a lábain állt, így a CPU 83-85 fokos volt .
Felállítottam a polc oldalsó és hátsó falához állítva, és így most lement 73-74 celsius-ra.
Nem is gondoltam volna , hogy ennyit számít, hogy kicsit jobban tud szellőzni az alja.

[ Szerkesztve ]

(#1721) Manka76 válasza yimm (#1720) üzenetére


Manka76
senior tag

Kipróbáltam. Tényleg használt kb 5C-vel hidegebb lett.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1722) Gubek-Einste válasza yimm (#1720) üzenetére

Arról a polcból ki kellene szedni és valami szabadabb helyre tenni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1723) yimm válasza Gubek-Einste (#1722) üzenetére


yimm
aktív tag

Nagyon nem jó helyen van szerinted?
Lehet átrakom sisak helyére.

[ Szerkesztve ]

(#1724) ODGx válasza yimm (#1720) üzenetére


ODGx
tag

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#1725) Gubek-Einste válasza yimm (#1723) üzenetére

Nem ideális az elhelyezés de lehetne rosszabb is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1726) yimm válasza ODGx (#1724) üzenetére


yimm
aktív tag

Ez így elég hatékonyan tűnik :)

(#1727) ODGx válasza yimm (#1726) üzenetére


ODGx
tag

Jobban is működik :) Nálam 70°C fölött érezni lehetett némi teljesítménybeli romlást.

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#1728) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Kezemben a várva várt AC87U-s router, ami brutáljól néz ki mellesleg.
Legegyszerűbb módja annak ha Merlin félre firmware-t akarok rátenni , hogy:

1. Leszedem innen a firmware-t. => 380.66_4 verziót.
2. Kicsomagolom
3. Routeren belül az Adminisztráció \ Firmware -nél betallózom a kicsomagolt txr fájlt.

Ha jól néztem ennyi lenne, majd a többi konfigurálást végezhetem ugye?

Segítséget előre is köszi. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1729) kircsike válasza stigma (#1728) üzenetére


kircsike
tag

Pontosan ahogy írod.
Én is így csináltam legelőször.
Üdv a klubban. :)

(#1730) Kendek válasza stigma (#1728) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, a lényeg, hogy a firmware feltöltésekor ne fogyjon el a RAM (ne dugj rá külső tárolót, hogy ezzel is minimalizálódjon a folyamatok száma), illetve, hogy a sikeres firmware csere után eszközölj egy NVRAM törlést (lásd az összefoglalóban). De egyébként a router Recovery módja a legbiztosabb, és amúgy is jobb ha ez idő alatt kábellel van rákötve a kliens.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#1731) stigma válasza kircsike (#1729) üzenetére


stigma
addikt

#1729) kircsike ,(#1730) Kendek :

Köszi mindkettőtöknek. firmware felment elég gyorsan, megkeresem a helyét, viszont sajnso csak holnap fogom konfigurálni.

:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1732) ArthurShelby válasza stigma (#1731) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Szerintem nem kell visszaállítás, ha minden jól működik (csak akkor, ha valami probléma van).
Mondjuk én hdd-vel, wifin szoktam fw-t frissíteni, tudom hogy nem a legtutibb így, de szeretek veszélyesen élni :) (és kicsit lusta is vagyok oda menni, rádugni a kábelt...). Ha meg bármi gáz van, akkor is ott van még a recovery mód.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#1733) stigma válasza ArthurShelby (#1732) üzenetére


stigma
addikt

köszi, én is szeretema kihívást, de most ez így egyszerűbb volt, hogy localba asztali gépről betallóztama router firmware-t és meg is csinálta szépen.

Egy apróbb bökkenő van, hogy nem néztem mekkora, így keresnem kell neki helyet. :DDD
De egy router-ért bármilyen képkeretet vagy disztárgyat megmozdítok, csak jó helyre kerüljön :D

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1734) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Van egy ilyen megjegyzésem a VPN-hez, amikor mondjuk újra csatlakozom a nethez:

WARNING: POTENTIALLY DANGEROUS OPTION --client-cert-not-required may accept clients which do not present a certificate

Ez mit takar pontosan? - Csak Felhasználónév- / Jelszó-hitelesítés: Igen van beállítva.

Véleményem szubjektív...

(#1735) appel válasza hackeeeee (#1734) üzenetére


appel
őstag

Pont azt, amit ír. Egyébként tedd nemre.

(#1736) hackeeeee válasza appel (#1735) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem biztoságosabb úgy, ha igenen van? Én úgy gondoltam, no de segáz.

Áttettem nemre, eltűnt az üzenet, köszi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1737) appel válasza hackeeeee (#1736) üzenetére


appel
őstag

Igen =Csak user+pwd
Nem=user+pwd+certificate

(#1738) hackeeeee válasza appel (#1737) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogyjah, hopp.. Oké, így már világos. Köszönöm! :R

Rosszul értelmeztem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1739) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Router szinte tökéletesen működik, és sikerült is a dupla NAT-ot összehoznom, viszont valami nem jó nálam a port engedélyezéssel:

Maga a felállás az alábbi:

1. Cisco EPC3925 => 192.168.0.1 => DHCP= OFF, DMZ-be beletettem az AC87U WAN címét(192.168.0.11), WIFI =OFF
2. AC87U => DHCP =ON , DMZ =OFF, Wifi-k beállítva, portok letöltéshez/feltöltéshez beállítva(sajnos nem jól)
WAN IP: 192.168.0.11 belső ip: 192.168.1.1

Ezenfelül minden olyan eszközt ami Ethernetre van kötve MAC cím alapján fixáltam.
HTPC-m mely letöltő gép is egyben, lefixáltam 192.168.1.12-re, viszont a port fowardingban beállított értékeim valamiért nem jók, mert azt írja a transmission zárva van a port. Mit löttem be rosszul? Egyben mellékelem azt is , mit állítottam eb az AC66U esetében.

Ezenfelül az alábbiakat kapcsoltam még be:
- NAT gyorsítás : Auto-n van
- UPnP engedélyezés - Csak hálózatról SSH-n elérhető a router
- Tűzfal és DoS védelem : engedélyezve
- Válasz WAN-ról érkező ping-kérésre : NEM => ne pingeljenek meg kintről
Ezenfelül az alábbiakban kérnék segítséget:
- Adaptív QQS => elolvastam mit ír ki, alapértelmezett értéke=> kikapcsolva. Kellhet ez nekem? - Wifinél a Prfesszionális fülön mit érdemes beállítani? pl:Multi_user MiMo...
-Egyéb bármi fontos beállítás?

DDNS (WAN menüpont/DDNS) nem működik, az alábbi hibaüzenetet dobja ki: A vezeték nélküli router személyes WAN IP-címet használ. Ez a router multi-NAT környezetben lehet és a DDNS szolgáltatás nem működik ebben a környezetben.
Jelen esetben dynu-dns-ben megadott linket használtam volna, de ha nem működik, akkor erre valami megoldás kellene. (Itt nálam a tomato-s AC66U-ban ki volt választva hogy a kliens Custom, és egy link volt beilletszve . Lásd: példa)
Itt fontos még megjegyeznem, hogy van egy HTPC-m melyen futtatok torrent kliens-t, médialejátszót, és saját Cloud-ot(Nexctloud) és ezért is kellenek a portátíránítások (80 és 443-as port) , illetve ezért kell a sok port engedélyezése.
Ezenfelül totál elégedett vagyok eddig, mert pöccre megy minden, és úgy érzem elégedett leszek vele. :D Segítséget előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1740) Gubek-Einste válasza stigma (#1739) üzenetére

A Cisco-ban is legyen bekapcsolva a DHCP.
Mivel dupla NAT-os környezetben vagy, ezért nem működik a DDNS.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1741) stigma válasza Gubek-Einste (#1740) üzenetére


stigma
addikt

Javítom. DHCP be van kapcsolva, de így is ugyanaza hibaüzenet sajnos.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1742) Kendek válasza stigma (#1739) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Végül is akkor ez alapján a DDNS-t sikerült a Merlinben is megoldanod?

<-ƘƘ->

(#1743) stigma válasza Kendek (#1742) üzenetére


stigma
addikt

Re, köszi, még nem sikerült sajnos.

Délután ránézek.

Viszont a pot fowarding valamiért nem jó. Arra nincs ötleted miért?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1744) Kendek válasza stigma (#1743) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oké, szólj ha nem megy, akkor segítek benne.
A port átirányítási probléma jó kérdés. E közbenső routeren kívül a többi eszközön nem módosítottál semmit? Illetve csak a Transmission-nel van probléma, vagy mondjuk az FTP az megy? A tűzfal szabályokat esetleg le lehet csekkolni, hogy mit állított be neki.

<-ƘƘ->

(#1745) stigma válasza Kendek (#1744) üzenetére


stigma
addikt

oks, ezeket lecsekkolom.

Semmin nem módosítottam, fogtam az AC66U-t kihuztam és helyére betettem a AC87U-t majd konfogltam.
Pontosabban firmwarecsere(Merlin) , majd Dupla NAt beállítás és port fowarding.

Ma délután még futok egy kört mit rontottam el, mert félek hogy user error lesz, mert volt 20 percem a cserére.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1746) hackeeeee válasza stigma (#1745) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A DMZ-vel lehet valami kavar, szerintem, azért nem akar működni.

Amikor Én ezt csináltam, Én a 3925-ben nem lőttem ki a DHCP-t, csak mögé tettem a Tp-link routert, mondjuk 2.1-es IP-vel, és a 2.1-es IP-t tettem DMZ-be a Cisco-n, és tökéletesen működött.

Véleményem szubjektív...

(#1747) stigma válasza hackeeeee (#1746) üzenetére


stigma
addikt

(#1740) Gubek-Einste, (#1744) Kendek , (#1746) hackeeeee
:C :R
Köszi midnenkinek a segítséget, mint gondoltam igen user error volt sajnos, mert a Cisco DMZ-be rosszul adtam meg az ASUS WAN IP címét.

Így már hogy jól adtam meg, működik rendesen + a portok is nyitottak lettek.

(#1744) Kendek:
DDNS-nek most áltam neki, de ahogy látom ezt Administration -> System-en beül kell beírnom valahova ugye?
Általad adott link, ahova elvileg az alábbi sort kellene beírnom valahova, kicserélve az ottani ddns címmel?

eredeti scriport:
IP=$(wget -O - -q http://myip.dnsomatic.com/)

javítva:
IP=$(wget -O - -q http://api.dynu.com/nic/update?hostname=stigma.dynu.com&password=jelszavam)

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1748) stigma válasza Kendek (#1742) üzenetére


stigma
addikt

DDNS beállításhoz, melyet mondtál ezt találtam => Link

Valahogy így kellene eljárnom lépésről lépésre. Este megkukkantom 6-7 fele.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1749) Kendek válasza stigma (#1747) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A DDNS-nél Custom-ra kell állítanod, és a JFFS szkriptek futtatását engedélyezned kell. A custom DDNS-t jelen esetben egy szkriptben tudod beállítani, ami a /jffs/scripts/ddns-start. Annyi van meghatározva, hogy a /sbin/ddns_custom_updated-et futtatni kell, visszajelezvén a DDNS frissítés eredményét. Szóval kb. így néz ki a dolog:

#!/bin/sh

IP=$(wget -q -O - http://myip.dnsomatic.com)
ANSWER=$(wget -q -O - "https://api.dynu.com/nic/update?hostname=stigma.dynu.com&myip=$IP&password=md5jelszóhash")

if [ "$ANSWER" = "good" ] || [ "$ANSWER" = "nochg" ]
then /sbin/ddns_custom_updated 1
else /sbin/ddns_custom_updated 0
fi

A lényeg, hogy a hostname és a jelszó stimmeljen. Ez utóbbit MD5 hash-ben add meg.
A /jffs/scripts/ddns-start fájlt ne felejtsd el futtathatóvá tenni:

chmod a+rx /jffs/scripts/ddns-start

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#1750) stigma válasza Kendek (#1749) üzenetére


stigma
addikt

Igen profin leírtad, köszönöm. :R :C

6 fele megpróbálom, akkor lesz egy kis időm ezzel foglalkozni.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.