Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#462) JoceeHunt válasza tomic (#461) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Igen próbálgatom. Media playert meg ilyeneket nem kezelem, kizárólag a Shout Down-ra tetszett meg, és választottam ezt a lapot, illetve a tuningolási jellemzői miatt.
Mást még nem próbáltam, mert annyira azért nem vagyok kényelmes hogy a zenét is arról irányítsam. A zene nekem ki van vezetve egy Onkyo erősítőre, ami 4 hangfallal megy, azt azon hangosítom, halkítom, de nem sokat zenélek, max netezés közben, akkor meg ugye gépnél vagyok.
De megnézem neked este mit tud ha nagyon érdekel.

VGA ügyben ti tudtok segíteni?

Eddig egy X1950 Pro-m volt RCA-n tévére vezetve, a TV elvileg 780p-s felbontású Samsung. Filmek miatt vezettem ki, na most az RCA megoldás már időt múlt, rendeltem és meg is jött egy 15m-es HDMI kábbel, tegnap összedugtam, megy is. Viszont nem tudom hogy pontosan hogy működik egy videokari.

Van ugye a monitorom DVI-on (Samu 931C, 1280*1024), illetve a TV HDMI-n (780p, nem tom hány*hány így hirtelen). Nem tudom klónban nyomatni, a régi kártyával sem tudtam. Csak vagy ez vagy az. Ez azért lehet mert a kártyák 1 felbontásban adják ki a jelet gondolom. Így van?
Tehát nem megy 2 külön csatornán a 2 különböző felbontás?
Na ez akkor is érdekes lesz ha megjön holnap a Dell U2311 a maga 1080p-jével. Akkor sem lesz egy a felbontás a 2 cucc között. Vagy egyáltalán menne klónba ha azonos lenne a felbontás és a képarány?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.