Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hcl: Poco F2 Pro facepalm
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél!
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dannynet
tag
1. Nálam sem működik az említett billentyűkombináció, mert én a Windows WLAN kezelő progiját használom. Tettem egy ,,Vezeték nélküli hálózati kapcsolat'' parancsikont az asztalra, így ha szeretném engedélyezni illetve letiltani a netet, akkor csak rákattintok és a kívánt üzemmódot választom.
2. Mit jelent az hogy ,,zakatol'' a venti? Nagyon hangosan, vagy alig hallhatóan dolgozik?
Nézzük a lehetséges okokat: -lehet hogy nem telepítetted fel az ASUS Power4Gear CPU órajelszabályzó programot, így a processzor állandóan a maximális, 1,8 GHz-es órajelen dolgozik. Azonban meg kell jegyeznem, hogy a notidban az egyik legújabb, Keene kódnevű Sempron processzor található, melynek magfeszültsége 1,150 Volt és fogyasztása nem több mint 25 Watt, tehát az állandóan működő hűtés nem természetes jelenség.
-előfordulhat, hogy te is egy olyan példányt fogtál ki az A6M sorozatból, aminek ,,bugos'' a hűtése: az én gépem hideg indításkor, illetve hibernálásból való visszatéréskor folyamatosan 1800-as percenkénti fordulaton pörgeti a szélkereket. Megoldás: le kell terheli a processzort (pl. elindítani egy kétszáz MB-os fájl tömörítését) és meg kell várni, amíg eléggé felmelegszik a CPU ahhoz, hogy a hűtés magasabb fordulatra kapcsoljon. Ezt követően a terhelés megszüntetésekor helyreáll a rend, tehát csak időközönként fogsz zajt hallani a hűtőrácsok közül.
3. A merevlemezből jön a hang, a ,,Head Load/Unload techológia'' miatt hallható időközönként kattanás. Bővebben erről: [link]
4. Korábban megválaszolva, a beépített ODD nem tudja a Lightscribe funkciót.
[Szerkesztve] -
bnss
veterán
1. nincs vagy nem megfelelően van telepítve alaplapi driver.
2. valamiylen szinten normális, mert a Sempronok szeretnek fűteni. (vedd vissza az órajelet és nem fogod hallani a ventit, vagy csak időközönként) Most látom, hogy nem csak Sempronos verzió van, milyen cpu van benne?
3. ha kinyitod az odd tálcáját, nem?
4. írd le, hogy miylen a meghajtó.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bundle topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- A középkategória egyik legjobb vétele - Dreame L40 Ultra AE
- Napelem
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Energiaital topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kuponkunyeráló
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- Asus TUF F17 FX706LI 17.3" FHD IPS i7-10750H GTX 1650Ti 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Thinkpad T14 Gen4 14" FHD+ IPS i7-1365U 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- MSI Prestige 16 AI Studio 16" QHD+ IPS Ultra 7 155H RTX 4060 32GB 1TB NVMe ujjolv IR kam gar
- X1 Carbon 9th 14" FHD+ IPS i7-1185G7 16GB 256GB NVMe magyar vbill ujjolv IR kam gar
- Alkalmi vétel! Csere-Beszámítás! MSI Cyborg 14 A13VE - I7 13620H / 16GB DDR5 / RTX 4050 / 512 SSD
- Új, Aktiválatlan iPhone 17 Pro (256 GB) (rendelhető)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRAAKCIÓ!!! SPACE BLACK MacBook Pro 14" M4 10C/10G 24GB 1000GB Gar!
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
- Bomba Ár! Fujitsu LifeBook S760 - i5-520M I 4GB I 160GB I DVDRW I 13,3" HD I HDMI I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Pyttawrx
