Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Én is beléptem a klubba evvel a gyönyörűséggel, és ez volt az utolsó hogy intelt vettem. Ahogy Keldor papa mondta ez egy porszívó, és az intel nem felhasználóbarát. Evvel a lappal és a quad procival elleszek vagy pár évig aztán irány az Amd. Eredményeket majd közlök azért, mert nekem is olyan ramjaim vannak mint Plaszynak kiváncsi vagyok mennyin mennek még :D 1100-on felül. De megvárom míg kicsit hidegebb lesz, mert igaz hogy a gép bírja de én nem :DDD

jah igen és nagyon jó áron 50-en alatt jutottam hozzá remekkkkk :))

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#2202) plaszy válasza Razermazer (#2201) üzenetére


plaszy
őstag

Üdv. a klubban!

Bár lehet, hogy jövő héten az én lapomat már az apróban lelhetitek meg.
Kezd teljesen kiakasztani.
Egyszerűen nem megy 9x400-nál jobban Blend stabilan.

Droid adott pár beállítási lehetőséget, de úgy sem megy.
Próbáltam pár belinkelt adatokkal is hasonló beállításokat, de semmi.
A Blend 3.-4. tesztjénél mindig megáll valamelyik mag.

Most már pedig tuti, hogy sem proci, sem pedig ram hiba nem lehet, mert mindkettő megy másnál szépen.
(Proci vígan ment bzs73 kollégánál. Ramok meg vatta újak Ősembertől, tesztek szerint mennek 1160MHz-ig.)

Azt hiszem, hogy nincs elég türelmem hozzá, vagy nemtom.

(Lehet, hogy elküldöm BMW-nek, vagy subaruwrc-nek a lap+proci+ram kombót, hogy tesztelje le ő, mert nem igaz, hogy nem lehet vele valamit kezdeni.)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2203) Razermazer válasza plaszy (#2202) üzenetére


Razermazer
őstag

Szerintem valami vízér, vagy elektromágneses hartman zóna felett van a géped, tudom most hülyének néztek, de volt már rá példa hogy az ismerősnél vígan szaladt, a masina ugyanavval a beállításokkal, az illetőnél aki használta annál nem. Persze lehet a hülye bios is sajnos asusnál ez alapbetegség(de ha másnál meg tökjó megy :F ). Meg még kitudja mi a számítástechnikánál minden lehet. Szerintem egy próbát megér :U , áttenni máshová ha van rá lehetőség.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#2204) bzs73 válasza plaszy (#2202) üzenetére


bzs73
őstag

Közelbe nincs ismerős akitől egy estére elkérnéd a gépét és a procit meg a ramokat is áttennéd hogy ott hogy megy.?Vagy nem próbáltad más oprendszeren.Lehet hogy a vista szarakodik?Nem tudom már én se.Látni kéne hogy muzsikál tutning közbe.

If a second or you are the first to lose.

(#2205) bzs73


bzs73
őstag

Na egy maximus II eredmény ebbe a nagy melegbe.Megy ez még lentebb is majd ha hűvösebb lessz.
4ghz@1.128v
3ghz@0.920v

If a second or you are the first to lose.

(#2206) bzs73


bzs73
őstag

Na született egy ilyen is de többet nem kap mert gyilkos ez a meleg.4.3ghz-t menni kéne 1.2v-on de esélyem sincs rá.
1.200v

If a second or you are the first to lose.

(#2207) plaszy válasza bzs73 (#2206) üzenetére


plaszy
őstag

Ez tetszik...:C
Grat!
Egy BIOS beállítást küldenél PÜ-ben? Legalább valami kiindulási alapnak.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2208) bzs73 válasza plaszy (#2207) üzenetére


bzs73
őstag

vtt-1.31
nb-1.34
ram-1.85v mivel neked is ez a ram van.
A többi alapon.De hozzá teszem egy 1901 mbios tehát moddolt bios van fent.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#2209) bzs73 válasza plaszy (#2207) üzenetére


bzs73
őstag

A moddolt bios itt található sok hasznos dologgal és beállításokkal.Lehet tanulni belőle.Aki nem érti googleba beírod a linket és fordítás és megérted.
Csak saját felelőségre,bár én p5q pro lapon is és p5q-e lapon is mbiosokat használtam és semmi gondom nem volt soha,és mindíg jobban mentek.

If a second or you are the first to lose.

(#2210) bzs73


bzs73
őstag

Na ez nem tőlem de hogy ezt a jó lapot futassam bár nem szorul rá.
670fsb :Y

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#2211) for3l válasza bzs73 (#2210) üzenetére


for3l
senior tag

vmi régi link maradt a vágóasztalon.. :D

én viszont kiléptem a klubból, sajnos "nincs időm" a p45-tel bűvészkedni, de ettől függetlenül massziv kis lap ez..

szerk.: áhá! látom javitottad. szép fsb az már biztos!

[ Szerkesztve ]

(#2212) bzs73 válasza for3l (#2211) üzenetére


bzs73
őstag

igen még időbe javítottam.Szép ám.

If a second or you are the first to lose.

(#2213) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok, szerintetek melyik jobb tuningra chipsett szempontjából, ASUS RAMPAGE FORMULA - X48/ICH9R vs ASUS MAXIMUS FORMULA II - P45/ICH10R, csak alaplapot szeretnék cserélni, a többi komponens az maradna, ami az adatlapomba megnézhettek! Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#2214) stultus78 válasza JONAS77 (#2213) üzenetére


stultus78
tag

maximus :C

(#2215) bzs73 válasza JONAS77 (#2213) üzenetére


bzs73
őstag

Hát én is maximus II formula lapot mondok.Én sok lapot kipróbáltam már és nem véletlen ragadtam le ennél a lapnál.Procit is hajtottam benne mindenfélét a Wolftól a york-ig és mind jól ment benne.Amíg ddr2 ramom lesz maradok ennél a lapnál,és még egy ideig szerintem felesleges a ddr3.

If a second or you are the first to lose.

(#2216) for3l válasza bzs73 (#2215) üzenetére


for3l
senior tag

no offense, de azért sztem túlzás azt állitani, hogy mindenféle procit hajtottál benne, ha "csak" wolftól yorkig terjed ez az intervallum... (ugyanaz a gyártástechnológia, gyakorlatilag a york az 2db egybe tokozott wolfdale; ezzel nem azt állitom, hogy ugyanúgy megy a tuning, félre ne értsd).

és, ahogy elnézem, emberünknek kentsfield procija van, amiről azt olvastam (itt ph!-n), hogy elég kinszenvedés tuningolni p45-ös lapban. szóval én - ha ez a két lap közül kell választani - a rampage-re voksolok. :B

[ Szerkesztve ]

(#2217) stultus78 válasza for3l (#2216) üzenetére


stultus78
tag

mindíg tanul az ember :K

[ Szerkesztve ]

(#2218) bzs73 válasza for3l (#2216) üzenetére


bzs73
őstag

Úgy legyen.Én 4 magos procihoz biztos nem vennék x48 lapot mert sokan megszívták vele.Főleg magas fsb miatt.RE lap pl x48 és 4 magos proci megáll benne 420-430 fsb-nél,de nem szállok vitába mert nem volt még x48 és nem is lesz az biztos.

If a second or you are the first to lose.

(#2219) AirBooms


AirBooms
addikt

Mondjuk ez nem Rampage Extreme topik, de mindegy...
Az RE-nek (ME-nek) nagyon jó a ramkezelése, és nagyon stabil lap. Az meg nem igaz, hogy megáll az FSB 420-430-nál. Volt nálam olyan York, amivel ment 475x8-on, más procival az 500-as FSB-t is vitte.

[ Szerkesztve ]

(#2220) bzs73 válasza AirBooms (#2219) üzenetére


bzs73
őstag

Hát a Q9550-t ugye BMW-nek adtam el és most árulja a RE lapot mert 420 fsb megállította.Nálam ment 470-et is lazán.Aztán subaru is mondta hogy ő se bírt RE-ben 425-nél feljebb menni QX procival-se.

If a second or you are the first to lose.

(#2221) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Köszönöm a hozzászólásaitokat, véleményelemzés és böngészés lesz mától fogva, de nekem is a RAMPAGE volt a szimpatikusabb!? No mindegy, alszunk még rá :D

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#2222) for3l válasza bzs73 (#2218) üzenetére


for3l
senior tag

azt nem tudom, hogy a 4 magosak hogy mennek x48-ban, de nálam (mezei x48 + ddr2) igy megy a lap, szóval elég kérdésesnek tartom, hogy a rampage extreme megáll quad-dal 430-nál. (tudom, ez csak egy c2d)

különben visszatérve az eredeti alanyhoz: a q6600-nak 9-es szorzója van, szóval egy 400-as fsb is elég lenne a 3,6ghz-hez, amitől meg nem minden kentsfield megy többet léggel hűthető feszen (ellenben a yorkfieldekkel), sőt, egyre ritkább a jó darab.

[ Szerkesztve ]

(#2223) bzs73 válasza for3l (#2222) üzenetére


bzs73
őstag

subaru-t gondolom ismered névről.Igen ott van a toplistákon nitróval,szárazjéggel meg ilyenekkel nyomja és a legjobb procikat teszteli meg tuningolja.Egy hozzászólás tőle.
link és utána valamelyik fórumba el is mondta ő is hogy sajna ezzel a drága asus lappal egy Qxxxx procival se tudja stabilan nyomni a 450 fsb-t se.De mondom BMW is most árulja mert 425 fsb felett nem stabil neki és hát elég brutál procit vett tőlem ami nem átlag 4 magos.Na mindeggy nekem ezeknek az embereknek a szava ér valamit mert ismerem őket és igen vágják a tuningot,és ha ők azt mondják hogy nem megy én elhiszem nekik.Ezzel be is fejeztem ezt a témát és végül is a Q6600 biztos tudni fogja a 3.6ghz-t abba a lapba ez nem kérdés,csak én úgy gondolom ha most 4 magon van akkor később ha nagyobb 4 magosra vált majd és a lapot hosszú távra tervezi nem biztos hogy jól fog járni RE lappal.
Márpedig ilyen lapot hosszútávra vesznek ált az emberek.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#2224) for3l válasza bzs73 (#2223) üzenetére


for3l
senior tag

oké, de olvashatod, hogy mit irt AirBooms, és sztem ő sem ir hülyeségeket (vagy valótlanokat). mindenesetre jól elkanyarodtunk az eredeti kérdéstől, mivel nem york + extreme-ről van szó, hanem kentsfield + formula-ról :U (ami nem ugyanaz).

"...végül is a Q6600 biztos tudni fogja a 3.6ghz-t abba a lapba ez nem kérdés..." ezt jól megmondtad látatlanba, de gondolom úgy érted, hogy nem a lap lesz a korlátozó tényező..

uccsó off részemről.

(#2225) bzs73 válasza for3l (#2224) üzenetére


bzs73
őstag

igen úgy értettem.üdv. :)

If a second or you are the first to lose.

(#2226) AirBooms válasza bzs73 (#2225) üzenetére


AirBooms
addikt

Kétségtelen, hogy York tuningra a P45 a legalkalmasabb - ezt már sokan bebizonyították. Az X48-ban általában egy York csak magasabb feszekkel tudja ugyanazt elérni.
De mint írtam, nem a tuning az egyetlen szempont szvsz. Ramkezelésben az X48 a P45-nek is odaver.

(#2227) DroiDMester válasza JONAS77 (#2213) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hali!

Nekem van minda 2.lapom! próbáltam Q6600.al (Kentsfield) volt már benne Q9550 (York) és E8500 (wolf) is tuningra jobb a MaximusII.es! memória kezelés azonos nagyon minimális a 2.lap között maximusII nehezebb belőli viszont többet kilehet sajtolni vele Rampage.ba a Q6600 nak 3825.volt a vége MaximusII.ben meg 4050.nél! a Rampage-ben nem tudtam belőni a Q9550.esem csak 3600.körül stabilra a MaximusII.ben meg meg 4.Giga felett is! szóval én tudom mihez viszonyítani őket mert van mind a 2.lapból nekem!

1.szónak 100.a vége én a MaximusII.re szavazok! mindegyik proci jobban megy benne kisebb feszekkel és többet is!

[ Szerkesztve ]

(#2228) bzs73 válasza DroiDMester (#2227) üzenetére


bzs73
őstag

:U Én már ehez nem szólok semmit,mert nadjából ugyenezeket elmondtam már pár hozzáértő ember tapasztalata alapján,ezt erősítetted meg te is.

If a second or you are the first to lose.

(#2229) DroiDMester válasza bzs73 (#2228) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen olvastam csak leírtam énis mivel nekem meg nem csak egyik vagy másik lap van hanem minda2.lapból van! és tudom hasonlítani egymáshoz ugyan azzal a procival tesztelve! :K

u.i. de azért az nem igaz hogy nem megy 450.FSB.t a Rampage nekem a York elött 8*480.on volt használva benne a Q6600.os majd 2.éven keresztül! :R

[ Szerkesztve ]

(#2230) bzs73 válasza DroiDMester (#2229) üzenetére


bzs73
őstag

Én nem is azt mondtam hogy nem megy a q6600 benne jól,hanem azt hogy ha hosszú távra tervez 4 magos procikkal nem biztos hogy a Rampage jó választás,és én inkább maximus II melett döntenék.

If a second or you are the first to lose.

(#2231) menalcas


menalcas
őstag

Hi all!
Érdekelne ki mekkora max fsb-t tudott elérni E8400-al 24/7 ben :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#2232) JONAS77 válasza DroiDMester (#2227) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de köszi a tanácsod! Akkor lehet, hogy a Maximust választom én is! Ja, hozzá kell tennem azt is, hogy a procim Q6600-os, de B3-as. Ez mennyire tuningolható ebben a lapban? Tudom már sok véleményt olvastam erről a tipusról, és csak mellőzi mindenki ezt a tipust, mármint a B3-at, de sajnos én elég korán vettem meg a procit, még 2007-ben és nem tudtam, hog van G0-ás is. Hát igy jártam, de ez sem egy rosszul tuningolható tipus, szerintem 3200MHz-et is betudnám lőni ezzel a Maximussal, nem-de? Még annyit a végére, hogy levegővel hűtök, ZALMAN CNPS9700 NT.

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#2233) menalcas válasza menalcas (#2231) üzenetére


menalcas
őstag

Kicsit módositom előző kérdésem nem feltétlen kell E8400el elért sebesség, lehet bármilyen E8*** tipus, de a kérdés maradt mi volt az eddig elért maximum fsb stabílan 24/7-ben ebben a lapban, jöhet egyből hozzá bios verzió, fsb és szorzó feszek, beállitások stb... :C
A vlaszokat előre is köszönöm :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#2234) bzs73


bzs73
őstag

Kinek milyen meleg a lap ezekbe a melegekbe?Főleg lap+sb+nb+pwm everest hők.
everest hőmérsékletek.Ez terhelés nélkül de mondjuk nem sokat emelkedik terhelésnél se.
Azért norm időbe terheléssel meg ilyen volt és van külömség rendesen,de szerintem nem vészes a mostani sem.Eddigi leghűvösebb lapom,mert most tényleg meleg van a szobába is és áll a levegő.Na a lényeg hogy jó ez a lap és a nagy melegbe is megállja a helyét szerintem.

If a second or you are the first to lose.

(#2235) menalcas válasza bzs73 (#2234) üzenetére


menalcas
őstag

Sztem az nem gáz az én értékeimből kiindulva mert nekem is itten körül mozog, pedig én át se pasztáztam a bordákat, valószinüleg akkor kevesebb lenne:

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#2236) plaszy válasza bzs73 (#2234) üzenetére


plaszy
őstag

Enyém így néz ki IDLE-ben. Igaz ma nincs annyiran meleg, meg nyitva is van az ablak a szobámban, de így is 23 fok van bennt. Jah, és 9x400-as beállításon van, energiatakarékosság kikapcsolva.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2237) bzs73 válasza plaszy (#2236) üzenetére


bzs73
őstag

Üdv plaszy.Na én meg rányomtam egy szenzort a lapra és kitettem a ház oldalára felülre így az a szobahőt mutatja.Az everestbe is átírtam a hun nyelvbe,így most már látszik a szobahő mindíg.A falra is felesleges mostmár a hőmérő. :DDD
A hők is jobbak azért nálam is most már mert nem 28-29 fok van mint tegnap,igaz 3ghz-n nyomom,0.928v-on.
everest hőm.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#2238) keIdor


keIdor
titán

Én meg azt mondom, hogy vegye az olcsóbbat, mert egyikkel se jár rosszul! Bár ha már olcsó és jó, akkor én Gigabyte P45-UD3P-t vennék... sőt hülye vagyok, mert AMD-t vennék.:D

Azért ne feledjétek már, hogy átlag embernek mire nem elég 400FSB 9-es szorzónál? Csak a mi farkunk áll fel +5MHz FSB-nél... :D

(#2226) AirBooms: Meg ott a CF is ugye...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2239) keIdor válasza bzs73 (#2237) üzenetére


keIdor
titán

Érdekes nekem még mindig +10°C az NB és az SB, pedig MX-2-vel van pasztázva igaz lassan 1 éve pasztáztam már át.
Mondjuk nekem már nagyon tele a házam, szar a szellőzése, mert tele van vinyóval, meg amúgy is kicsi az egész. (AeroCool AeroEngine II)
Majd váltok nemsokára 40k környékén valamire, szerintem valamelyik TT Armor lesz.

Kérdés mindenkihez:
-van venti állítva az NB-re?
-újra lett pasztázva, ha igen mivel, mikor?
-milyen a házatok típusa, szellőzése?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2240) bzs73 válasza keIdor (#2238) üzenetére


bzs73
őstag

igaz.igaz. de azért nem +5mhz -ról van szó.Én szeretem a tuningot meg tesztelni de akit ez nem érdekel annak felesleges ilyen lap az biztos.Átlag felhasználásra sok a lap,a 9x400 meg elég mindenre,de azért van olyan is aki megteheti és csak minőséget akar venni és no tuning.Ilyen is van.

If a second or you are the first to lose.

(#2241) bzs73 válasza keIdor (#2239) üzenetére


bzs73
őstag

Nb-re nincs venti állítva.
Igen újra lett pasztázva mx2-vel nem 1-2 hónapja.
A házam pedig Cooler Master Centurion 590 és van szellőzés rendesen de a leggyorsabb venti is max 950 körül forog néha de inkább alatta.A többi venti pedig 4-5 db noctua 700rpm körül tekernek ,a procihűtőn 12 PWM van ami 500-1200rpm között pörög,8-14db-en .Hiába na én csendmániás vagyok és így szeretem hogy csendbe van a gép.Jó ez így mert ezekbe a nagy melegekbe is elég jó hőfokok vannak mikor meg 20 fok körül van a hő a szobába meg nagyon hűvös minden.Ez majdnem 1 óra blend és semmi melegedés.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#2242) plaszy válasza keIdor (#2239) üzenetére


plaszy
őstag

Üdv. Keldor papa!

NB-re nincs hűtő kimondottan, bár a Geminii a 2 db 12 cm-essel nyomja lefelé a meleget sajna.
Pasztát én sima mezei fehéret használok, kb. havonta átkenem.
Házam az egy Gigabyte GZ-X5, ahogy az adataimnál is írva vagyon.
(Elől 1x12 cm-es fújja befelé, aztán jön a Geminii 2x12 cm-essel lefelé a lapra, majd 1x12 cm-es fújja ki a meleget. Minden ventim állandóan 900-as fordulaton megy, de ha akarom akkor az előlapi panelről fel tudom tolni 1500-ig, de akkor már hangos lenne.)
Hozzá tartozik, hogy nagyon sz@r helyen van a gépházam. Egy számítógép asztal bal alsó sarkában közvetlenül a szoba sarkában. Tehát mögötte is fal van, és mellette is fal van. Szóval a kifújt meleg levegőt ott hagyja a sarokban. De sajnos csak ide tudom tenni a szobámban, hogy mindennek meglegyen az áramellátása is.

UI.: Üdv. néked is bzs73!
Látom már procihűtő-teszter is leszel...:DDD

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2243) bzs73 válasza plaszy (#2242) üzenetére


bzs73
őstag

A Prolimatech Megahalems hűtő ver most mindent.Kipróbálnám ha ez elmenne,de nem minden áron,mert jó ez a hűtő.
Mit kensz át havonta?csak a procit nem?gondolom nem a lapot.Az túlzás lenne,bár szerintem a procit is túlzás havonta átkenni. :U

If a second or you are the first to lose.

(#2244) plaszy válasza bzs73 (#2243) üzenetére


plaszy
őstag

Csak a procit persze, de eddig ugye kezdtem AMD-vel novemberben, aztán lett decemberben a P5Q, majd februárban jött a P5Q Pro, és most májusban meg a Maximus II Formula, tehát ezeddig igencsak sűrűn kentem...:D
Jah, és persze a procik is változtak...Phenom 9500-as...E8500...jelenleg meg a tőled való E8400...:D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2245) Salvador20 válasza plaszy (#2244) üzenetére


Salvador20
őstag

s

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#2246) bzs73 válasza plaszy (#2244) üzenetére


bzs73
őstag

Na és még én nem tudtam megállapodni?
Más.Kérdeznék most én is mindenkitől.
Van nekem 2 noctua ventim amik 1200rpm-esek de én ugye ellenállással leszabályzom 700 rpm-re.Na most a lapon van ugye 3 opt fan csati amin elvileg lehet szabályozni a sebességet?Azt szeretném hogy idle 700 körül menne mint eddig és ha terhelés van akkor pedig had menjen 1200 körül mert olyankor a cpu-n is felkaocsol a venti ami pwm-es 500-600-ról 1200-re.Meglehet ezt oldani.?Hogy szabályozza a lap ezeket a ventiket.3 pines ventik ugye.Annyira még nem néztem utána de hátha valaki már benne van és nem kell kisérletezgetnem.

If a second or you are the first to lose.

(#2247) DroiDMester válasza bzs73 (#2246) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

van 2.megoldás is a venti szabályzásra!

1. az OPT. fanok érzékelő helyeire szerzel érzékelő szenzorokat és akkor azok melegedésének függvényében lesznek szabályozva a ventik!

2. vagy pedig a prociventit lecseréled PST (Patented PWM Sharing Technology) támogató ventire és össze lehet fűzni így akár 3-4-5.ventit is ami a proci ventivel együtt kerülnek szabályzásra! de tudom hogy az uj Enermax hűtőt nemigazán akarnád lecserélni akkor azt is meglehet oldani PST. támogatásra ha van egy kis jártasságod forrasztgatásban és van egy kis kéz ügyességed! alább egy képpel mutatom miről beszélek! nelegyen sötét mint a vakablak! :D

bővebb infó MSN.en már úgyis felvettük 1.mást! csak nemigen látlak fenn rajta! :N

[ Szerkesztve ]

(#2248) DroiDMester válasza JONAS77 (#2232) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

énis 2007.ben vettem a Q6600.osomat és G0 ;]

ugyan úgy megy a B3.as is annyiból szerencsétlenebb hogy jobban melegszik de 3400-3500.at azis megy lazán! a MaximusII.ben! viszont a ZALMAN CNPS9700 NT hűtő nem a legjobbak közé tartozik! bár max fordulaton elég jól hűt viszont elviselhetetlen a hangja!

(#2249) bzs73 válasza DroiDMester (#2247) üzenetére


bzs73
őstag

ok.Köszi. :R

If a second or you are the first to lose.

(#2250) bzs73 válasza DroiDMester (#2248) üzenetére


bzs73
őstag

Jó sokáig bírja a procid.Na így már kiszolgált akkor rendesen.Nekem még 3-4 hónapnál nem húzta tovább egy proci se,pedig jófajta procik voltak nálam.Na de ezt most megbecsülöm :U remélem mert ennél nem sűrűn találok jobbat.Persze biztos van,nem is 1-2, csak kevés az esély rá hogy megszerzzem.

If a second or you are the first to lose.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.