Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) Anubris


Anubris
őstag

E heti trials-nál már csak 50.000 kell, most warrior bow-ok esnek, meg nekem még az outfitek is, mert korábban nem voltak meg.

(#2102) nyamsas válasza Anubris (#2101) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Jackal's Gaze warrior bow, meg ez az outfit.

(#2103) Anubris válasza nyamsas (#2102) üzenetére


Anubris
őstag

Radiance of Anubis még hiányzik nekem, gondolom ha meglesz az 50k akkor lehet majd azt begyűjteni.

(#2104) hdekakas válasza nyamsas (#2102) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hát én nem kaptam ilyen nyilat.
Kétszer az 58-ast, egyszer az 55-ös szintűt legyőztem. Az erősebbre adott egy gagyi pajzsit, ennyi.
Múltkor már a 100ezer épp hogy csak összejött, most már jó ha az 50ezer meglesz. Én is megyek FC5-özni, csak ezért a száz XP-ért teljesítettem.

(#2105) nyamsas válasza hdekakas (#2104) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Nem tom, a pajzs az a múlt heti hard isten reward volt, ami ma ért véget.
Sztem kihagytál egyet, a hard isten ölésekből.

Nekem még van elég rendesen szerintem a story küldetésekből, most vagyok a 3. afterlife zónában..
Van bőven mit felfedezni. :)

Update: Áprilisban jön valamilyen 'feature' a játékhoz még, meg egy patch hozzá.
A funkció véleményem szerint, az aréna pvp mód lesz, uplay-es barátok ellen, de nem mondom 100%-ra hogy tényleg ez jön.

[ Szerkesztve ]

(#2106) r.levente75


r.levente75
addikt

40-es szinzen vagyok. Kipucoltam majdnem a térképet. Küldiket nyomom van arra esély hogy a küldetések során különös fegyverekhez pajzsokhoz jussak? Mostani szint majdnem 90. Kellene valamilyen ütős kard meg 9/9 íj.

(#2107) l.skywalker válasza r.levente75 (#2106) üzenetére


l.skywalker
félisten

DLC nélkül lehet, hogy nem fog már nagyobbakat adni. Esetleg a kovácsnál tudod őket fejleszteni vagy pedig a heti Trial of the Gods dobhat még.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2108) Corpuscle válasza l.skywalker (#2107) üzenetére


Corpuscle
őstag

Toljad a fáraós dlc-t, nagyon jó lett! :)

(#2109) l.skywalker válasza Corpuscle (#2108) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valamiért még várok vele. Pedig fent van meg minden, de valamiért még mindig nem indítottam el.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2110) vvega30 válasza l.skywalker (#2109) üzenetére


vvega30
senior tag

Így voltam én is, addig vártam, hogy közben megjelent a FC5...:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2111) r.levente75 válasza l.skywalker (#2107) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi lehet hogy itt az ideje az első beszerzésének.

Most jöttem rá hogy a küldetéseket egy területen meg kellett volna csinálni a kiirtással mivel most hiába pucoltam ki a térképet a küldetések miatt majdnem újra kell csinálni minden területet.
Annyi a kül. hogy nincsenek ládák és killmesterek.

(#2112) VikMorroHun válasza hdekakas (#2081) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Primitív hiba, de mi van, ha egyszerűen elcsesztek valamit a képletben, ami ezt számolja? Nem ez lenne az első eset, és nem csak a Ubisoftnál fordult elő.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2113) r.levente75 válasza VikMorroHun (#2112) üzenetére


r.levente75
addikt

Találtam egy épületet amibe nem tudok bemenni. Van benne egy láda és kb 6 katona. Lehet hogy az a hiányzó %? Az is lehet hogy csak én vagyok ott béna. Dobok majd egy képet róla.

(#2114) Jackie_Chan válasza r.levente75 (#2111) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Én is állandóan így jártam.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2115) r.levente75 válasza VikMorroHun (#2112) üzenetére


r.levente75
addikt

Na hát a dobok egy képet róla az nem tudom mikor lesz. Beléptem megint egy Aya-s küldetésbe ez az utolsó főküldetés és megint szivat a hajós rész. Nem tudom ezt miért rakták bele azt hiszem harmadszor a főküldetésekhez. Nekem sajna ezek elég nehezen mennek. Na mindegy majd valahogyan ez is meglesz...

(#2116) nyamsas válasza r.levente75 (#2115) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Pedig kellemes küldik azok is, sztem nem vészesek, meg lehet csinálni gond nélkül őket.. :)
(Normal fokozaton toltam végig azokat)

Jó mondjuk én X360-as pc-s kontrollerrel tolom. Egér+bill. ebben a játékban, pont hogy ront az irányitáson.
Egyszer kipróbáltam úgy, nekem nem adta.. :DDD

(#2117) r.levente75 válasza nyamsas (#2116) üzenetére


r.levente75
addikt

Sikerült, nem volt rossz de azért ezek a hajós részek nem a kedvenceim voltak.

Három elefántos rész és egész délen lent a sivatagban van egy mechanik rész vissza meg kisebb küldetések még. Ha megvan rárepülök a dlck re is. Remélem addig lesz valami akció rájuk.

(#2118) l.skywalker válasza r.levente75 (#2117) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Hidden Ones már csak 3ezer a HU store-ban, de a brazil store-ban már 2300k-ért is be lehet húzni Xbox-ra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2119) r.levente75 válasza l.skywalker (#2118) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm :R Már alig várom a folytatást.

(#2120) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Na, kivégeztem a dlc-t is, kicsit kiábránditó lett a vége....
Mindegy, még van pár kihivás amit nem csináltam meg, majd megpróbálom még teljesiteni őket, de kb. ennyi...

(#2121) r.levente75


r.levente75
addikt

Van 40 ability pontom mennyit érdemes megtartani belőle a folytatásra azaz a két dlc re?
Azért kérdem mert volt olyan ability pl a tüzes íj aminél nem fedeztem fel nagy különbséget sőt nem is tudom hol van.
Vagy pl a füstbomba a tolsnál nem jelenik meg csak az altató a méreg és a tűzgolyó.

(#2122) Anubris válasza nyamsas (#2120) üzenetére


Anubris
őstag

Én azt tapasztaltam, hogy tökmindegy, hogy a warriorra mennyit rakok, egy overpower attack-al akkor sem tudom végezni a pajzsos nagy ellenfelek ellen, mindig marad egy pici hogy még egy combo ütést el kell rajtuk végezni. Mintha annak a sebzését nem növelni a warriorra rakott pontok.

(#2123) nyamsas válasza Anubris (#2122) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Számit valamennyit, de inkább boss harc esetében érzem, hogy jobban csapkodja a kritikus sebzést, könnyebben hullottak el.

Vadász ability esetében, viszont jelentős sebzés növekedést tapasztaltam, főleg hunter és warrior bow használatánál.

(#2124) dergander válasza nyamsas (#2120) üzenetére


dergander
addikt

Ez azért érdekes mert én végigtoltam az alapjátékot fullra 99% , az összes DLC-t 99%-ra meg csinálgattam az istenes questeket is de ennyi pontom sose gyült össze. Viszont van csalás hozztá amivel ilyen sok pontot kapsz, persze nem mondom hogy csaltál csak azért ez a sok pont tényleg elérhetetlen számomra.

(#2125) k-adi válasza dergander (#2124) üzenetére


k-adi
nagyúr

Már patchelték a csalást... Nem is értem mi értelme így játszani..

(#2126) Anubris válasza dergander (#2124) üzenetére


Anubris
őstag

Lehet venni xp-t a hidden one hq-nál 1000 coin 1000 xp asszem, meg lehet hogy farmolta az istenes questeket az is mindig ad xp-t.

(#2127) RudY válasza dergander (#2124) üzenetére


RudY
addikt

Nem ismerem a csalást, konzolon se tudom, hogy volt vagy van-e, de nekem ennél is több volt a DLC-k előtt.
[https://club.ubisoft.com/hu-HU/welcome] RudY_HUN

[ Szerkesztve ]

(#2128) LordAxwell válasza nyamsas (#2120) üzenetére


LordAxwell
senior tag

A papiruszokat hogyan kell megismerni, felfedezni? nekem mindegyik kérdőjeles!!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2129) Anubris válasza LordAxwell (#2128) üzenetére


Anubris
őstag

Ki kell találni a leírás alapján, hogy hol a rejtett kincs, ha megtalálod ki lesz pipálva. Neten sok helyen fent van a megoldás.

(#2130) r.levente75 válasza Anubris (#2129) üzenetére


r.levente75
addikt

Valamit ad érte?

(#2131) nyamsas válasza dergander (#2124) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Nem értem a kérdésed?
Attól hogy aranyat farmoltam, karaván fosztogatással, sokáig, akkor már mocskos csalónak vagyok bélyegezve? És az aranyat beváltottam xp kőtáblákra...

Ha egy kicsit szemfülesen játszottál volna, akkor tudnád, hogy éjjel összegyűlnek az aranyat szállitó karavánok, több ponton az alap mapon. Kb. 15 perc alatt, 7-8k goldot szedtem össze, fosztogatással...

Nem szokásom csaláshoz folyamodni....

(#2128) LordAxwell:

Alap térkép:

[link]

The Hidden Ones:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2132) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Meglett a heti Community Challenge

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2133) RudY válasza l.skywalker (#2132) üzenetére


RudY
addikt


:P ;) :R
A fordítás azért hátizé... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2134) LordAxwell válasza nyamsas (#2131) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Jézus, minden papiruszért 1 tapasztalati pont amit kioaszthatok? ezért van nekem olyan kevés. :D
Mondjuk ezek a papiruszok elkerülték a figyelmem, elfelejtettem foglalkozni vele így 100 óra játák után is. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2135) nyamsas válasza LordAxwell (#2134) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Itt meg a Curse of The Pharaohs titkos lokációk, bónusz pontok, treasure, stb..
Ami nekem 1 rohadt pontot adott meg, a 4-ből, a többi 3 helyen bugolt..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2136) Anubris válasza r.levente75 (#2130) üzenetére


Anubris
őstag

Lila fegyvert, de lehet legendaryt is ad, meg heka chest félét.

(#2137) r.levente75 válasza Anubris (#2136) üzenetére


r.levente75
addikt

Na akkor erre ráfekszek köszi.

(#2138) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!

Lehet tudni,hogy lesz-e még valamilyen dlc a játékhoz?

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#2139) l.skywalker válasza Doblós (#2138) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valszeg ennyi volt a következő játékig. Most az a pletyka, hogy az ókori görögországban fognak az Assassinok rendet tenni. Az E3-on már okosabbak leszünk

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2140) Doblós válasza l.skywalker (#2139) üzenetére


Doblós
aktív tag

Sajnálom,mert nagyon tetszett.Igaz,van még mit csinálnom,olvastam pár hsz-el feljebb,hogy a kérdőjeles papiruszok kincseket rejtenek.Van egy pár darab,úgyhogy elleszek.
Viszont valakinél láttam,hogy szerzett valamilyen szigonyt.Azt ki adja,vagy hogyan lehet megszerezni?

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#2141) nyamsas válasza Doblós (#2140) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Erre gondolsz? Napi quest dobta.

(#2142) Doblós válasza nyamsas (#2141) üzenetére


Doblós
aktív tag

Erre,igen.Akkor ezek szerint buktam

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#2143) nyamsas válasza Doblós (#2142) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Nem értelek..
Napi quest van már egy ideje megint, múlt hét péntek óta kb..
A nagy ubifos karbantartás után, visszahozták a napi küldetést, szal. kieshet neked is bármi. :)

(#2144) Doblós válasza nyamsas (#2143) üzenetére


Doblós
aktív tag

Tudom,minden nap megcsinálom,csak ilyen fegyvereket nem kapok.De hátha pörög,és újra dobja

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#2145) RudY


RudY
addikt

Trials of the Gods
We will be continuing the Trials of the Gods with their weekly rotation.

April 3–10 → Sobek on Normal + Anubis on Hard

April 10–17 → Sekhmet on Normal + Sobek on Hard

April 17–24 → Anubis on Normal + Sekhmet on Hard

April 24–May 1 → Sobek on Normal + Anubis on Hard

[ Szerkesztve ]

(#2146) r.levente75 válasza RudY (#2145) üzenetére


r.levente75
addikt

A játék ezen részében még új vagyok. Ezek az elkövetkezendő küldetések lesznek?

(#2147) RudY válasza r.levente75 (#2146) üzenetére


RudY
addikt

Nem újak, a szokásos heti istengyilok kihívások. Plusz XP és némi ajándék jár értük. Pl. 2132 vagy 2133.

PC-n lesz némi újítás:
This Month in Assassin’s Creed® Origins – April
This month marks the arrival of an all-new gameplay experience for our PC players. Check out below for what we have in store for you in April.
Animus Control Panel
For the first time in an Assassin’s Creed game, players will be able to tweak some game parameters to create their own game experience, thanks to the Animus Control Panel for PC.

The Animus Control Panel will be deployed on PC later this month. Ever fancied having three animal companions? The Animus Control Panel is your go-to.

75 parameters within 11 categories
Three pre-created presets available
Presets created by players can be shared on a dedicated forum
The Animus Control Panel is embedded in Uplay Library’s page

[ Szerkesztve ]

(#2148) r.levente75 válasza RudY (#2147) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, 40-es szinttel érdemes lehet megpróbálni? Van esély valamennyi a győzelemre?
Igazából mindkettőt megpróbáltam múltkor, de sajnos kb 60 %-nál mindig elvérzek. Lehet hogy a rutin hiánya...

(#2149) RudY válasza r.levente75 (#2148) üzenetére


RudY
addikt

Próbálkozni mindig érdemes, de a szintedhez skálázza őket (ha jól tudom). Nálam 55-nél a normal ugyanaz, a hard viszont 58-as szinten keménykedik. Úgyhogy ez később sem lesz igazán könnyebb. :DDD Sokat kell ugrubugrizni (szinte folyamatosan), de gondolom ezt már tapasztaltad. :D Egyszer megízleled a "vérét", utána már menni fog rutinból. :K

(#2150) Corpuscle válasza r.levente75 (#2148) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nemcsak ezekre az eventekre vonatkozóan, de érdemes olyan fegyvert használnod, ami gyógyít. Van killre, hitre gyógyító, nekem az utóbbi vált be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.