Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudom,emlékeztek-e még rám,de nekem volt az úgynevezett infinite loading screen problémám,szóval csak töltőképernyőm volt,alatta irányítható volt a karakter,minden hang volt,csak kép nem.
Nos,a mai nap folyamán megoldódott,tudom folytatni a játékot.Vagy ubiék kalapálták meg a mentésemet,vagy a mai,2 gb-os frissítés.
Lényeg a lényeg,február 8 óta ma tudok vele újra játszani

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#2052) Anubris válasza nyamsas (#2050) üzenetére


Anubris
őstag

Nagyon jó kis fegyver főleg a sok pajzsos ellenfél miatt ami a DLC-ben van.

Függetlenül, hogy ez az utolsó season pass dlc, én még reménykedek újabb, akár külön fizetős darabokban.
Cleopatra/Antonius halálát simán megcsinálhatnák még, akár csak Aya-ra fókuszálva.

(#2053) laci1117 válasza nyamsas (#2050) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm! :)

Ezt honnan lehet megszerezni? :O mármint a kardot

(#2054) Jackie_Chan válasza laci1117 (#2053) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

A linkelt video végén mutatja melyik küldetés után kapod.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2055) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Mivan skacok? Elaludtatok? Húzzatok bele! :DDD :K

(#2056) Anubris válasza nyamsas (#2055) üzenetére


Anubris
őstag

Most gondolom a többség a DLC-re fókuszál, de később kíváncsi leszel mi lesz ezzel, mert egy idő után már nem lesz annyi játékos hogy a 100k összejöjjön.

Ad bármi plusz ruhát, fegyvert ha az összes classic club challanget megcsinálom? Vagy ha az összes acsit?

(#2057) nyamsas válasza Anubris (#2056) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Én ezt nem igy fogom fel most már, mivel az előző event esetében se kaptam semmit se, viszont 1000 xp-t lehet összefarmolni viszonylag rövid idő alatt. :)
A dlc-t még alig kezdtem el, ráér, nem sietek vele, mert a közeljövőben biztos nem lesz semmi komoly tartalom a játékhoz. Talán május környékén kapunk valamit, lehet 2. szezon bérletet, ki tudja..

(#2058) Anubris


Anubris
őstag

Érdekességek, a másodikat nem ismertem, pedig jópofa.

Próbálom az összes questet megcsinálni, ezt nem jelzi a térkép csak ha közel vagy hozzá, sajnos van vagy 4-5 ilyen quest, amit könnyű kihagyni.

(#2059) Xerxész válasza Anubris (#2058) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem rossz, de ez szerintem jobb. :)
1-2 annyira evidens dolog, hogy észre se veszi az ember. :D

[link]

(#2060) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Rheda elküldött valami feladat miatt jó 2000 méteres felfedező útra, 30-33 szintűeknek szóló ismeretlen területre. 26. szintűként. Aranyos. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2061) Corpuscle válasza VikMorroHun (#2060) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tegnap és ma sem kaptam tőle napi küldetést, eddig ilyen nem fordult elő. Lehet köze van hozzá, hogy elértem az 55-ös szintet?

(#2062) Anubris válasza Corpuscle (#2061) üzenetére


Anubris
őstag

Már énsem kapok tőle, nem tudom, hogy a max szint a gond vagy hogy nincs több küldi tőle?

(#2063) nyamsas válasza Corpuscle (#2061) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Néha bebugol.
Ha nem dobja fel belépés után, akkor régió váltás megoldja nagy százalékban.
Néha olyat is csinál, hogy várni kell pár percet belépés után, addig fosztogatsz, elütöd az időt.

(#2064) hdekakas válasza nyamsas (#2063) üzenetére


hdekakas
senior tag

Én sem kapok napok óta napi küldetést...
Szóval, nem tudja valaki mi az a "Minden, a homokviharból keletkező ellenség megölése, mielőtt eltűnnek" classic challenge? :U

(#2065) Anubris válasza hdekakas (#2064) üzenetére


Anubris
őstag

Az összes különböző típusú pharaos shadow-ból meg kell tudni ölni egyet.

(#2066) Đusty


Đusty
addikt

Én sem kapok már napi küldiket azt hiszem ebből a játékból kihozták a maximumot, szép volt, jó volt, elég volt. Tavaly november óta nyüstöltem és tényleg egy remekbe szabott darab lett, minden alap meg van a folytatáshoz amit remélhetőleg már jövőre megkapunk. Remélem ez a vonal marad ami a játszhatóságot illeti.
Mehet az uninstall kell a hely a far cry 5-nek. :)

[ Szerkesztve ]

(#2067) Xerxész válasza Đusty (#2066) üzenetére


Xerxész
őstag

Majd Lenry kolléga ad hírmorzsát a következő játékot illetően, ha minden igaz. :)
Eddig minden infója valós volt.

Lenry, Róma vagy Hellász a következő? :)
A szokásos módon jöhet az infószivárogtatás: elég egyetlen komment nélküli árulkodó kép. ;)

(#2068) hdekakas válasza Anubris (#2065) üzenetére


hdekakas
senior tag

Az mit takar, hogy különböző típusú?
Nekem mind olyan egyforma. :D Abban sem látok különbséget hogy 47 vagy 53-as szintű, egyikkel se bírni.
Valahol mind más-más területen található?

(#2069) Anubris válasza hdekakas (#2068) üzenetére


Anubris
őstag

Nefertiti, Tutankhamun, II. Ramszesz stb. Nem írja ki a nevüket, de azért meglehet őket különböztetni, egyik két egy pengés tőrt használ, másik alabárdod stb.

(#2070) nyamsas válasza hdekakas (#2068) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Feltenném a kérdést hogy, te játszol a játékkal, avagy a játék játszik veled?
Én az utóbbit tippelném... :DDD

Én sem vallom magam hardcore játékosnak, de legalább próbálkozom, figyelem hogyan mozognak, milyen taktika/harc stilus kell ellenük, stb..

(#2071) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na egész este játszottam, és már nem adott egyetlen fáraót se!
Lehet, hogy ha kijátszom a játékot, akkor utána nincs tovább?
Eddig 5 percenként előbukkant egy. Most már 2 óra alatt se.
Valakinek megvan ez az "Egyszerre egy gabonaszem" trophy?
(De ha már fáraót nem dobott, "Ó jajj! Összeomlott" hibát igen. ;] DLC óta párszor már előfordult.

(#2072) hdekakas


hdekakas
senior tag

Ha ki van játszva a DLC, akkor nincs több Shadow fáraó.
Újrakezdtem New Game+ dologgal. Végigvittem Siwa-t, majd beléptem a DLC-be. Újra dobálja az árnyék fáraókat. Easy módban egymás után leöltem vagy 30-40-et. Ha hosszan nyomod az M-et és napszakot váltasz, utána azonnal ad új fantom fáraót. Volt ezek között minden féle fajta.
De az achievement továbbra sincs teljesítve! :W
Nem hiszem el, hogy nem tudják normálisan megcsinálni! Ez ugyanolyan mint a 99%, hogy senki nem tudja, hogy miért nem 100%. Ezt se lehet tudni, hogy mit kell csinálni, hogy megadja a 10 ubipontot és 300 XP-t. :W :W :W
Amúgy nem is értem, kerestem neten, és másnak nincs is ilyen klasszikus kihívás, valami mások vannak, ami meg nekem nem. :U :( :(

Pyromaniacbronze trophy
Kill a Mummy by setting it on fire (The Curse of the Pharaohs)

Sting in the Talegold trophy
Complete the 5 Serqet locations (The Curse of the Pharaohs)

Dark Horsebronze trophy
Acquire Eternal Maw for use outside the Afterlifes (The Curse of the Pharaohs)

Higher Power
Reach level 55 (The Curse of the Pharaohs)

Lift the Curse
Defeat Tutankhamun in the Afterlife (The Curse of the Pharaohs)

Na nekem ezek közül egy sincs, rohadtul mások vannak.

(#2073) nyamsas válasza hdekakas (#2072) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Valami gebasz van a játékkal, olyan szinten lassul, droppol a game, a sz*ros online szolgáltatástól, hogy szinte játszhatatlan nálam... :(

Holnap elvileg nagy karbantartás lesz, Ubi szervereken, minden online uplay-es játékot érinteni fog, reménykedem, hogy este mire hazaesek a melóból, már jó lesz...

A napi quest is csak szimplán bugos, redditen egy felhasználó is kérdezte:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2074) Corpuscle válasza Đusty (#2066) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezzel én is így vagyok, egy-két dolog hiányzik még, azokat letolom és ennyi. Néhányszor levertem az isteneket, de csak azért, hogy dobjon valamit, nem fogom erőltetni. A fáraós dlc tetszett, a túlvilági helyszínek kimondottan jól sikerültek. Így a vége felé azt vettem észre (Hidden Ones alatt is), hogy csak darálom a mellék küldiket, takarítom ki a térképet. Ha nem tetszene ennyire a játék nem is foglalkoztam volna ezekkel lehet. FC5-tel várok egy kicsit, telítődtem az openworld-ből. :)

(#2072) hdekakas: Amiket bemásoltál azok Xbox achievementek (esetleg még PS4?).

(#2075) Anubris válasza hdekakas (#2072) üzenetére


Anubris
őstag

Nekem is 99%-on áll és az old habits acsi sincs meg, pedig elvileg mindent felfedeztem és kipipáltam még azt is ami alapból nem volt kérdőjeles a térképen.

(#2076) Grawens válasza hdekakas (#2071) üzenetére


Grawens
senior tag

Nekem megvan az "Egyszerre egy gabonaszem" trophy, de őszintén megmondom fingom sincs, hogy hogyan és mikor szereztem meg. :U

(#2077) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Ma este már nekem sem adta be a napi questet, tegnap még meg lehetett csinálni...

Valami nagyobb probléma van itt, mint hinnénk. Nekem olyan jelenségem van tegnap óta, hogy ha az árnyék fáraók irányába lovaglok, és olyan 70-80 méterre vagyok az adott fáraótól, kb. 1 másodpercre mintha befagyna a game, de sosem többre.. Csakis akkor jön elő, ha fáraóra vadászom, kicsit idegesitő. :(

(#2078) hdekakas válasza nyamsas (#2077) üzenetére


hdekakas
senior tag

Én mondtam, hogy nem véletlen nem adták ki az utsó DLC-t az előre beharangozott megjelenéskor.
Nekem is ezóta vannak érdekességek. Vannak az általad leírt mikrolaggok is, amik előtte sosem voltak, meg az én konfigommal elfogadhatatlan is. Vagy ötször ki is dobott a játékból "Ó jajj! Összeomlott" aranyos instrukcióval. Nekem már szerda óta nincs napi küldetés. Végigtoltam mindent, és most már letettem. Még a napi quest-ekért szerintem pedig beléptem volna egy ideig...
Mikor is lesz még az utolsó Istengyilok? Azt még megcsinálom, reménykedve hogy összejön a 100ezer össz, és kapok még 100 Ubi XP-t. Annyit megér az az 5 perc, de ennyi.

(#2079) Corpuscle válasza hdekakas (#2071) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tegnap nekem is feldobta az acsit. Heb Sed-ben (Ramszesz térkép) homokviharban nyilaztam az ellent, miközben beadta.

(#2080) l.skywalker válasza Doblós (#2051) üzenetére


l.skywalker
félisten

Végre!!!! :C :C :C

Jó játékot!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2081) hdekakas válasza Corpuscle (#2079) üzenetére


hdekakas
senior tag

Igen, köszi. Több napi utánajárás után végre megtaláltam.
Ezt kell csinálni: [link]
Na most még azt volna jó tudni, miért csak 99% a játék majdnem mindenkinél.

Még lehet, hogy később a Deluxe packot megveszem, de inkább csak ha olcsóbb lesz. 3ezret egyelőre nem adok azért a fél órás tartalomért.

(#2082) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Aszem nekem ennyi volt, nem tudom mi lett vele, de ha high-on, ha very low-on játszom, mindig unstabil piece of sh*t...
Textúrákat se mindig tölti be..

(#2083) Xalderon válasza nyamsas (#2082) üzenetére


Xalderon
tag

Az ilyen es szamtalan korabbi hasonlo dolog miatt orulok igazan, hogy amikor megjelent a jatek, a PC-m epp szervizben volt es igy PS4-re vettem meg a jatekot.

(#2084) nyamsas válasza Xalderon (#2083) üzenetére


nyamsas
aktív tag

215 órát beleöltem, meg is bántam, meg nem is, de a lényeg, ubifos játékot legközelebb valszeg nem vásárolok..
Az új DLC-ből, kemény 3 küldetést csináltam meg, ebből 2 csak side quest volt..

Jövő héten még megölöm a 4. hard istent, aztán, új patch érkezéséig, hanyagolom..

Szombaton még semmi baja nem volt, vasárnap csak a napit csináltam meg, hétfőn már kezdődtek a gondok, keddre teljesen szétesett a game.

Annak örülök, hogy sok embernek tényleg szinte moziszerű élményt ad, zero buggal. :)

Peace!

(#2085) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Sziasztok!
Megszeretném venni a török storeból a 2 új dlc-t és ezért vettem a 100 TR-t seagm-en.
A beváltás hogy működik? Gondolom ajándékként kell megvásárolni de akkor meg kér 1 török címet. Ha megadok 1 akármilyen címet utána tovább fog engedni vagy valamit benéztem és alapból rosszul csinálom?

(#2086) Corpuscle válasza Nandinagy (#2085) üzenetére


Corpuscle
őstag

Xbox One topikban nagyobb eséllyel kapsz választ.

(#2087) Nandinagy válasza Corpuscle (#2086) üzenetére


Nandinagy
addikt

Már megoldottam. :D

(#2088) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Gondoltam meló után egy órácskára benézek már a játékba erre ez fogad. Eskü pályafutásom alatt ilyen még nem volt nálam. De asszony gépén is ugyanezt produkálja. Vmi globális szarakodás lehet ez vajon? Gyalultam az egész uplayt, felraktam újra frissen, az általa javasolt telepítővel. Elviekben nem úgy van hogy a legfrissebb verziójú uplayt kellene ilyenkor már telepítenie? De így is frissíteni akar valamit csak, nem tud.

Persze ki is lehet hagyni, csak irritál hogy elindítom az originst, közben behuppanok az ágyba, kontrollerrel a kezemben, erre puff... fuck... :/

[ Szerkesztve ]

(#2089) Anonymus23 válasza Mr Chapel (#2088) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem nagyon sok mindenkinél ez van, nekem is már két napja ezt a hibát dobja, és kihagyás után bár indulnak a játékok, de a játékból való kilépés az eddigi 1 másodpercről fél percre növekedett.
:F :U

;) - The Power of the Light Side

(#2090) k-adi válasza Mr Chapel (#2088) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mai napon globális update van Ubiéknál

(#2091) tkesy válasza nyamsas (#2082) üzenetére


tkesy
őstag

Nos, a sok összeomlás után, az MSI AB újrahangolásával, sikerült stabil beállításokat találni, úgyhogy most már gond nélkül fut... :)

Remélem ez így is marad...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#2092) nyamsas válasza tkesy (#2091) üzenetére


nyamsas
aktív tag

MSI AB crashel nálam, szal én Sapphire Trixx-et használok, az stabilan működik.

Nem tudom, hogy igazából mit kellene nézni, a képen, azon kivül, hogy 1080 van a gépedbe..
Aszem az RX 470 Gaming, és egy GTX 1080 között a külömbség, ég és föld..
Ugyanez vonatkozik, a procimra is, FX 8350-et, ne hasonlitgassunk már össze egy I7-es procival...
Még pár I5-ös is köröket ver az FX 8350-re, szal....

Uplay karbantartás után, kicsivel jobban fut nálam is, de olyan hogy fix 40 fps, vagy 50, 60, a mesébe sincs még mindig.

Már nem kifejezetten érdekel hogyan fut, végigviszem most már a dlc-t, és elfelejtem a játékot utána.

Peace.

(#2093) Werkly


Werkly
őstag

Nekem most G-Sync képes moncsival 2K-ban nem laggol már. Végre jó a futásszint így lassan belemerülhetek a játékba jobban.

(#2094) macy válasza nyamsas (#2092) üzenetére


macy
addikt

Kinek van I7-ese?

(#2095) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Nálam még mindig baxakodik az uplay... :/ Hány hetes lesz ez a karbantartás... ugyanaz a hibaüzi fogad mint amit feljebb linkeltem. Nem képes magát lefrissíteni. Gondolom a közelgő "fantasztikus" far cry 5 miatt megy a nagy karbantartás.

(#2096) LordAxwell válasza Mr Chapel (#2095) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Én tegnap játszottam 2 órát, nekem szerencsére nem volt semmi gond.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2097) Anonymus23 válasza LordAxwell (#2096) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem a játékkal van a gond, hanem maga a Uplay kliens nem tudja magát frissíteni, és minden indulásnál skippelni kell a frissítést, és akkor elindul a Uplay.
Nem akkora gáz játék szempontjából, csak zavaró és bosszantó, hogy napok (lassan hetek) óta nem tudják ezt megoldani...

;) - The Power of the Light Side

(#2098) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Jaja, nem a játék miatt fanyalgok, csak az uplay kliens makacskodik :) A játék maga elindul, működik stb. Csak naivan azt gondoltam hogy lassan 1 hét alatt azért ezt kijavítják. Mondjuk legalább emlékeztetett pár félretett játékra amit vmi miatt félbehagytam. Pár napja nekiálltam Fallout 4ezni, meg a Trine hiányosságaimat pótolni.

(#2099) l.skywalker válasza Mr Chapel (#2098) üzenetére


l.skywalker
félisten

Supportot nem próbáltad meg?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2100) Lottheus válasza Mr Chapel (#2098) üzenetére


Lottheus
tag

Én a segíts magadon... elvet követve letörültem majd újra feltelepítettem és máris elcsendesedett a kis uplay. Ajánlom figyelmedbe eme megoldást és megóvod magad egy korai agyérgörcstől :))

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.