Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) ETOM válasza bepken (#2950) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam minden frissítés fent van kivéve ez:
2021-09 Halmozott frissítési előnézet a(z) Windows 10 Version 21H1 rendszeren a(z) x64-alapú rendszerekhez (KB5005611)

Nálad fent volt?

(#2952) bepken válasza ETOM (#2951) üzenetére


bepken
veterán

igen, azt hiszem, talán ez ment fel legutóbb (valamikor hét elején) - most nem tudom megnézni, mert kikapcsoltam ideiglenesen a frissítéseket.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2953) ETOM


ETOM
addikt

AMD Radeon Adrenalin 21.10.2 driver

Fixed Issues
Driver timeouts or black screens may be experienced while playing Assassin's Creed Origins on some AMD Graphics products such as Radeon RX 580 Graphics.

(#2954) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok!

Tegnap kezdte mel a játékot és semmi gondom nem volt vele. Alapból mindent Ultra High-ra lőtt be, kb 55FPS volt az eredmény. Ezt én feltornáztam 70 fölé azzal, hogy High-ra levettem, de nem indítottam újra, játszottam, elég volt a 70+, gondoltam másnap több lesz.

Ma elindítva a játékot ~44FPS-em volt ugyanazokkal a beállításokkal. Elkezdtem szórakozni, és mindegy milye nbeállításokkal, kb ugyanennyi FPS van. Ultra High-on is és LOW-on is. Közben 44% CPU és 74% GPU terhelés.

Frissítettem minden driver-t, a Windows-t, újraindítottam a gépet, de semmi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2955) ETOM válasza TESCO-Zsömle (#2954) üzenetére


ETOM
addikt

Érdemes megpróbálni a vulkán módot. [kép] [link]
Ezt a két fájlt kell bemásolni a játék könyvtárába. (bármikor törölhető nem okoz gondot)

(#2956) TESCO-Zsömle válasza ETOM (#2955) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Próbálkozok, mert ez nonszensz, hogy az egy hónapos FC6-ba megvan a 70-80FPS, egy olyan játékba meg, ami kvázi korabeli a gépemmel, nincs. Főleg úgy ,hogy tegnap még köszönte szépen jól volt, mára romlott el.

Itt van két kép, Very High és Very Low:

sz: Ez pedig az, amit "elvileg" tudnia kéne a gépnek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2957) ETOM válasza TESCO-Zsömle (#2956) üzenetére


ETOM
addikt

Sajnos az origins meg az odyssey is elég érdekes optimalizálást kapott. Mondanám, hogy CPU limites, de mivel elsőre jól ment nálad nem értem én sem a dolgot. :F

Így 50FPS körül nekem is fut, pedig hurka RX 470-m van a VGA árak miatt.

(#2958) tibaimp válasza TESCO-Zsömle (#2956) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pontosan nem tudom :B , de olvass már visszább, mert az AMD VGA tulajoknak driver gondjaik voltak, valami régebbi drivert kell visszatenni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2959) TESCO-Zsömle válasza ETOM (#2957) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lerántottam a Valhallát, most vettem meg mindhárom FarCry AC-t, lemértem azt is, Ultra High és Low:

Azért itt szemmel láthatóan nyit az olló, ahogy az is látszik, hogy magas beállítások mellett a CPU lesz a bottleneck.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2960) TESCO-Zsömle válasza tibaimp (#2958) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Driver gondjaim nincsenek, nem fagy, nem dob ki, csak nincs FPS, mindegy mit állítok...

Ki sincs használva a vas, 44 és 74 százalék a terhelés.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2961) Gyuri27 válasza TESCO-Zsömle (#2960) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2962) tibaimp válasza Gyuri27 (#2961) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A link nem működik, vagy csak nálam nem?

TESCO-Zsömle: OK

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2963) Gyuri27 válasza tibaimp (#2962) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arról szólt hogy nv kártyára optimalizált és radeon vért fog hugyozni vele.
Annyi volt még benne, hogy a performance állitgatás nembiztos, hogy fps nővekedést hoz.
A lényeg. Kicsit állitgatni kel itt ott, próbálgatni. Meg vegánál a hbcc-t érdemes kikapcsolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2964) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Leteszteltem a Vulkan módot. Hozott teljesítményt, de egyben olyan akadásokat is, ami konkrétan elviselhetetlen. Vannak ilyen 1-2mp-es lyukak a grafikunban, azok valósak, olyankor nem történt semmi, megállt a minden is. Szintán Very Low és Ultra High:

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2965) TESCO-Zsömle válasza Gyuri27 (#2963) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A vérhugyozást még meg tudnám érteni, de az, hogy konkrétan nem pörgeti 100%-ra a GPU-t max grafikán? Az már nem is a szarul fut kategória, az már inkább nem fut.

Mindenesetre nem értem. Valhallán legalább látszik, hogy a CPU a kevés neki.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2966) Gyuri27 válasza TESCO-Zsömle (#2965) üzenetére


Gyuri27
félisten

1060-on jobban fut mint vegán.
[link]
Mindenhol ezt hozzák ki.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2967) TESCO-Zsömle válasza Gyuri27 (#2966) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönöm, ez itt a lényeg:

In deserts and at sea you will easily achieve more than 60 FPS, but in cities and densely populated areas frame rate will fluctuate between 30 and 50 FPS at best. Origins is a very poorly optimized game that is heavily CPU dependent.

Tökéletesen summázza a helyzetemet. Játék elején, kint a "templomban" felőttem az FPS-t úgy, hogy jó legyen, aztán haverunk kunyhújának "felszabadítása" után kiléptem. Másnap meg a város közepére töltött be, azóta ott nézem az FPS-t, ami nincs. :W

Akkor szerintem nem is próbálkozok tovább a dologgal, majd 2 év múlva, ha sikerül új gépet venni...

Még egyszer köszönöm mindenkinek, aki megpróbált segíteni. :R Ha lenne rá mód, most visszakérném azt a kevés pénzt is, amit rááldoztam, mert ez így ebben a formában annyit sem ér, hisz gyakorlatilag nem tudom használni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2968) bepken válasza TESCO-Zsömle (#2967) üzenetére


bepken
veterán

nálam RX580 pörög, igaz csak High beállításokkal tolom. mérni nagyon nem mértem az fpst ebben a játékban, de kezdettől 60 környékén mozog az átlag (radeon software-ben nézve az átlagot) és érzésre is rendben van...persze vannak olyan területek, ahol talán beesik 50 környékére, ilyen droppokkal viszont nem nagyon találkoztam.

amik nálam is előjöttek:
- friss driver mellett Siwa-ban (ahol kezdődik a játék, és ahol elvileg most Te is vagy) többször crash-elt a játék, ezt egy downgrade oldotta meg (20.12.1)

- pár hete volt egy nagyon durva fps problémám, ami viszont minden Ubi-s játékra kiterjedt, szóval itt inkább valami Windows frissítési probléma lehetett, ugyanis restore point visszaállításával rendbejött minden

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2969) Gyuri27 válasza TESCO-Zsömle (#2967) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen bosszantó. De nekem a játék és föleg a hangulat nagyon bejött. Imádtam. Rövid volt az a 100 óra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2970) TESCO-Zsömle válasza bepken (#2968) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megnézem azt a driver-t.

Pár hete nálam is visszaesett a FarCry6. Főleg, mikor felvehető tárgyakkal interaktáltam, vagy hirtelen rájuk néztem, akkor volt némi FPS-drop, de a végét már kibírtam így is, addig meg 70+...

@Gyuri27: Hangulat nekem is bejön, tolnám is, ha nem lenne behúzva rajta a kézifék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2971) bepken válasza TESCO-Zsömle (#2970) üzenetére


bepken
veterán

neeeem nálam nem ilyesmi akadozgatás volt, mint Nálad :DDD nálam szó szerint minden ubis játékban diavetítés lett valamitől....

amúgy nekem az "Adaptive Quality" cucc hozott javulást fps terén, ha jól emlékszem. target fps-nek belőttem ugye a 60-at és tényleg segített
Performance Issues in Assassin's Creed: Origins | Ubisoft Help

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2972) ETOM válasza TESCO-Zsömle (#2964) üzenetére


ETOM
addikt

Pedig így már nem lenne rossz. Esetleg még ez: [link]

Én viszont ezt a fajtát még nem próbáltam (nem tudom, hogy is kell pontosan elég e bemásolni vagy más egyéb), de elvileg nem dadog vele a játék.

"A lot less stutterring (nearly none at all in some games) by not blocking the main thread when compiling async pipelines. The downside is that the shader cache is around 5-10% larger (I guess due to duplicate shaders?). But the state cache is roughly the same size as a non-async produced state cache."

[ Szerkesztve ]

(#2973) tibaimp válasza TESCO-Zsömle (#2964) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez tuti valami driver szívatás lesz! Gondolom ez amiatt az 1 darab játék miatt nem akarsz visszatenni egy régebbi drivert.

Én kitoltam, mondhatni kimaxoltam ezt a játékot, nagyon jó, ez az új irány az AC-kban, nekem bejött úgy, hogy a régit is szerettem.
Kér lenne, ha nem tudnád tolni :(((

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2974) TESCO-Zsömle válasza tibaimp (#2973) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az se gáz, ha vissza kell, mert mondjuk egy AC mellett nem tolok mást, max WOT-ot, de az meg számológépen is fut...

Alapvetően azért is szereztem be őket, mert néztem Valhalla gameplay-t és olyannak tűnt, mint a FarCry, csak viking korban.

Prológus eleje alapján az nem tetszik az AC-ban, hogy menyire "foskonzolport". És ott még nem a teljesítmény oldaláról éreztem ezt, hanem inkább az irányításnál, hogy mutatott 8 gombot, ami van és csá. Jött egy komolyabb platforming, én meg vakartam a fejem ,hogy ez de nehéz lesz, mire kiderült, hogy csak annyit kell tenni, hogy a W mellé az ALT-ot is nyomni kell és itt moinden kihívással szembe is néztem, mert a karakter teljesen magától fűzi egybe a különféle parkour-elemeket ahelyett, hogy nekem kéne... :O

De attól még szeretném tolni, viszont -mint látható- a Valhalla sincs megelégedve a CPU-val, hiába tudna a GPU min 41FPS-t, ha a CPU lerúgja 21-ig, amit mindent levéve minimumra mindössze 31-ig lehet feltornászni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2975) tibaimp válasza TESCO-Zsömle (#2974) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az a CPU már valóban nem egy mai darab, ne vedd sértésnek!
A Valhalla a 3 "újabb" AC közül, nekem az utolsó helyen van csak (persze attól még jó), az 1. hely ez, az Origin!! Annyira adja Egyiptom hangulatát...beszarás!

Direkt megnéztem, megkerestem, hogy én annó 2018-ban toltam ki, még egy i7-3960x + r9-290x, és az akkori driverrel. Ezzel nekem nem volt gondom, mondjuk FPS-em se volt annyi :B
Itt egy akkori tesztem:

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2976) HugóBoss


HugóBoss
tag

Sziasztok! Párhuzamosan játszom az Origins-t és a Valhallát, mindkettő max grafikai beállításokkal. A Valhalla szépen megy, nincs semmi gond, viszont az Origins olyan szinten pörgeti a hűtést, hogy az asszny nem tud tv-t nézni... Erre van valami megoldás?

(#2977) TESCO-Zsömle válasza HugóBoss (#2976) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megkérdezhetem milyen géped van és "amúgy" hogy fut rajta?

Köszi. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2978) HugóBoss válasza TESCO-Zsömle (#2977) üzenetére


HugóBoss
tag

Bocs, kicsit futtában tettem fel a kérdést :) AMD Ryzen 7 5800X, RTX 3070, ASUS G15DK, 32Giga DDR4, win10. Csak az Originsnél produkálja ezt a zúgást.

(#2979) TESCO-Zsömle válasza HugóBoss (#2978) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor én is bocsi, mert engem meg csak az érdekelt, hova kell majd lőnöm az új vasat, hogy egyáltalán fusson. :DDD

A játék summája az, hogy nincs túl jól optimalizálva, az AMD-t meg különösen nem kedveli. Valszeg azért zúg, mert jobban terhel, mint a többi, vagy lehet, hogy csak másképp. Visszaolvasva kicsit találsz pár lehetséges trükköt a futás javítására, de csodák nincsenek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2980) tibaimp válasza HugóBoss (#2978) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Próbáld meg lokkolni az FPS-t mondjuk 45-60-on, akkor nem pörög úgy a VGA!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2981) ETOM


ETOM
addikt

[link]

DXVK Async beállítása:

A lenti két fájl másolása az origins mappájába (x64):

És hozzá adni ezt az értéket itt:

Control Panel -> System -> Advanced system settings -> Environment Variables -> click "New..." under System variables

Variable name: DXVK_ASYNC
Variable value: 1

Nálam ezzel az ASYNC móddal nem akadozik a játék eddig.

[ Szerkesztve ]

(#2982) TESCO-Zsömle válasza ETOM (#2981) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nálam maradt az akadozás, de tény, hozott némi FPS-t.

Valszeg megvárom év végén az új AMD procikat (ZEN4), aztán meglátom, mert már pedzegetik, hogy DDR5 helyett DDR4 támogatással jönnek a chiphiány miatt. Ha nem, akkor max berántok egy 5x00X-et, ahhoz semmit nem kell cserélni. VGA meg amúgy is esélytelen. Bár va negy olyan érzésem, hogy ez is úgy lesz, mint a HDD-árvíz idején. Ha helyre áll az ellátás se lesz olcsóbb semmi, mert a piac benyeli az extra profitot, akinek meg addigra 5-8 éves VGA-ja lesz ,annak úgyis váltania kell majd vmire, mert már nem lesz támogatás a cuccára.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2983) ETOM válasza TESCO-Zsömle (#2982) üzenetére


ETOM
addikt

Sajnálom, hogy nem jó még annyi info legújabb driver van fent mellé. Azért is folytatom a játékot mert most jó végre. (videókártya cseréig nem akartam tolni, de az kitudja mire lesz.) :DDD

Én VGA-t már nagyon cserélném a 470 nem az igazi, de hát igen ilyen árakon.
Már szinte minden mást fejlesztettem max egy 5xxx update ami nálam is lehetne, de nem hozna sok mit így.

[ Szerkesztve ]

(#2984) bepken


bepken
veterán

Srácok megőrülök....legutóbbi alkalommal tapasztalt lagg ismét visszajött. most nem játszottam vagy 1 hónapig a játékkal, újra lenne időm elővenni és 10fps van.... :D

ismét ugyanaz, CSAK és kizárólag Ubisoft játékoknál van ez a probléma....biztosan jött valami frissítás azóta, de nem tartom normálisnak, hogy csak azért ne telepítsek win frissítéseket, mert egy játék platform összeszarja magát tőle... :DDD szóval van valakinek valami ötlete vagy csináljak ismét rendszer visszaállítást? (legutóbb az segített csak)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2985) bepken válasza bepken (#2984) üzenetére


bepken
veterán

sajnos legutóbb nem mentettem el azt a visszaállítási pontot, ahol működött a játék, mostanra pedig már nem engedi olyan régire visszaállítani...

na most ilyenkor mi van? van esetleg valakinek tippje?

#2981 ETOM - ezt a DXVK-Async módot is megpróbáltam beállítani, de nálam crash már rögtön a splash screen alatt.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2986) tibaimp válasza bepken (#2985) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Komolyan segítenék, de nálam korábban csak a VGA driver csere segített. Illetve lekorlátoztam a játékban az FPS-t, ha jól emlékszem, 45-re, de Neked az a gond, hogy 10FPS-es van. Nem gyenge hozzá alapból is a hardvered?

szerk: esetleg Vulcan mód?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2987) bepken válasza tibaimp (#2986) üzenetére


bepken
veterán

nem tudom, mi lehet az oka. a múltkor ugye az említett módon sikerült újra működésre bírni, akkor kikapcsoltam a rendszer frissítéseket és vagy 2x játszottam is a játékkal, aztán viszont nem volt rá időm....most meg már nem engedi visszaállítani a rendszert (talán 2 hétig lehetséges)

RX580 4GB + i3-10100, simán 60-70 fps között mozgott high beállításokkal. mivel a múltkor is helyreállt, és semmilyen más játéknál nem taptasztaltam problémát (értsd.: ami nem Ubisoft) így a hw hiba szerintem kizártható, egyértelműen valami szoftveresen csesződik el a frissítések hatására.

jó nagy barom voltam, hogy nem mentettem el azt a visszaállítási pontot....de franc se gondolta volna, hogy egy játék miatt ilyesmire lesz szükség :D

szerk.: közben egyébként annyit csináltam, hogy újratelepítettem az Ubisoft Connect-et, hátha ott van gebasz, de sajnos nem segített.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2988) tibaimp válasza bepken (#2987) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez fura, mert én annó még a R9-290x-emmel toltam a gémet (a CPU volt erősebb, de nem tudom az számít-e ennyit). A driverrel problémázott, az tuti, mert régi volt, azt kellett megújítanom és kész.
Megtaláltam az akkori tesztet, íme:

így toltam végig, de olyan nagy belassulás, mint nálad, nem volt.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2989) bepken válasza tibaimp (#2988) üzenetére


bepken
veterán

nézd, a hardveres hiba ezer százalékban kizárható, emiatt nem is aggódtam egy percig sem :)

driver hibára se gyanakszok, mert ugye az már előjött volna fórumokon, ha xy driverrel ilyen gond lenne (pláne, hogy legutóbb 2-3 hónapja tapasztaltam ezt) és tényleg semmilyen más játékkal nincs probléma, csak amit Connect alól kell indítani :D

amit nehéz felfognom/megemésztenem, hogy még csak hasonló hibáról se találok semmit sehol, külföldi fórumokon sem! kicsit hülyén érzem magam most, megvallom őszintén....

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2990) ETOM válasza bepken (#2985) üzenetére


ETOM
addikt

Fontos, hogy csak a két fájlt kell átmásolni ami a képen is van. Ha az összest bemásolom nekem is crashelt úgy emlékszem.
Jah és ubisoft connect overlay része is (gyári értéken) bekapcsolva legyen. Így sem jó?

(#2991) tibaimp válasza bepken (#2989) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK :R

Most jutott eszembe, hogy akkoriban még win7-et használtam!! Az is lehet, akkor tényleg a win lesz. (azóta meg nem is próbáltam, na baszki, rápróbálok már)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2992) bepken válasza ETOM (#2990) üzenetére


bepken
veterán

overlay-t csuklóból kapcsolom ki az összes platformon, így most ismét kicsit megörültem, hogy ezt kiemelted. gondoltam hátha!.....hát nem :D

bár most tovább jutok, mert feljön teljes képernyőben a játék, de 1-2 másodperc után ismét crash...

legfrissebb driver van fent (21.10.2), elvileg ezt szereti.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2993) bepken válasza bepken (#2992) üzenetére


bepken
veterán

ide is beírom, hogy legyen nyoma, ha később valaki hasonlóba beleszalad:

agyf@sz, de meglett a probléma forrása! :D HO miatt használom a Citrix távoliasztalt és ezidáig nem volt vele gond....miután Ubi support tanácsára töröltem, minden rendbe jött.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2994) tibaimp válasza bepken (#2993) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na fasza! Köszi az infót, és jó játékot!

szerk: mi az "HO miatt használom a Citrix távoliasztalt"?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2995) ETOM válasza tibaimp (#2994) üzenetére


ETOM
addikt

Home Office

(#2996) Chapel


Chapel
addikt

Azért nem sámli ez a game....oké, szép0, valóban az, de ugye rtx sincs.
No ezt ne vegyétek negatívumnak, mindjárt kifejtem miért emelem ezt ki:

Mert eredeti steames verzió és 1080p maxon ledropppol 45-50fps-re. Mondhatnánk, oké, kell neki a vas, rosszul van optimalizálva, csak hogy a vas:
Zotac 3070 Ti
32Gb Ddr4 3000Mhz
Giga Z390 Gaming X lap
I7 9700K 4,7Ghz
Samu Evo ssd

Ez egy 2018-as game, mégis...ez a vas még 1080p-n sem képes elvinni? És ez az első pálya/város... :F

Nálam van a hiba mondanám, de komolyabb Rtx címek és szebb, nem rtx játékok (Control, Metro Exodus E. kiadás, Gta V Redux, Rdr2) minden maxon stabil, fix 60 fps.

Tipp vagy ez ilyen?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2997) tibaimp válasza Chapel (#2996) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az is benne van, hogy ilyen, illetve nézd meg, nem-e fut valami szar a háttérben, mint fentebb bepken kollégának. Neki egy programot kellett kilőni és minden megjavult.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2998) rumkola válasza Chapel (#2996) üzenetére


rumkola
veterán

2440-ben ment nekem fix 60-at vsync-el, 3070-el maxon, csak az élsimítást vettem le low-ra.

[ Szerkesztve ]

(#2999) Chapel


Chapel
addikt

Köszi srácok. Semmi nem fut a háttérben, csak steam és legfrissebb MSI AB.

Akkor ez ilyen...felbosszantott, kár volt az a 13€ is érte :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3000) tibaimp válasza Chapel (#2999) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kapcsold már ki az After-t, próba képen. Nekem volt, hogy szarakodott a háttérben, konkrétan meredtre fagyott tőle játék, azóta nem használom. Csak próba!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.