Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) r.levente75


r.levente75
addikt

Köszönöm mindenkinek.

Ha egy fegyvert véletlen eladtam azt vissza lehet valahonnan szerezni? Esetleg dupla áron is akár?
Egy íj ami 92-es volt. :F

(#2152) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez beszarás. Children of the streets küzldetést nem tudom megcsinálni. Mintha rossz lenne a játék. Videó alapján lépésről lépésre megyek ugyan az minden de van egy faszi egy ajtó elő áll sárga kis háromszög a feje felett beszélek vele és utána nálam semmi. A videón kettőt csap a srác a levegőbe a karddal és egy másik fazon van ott és neki megadja.
Már harmadszor kezdem el kapcsolom ki és be a boxot de semmi...
Tárgytalan továbbment egy civit kellett megölni. Ilyen még nem volt...

[ Szerkesztve ]

(#2153) nyamsas válasza RudY (#2147) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Na, majd kipróbálom, ha kiadják. Már egy szűk hete be se léptem Origins-be, nekem kifulladt a game picit, jó mondjuk 240 óra elég sok, amit beleöltem.

(#2154) Jackie_Chan válasza nyamsas (#2153) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Valahogyan én is így érzek. Igaz én "csak" 150 órát tettem bele,de már nincs mit csinálni.Az Istenek gyilkolászása meg számomra unalmas.
Azt nem tudom,hogy a tekercsek amiket megszereztem azokkal mit is kellene kezdeni?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2155) LordAxwell válasza Jackie_Chan (#2154) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ugyan ez volt a kérdésem pár hsz-el feljebb.

[link] ebben van a válasz

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2156) Jackie_Chan válasza LordAxwell (#2155) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Ezt olvastam,de a youtubeos linkek is csak azt mutatják hol vannak a papiruszok (ezeket már réges régen összeszedtem),hogy azokkal mit lehet kezdeni arról semmi nincs.
A kérdésem nem is erre vonatkozott.
Azt olvastam valahol,hogy a papiruszok egy-egy kincs rejtekhelyét/leírását tartalmazzák.
Az érdekelne,hogy ez tényleg igy van e? Illetve van e arról leírás/video,hogy azok a kincsek merre találhatóak?

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2157) hdekakas válasza Jackie_Chan (#2156) üzenetére


hdekakas
senior tag

Kincs = kapsz egy lila fegyvert, amit elhadhatsz 300 pénzért.
Nagy kincs.
Hol találod a kincset? Ahol a papirusz leírja, hogy hun van. Odamész, megtalálod, megkapod a kis fegyvered, örülsz. Játék össz %-ába sem számít bele.

(#2158) Jackie_Chan válasza hdekakas (#2157) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Értem,akkor ez ilyen nesze semmi fogd meg jól kategória számomra.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2159) LordAxwell válasza Jackie_Chan (#2156) üzenetére


LordAxwell
senior tag

A videó bemutatja mind a papiruszok helyét, mind a kincsek megtalálási helyét, minden benne van abban a videóban. :)

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2160) Jackie_Chan válasza LordAxwell (#2159) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Akkor lehet én nem voltam elég figyelmes. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2161) r.levente75 válasza LordAxwell (#2159) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem is számoltam meg, egyébként hány db papirusznak kellene lennie?

(#2162) l.skywalker válasza r.levente75 (#2161) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sok van de tényleg semmitmondó dolgokat rejt. Én egyszer megcsináltam az összeset, remélve, hogy ettől 100% lesz az Ubisoft tracker, de nem lett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2163) r.levente75 válasza l.skywalker (#2162) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi azért végigviszem a teljesség kedvéért.

Azt nem értem hogy kicsontoztam a térképet nincs több küldetés és mégis csak 99.05 a %?

Két elefántos pálya van vissza ha sikerül megcsinálni kíváncsi leszek megadja e a lokacios acsit.

Arany lovat nem kaptam a fegyverek olyan 89 es szinten vannak kivéve két íjat az 92 és 93 as. Egy 90 es arany kard még jó lett volna...

(#2164) turkishzoli válasza r.levente75 (#2163) üzenetére


turkishzoli
tag

Nem találok magyarországi eladó GOLD editiont lemezesen. Kivezették, keveset gyártottak, vagy gugli barátom mégsem a barátom?

(#2165) Anubris válasza r.levente75 (#2163) üzenetére


Anubris
őstag

Én úgy tudom, hogy a 99% bug, én is végigcsináltam ami elvileg kell a 100%-hoz (a papirusz fegyverek amúgy nem), de nem lett 100%.

(#2166) r.levente75 válasza Anubris (#2165) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen ez érdekes mert a baráti listámon egy valakinek van 99.8 a többségnek 99.4 nekem 99.05. Nem tudom hogy bele számít e ebbe a két elefántos pálya és lent délen a sivatagban, abban a számomra nyomasztó áramos valamiben maradtak ládák bontatlanul.

(#2167) NB2 válasza Jackie_Chan (#2158) üzenetére


NB2
aktív tag

Az összes AC játékban általában ilyenek:) Ezt mindig túltolják. Kincsvadászat akár a BF-ben, akár Ezionál dögunalom volt. Ehhez jöttek még a tollak, dalok egyéb totál hülyeségek gyűjtése. Van egy szint ami felett már csak időpocsékolásnak találom. Nekem 100 órám volt a játékban minden ? megtalálva, feladatok megcsinálva, szép volt, jó volt, köszönöm ennyi... Mondom ezt úgy, hogy a szgépes játéktörténetem legszebb játéka toronymagasan!

(#2168) hdekakas válasza r.levente75 (#2166) üzenetére


hdekakas
senior tag

Azok úgy tudom, beleszámítanak.
Nem olyan vészesek azok az elefántok. Én béna vagyok, eleinte hagytam is, de aztán olyan negyed óra alatt sikerültek. A dupla elefánt a legrosszabb.
Mire írod hogy 99,05, ez Xbox, vagy mi? Mert gépen csak egészre kerekítve írja nekem hogy 99%.

(#2169) r.levente75 válasza hdekakas (#2168) üzenetére


r.levente75
addikt

Na majd rászánom magam a dupla elefánt van vissza és egy szóló. Acsikat még tudok vadászni meg aréna küzdelmek is vannak azért.
Viszont van a négyes lovasfogat verseny na azt többször próbáltam már de csak a 2. helyezés jön össze.
Xbox telefonos appban elég részletes a % és minden adat.

[ Szerkesztve ]

(#2170) Werkly


Werkly
őstag

2K-ban totál minden fullon.
G-Sync-el fűszerezve szerencsére akadásmentesen!
:)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2171) Werkly


Werkly
őstag

Van jelentősége ha a ? helyeket felderítgetem küldetések között mondjuk? Vagy mindhez küldetés tartozik? Kösz!

(#2172) NB2 válasza Werkly (#2171) üzenetére


NB2
aktív tag

Valamelyikhez van, valamelyikhez nincs. Pont ez a szívás benne, ha az ember előre megcsinálja, előfordul, hogy egy mellékkülldikor mehet oda még 1x. Annyi, hogy captain már nincs pl egy laktanyánál vagy hideout-nál.

(#2173) r.levente75


r.levente75
addikt

Sikerült 100%-ra kijátszami a játékot. Gratulálok a topikgazdának is, láttam neki is sikerült. :C
Szerencsére nincs benne bug, mint azt hittük.

A 40-es istengyilkolás is sikeres, de a 43-as még várat magára, mivel kiegek nélkül csak 40-es a szintem így ez esélytelen.

A secret acsik azok mik, mit kell hozzá csinálni? Az abilityknél 43 pont kellene még, hogy mind meglegyen, nekem csak 32 van, viszont többet már ha jól gondolom nem ad? Ha nem veszem meg a kiegeket akkor ezek megszerezhetők valahogyan?

Ja és kaptam végre egy 93-as 9/9-es íjjat ami legendary, és egy 94-es legendary kardot. Az egyik az istengyilokra, a másik a dupla elefántra jött. Érdemes volt küzdeni, van boldogság...

(#2174) l.skywalker válasza r.levente75 (#2173) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi! Észre sem vettem, ezek szerint javult egy bug :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2175) hdekakas válasza r.levente75 (#2173) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hogy lett meg a 100%?
Mi kellett hozzá?
Nekem csak 99% van akkor is, és fene tudja mi kellene még, (deluxe edition küldetésen kívül) minden küldetés megvan, átnéztem, minden gladiátor küldetések, lóversenyek, összes location, papirusz, stb.

Teljesen felesleges a hard istennel várnod, mert azt úgyis felszinkronizálja az aktuális szintedhez +3 szint.
Én 55-ös szintű vagyok, így az alap isten 55-ös, a hard meg 58-as. Ha végképp nem megy, vedd le a játékot Easy-re, és akkor egyből megvan!
Ability-t már csak napi küldetések során kapott XP-vel, istengyilok által kapott XP-vel, és egyéb kis felbukkanó felkiáltójeles dolgok (pl free hostages) küldetésekkel tudsz szerezni. Vagy Memphis-ben eladod a nem használt fegyvereidet, és veszel kőtáblát 1000 coinért 1000 XP-t. Azzal még sok összejön. De igen, nekem se jött össze az alapjátékból az összes. A DLC-ben vannak újabb megszerezhető ability-k, úgyhogy oda újra neki lehet kezdeni gyűjtögetni a pontokat.

(#2176) r.levente75 válasza hdekakas (#2175) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem 99.05%-on volt. Vissza volt még egy elefántos és a dupla elefántos meg délen az áramos labirintusba egy két dolog. Amikor ezeket megcsináltam tegnap utána ránéztem és 100% lett.
Nem tudom megcsináltad e mindig azt, amikor van egy halott akkor a feje fölött van egy kék fekete halálfej. Ezek 250 xp-adnak csak de azért sok volt belőlük. Confirmalni kellett mindig valakit. Lehet hogy ezek hiánya okozza. Ez egy idő után eltűnik ez a halálfej és a térkép nem mutatja.

(#2177) NB2 válasza r.levente75 (#2176) üzenetére


NB2
aktív tag

De az nem szimplán csak annyi, hogy másik játékosokat lehet megbosszulni és kapsz 250XP-t?
Meglepődnék ha a teljeshez kéne:)

(#2178) r.levente75 válasza NB2 (#2177) üzenetére


r.levente75
addikt

Lehet hogy ezek nincsenek benne a 100%-ban de úgy emlékszem küldetés formában jöttek.

(#2179) l.skywalker válasza r.levente75 (#2178) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nincs benne. Ezek csak XP-ért vannak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2180) r.levente75


r.levente75
addikt

Gladiátor aréna horda módban ki meddig jutott el? Nekem 13-as szintig sikerült ott már 42-43 as ellenségek jöttek. Nekem ugye 40 a max a dlc-k hiánya miatt.
Megcsináltam a papiruszokat kb 10 legendary fegyvert adott mind 90-es szint feletti.

(#2181) l.skywalker válasza r.levente75 (#2180) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én ha jól emlékszem 14 ellenfelet győztem le eddig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2182) Werkly


Werkly
őstag

A Location objectivenek nem kéne előjönni R billentyű lenyomására? Én úgy emlékszem ez működött most viszont nem? Nektek? Valaki megnézné? Vagy másik billre került? Köszi!

(#2183) l.skywalker válasza Werkly (#2182) üzenetére


l.skywalker
félisten

Konzolon működik az alap beállított bill-el.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2184) hdekakas válasza Werkly (#2182) üzenetére


hdekakas
senior tag

Régen működött, a vége felé már nekem sem. Mindig átmentem a Map-ra, és ott megnéztem hogy mi a teendő. Szerintem már kivették belőle.

(#2185) l.skywalker válasza hdekakas (#2184) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem újabban azt produkálja konzolon, hogy megy a játék, egyszer csak elmegy a hang. Behozom az Xbox Guide-ot és akkor visszajön.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2186) turkishzoli


turkishzoli
tag

Gold edition PC-re létezik még az országban valahol? Köszi!

(#2187) gjoe válasza turkishzoli (#2186) üzenetére


gjoe
őstag

Cdkeys - en 52 dollár

(#2188) Werkly


Werkly
őstag

Kinnt az Animusos update a game-hez! 5 GB.

(#2189) l.skywalker válasza Werkly (#2188) üzenetére


l.skywalker
félisten

He-he. Ebben a pillanatban végeztem az egész játékkal, de akkor ezt még megnézem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2190) hdekakas válasza Werkly (#2188) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ez micsoda, mit tartalmaz?
Már egy ideje nem játszok, rég kimaxoltam dlc-stől.

(#2191) Werkly válasza hdekakas (#2190) üzenetére


Werkly
őstag

(#2192) l.skywalker válasza Werkly (#2191) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja, hogy ez PC only? Akkor végeztem a játékkal :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2193) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Végigjátszottam az Assassin's Creed Originst, mindkét DLC-vel és a Discovery Tour-ral együtt. Pár Aréne és Hippodrome menet maradt ki, de összességében szenzációs élmény volt! Ajánlom mindenkinek!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2194) r.levente75 válasza l.skywalker (#2193) üzenetére


r.levente75
addikt

Grat szép eredmény. :C

Ez az olajoskancsó kilövése tüzes íjjal és abban a tűzben elpusztítani 30 katonát, na ez nem egyszerű. Majdnem csak Siwa jöhet szóba max 6-8 erősségű terület mivel az erősebb katonákat csak megperzseli kicsit a tűz de nem halnak meg.
De ezt is elő kell készíteni rendesen mert a katonák nem ott vannak ahol a kancsó. Este alvás közben szoktam a kicsit ami cipelhető odatenni és kilőni. Nagyon lassú folyamat...

(#2195) talost89


talost89
újonc

Sziasztok!

Sajnos nem indul a játék...

Szerintetek a gépemmel van a gond? (olvastam róla, hogy nem szereti a procit)

AMD phenom II 965
16 GB DDR3
Radeon R7 370 2GB
240 GB samsung ssd

Köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel: Tamás

[ Szerkesztve ]

(#2196) sultansmith


sultansmith
senior tag

Hali!

az origins egyik kadásában sincs magyar nyelvű felirat?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#2197) Corpuscle válasza sultansmith (#2196) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nincs.

(#2198) dog81 válasza l.skywalker (#2193) üzenetére


dog81
csendes újonc

A Sting in the Tale hogy sikerült? Megcsináltam mindent , de nem oldja fel.

(#2199) Werkly


Werkly
őstag

Vajon mire gondol Bayek a festmény láttán?
[link]
:D

(#2200) l.skywalker válasza dog81 (#2198) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bocs hogy csak most, csak kértem spoiler gombot:

szóval 5 helyszín van, ebből négy óriás skorpiós a túlvilágon, egy viszont a való világban:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.