Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2356) balpis válasza general (#2353) üzenetére


balpis
őstag

Ha kizárólag az ISRT-t használnád, akkor gondold át, biztosan szüksléged van-e erre.
A gyakorlat sajnos nem igazolta a létét, nagyon kevés esetet lehet elképzelni, amikor ez kihasználható.
Egy 64GB-s SSD-re telepített rendszer és gyakrabban használt programok bőven megfelelnek, s gyorsabbak is, mint az ISRT-s megoldás. Ha csak 32GB-s SSD-ben gondolkoztál és Z-s lapban, próbáld meg átgondolni, hogy olcsóbb H67 (vagy akár H61) lap mellett nem marad-e több pénz az SSD-re.

Valójában én is ezt szerettem volna kihasználni, ezért vártam a Z68-ra. De sajnos a korlátai csak később derültek ki, hogy ez valójában nem egy HW-esen (ill. BIOS-ban) megoldott funkció, hanem csak a WIN7 SW-es megoldása. Így a több oprendszer melletti kihasználás, amit elképzeltem, egy elvetélt ötlet volt csupán....

Egyébként alapvetően az etron csipes USB3-mal vot (van?) probléma, nem minden eszközzel tud együttműködni.
A másik gond - de ez nem USB3 -, hogy bizonyos USB-s eszközökkel vagy nem akar indulni a gép, vagy standby állapotból véletlenszerűen felébred.... Ez utóbbit én nem tapasztaltam, igaz, altatni nem is szoktam a gépet.

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.