Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#14398) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csak a hidraulikát lehet rajta állítani, mint a többin.
A lövegsüllyedést pedig automatikusan állítja, de csak akkor, ha a hidraulika felemelt állapotban van. Ha kell akkor előre-hátra, vagy ha oldalt állsz egy dombon, akkor magasabban lévő lánctalpat engedi le.
Vidd be a teszpályára, ott egyszerűbb megnézni.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14402) yodamester10


yodamester10
őstag

Kösz mindenkinek,tesztelem.

(#14403) scyllarus


scyllarus
veterán

Kipróbáltam teszten az új francia csodákat. Az AMX 30-40 - eken van ágyú és gépágyú is, brutális dögök lettek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14404) yodamester10 válasza scyllarus (#14403) üzenetére


yodamester10
őstag

Ezek már elérhetők?

(#14405) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#14404) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen a PTS-en.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14406) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Dávidunk írt egy összefoglalót a változásokról:

Gondoltam írok egy összefoglalót az újításokról (amik nem biztos hogy véglegesek):

1.: Klán Rangsorolt csaták és új szerződéses küldetések a klánoknak:
-Más klánokkal szemben lehet menni, a jutalom a szerződések teljesítése alapján dől el.
-Ahogy egyre feljebb lépegetünk, úgy lesz a szerződés: rövidebb, több szorzós (2x, 3x és 4x), hosszabb bérlési idő az Armata Hades-hez.
2.: Rangsorolt csaták (hasonló a wotoshoz):
-10x kell győznöd úgy, hogy a statisztikád 3-as érték fölött kell maradjon. Egyszer resetelődik 1 hét alatt, de ezeket a szerződéseket ugyan úgy beválthatod aranyért.
-Speciális, személyes rangsorolt csaták azok számára elérhetők akiknek a személyes statisztikájuk 25-ös érték felett van. Egyszer érhető el egy héten, top rangsorolt 500 goldos jutalmat is kaphat

Fejlesztett vizuális effektek:
-Kamera rázkódás tüzeléskor és találatkor, de kikapcsolható lesz.
-Fejlesztettek a nyomjelzőkön, könnyebben észrevehetőek lesznek a lövések irányai.

Loot dobozos jármű változások:
-Semmi különleges, csak ha unlockoltál egy járművet (vagy kinyitottad), akkor a goods-menüpontba kerül, és h a úgy döntesz, eladhatod 125 goldért (azt nem részletezik, hogy alkatrészenként vagy a teljes 100/100-as járművet).

Egyéb változtatások:
-Különböző lövedékek közötti váltási sebesség mostantól csak akkor működik, ha a Ready Rack teljesen fel van töltve az aktuális értékkel.
-Megváltoztatták a HEAT súrlódás által vesztett értékét: eddig 80%-os érték vesztés volt átütés esetén,most ez 50%-ra csökken.
-105mm-es ágyú és annál lejjebb levő lövedékek mostantól nem "eltűnnek" vagy megsemmisülnek, hanem lepattanhatnak a célpontról. (statisztikák szerint eddig gyakran előfordult, hogy a lövedék egyszerűen "megsemmisült", és nem okozott kárt találatkor)
-Mostantól ha közvetlen közelről lősz egy célpontra HE lövedékkel, akkor te is bekaphatsz némi sebzést.
-A legutolsó csata mostantól mindig fel lesz véve, még akkor is, ha kikapcsolod a "felvétel" pontot. (ennek nem tudom mi értelme van).
-Fordított irányítás mostantól függetlenül kapcsolható ki-be kerekes és lánctalpas járműveknek a beállításoknál.
-A Heroic PVP Battalion Szerződések mostantól újra görgethetőek, indíthatóak goldért.
-Heroic Global OPS Battalion Szerződéses csaták mostantól elvárják, hogy egyszer se halhasson meg egy szakasz tag se, valamint legfeljebb 15 ellenséget kell kiiktatnod a 10 helyett.
-Fejlesztettek a nyeremény bónuszokon Heroic és Hardcore Special Operation-ok végrehajtásánál.

Jármű Módosítások:

ATGM újra-balanszolás:
Az APS buff miatt romlott a rakétás járművek hatékonysága, ezért most az ATGM-es járművek lettek újra balanszolva.

Tier 9 és 10-es páncél balansz:
Külső páncélmodulok vastagságán fejlesztettek, de másrészről az effektív páncélzati értéke nem változik ha kis szögben éri találat és a lövedék nem pattanhat le róla. Mostantól kezdve minden Tier 10-es jármű kicsit sérülékenyebb lesz a HEAT-re és ATGM-re.

Abrams páncélzatának újra balanszolása:
-A Tier 7-es és annál feljebb levő Abramsek páncélzatainak értékén javítottak, mivel statisztikák szerint rendkívűl sérülékenyek voltak a többi Tier 10-es MBT-hez viszonyítva.

AFT-10:
-ATGM páncélátütés 1280mm-ről 1400mm-re növelve.
-ATGM irányíthatóság növelve.

AMX-10P PAC 90 és AMX-10 RCR:
-Átrakva az új francia dealer-hez.

B1 Draco:
Mostantól 250-es átlag sebzést kap lövésenként (se több, se kevesebb). Hogy a tűzerejét megtartsák a fenti változtatástól eltekintve, itt van pár fejlesztés:
-Tűzgyorsaság 100 lövés percenként
-Tár újratöltési idő 16 mp
-Torony forgási sebesség 50sec-re növelve.
-"Egyedi" dupla-betöltő tár, ami annyit tesz hogy különböző típusú lövedékek betöltésének ideje a tárba sokkal kevesebb időt fog igénybe venni.
-Kijavították a hibát, miszerint a HE lövedéke nem okozz modul sebzés bónuszt
-Újrabalanszolták a pontosságát és stabilitását, hogy jobban teljesítsen TD-ként. A Draco mostantól még pontosabb lesz, de mozgás közben még "sérülékenyebb" és pontatlanabb.

BM Oplot:
-Két aktív képesség közül választhatsz: Rapid Fire és Engine Overdrive (előbbi a tűzgyorsaságot növeli utóbbi gondolom a gyorsulási értéken növel)
-Növelték a jármű ERA páncél védelmi értékét.

BMP és BMD széria:
-Kijavították a hibát, miszerint egyes járműveknek a szériából automata célzáskor az ATGM a célpont fölött repül el.

BMP-3M Dragun 125:
-Újratöltési idő 7.5.-ről 5.5-re lett csökkentve.

Challenger 1 FALCON:
-Szintén duál töltős rendszer a tárhoz, különböző lövedékek betárazási ideje 4-től 4.5 mp-ig terjedhet.
-A tény, hogy a tár a toronyban helyezkedik el, mostantól kisebb sebzést kap ha lőszerrekeszt lősz a FALCON-nak.

Challenger 2:
-Kijavítottak pár téves páncélértéket, köztük a vezető nyílását ami tévesen extrém vastag értéket kapott.

C1 Ariete:
-Fejlesztettek a jármű vizuális modelljén.
-Fejlesztett modell-animáció.
-Fejlesztettek a páncélzatán.

CRAB:
-Könnyebb irányíthatóság nagy sebességnél.

ERC-90 F4:
-Könnyebb irányíthatóság alacsony sebességnél.

Expeditionary Tank:
-Új Thermal Modul hozzáadva a járműhöz, megnövelve a jármű spottolási képességét olyan egységekkel szemben amelyek bokrok mögött rejtőznek.

FV438 Swingfire:
-Csökkentették a lövés utáni álca-büntetést.(ATGM)

FV721 Fox:
-Csökkentették a lövés utáni álca-büntetést (ATGM)

IT-1:
-A Silent Running aktív képesség Engine Overdrive képességgel lett lecserélve.

K1A1:
-A motor paraméterei javítva lettek.
-Javítva lett az a bug, hogy a skin-t nem lehetett eltávolítani róla.

K21 XC-8:
-Újratöltési idő 5-ről 4.2-re lett csökkentve.

Kampfpanzer-70:
Állítható felfüggesztést kapott, ha aktiváljuk ezt a képességet, a következő bónuszokat kapjuk:
-Álcafaktor 5%-al
-Célzási idő 20%-al csökkent
-Látótáv 10m-rel kevesebb
-Gyorsulás 20%-al kisebb
Hozzáadva lett a Sheridannál levő Ready Racks képesség.

Kornet-EM:
-A 9M133-1 1200mm-es átütésű ATGM le lett cserélve egy 9M133-2 130mm-es átütésű ATGM-el.
-Mostantól két rakétát is kitud lőni egy időben
-Könnyebb irányíthatóság nagy sebességnél.

LAV-300:
-Könnyebb irányíthatóság alacsony sebességnél.

LAV-600:
-Könnyebb irányíthatóság alacsony sebességnél.

Leopard 1 és 1A5:
-Újratöltési idő 12%-al csökkent.

Leopard 2 AV:
Újrabalanszolták mind a 105mm-es és 120mm-es ágyúját, hogy nagyából egyszinten legyen a többi, szintjén levő MBT-vel:
-105mm-es ágyú sebzése 425-re csökkentve, újratöltési idő 8.9-re csökkentve.
-120mm-es ágyú sebzésse 508-ra, újratöltési ideje 11.3-ra csökkentve.

M1 Abrams:
-Alap lövedék sebzés 420-ra csökkentve
-Újratöltési idő 9.9-ről 8.2-re csökkentve.

M1A1 AIM:
-Eltávolítva a HESH jellemzői ennek a járműnek a garázsban levő jellemzőiből.

M1134:
-Megváltoztatták a felülről támadó ATGM nevét TOW-2B Aero-ra.

M551 Sheridan:
-A találati arányát növelő modult lecserélték egy mozgás közbeni találati-arány növelővel.

M60A2 Starship:
-Hozzáadva a Sheridannál használható Ready Racks képesség.

M60A3 Patton:
-Újratöltési idő 9-ről 8-ra csökkentve.

M8 Buford:
-Optimalizálták a jármű páncélzatát, ugyanis bizonyos helyzetekben a lövedék sérülékeny pontoknál egyszerűen lepattant róla.
-Újratöltési idő 5.5-ről 4.5-re csökkentve

M8 Thunderbolt II:
-Optimalizálták a jármű páncélzatát, ugyanis bizonyos helyzetekben a lövedék sérülékeny pontoknál egyszerűen lepattant róla.
-Újratöltési idő 5.5-ről 4.5-re csökkentve

MBT-70:
Állítható felfüggesztést kapott, ha aktiváljuk ezt a képességet, a következő bónuszokat kapjuk:
-Álcafaktor 5%-al
-Célzási idő 20%-al csökkent
-Látótáv 10m-rel kevesebb
-Gyorsulás 20%-al kisebb
Hozzáadva lett a Sheridannál levő Ready Racks képesség.

NM142:
-Megváltoztatták a felülről támadó ATGM nevét TOW-2B Aero-ra.
-Kijavították a hibát miszerint a rakéta nem onnan indult ahonnan kellett volna.

Object 640 "Black Eagle":
-Növelték a tank test forgási sebességét 41 fok/szögre.
-Növelték a tank torony forgási sebességét 38-ról 45-re.
-Kijavították a bugot a tank oldal páncélzatával, miszerint átüthető volt ott, ahol nem is lehetne.

OF-40:
-Átkerült a francia dealer-hez.
-Minden lövedékének a sebzése 20%-al nőtt.
-Fejlesztették a jármű vizuális modelljét.
-Korrigáltak számtalan hibát a jármű páncélzatával kapcsolatban.

OT-64 Cobra:
-Növelték a hordozható 30mm-es lövedékek kapacitását 900-ra.
-Növelték a hordozható ATGM-ek kapacitását 50-re.

PL-01:
--"Egyedi" dupla-betöltő tár, ami annyit tesz hogy különböző típusú lövedékek betöltésének ideje a tárba sokkal kevesebb időt fog igénybe venni (egy teljesen betárazott tár újratöltése 4-től 4.5 mp-ig terjedő időt vesz igénybe)
-Tűzgyorsaság egy táron belül 22-ről 28-ra lett növelve.
-A tény, hogy a tár a toronyban helyezkedik el, mostantól kisebb sebzést kap ha lőszerrekeszt lősz a tanknak.

PTL-02:
-Újratöltési: idő 6.2-ről 4.75-re lett csökkentve.

PTZ-89:
-Újratöltési idő 7.2-ről 5.6-ra csökkentve

RDF/LT:
-Új Thermal Modul hozzáadva a járműhöz, megnövelve a jármű spottolási képességét olyan egységekkel szemben amelyek bokrok mögött rejtőznek
-Növelték a látótávot 415-ről 430m-re.
-Állandó sebzési érték a 76mm-es lövedékeknek (230 dmg/lövés)
-Az újratöltési idő 3.05 sec.
-Az átlagos célzási érték fejlesztve lett ahogyan a mozgás közbeni célzás is. (az alap célzási érték mostantól 0.124)
-Növelték a lövedék kapacitást 54-ről 108-ra.

Rooikat:
-A 76mm-es lövedékek állandós sebzés értéket kapnak (230 dmg lövésenként)
-Újratöltési idő 3.24 sec.

Rosomak M1:
-Kijavították a hibát, miszerint az ATGM betöltve látszott, amikor már kilőtte a rakétáit.

Sabre:
-Csökkentettek az álca-büntetések ATGM lövés után.

Scorpion Kastet:
-Kijavították a hibát, ami szerint a torony ugyan olyan találati értékekkel rendelkezett mint egy FALCON vagy más Unnamed Torony.

Sprut-SD:
-Újratöltési idő 7-ről 5.4-re csökkentve.

ST1:
-Alap lövedék sebzési értéke 510-ről 500-ra csökkentve.
-A Thermal-Kép modult leváltották - ami fejlesztette a jármű spottolási képességeit akkor is, ha az ellenség bokrok mögött rejtőzik - egy olyan modullal, ami növeli a célzási időt.
-Újratöltési idő 6.2-ről 4.5-re csökkentve.

Stingray 1:
--Optimalizálták a jármű páncélzatát, ugyanis bizonyos helyzetekben a lövedék sérülékeny pontoknál egyszerűen lepattant róla.

Stingray 2:
-Optimalizálták a jármű páncélzatát, ugyanis bizonyos helyzetekben a lövedék sérülékeny pontoknál egyszerűen lepattant róla.

T-14 Armata:
Mivel az APS-e elég OP, számos más változtatást vittek végbe a tankon:
-Felső homlok páncél értéke 330-ról 300mm-re csökkent.
-Felső páncélrésze a hasi páncélzatnak 650-ről 375mm-re csökkent.
-Hátsó páncélzat 15mm-re csökkent
Másrészről viszont:
-Páncélozott Legénységi Kapszula, 50%-al csökkentettek az eredeti sebzési értéken.

T-14 Armata 152:
Mivel az APS-e elég OP, számos más változtatást vittek végbe a tankon:
-Felső homlok páncél értéke 330-ról 300mm-re csökkent.
-Felső páncélrésze a hasi páncélzatnak 650-ről 375mm-re csökkent.
-Hátsó páncélzat 15mm-re csökkent
Egyéb változtatások:
-Torony forgási sebesség 39-ről 35-re csökkentve.
-Jármű átlag célzási értéke csökkentve.
-Mozgás közbeni célzás csökkentve.
-HE lövedék átütés csökkentve 70-ről 51mm-re.
Másrészől viszont:
-Páncélozott Legénységi Kapszula, 50%-al csökkentettek az eredeti sebzési értéken.
T-15:
-Armored Crew Capsule modul: 50%-al csökkentették a kezdeti sebzés értéket a legénységen.
-Mostantól két rakétát is indíthat egy időben.
-Hátsó páncélzat 15mm-re csökkentve.

T-72B3:
-Csökkentették az elülső-oldalt levő páncéllemezek értékeit 75mm-re.

Taifun II:
-Ready Rack modul hozzáadva, ami csökkenti a töltési időt 6.4 sec-re

Type 99A2:
-Csökkentették a tank forgási sebességét egy fejlesztett motorral 41 szög/sec-re.

Type 99A2-140:
-Csökkentették a torony forgási sebességét 46-ról 40-re.

VBL:
-Könnyebb irányíthatóság nagy sebességnél.

Vickers VFM Mk.5:
-Új "Hő-Kép" modul hozzáadva, növelve a jármű spottolási képességét akkor is, ha az ellenség bokrok mögött rejtőzik.
-Hozzáadva fejlesztett Ready Racks modul, ami csökkenti az újratöltési időt 6.39 sec-re.

VT-5:
-Célzás érték növelve 0.1084-ről 0.084-re.
-Növelt mozgás közbeni célzás.
-BTA2 lövedék átütési értéke 620-ről 660-ra növelve, torkolati ssebessége 1428-ról 1540-re növelve.
-Újratöltési idő 4.65-ről 3.85-re csökkentve.

WPB Anders:
-Egyedi, duál-töltős mechanizmus, gyorsabb váltási sebesség két lövedék típus között. Teljesen feltöltött tárnál ez 4-től 4.5 sec-ig vehet igénybe időt.
-Tűzgyorsaság 1 táron belül 22-ről 28-ra lett növelve.
-Mivel a lőszerrekesz a speciális toronyban van, így csökkentet sebzést kap találatkor.
-Csökkentet motor-sebzés esély, ami után még ki is gyullad a tank.

WWO Wilk:
-Újratöltési idő 5-ről 4.2-re csökkentve.
-PELE lövedék alap sebzése 690-ről 650-re csökkentve.

Wilk XC-8:
-Újratöltési idő 5-ről 4.2-re csökkentve

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14407) yodamester10 válasza Kean_Sorbo (#14405) üzenetére


yodamester10
őstag

Most már látom,vagyis olvasom a 28-as patch változásokat,lesz vagy 15 giga.

(#14408) _Szasza_ válasza Kean_Sorbo (#14406) üzenetére


_Szasza_
tag

Szép kis lista, nem is néztem a hivatalos lapon. Köszönjük! Jó pár dolgon változtatnak azért.

Dragun 125:
-Újratöltési idő 7.5.-ről 5.5-re lett csökkentve.

Ez azért nem gyenge :) Jó kis DPM lesz neki. Lehet visszaveszem.

Abrams páncélzatának újra balanszolása:
-A Tier 7-es és annál feljebb levő Abramsek páncélzatainak értékén javítottak, mivel statisztikák szerint rendkívűl sérülékenyek voltak.

Majdnem elmorzsoltam egy könnycseppet. A végén még játszható lesz a Tier7+ abrams ág. Most az AIM és a Storm is csak porosodik.

A francia ágra is nagyon kíváncsi leszek.

(#14409) yodamester10 válasza _Szasza_ (#14408) üzenetére


yodamester10
őstag

Na én is így vagyok a storm-al,hogy hiába a gallytörő az elején így is papír :DDD
Már csak a dátum kellene mikor is jelenik ez meg?

(#14410) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#14409) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A hónap játékosa :DDD :DD :D :

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14411) scyllarus válasza Kean_Sorbo (#14410) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon beleszeretett ebbe a tankba :)
A wotban egyszer láttam valakit, 12.000+ csatája volt Leichttraktorral...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14412) zolo0525


zolo0525
tag

Holnap update. Wasteland április 11.-ig meghosszabbítva,bár sokat így se éreke vele :D

(#14413) Kean_Sorbo válasza zolo0525 (#14412) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Lesz sírás rívás az Armata miatt. PTS-en gyakorlatilag ementálit lehet belőle készíteni. A rakétákat felbuffolták, pedig alig vártuk, hogy szarabbak legyenek. A csaták 80%-ban csak a rakétahajtóművek süvétését lehetett hallani. Most majd hallgathatjuk megint.

Az Altay helyett ládákat kellett venni, mert egy nyolcas bármi belövi szemből szegényt. Nálunk már van aki 10000 aranyat összeszedett a partokból. Én még csak 7000-nél járok, de így is megtudok venni egy másik prémium tankot.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14414) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Most látom, hogy nem a rettegett 0.28-as jön.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14415) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#14414) üzenetére


zolo0525
tag

nem biztos a forrás,március 18-at írt fent a cseten egy orosz játékos

[ Szerkesztve ]

(#14416) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#14413) üzenetére


zolo0525
tag

1-napra megkaptam az Altay-t,igaz csak Pve hard meccsekre vittem be,viszont ott nagyon jól szerepelt 15 lejátszott meccs 4 vereség (most néztem vissza) .Tetszett benne,hogy nagyon jó a mobilitása,tűzerő viszont gyenge,gondolom a tárazási lehetőség miatt.Ládákból nekem 2700 gold sikerült eddig,de el is költöttem napi feladatra,de inkább reputációra.Kellett már egy 10-es tank,mert piszkálta a fantáziám K21 XC8 -at húztam ki,arra ment el sok.

[ Szerkesztve ]

(#14417) yodamester10


yodamester10
őstag

Én nem tudom mi történt a játékkal,de csak vesztek go-ban.Szinte csak kempelnek a játékosok főleg merkavával egy szégyen.6 meccs 6 vesztes.

(#14418) SpongyaBob válasza yodamester10 (#14417) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Tegnap előtti mérleg 6-ból egy nyert csata :) (arab küldi)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14419) blanky válasza yodamester10 (#14417) üzenetére


blanky
tag

Ugyanez a helyzet nálam is. Csak azt nem értem miképp lehetne egyszer a nyertes oldalt kapni? :Y

(#14420) Kean_Sorbo válasza blanky (#14419) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nézzétek csak! Itt egy régebbi, de nem a legdurvább sorozatom, majd a tegnapelőtti vége (az előtte lévő tízet nem rakom be de ott is ilyen az arány). 10% alatti Wr-el "játszottam". :DDD
Sajnos keményen keverik a lapokat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14421) yodamester10


yodamester10
őstag

HÍREK KARBANTARTÁS - 0,28 FRISSÍTÉS

MÁRCIUS 18. | 2019
A március 19, 2019 , kezdve 08:00 CET (március 18., 23:00 PST), a szerver nem lesz elérhető 6 órán alkalmazásának köszönhetően a frissítés 0,28.

(#14422) yodamester10


yodamester10
őstag

Na jól tönkre vágták a t15 armatát,az altay páncélján gyengítettek gondolom sok volt a sírás,az xm abramsnek továbbra sincs rakéta elhárítója.Ez jó gagyi patch lett,még egy új pályára se futotta.

(#14423) SpongyaBob válasza yodamester10 (#14422) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Van új pálya..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14424) zolo0525 válasza yodamester10 (#14422) üzenetére


zolo0525
tag

Vicc az egész.

(#14425) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#14422) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem a 14-et? Azt akarták nerfelni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14426) Kangas


Kangas
kezdő

Kicsit kihagytam - de csak 3 (vesztes PVE) meccset mentem és ki is léptem. Teljesen hazavágták a játékot. Még a pályakiírások se igazak, mindig más pályára rakott, mint amit jelzett (bőven volt még idő mindegyikre). A csapattársak volt a másik vicc. Teljesen kuka volt mind.

(#14427) Kean_Sorbo válasza Kangas (#14426) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Addig, amíg ennek a fos Altayos eventnek vége nem lesz, erre számítani kell. Gyakorlatilag a sok barom bemegy csatába megdöglik 1 perc alatt, majd megy a következőbe. Ezzel teljesen szétbasszák a játékot. Igaz ez a PvP, PvE és Global csatákra is.
A múltkori szopóroller után letöröltem az AW-t, és feltelepítettem a WoT-ot. Vettem egy hónap prémiumot, az addig kitart amíg vége nem lesz ennek az őrületnek.
Az meg egy rakat fos, csak ott már nem érdekel semmi. Tényleg csak lövöldözni járok be.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14428) Kangas


Kangas
kezdő

Én is felfüggesztem az AW-t. Ma is mentem 2 PVE vereséget, mindig első voltam, soha nem azt a pályát adta, amit eredetileg kijelzett. Teljesen játszhatatlanná vált. Lehet, hogy én is visszanézek a Wot-ra...

(#14429) zolo0525


zolo0525
tag

Összesen 30 küldetés chapter 3, mai 10 megint vesztes. Frissítés óta nem tudtam leszorzózni egyszer sem

Eltűnt a játékos lista is :

(#14430) Kean_Sorbo válasza zolo0525 (#14429) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem tűnt el, csak kikapcsoltad. Kattints például az ötödik négyzetre.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14431) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#14430) üzenetére


zolo0525
tag

Tényleg,köszi :)

(#14432) Franky74


Franky74
tag

Ha a képen kiírja a Rec feliratot, akkor felveszi a játékot? Anno kikapcsoltam, most a frissítés után visszarakta.
Hol kell kikapcsolni?

(#14433) ughhh válasza Franky74 (#14432) üzenetére


ughhh
senior tag

Szeva!

Az utolsót mindig felveszi a frissítés után, nem lehet kikapcsolni.

(#14434) yodamester10


yodamester10
őstag

Nem gondoltam volna,hogy eljutok oda,hogy letöröljem a játékot de ma betette a kaput.Ez a mostani patch nálam hazavágta az amúgy is szerver összevonás óta pocsék játékot.Talán majd egyszer megint visszarakom,de ez nem kikapcsolódás munka után hanem idegölő fos.

(#14435) Kangas


Kangas
kezdő

Nincs jobb dolgom, kíváncsiságból (francia ág) beléptem. Vicc. Már sorozatban tizedik vereségen PVE-ben az utolsó 3 belépésem alkalmából. Eddig 75% felett vagyok (még mindig) PVE-ben. Kilövök 15-20 tankot. Még 3-as szinten is elsőre, és vereség! A csapattársaknak még álcázása (festése) és a PVE-hez szükséges "harctéri regeneráló készlet"-e sincs! Elmegy a fejlesztő csapat az anyácskájának a pinuskájába!!!!

(#14436) Franky74 válasza ughhh (#14433) üzenetére


Franky74
tag

Hali!

Köszönöm szépen!

(#14437) zolo0525 válasza Franky74 (#14432) üzenetére


zolo0525
tag

Dossier->History-> Store replays ezzel a gombbal tudod ki-be kapcsolni a felvételt

(#14438) scyllarus válasza Kangas (#14435) üzenetére


scyllarus
veterán

A csapattársaknak még álcázása (festése) és a PVE-hez szükséges "harctéri regeneráló készlet"-e sincs! - Ez most miért is a fejlesztő csapat hibája? :F

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14439) Franky74 válasza zolo0525 (#14437) üzenetére


Franky74
tag

Köszönöm!

(#14440) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na emberek, rávettem magam erre a WoT-ozásra.
Nem akarok csúnyán fogalmazni, így megpróbálom szépen megfogalmazni.
Egy szarból gyúrt szobor, cefrésfossal leöntve. Anyám borogass. Hogy tudnak emberek azzal szenvedni? :O
Tévedtem, visszarakom az AW-t, és boldog leszek még 0% WR-rel is. :o

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14441) SpongyaBob válasza Kean_Sorbo (#14440) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezen most jót nevettem, köszi! :DD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14442) Dr.Én válasza Kean_Sorbo (#14440) üzenetére


Dr.Én
veterán

és még finoma fogalmaztál..... :K

WOT: kissio

(#14443) Kean_Sorbo válasza SpongyaBob (#14441) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kénytelen voltam kiírni magamból. Vagy a panaszkodás, vagy innom kellet volna 1-2 deci páleszt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14444) yodamester10 válasza Kean_Sorbo (#14440) üzenetére


yodamester10
őstag

Én nekiállok Division 2-nek ;)

(#14445) scyllarus válasza Kean_Sorbo (#14440) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha lenne esze a my.comnak, megcsinálnák az AW History-t.
A wotból simán nyúlható lenne az extrém papírtankok nélkül is vagy 250 típus; mechanika, engine, GUI megvan, csak a vizuális modelleket kellene lefejleszteni + úgy pályák, és tarolnának vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14446) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Most érdemes farmolni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14447) yodamester10 válasza Kean_Sorbo (#14446) üzenetére


yodamester10
őstag

Több mint 1 milliárd kreditem van,meg le is töröltem :DDD

(#14448) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#14446) üzenetére


zolo0525
tag

Csinálhatok bármit :D chap.3 lehetetlen küldetés. 45 vesztett meccs környékén tartok :D

(#14449) Dr.Én válasza zolo0525 (#14448) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem se sikerül, pedig megteszek mindent :D

WOT: kissio

(#14450) Kean_Sorbo válasza zolo0525 (#14448) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Könnyű mint a kacsatoll. Egy arty kell, amíg a többiek harcolnak, addig az lelövöldözi a 4 "főgonoszt". Aztán csak a körbe kell nekik beállni.
Mi megcsináltuk azt a küldtést is, amikor sebzés nélkül kell megvédeni azt a balfasz merkavát. Kaptunk érte valami álcafestést.
Gyere fel este hat körül a TS-re, fent vagyunk mindig, és segítünk. Nem fogsz látni senkit, de ott vagyunk, ha vársz egy kicsit valaki ad jogot.
SLLS.TS3DNS.HU

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.