Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Arolotifar válasza wall2 (#13295) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem oktatómódba léptél :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#13302) Lacsu válasza myckey (#13297) üzenetére


Lacsu
csendes tag

Amennyiben rám köszöntél, és nem jött válasz, akkor itt nyilvánosan megkövetlek. Nincs bekapcsolva a chat, idegesített a sok okoskodó minitábornok.

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#13303) myckey válasza Lacsu (#13302) üzenetére


myckey
veterán

Klán ablakban láttam hogy fenn vagy, nem játékban.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13304) Hajtos válasza wall2 (#13295) üzenetére


Hajtos
csendes tag

a show tutorial-ra mentél kilépésnél meny vissza és kat rá még egyszer

(#13305) pro7


pro7
csendes újonc

Merkava az event szellemében játszott. :C Belép a csatába majd kilép, így több tankot tud csatában tartani az event ideje alatt. Profizmus :DDD :DDD

(#13306) myckey


myckey
veterán

Holnap 0.20 Frissítés.

Elméletileg 08 órától szünetel az EU Server.

Nyugtával a napot....... :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13307) Angel1981


Angel1981
veterán

Cirka 40 perc alatt vagy 6x próbáltam belépni, de nem enged - gépet már újraindítottam.
Más tapasztalt ilyet?

(#13308) yodamester10 válasza Angel1981 (#13307) üzenetére


yodamester10
őstag

Én most simán beléptem.

(#13309) Kean_Sorbo válasza myckey (#13306) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Már tiszta idegállapotba vagyok. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13310) nyulnyulu válasza Kean_Sorbo (#13309) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Maóónika :DD

privátra illik válaszolni

(#13311) nyulnyulu válasza Kean_Sorbo (#13309) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

:C de nagy jampi vagy.... :Y

[ Szerkesztve ]

privátra illik válaszolni

(#13312) Angel1981 válasza yodamester10 (#13308) üzenetére


Angel1981
veterán

Már beenged engem is - azért, hogy 1 perc után kivágjon, 3x is ez volt az elmúlt 1 órában. :P
A netemmel nincs baj, várok kicsit, mást úgysem tehetek.

(#13313) myckey


myckey
veterán

Úgy fest, holnap sem lesz Frissítés.

Ismét halasztás lesz belőle....

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13314) pro7


pro7
csendes újonc

Megint sokáig húúúúúzák :D :D a tésztát. :DDD :DDD

(#13315) Angel1981 válasza pro7 (#13314) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem az a ciki (még csak 3 hete van kint a 0.19.), hanem hogy 2x is kiírják a honlapra szerda délelőtt, hogy holnap patch, aztán kora délutánra leveszik.
Határozott társaság!

(#13316) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#13315) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Örülj neki, hogy nem mi vagyunk a tesztnyulak, hanem az oroszok. Megint kibukott ott egy-két jelentős hiba pl. csataösszesítő nem működik, ezért gondolom a szart nem akarják az amúgy is gyér társaság torkán lenyomni. Lehet így is játszani, a táras TD-kre, meg tudunk várni. Lesz ebből is nyígás, mikor a Cent egy sorozatból lebombáz valakiről 3000HP-t, majd ugyanezt megteszi 20 másodperccel később megint.
Ui. Akinek AMD kártyája van, nyugodtan tegye fel a 17.5.1-es drivert, mert nagyon jól sikerült. Ez a játék különösen jól profitál belőle, legalábbis az én kártyámon.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13317) kesa_hun


kesa_hun
csendes tag

Sziasztok! Nem vagyok nagy írogató, csak lesem a kommenteket. :K Megszeretném kérdezni hol találok olyan leírást hogy a retrofitteket melyik járgánynál lehet beszerezni. Gondolok olyanra hogy nem tudok 3 milkós retrót rárakni egy bizonyos gépre mert csak 500-ast enged. Estleg
hülye kérdést raktam fel csak nevetés és no bass....ogatás. :R

(#13318) avirid válasza kesa_hun (#13317) üzenetére


avirid
tag

Ha ráhúzod az egeret a kívánt fejlesztésre, akkor kiírja többek között ezt is, hogy melyik jármű fejlesztése során lesz lehetőséged kioldani.

(#13319) kesa_hun válasza avirid (#13318) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

Köszönöm szépen. :R

(#13320) Kean_Sorbo válasza kesa_hun (#13317) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csá!

Azt mondta Sanyi, hogy jössz a MAG-ba. Igaz, vagy csak álmodtam a dolgot? :)

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13321) myckey válasza Kean_Sorbo (#13320) üzenetére


myckey
veterán

Jön, mint csikánó :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13322) Kean_Sorbo válasza myckey (#13321) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Lidit tegnap már üldözte, de a vén róka nem adta be a derekát. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13323) kesa_hun válasza Kean_Sorbo (#13320) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

CS! Nem vok én olyan nagy tudású hogy hozzátok beférjek. ;) Egyenlőre elvagyok én a kis 1 személyes klánomban. :))

(#13324) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#13316) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocsánat, de nem ezt írtam - még külön említettem, hogy mindössze 3 hete van kint a 0.19, úgyhogy felesleges sürgetni a 0.20-at.
Amire céloztam, hogy mindkétszer láttam a bejelentést, mindkétszer olvastam a hivatalos fórumot (arra a pár órára, amíg meg volt a poszt). Az a helyzet, hogy gyakorlatilag mindkétszer a fórumozók győzték meg a céget arról (érthető módon az update hivatalos bejelentése után), hogy EZT még nem kéne kiadni, és ez bizony ciki, akárhogy is nézem.

[ Szerkesztve ]

(#13325) yodamester10


yodamester10
őstag

Vajon bufolták az arietét mert leo evoval nem nagyon tudom belőni?

(#13326) bela455 válasza yodamester10 (#13325) üzenetére


bela455
csendes tag

Ariete jo lett.Nagyon birja a strapat viszont a regi Leo es T-90a nagyon serulekeny.

(#13327) Franky74


Franky74
tag

Hali!

Valamit elbaszcsiztak, eddig a játék "gyorsan" betöltött: megjelent a my.com logo, majd az obsidian logo, kurzor nélkül. Most lassabban tölt, töltés közben lassabban jönnek elő a logók, kicsit kifakul az oldal, mintha kifagyni készülne és van kurzor nyíl ...

Másnál is van változás...??

[ Szerkesztve ]

(#13328) Vitiris válasza Franky74 (#13327) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nekem is előjön de csak akkor hogy ha ablakos modban futtatom. Ha fullképernyőn nincs ilyen.

(#13329) Vitiris válasza Angel1981 (#13324) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Bizony nem! Az oroszon játszok! Ennyire bugos verzió még nem volt kint, bátran állíthatom. És akkor a fagyásokról, kidobásokról, 1mp csatákról. Vesztesnek számolt győzelmekről ne is beszéljünk :S Szóval tényleg jobb ha nem kerül ki az EU-ra még :)

(#13330) kesa_hun


kesa_hun
csendes tag

Pacsi! Tudjátok mit nem értek? Az oroszon 55-60 az fps szinte minden hol, az eu-n meg 40-50. Ugyan azok a beállítások, Sőt az oroszon a ping az 70 körül az eu-n meg 30 ami, jó szerintem. :F

(#13331) _Szasza_


_Szasza_
tag

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem lassan 2 hete 90% - ban csak vereségem van...Eddig ilyen sose volt... Valakinek hasonló?

(#13332) Angel1981 válasza Vitiris (#13329) üzenetére


Angel1981
veterán

Engem ma délelőtt meg egyszerűen nem enged be; "authentication failed" - a net rendben, a gép rendben.
Szomorú vagyok, pedig nagy reményeket fűztem 2 éve ehhez a játékhoz, de számomra már egyértelmű, hogy csak "lőtyőlésre" lesz jó, amíg csak létezik.

Most van egy kis időm, nézek QB streamet AW helyett..... :U

(#13333) frame>24


frame>24
addikt

Szombat délelőtt csak szaros 5v5 skirmishek jönnek össze?!

Beírtam ugyanezt a kérdést a PvP-vel kapcs. ingame, erre írja valaki, hogy mert high tierben vagyunk.
Szerintem egy skill reset lehetőségénél mindenki törekszik a magas tier felé a sok ingyen xp miatt...

De bemenetem Hard PvE-be, (tier8), hát nem éreztem a nagy nehézséget, amikről pl. egyik barátom szólt.

Global OP-nál meg én voltam az egyedüli várakozó... :Y

Ez így kevés lesz. Ekkorát csalódott mindenki?
Még kis sem tudtam igazán próbálni a változtatásokat, máris kihalt a game újra.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13334) myckey válasza frame>24 (#13333) üzenetére


myckey
veterán

Délelőtt ne erőltesd a PvP-t.

Ez van, egyelőre,sajnos.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13335) Franky74 válasza _Szasza_ (#13331) üzenetére


Franky74
tag

Gyakran veszítek, nekem kb. 60-70%. Sokszor olyan érzésem van, h csak újoncokkal játszom...Megy a lemming vonat, nem fedeznek.
Csak az a baj, h magas tierben is ez van...

[ Szerkesztve ]

(#13336) yodamester10 válasza frame>24 (#13333) üzenetére


yodamester10
őstag

Pedig szerintem nagyon jó a 4vs4,5vs5.Én elég sokat nyerek ott.

(#13337) avirid válasza yodamester10 (#13336) üzenetére


avirid
tag

Én is, kár hogy nem lehet kiválasztani, hogy csak ilyen meccsekbe dobjon be. :)

(#13338) Vitiris válasza Angel1981 (#13332) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ne add fel a reményt! Az EU tényleg játszhatatlan! Na jó most az orosz is a bugok miatt! :) Viszont bármikor lehet ott PVP-zni, és még 1x sem volt hogy 5vs5. vagy 4vs4 lett volna. Simán dobálgat 15vs15-be.Nem kell megvárnom az esti órákat. Nem kell figyelnem hogy most melyik tierben vannak többen. Ha a két szerver játékos állományát összevonnák meg lenne mentve a dolog. De így sajna elég halottnak tűnik az EU szerver.
Szvl ha élményre vársz akkor kezd el az oroszon. :)

(#13339) myckey válasza Vitiris (#13338) üzenetére


myckey
veterán

Nem általánosan játszhatatlan az EU. ;)

Dél környékétől 4vs4 meg 5vs5 megy, aztán kb késő délutántól 15vs15.

Az event miatt rendszeresen PvP zek, és nem 10-20 csatám van már ( top 50 ben csücsülök és nem csak én tőlünk ).

Értem én, hogy valaki hajnalban/reggel/délelőtt játszik és EU-n nincs ember PvP re. Ez teljesen igaz.

De itt sem kell figyelni mindig a tiereket, és mióta kijött a 0.19 azóta elég élménydús csatákat megyünk, jó páran és rendszeresen, mellette pedig gyarapodunk.

Erőltetett nagyon ez a ruszki szerverezés, uram. :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13340) Vitiris válasza myckey (#13339) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Azért a mindig és a néha között óriási a különbség! :) Én tuti nem fogom az órát nézni hogy mikor érdemes játszani! A játéknak épp az a lényege hogy akkor csinálom mikor kedvem van hozzá! :)
Mivel ott(orosz) mindig tudok játszani(nem csak 5vs5-t), még akkor is oda logolok ha tudom hogy abban az időpontban az EU-n is vannak elegen. De gondolom ez nem az én hibám! :D Majd ha ilyesmi lesz játékélményben az EU is, visszajövök. A játékosok hozzáállását már nem is említem.

Más: a gyors fejlődnésnek vége lesz a 0.20-nál, alaposan megnyirbálták a TP hozamokat. Ami nagyon jó viszont hogy minden tierben élvezetes a játék(ha nem bugol) Simán lehet t4-ben 6-8K-s sebzéses köröket menni.

(#13341) Vitiris válasza myckey (#13339) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Erőlködést csak az EU szerveren látok! De gondolom nem csak én! :) Megevett a fene egy ONLINE játékot ami nyitvatartási idővel működik! :D Az gyakorlatilag halott, erőlködés nélkül is :D
Te mondasz egy szervert ami nyitvatartási idővel működik, én mondok egyet ami 0-24-ben mindig! Akkor ki erőlködik? :D Ráadásul egy olyan hozzászólásra írtamn ahol épp ezt hozták fel problémának, én csak alternatívát ajánlottam. És nem azt mondtam hogy gyere este :D Vagy ekkor és akkor. Aztán persze mindenki eldönti kinek mi a jó. Legalább van választási lehetőség! :)

(#13342) myckey válasza Vitiris (#13341) üzenetére


myckey
veterán

Oke Vitiris.

Megmondtad a tuttit!

Rendicsek.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13343) ughhh válasza yodamester10 (#13336) üzenetére


ughhh
senior tag

Ha becsúszik 50% alá a winrated akkor mehet a szakasz :D

(#13344) yodamester10


yodamester10
őstag

Úgy látom ez kezd nagy divat lenni,hogy belép a faszkalap de nem játszik.Kb meccs így ment el,pedig nincs csatlakozási problémája.Ez már sokadik eset,de úgy látszik ez direkt csinálják csak még az okára nem jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

(#13345) myckey válasza yodamester10 (#13344) üzenetére


myckey
veterán

Mert Event van.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13346) scyllarus válasza yodamester10 (#13344) üzenetére


scyllarus
veterán

Te nem wotoztál soha ? :D
Ott is ugyanez volt xp/győzelem gyűjtős eventeken.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13347) keneseig válasza yodamester10 (#13344) üzenetére


keneseig
tag

Nekem este 2 tankomat(7 és 9-es) is berakta a csatába úgy,hogy engem kirakott a menübe.Újracsatlakozás se ment egyikkel sem.Nem tudom ilyenkor mit jelezhet játékon belül.

(#13348) yodamester10 válasza scyllarus (#13346) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem,nekem ez az első tankos játékom,de ez csak azért mert modern.

(#13349) scyllarus válasza yodamester10 (#13348) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja, értem. Jól választottál, különben :)
Mi, akik onnan jöttünk, ismerjük ezeket a játékos magatartásokat unfair húzásokat, ezek nem csak ebben a játékban rontják az élményt :(
De ahogy feljebb írták, lehet, hogy simán csatlakozási gondjuk van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13350) avirid válasza yodamester10 (#13348) üzenetére


avirid
tag

Nekem is ez az első, de nagyritkán leszorzózom a TD-met a wotban is. De valahogy nem sikerül élvezni azt a játékot ehhez képest.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.